Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

trdielko149
20. jún 2010
lia23
20. jún 2010

trdielko..tak teda na takeho chlapa musis byt pysna..nie kazdy je taky...a takyto chlapy len tak po ulici nechodiaa..fakt takychto chlapov je starsne malicko...teda cest vynimkaam.. 🙂 🙂 🙂 🙂

lia23
20. jún 2010

aa mate krasne oznameniee🙂 🙂 🙂

lia23
20. jún 2010

@trdielko149 ja vam len chcem zapirat aby vam to spolu vyslo a aby ste v buducnosti nemali ziadne vazne problemy... 🙂 🙂 🙂 gratulujem🙂

zuzanockamt
20. jún 2010

@trdielko149 to mate az o rok svadbu a uz aj oznamko nachystane? 😕 😅 ... to ste teda rychli 😀

pepsyna
20. jún 2010

@zuzanockamt tak to mame v plane aj my-ze pocas kontrakcii bude somnou-lebo to moze trvat dost dlho a teda neviem si to predstavit prezivat samu 🙂

@trdielko149 tak to mas velke stastie,ze mas takeho chlapa 🙂 pre mna je moj tiez najuzasnejsi na svete aj ked to nie je taky silak,ale lubime sa a to je hlavne 🙂 aj mne vybehli slzy,ale to z toho,ze neviem nejako predychat,ze tu budem 3 tyzdne bez neho 😢

pepsyna
20. jún 2010

a to oznako je krasne 😉 a to uz mate napevno vybrate,alebo je to zatial len navrh?

mon777
20. jún 2010

@lia23 ja ti ani neviem 😖 Dostala som krámy 😢 😢 A strašne mi je špatne 😢 😢 A to mi tá gyndoška hnusná povedala, že už som na konci 😢 😢 mam4 mi písala do IP také veci, že no...to je jedno. Poviem ti na FB 😢 😢 Proste ma to položilo, no 😢 😢 Ja len dúfam, že to nie je môj prípad. Ale, kks...hrôza 😢

pepsyna
20. jún 2010

@mon777 tak to ma mrzi 😒 a kedy si dostala?a su silne?

mon777
20. jún 2010

V sobotu ráno...no vlastne z piatka do soboty do rána 😖 Mrcha hnusná protivná 😠

pepsyna
20. jún 2010

neboj mon,raz sa to urcite podari...hlavu hore moja

trdielko149
20. jún 2010

dakujem vam baby 🙂 to oznamko este nie je iste ...tu je dalsi navrh 🙂 mam asi 20 navrhov a neviem ktore nakoniec bude 🙂 toto je zatial moj favorit 😉 tieto ruzicky sa pacili veeela ludom z nasho okolia 😵 este negratulujte az pred svadbou zlaticka moje chichi ..

pepsyna
20. jún 2010

@trdielko149 to s tymi ruzickami je naaadherneeee!!!!!!!! 😵 a nechceli ste si davat take s fotkami ako si teraz vela ludi dava?

trdielko149
20. jún 2010

povodne som aj nad tym premyslala no na to treba vela casu to spravit vo photoshope a pri malej sa to da akurat tak v noci a to radsej pojdem hajat 🙂 dakujem pepsyna a drzkam ti inak palceky aby si to vsetko v pohode zvladla bez draheho a aby to malicke zvladlo a vydrzalo 🙂

pepsyna
20. jún 2010

ale aj tak to s tymi ruzickami nema chybu 😉 velmi velmi pekne 🙂 dakujem aj ja dufam,ze to malinka vydrzi 😕

estterka
20. jún 2010

@trdielko149 ahoj,mne sa paci viacej to druhe🙂ale aj to prve je pekne🙂

@pepsyna nezavidim ti teda,zostat sama,ja som bola pred par tyzdnami na tyzden a bolo mi smutno velmi a som sa aj bala,ze keby sa nieco stane a MM nie je doma..ale tak ty mas pri sebe rodinu a svokrovcov,tak by to malo byt ok🙂

pepsyna
20. jún 2010

@estterka no sama by som sa asi zblaznila..ale aj tak mi je hrozne smutno-este sme tak dlho neboli bez seba a ja som teraz aj tak dost precitlivela,tak len placem,ale to ma prejde-len sa musim vyplakat a bude ok 🙂

estterka
20. jún 2010

@pepsyna aj ja som si poplakala,ale vsak to aj tie hormony,vravim,zvladnes,lebo zvladnut musit,prejde to rychlo uvidis 😉

pepsyna
20. jún 2010

@estterka dakujem ti,budeme to musiet nejako zvladnut-nic ine nam nezostava 😉

estterka
20. jún 2010

@pepsyna ty mozes vyuzit tieto posledne tyzdne na oddych a spanok-po porode to pre nas bude skor vzacnost🙂 ale aj ti celkom zavidim,ze uz mas o 10 tyzdnov viac..

pepsyna
20. jún 2010

@estterka ja uz by som najradsej uz porodila-uz ma to vsade tlaci,uz som taka tarbava a stale chodim cikat-tak som si hovorila,ze uz aby to bolo....a teraz si hovorim aby vydrzala co najdlhsie 🙂 neboj aj tebe to ubehne ako nic-ved aj ja som pred nedavnom bola tak ako ty a teraz uz finisujeme 🙂

mon777
20. jún 2010

@trdielko149 toto druhé oznamko sa mi páči viac 😉
@pepsyna ja viem....ale tak no...ja som sa už začala tešiť 😖 Ale ja si za to môžem sama. Vždy, keď sa na niečo veľmi teším, tak sa preteším a potom z toho nikdy nič nie je 😖 😖

moniciak
21. jún 2010

@mon777 ved svet sa predsa neruca pride dalsi mesiac tak sa neboj 😉

trdielko149
21. jún 2010

dakujem vam za nozory 🙂 no nakoniec bude aj tak mozno svadba v zahranici . aj svokra aj jeho segra mu povedali ze naco robime taku svadbu ze to vela penazi za ktore mozme ist na dovolenku alebo si nieco kupi do bytu ale to bolo len take v podstate ju trapi ze keby robime svadbu tak by nam museli dat peniaze do obalky(kedze sme zariadeny naco dary,nepotrebujem mat doma 3 mikrovlny a 4 sendvocovace a 10 zehliciek) a tak sme zacali premyslat ze za tie peniazky co mame na svadbu si zaplatime Mauricius a vezmeme sa tam,pojdeme len my traja a tam by sa hodilo to oznamko s tymi palmami 🙂 ale to zas bude cela moja rodina strasne smutna lebo sa vsetci velmi tesia,uz sme vsetkym oznamili ze bude svadba 11.6.2011 a cela moja rodina sa moc tesila,najma moja zlatucka milovana babka ktora ma 81 rokov a sme o tom vcera kecali vecer a zhodli sme na 1 veci preco by sme sa my dvaja mali niekomu prisposobovat?ved my chceme svadbu tu na slovensku v kostoliku,kulturnom dome a s nasou rodinou a co si kto mysli nech ..ved je to nas den nie ich a navyse posleme ounamko,pozvanku a kto nebude chciet tak nech nepride a co ..my dobre vieme ze nasi priatelia s nami drzia a ti pridu,vieme ze moja cela rodina pride,vieme ktory clenovia z jeho rodiny pridu ak nepride len jeho segra s rodinou tak fajn svet sa predsa nezruti .... 🙂 och zase som sa rozpisala ale moc ma to trapilo aj som v sobotu za to plakala tak mi to prislo luto ze nam nedopraju ...

pepsyna
21. jún 2010

@trdielko149 nic si z toho nerob-to vsade sa najde vzdy niekto,kto musi vzdy vymyslat..nikdy sa nikomu neprisposobis a co sa svadby tyka vykaslat na vsetkych!!!je to predsa vas velky den a nie svokrin ani nikoho ineho-ked jej robi problem dat peniaze do obalky,tak nech si ich necha-vy si pekne vasu svadbu uzite po svojom,pretoze to je len raz za zivot a je to obrovsky krok....nam tiez vela ludi z rodiny stale tlaci do hlavy,ze preco si neurobime len malu svadbu s najblizsou rodinou a svedkami niekde v restauracii...no neurobime,lebo taku svadbu my nechceme a hotovo!!!a moze mi kazdy vyliezt na hrb 😉 aj keby som sa mala vydavat za 5 rokov,ale svadbu si spravim podla seba a hotovo 😵

trdielko149
21. jún 2010

@pepsyna si moja spriaznena dusicka presne toto iste sme zazili my ked som bola tehu a teraz ked uz prislo k svadbe a sme si mysleli ze vsetci sa budu tesit tak vybalili na nas toto ... a ked mi jeho teta ktora nas zoznamila povedala ze preco sme sa nevzali ked sme mali krstiny Emmkine tak ma skoro slak trafil!ved bol november a na krstinach bola vacsinou jeho rodina z mojej nebolo tolko ludi lebo nemohli koli praci a viem ze na svadbu pridu aj ostatni... aj teraz nam to povedala ze v kostole ked malinku krstili mohli narychlo povedat sobas a potom restika no akoze normalne som mala chut vylepit jej ... ok idem off lebo krpec si zmyslel vymyslat a pestovat sa chce .. 🙂

pepsyna
21. jún 2010

@trdielko149 neuveris ale u nas presne toto iste!!!!lebo ked sme boli za fararom koli krstinam,tak hned,ze preco sa hned aj nezosobasime a budeme to mat v jeden den,ved teraz je vsetko drahe a aspon budeme uz na poriadku a podobne dristy-som pozerala s otvorenou hubou,ze ci to mysli vazne alebo si robi srandu 😅 nastastie nasich aj svokrovcov to uz preslo-asi pochopili,ze u nas nepochodia,tak to nechali tak...nehovorim,ze chcem nejaku super velku svadbu a neviem ake ceremonie ale proste je pod moju uroven sa vydat len tak narychlo niekde v restike,len aby som to mala za sebou a este k tomu v ten isty den ako ma moja mala krst-co je tiez jej velky den a uplne by sa to tam stratilo...no proste ludia su vseliaki..nad niektorymi sa treba uz len zasmiat 🙂

trdielko149
21. jún 2010

@pepsyna presne tak Emmka mala velky den a ja jej ho mam pokazit sobasom? chichi ... akurat som sa "stretla" s nazorom ake je to super ze mame svadbu po porode,Emmka uz 1 rocik aj 8 mesiacov bude mat a vytancujeme aj ju 🙂 vzdy lepsie ako s bruchom,sediet,setrit sa,neuzijes si tu svadbu tak,ani pripitok si nemozes dat,ani uniest na disko do baru ta nemozu... taku svadbu by som nechcela,ja take svadby neuznavam kto sa preto rozhodne no fajn tak sa zoberte ked chcete no verim ze moja naplanovana 1 rok vopred svadba bude perfektna,vsetko v pohodke stihame,ziadne nervy nebudu co sa tyka "horenia pod zadkom lebo tlacia terminy" a taaak 🙂🙂

pepsyna
21. jún 2010

@trdielko149 presne tak ako hovoris..ved ked sa lubime,tak sa nemame kde ponahlat no nie?ved to ma byt najstastnejsi a nie najstresovanejsi den v zivote 🙂

trdielko149
22. jún 2010

@pepsyna ty mi fakt asi citas myslienky 🙂 juj vcera som sa taaak nahnevala a budem trucovat a hnevat sa aj mesiac pre mna za mna ... jaaaajjj by som si najradsej dobre zanadavala ... nebudem dalej komentovat radsej lebo ked na to myslim v ociach mi slahaju blesky .. 🤐
inak kde je mam? a mimochodom dobre ranko dievcence 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre