Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
16. mar 2010

norikk.. 🙂 ahoj my sme boli v oswiencine...a bolo tam suepr🙂my sme tam aj nocovali..🙂a keby neprsalo..bolo by este lepsie..rakcali sme sice po vode..nohy sme mali setci uplne mokre..🙂ale o to to bolo lepsei..ked si clovek predstavi ako chudaci museli tak zit..:(jooj..ale mne sa to tam celkom pacilo..🙂si mohla sit aj ty..sak to je nic..fakt..to by ti ubehlo..🙂

norikk
16. mar 2010

no newem, s mojimi nevolnostami...musim kazdu chvilu daco jest...a sak snad sa tam raz dostanem, ale to si uz spravime rodiinny vyletik :D

lia23
16. mar 2010

heh no tak to jo...to by bolo asi zle...a su moc zle tie nevolnosti??::(

norikk
16. mar 2010

no vies u kazdeho to je ine...napr u mna, ja som zvracala do kopy asi len 5x, z toho 4x mi to pomohlo, a 1x hrôza,...ale k tym nevolnostiam, proste ked nemam plny zaludok, je mi zle, akokeby som mala za sebu cestu autom, najmä ked rano vstanem, kym sa nenajem, je to bieda, ale potom uz dobre...doobeda to dajak este prezijem, lenn zas ku veceru ked su creva lenivejsie, mi zas zacina byt zle, palit zaha a tak 😀 ...ale myslim, ze to prechadza pomaly...ale este dost casto mam pocit, ze sa kazdu chvilu vyzvraciam, a ked uz idem na zachod...ono to prejde,,...odrazu nic 😀 akoby sa zlaklo zachoda ....len pred tym,ked mi byvalo este moc zle,lebo som to nevedela tak regulovat...a vtedy co som zjedla, alebo robila,nejaku cinnost, sa mi to negativne zapisalo do pamäte...napr, len pri pomysleni na zeleninovy salat,mi je zle, lebo som ho vtedy jedla, uz viac ani len v myslienke ho nemozem citit.... a stratila som taku "chut" na hocico...nedokazem sa moc tesit na jedlo...(len na niektore), ale ked ho zjem,tak uz dobre...stavalo sa mi,ze som mala hroznu chut na nieco, prejedla som sa toho, a teras to nemozem ani citit :D

lizatko1009
16. mar 2010

tara a lia dakujem vam za povzudenie a on sa nezmeni, je to hrozne aj dnes ako mi vynadal... 😔

lia23
16. mar 2010

norikk...aaa ty si uz pvoedlala ocinovi ze si tehulka???

lizatko..jooj moja..bozee...to je taky kreten..ked si ta nevazi...a v lastne preco ste sa rozisli??ak sa mozem opytat???:(hlavu hore..chlapy su svine.. anenchaj si pokazit nim naladu..aj ekd viem ze je totazke..ale pokus sa aspon pre matuska🙂

norikk
16. mar 2010

nie nevie...sa mi snivalo,ze sa to uz nakoniec dozvedel...
a 31.3. maju k nam prist svokrovci buduci :-P ze sa vsetko dohodne....len tatko to este nevie ☹ ...sak aj priatel stale do mna, ze uz mu to mame povedat, sak ja to sama dobre viem, len lahsie sa hovori,ako kona... ale niet sa tu na co vyhovarat, cim dlhsie cakame,tym robime väčšiu chybu...ale 1. 4. by to uz mal vediet 😀

lizatko1009
16. mar 2010

lia som ti napisala do IP

lia23
16. mar 2010

hmm ano priatl ma pravdu..nemala by si uz cakat..ak cakas na reakciu..tak urcite bude ci teraz taka..alebo potom..bude rovnaka...takze necakaj s tym..ublizujes len sebe a babu...tym ze sa stresujes...a maminka co nato???priatel sa tesi??🙂

lizatko..odpisala sm t

norikk
16. mar 2010

tu nejde tak ani o reakciu,ako skor, ako sa toho zlakne, u nas je mama ten "zly" rodic, co krici,sem tam som nastvala aj otca, to ano, ale mama je ta vybusnejsia, takze o to by ani neslo, len sa vsetci bojia,aby otca neporazilo, ma uz svoj vek 60+ a hocijaka dolezitejsia sprava, (zla) ho vie dost rozrusit... a kedze to s mamou tajime uz dost dlho...tak sa skor bude stvat kvoli tomu ze to tajime...a s mamou sa o tom moc nebavime, lebo väčšinou sme na ostrie, ako , u nas, to tak bolo vzdy...ja s mojou mamou nemam az taky otvoreny vztah...skor sa porozpravam so sestrami, ktore uz tiez maju svoje deti...tak ale berie to...neviem, ci jej budem chybat,ak sa odstahjem...oni , mama a otec su taki, ze si uz chcu uzivat dochodok...lenze ja som ich najmladsia, az teras pochopia, ake je to mat prazdny dom...a priatel samozrejme ze sa tesi, sice si obcas robi srandu, ale je uzasny 😀 ..tento tyzden ma matury, tak drzime obaja palce 😀 ... a uz sa tesim,ze pojde so mnouu do poradne,konecne uvidi aj on ultrazvuk...a on chce dievcatko...ja som chcela chlapceka, chlapci mi pridu taki, ze si viac vazia svoje mamy, ako dievcata...tak preto, ale nenahnevam sa, ked budeme mat babu... 🙂

lia23
16. mar 2010

norik...takze takto to je u vas..ael tak to ja y som sa tiez bala povedat..ael tak no nemozes to dokonca tehutenstva tajit..urcite sa to musi dozvediet..bo ti bude vycitat ze si mu nedoverovala a anepovedalal si mu to..uricte mu to povedz co najskor ako sa bude dat..tak to drzim ajaj tvojmu priatelovi palce..moj to uz ma chvala bohu za sebouD:ale tiezs i pametam..ako som mu drzal palce:Dhehe..soms a viac stresovalal rano asi ako on..hehe::Dto musi bt rkasne ekd s tebou pojde pritel na ultrazvuk..boze aj ja cemm:( 😢 😢 😢

norikk
16. mar 2010

lia,neboj dockas sa ;) ....

lia23
16. mar 2010

hmm boze uz chcem mat aj ja babetko..:(chcem ho citit ako kopkaa:::( 😢
😢 😢

simusska
16. mar 2010

ahojte baby my uz mame malu viktorku🙂

norikk
16. mar 2010

vitaj simuska 🙂...blahozelaam 🙂 a vsetko v poriadku?? napis pikosky 😀

iwulqa
16. mar 2010

lizatko neboli zobraty sud mu urcil 50e mesacne a kazdu druhu sobotu od 11 do 16 hodiny

lia23
16. mar 2010

hm jeej simuska.a.ahooj no konecne uz sej sa vas nevedeli dockaat🙂ako s amte??🙂hovor

adelka89
16. mar 2010

Simi moc gratuluju k malicke 🙂 ja uz chci taky 🙂

adelka89
16. mar 2010

nechces pridat nejake fotecky at se pokochame? A jaky byl porod?

norikk
16. mar 2010

dajak je tu ticho :(

natalie_tmk
16. mar 2010

Ahojte, precitala som si vsetky vase prispevky.
Mozem sa ododnes pridat k vam? 😒

norikk
16. mar 2010

a co ten smajl natalie???

natalie_tmk
16. mar 2010

Prepac, len trosku horsia nalada 🙂

norikk
16. mar 2010

necakane tehotenstvo?? kolko mas ak sa smiem spytat??

natalie_tmk
16. mar 2010

17, rodit budem po 18tke

norikk
16. mar 2010

a vktorom si tt?? neboj sme tu viacere nastrocne,sak si sama mohla precitat,pis vsetko tu...ak budeme vediet,poradime 😀 ....

inak baby, nezda sa vam ze je nejako moc tehotnych 😀 v poslednej dobe?

natalie_tmk
16. mar 2010

V 14tt som. No ja som to vsetko citala, len stale mam taky egoisticky pocit, ze vy to mate lahsie, prepacte ☹

A mne sa tiez zda, ze vsade okolo mna je niekto tehotny 😀 A este tolko -nast rocnych tehotnych ako tu, som nikdy nevidela 😀

norikk
16. mar 2010

preco?? ved napis,aky mas problem... nikto ta samozrejme nenuti ..no ja mam v rocniku v skole uz dve mamicky 😎

natalie_tmk
16. mar 2010

Tak u mna to bolo neplanovane. Ale ked to prislo, oznamila som to priatelovi a on sa neskutocne tesil (bude mat 20rokov). Jeho mamka bola velmi stastna, pomahala mi ako sa dalo.
S mojimi rodicmi (resp. s mamou a nevlastnym otcom) som nemala nikdy dobry vztah. Im ked som to oznamila, ma vyhodili z domu. Teda... dali mi na vyber - bud si to dam vziat, alebo pojdem kade lahsie...
Vtedy som mala aspon priatela, ale ten mi vcera volal, ze on s tym uz nechce mat nic spolocne, lebo si "deckom" nechce kazit zivot a ze odchadza...

Takze som teraz na vsetko sama a neviem ako dalej 😢

norikk
16. mar 2010

a kde teras byvas?? a tvoj priatel sa snad umudri, mozno ho to len tak pochytilo,zrazu vsetky pochybnosti a myslienky...ako dlho ste spolu??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre