Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

gerci90
13. dec 2009

juliq dokým porodiš ...tak to 1000000 krat zmeniš uvidis,.....
a jasne Valeri utekaj varit ..:Dpotom sa ozvi co je new...

juliq101
13. dec 2009

valria ja by som chcela dievčatko 😵
gerci nádherný kočík aká je to značka? 😕 super aj farba všetko 😵

gerci90
13. dec 2009

dakujem ti .....

jankaat.
13. dec 2009

ahojte
juliq nie si jedina 17tka ktora bude mat mozno babetko.🙂.. ja mam tiez 17 a mozno aj ja budem tehu... a zvladlo to vela zien pred nami...
a enchapem co sa rodicia stale tak cuduju ked za ich cias to bolo bezne 😅

juliq101
13. dec 2009

Ahoj jankaat. možno?Robila si si testík? 😕

jankaat.
13. dec 2009

juliq nerobila.. ale akosi mam ten pocit ze test bude pozitivny a chcem testikovat hned zajtra..

juliq101
13. dec 2009

🙂

jankaat.
13. dec 2009

tebe ako dlho meskalo?

juliq101
13. dec 2009

niečo cez 2 týždne

juliq101
13. dec 2009

Kočky idem ja už spať zajtra skoro vstávam idem k tej dokine a potom do školy.Pokúsim sa Vám ozvať čoa ako ale neslubujem lebo tam nemám boh vie aký prístup na net ak tak tak sa ozvem v piatok určite 🙂 Majte sa tu krásne prajem Vám dobrú noc a krásny týždeň 😉

jankaat.
14. dec 2009

juli ked mzoem otazku sice viem ze tu nebudes..ako si to oznamila rodicom?

juliq101
14. dec 2009

Ahojte tak som sa sem dostala aj dnes 🙂 ráno u doktora pohodka len mi to potvrdil povedal,že to vyzerá na 6-7tt aj podľa MS mi to tak vychádza a budúci piatok na sono 😵 my máme celý týždeň skrátene vyučko tak pohodička 😵 babm som to povedala tie su štastne a nikomu nepovedia 🙂 trubky mi už kúpili bodinko rúžove 😀 😵

juliq101
14. dec 2009

Janka Ahoj som tu len na skok niekde je tu napísane ako som to povedala mamine pozri pár strán dozadu ocino o tom ešte nevie na to ho mamka musí pripraviť 😅 ako testík?

jankaat.
14. dec 2009

juliq dakujem pozriem..testik pozitivny.. len s mojou maminou to bude trosku asi horsie: 😔

jankaat.
14. dec 2009

a gratulujem k potvrdeniu babetkovania🙂

gerci90
14. dec 2009

uff...cawte baby...tak ako kukam sa nam to tu rozrasta s tými nastročnimi....babiky gratulujem vam ...ale verte že to nebudete mat jednoduche ale stojte si vždy za svojim a bojujte za seba i za to mimi co vo vas rastie,,,lebo neskor pochopite že to stalo zato!!!!držim palce.........

nooo a vy kuritka moje staaale kde ste sa vsetky zasa podeli???co je nove???ja som bola dneska na sone..a malicka je v poriadku aj nam to sedi s tt.....tak som výtešena ako blcha bo som sa strachovala lebo sa mi zda že mam mini bruško.....a že sa mi narodi slimačik maličky,,,ale tak ked to vsetko sedi tak som rada :DDD 😀 😀

jankaat.
14. dec 2009

gerci v dnesnom svete asi nic nie jednoduche..a co sa stalo stalo budeme musiet bojovaT🙂..

jaruska8
14. dec 2009

Baby, držte sa, určite to zvládnete. A čo na to vaši partneri??? Su starší či rovesníci???? Ak smiem vedieť. 😉

jankaat.
14. dec 2009

jaruska moj partner je odo mna starsi "len" o tri roky🙂 a co on na to? dokopy nic len ze je to aj jeho "vina" a samu ma v tom urcite nenecha..

gerci90
14. dec 2009

janka..jasne že v tomto svete neni nic jednoduche ....lenže ver že sme este mladucke na bytku zo zivotom...a bude velmi tažke a zdlhave dokým tuto bytku nakoniec vyhrame.... 😒

jankaat.
14. dec 2009

gerci bude to tazke.. toho som si vedoma ale snad to nejako zvladneme🙂 budeme musiet🙂

barbina182
14. dec 2009

Ahojte kočky ja už sice niesom nasťročna mam 20r..a manzel ma 21r...ale na babo sa tešime.

gerci90
14. dec 2009

awoj barbi...no ale patris k nam mladuckým....:Dkukam že cakate chlapceka gratuluje,:D

jankaat.
14. dec 2009

barbina rok hore dole🙂

jaruska8
14. dec 2009

No, Jani, hlavne, že ťa v tom nenechá. Maja kamrátka mala mimi v 19, čo sa nám obom zdalo fakt málo. 😉 😉 A nikdy to neoľutoavala, má krásneho a šikovného syna, len škoda, že z partnera sa vykľul idiot, ktorý už má ďalšie nemanželské dieťa s inou a ešte ani o to sa nestará. 😒 Preto je dôležité, aby ste mali podporu, či už partnera alebo rodiny. Kamarátke pomáhala mamina, za čo jej bude do konca života zaviazaná. Problémy boli hlavne vo financiách, ako to už u slobodných matiek často býva. 😒

barbina182
14. dec 2009

😀 gerci dakujem a ja gratulujem k holke..Jani hej rok hore dole 😀

phoebe003
14. dec 2009

Ahojky kočky, nějakou dobu jsem tu nebyla, tak vás jdu zkontrolovat. koukám nově příchozí těhulky, moc gratuluju a přeju bezproblémové těhulkování 🙂))

valria321
14. dec 2009

gerci90 draha kde si....čo ideš z darčekmi ideš kupovať či kašleš nato aby si zase neochorela ????ja idem vo štvrtok na odposluch a na sono tak som zvedava .......a kočky krasne tehulkovanie ja viem všetko ja komplikovane ale určite to zvladnete treba si len veriť tie babetka čo vas rastu v brušku stoja zato ......ja užžž sa neveeeeeeem dočkať gerci mi to mame za mesiac hmmmmm 🙂)

gerci90
14. dec 2009

valeri ahoj zlatik....:D jaaj,ani nevrav aj ja sa už neviem dockat ...kurna nech už je to za mnou ale inak sa fest bojim...a dRCEKY NO VERU MUSIM rýchlo dokupit dokým neni ete taka zima... 😅

gerci90
14. dec 2009

phoebe ,,,,phoebe si nas vymenila za Facebook sa priznaj 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre