Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

trdielko149
24. máj 2010

no vidiiiis 🙂 ja mam sice teda az o rok svadbu ale ked vidim co mam vsetkov ybavit,no hroza 😒 kameraman,fotograf,dj,starejsi,oznamko,hostia,vyzdoba,saty,bižu a blablabla,oblek,sala,jedlo,zakusky,torty,zajednanie pestunky pre 11 deti ! a to je len minimum co som sem napisala este po uradoch treba pochodit...vybavit vsetko co najlacnejsie no zato dobre a kvalitne ... pod tym jednoduchym slovickom svadba sa ukryva veeeeela veci o ktorych ani sajnu nemame a zistime to co nevidiet 🙂

mam4
24. máj 2010

baby aj my sme nakoniec svadobne saty kupovali v polsku takze mozem len odporucat lebo tam mali ovela lepsie ceny aj ked trebalo poriadne hladat. ja som saty, zavoj, kabatik a topanky kupila za 7 tisic a u nas v KE stalo iba pozicanie od 7 do 16 tisic !!

trdielko tie saty co mas na sebe na fotke sa mi velmi pacia, hlavne tie ramienka 😎 a aku mas super postavu, ani nevidno ze si bola tehotna 😀

mon777
24. máj 2010

No ahojte dievčence 😀 Ak sa mám priznať, tak som nečítala všetko, pretože ma to množstvo strán odradilo, tak postupne podočítavam 😀

Lia...to si mala fajn dník potom 😀

misss...no tak to teda boli mňam mňam 😀 Veď som ich robila ja, nie? 😎

Tu sú tie sľúbené fotečky z oslavy. Malo by tam byť vidno aj ten bordel, čo sa porobil na stole, keď sestra sfukovala sviečky 😀 Všetká tá strúhaná čokoláda zakotvila na stole 😀 😀 Sme s mamčou naschvál ani obrus nedávali 😀 😀 😀

No a hej...Ivet dostala pštrosie vajce, tak som sem dala aj foto, ako sa večer robila praženica 😀 Baby...1,5kg vajca!!! Sme to skúmali a vyskúmali sme, že to bolo ako 24 normálnych vajec 😀 😀

mon777
24. máj 2010

mam4 ... ja to budem mať so šatami kus jednoduchšie a zároveň zložitejšie 😀

mon777
24. máj 2010

Babýýý...zasa je tu ticho, keď som tu?? 😖

trdielko149
24. máj 2010

akoze neviete preco mi to tu vypisuje ze ste to pisali o 19.h vecer ked je len 17.30 ?

trdielko149
24. máj 2010

fotecky krasne torticky boli isto uzasneee mnai mnam musela som si otvorit milku 🙂

mon777
24. máj 2010

Ozaj, fakt 😀 😀 Aj ja teraz kukám, že čóóóó 😲 😲

mon777
24. máj 2010

trdielko ... no to teda boli. Len sa tak za nimi zaprášilo 😀 Normálne rozmýšľam, že si nakúpim formy (srdiečko, obdĺžnik, štvorec a podkovičku) a začnem ich robiť za peniažky na objednávku 😀 😀 😀

mon777
24. máj 2010

Len by som ešte chcela vedieť, ako sa robia tie penové 😀

mon777
24. máj 2010

trdielko ... naozaj máš krásne šaty 😀

trdielko149
24. máj 2010

dakujem mon aano pec pec dalej a do buduceho roku do mojej svadby sa riadne zaucis ze bude z teba cukrarka a spravis mi svadobnu tortu 🙂

mon777
24. máj 2010

Tak mne by to nevadilo 😀 Robila som síce len 2 v živote, ale dajako ma to baví 😀 😀

mon777
24. máj 2010

A nerob, lebo ťa veznen za slovo a upečem ti ju 😀 😀

mam4
24. máj 2010

mon super fotky 😀 ale mne sa naviac paci to vajce 😀 a co s tymi satami ?? preco aj tak aj tak ?? 😕
trdielko aj mne ukazuje taky divny cas 😖

mon777
24. máj 2010

mam4 ... no hej...to vajce 😀 Ivet si robí srandu, že má dračie 🙂 A tak ľahšie pre to, lebo moja mamka je krajčírka a ušije mi a ťažšie pre to, že ich bude musieť robiť podľa historických nákresov a neviem, či sa mi ich podarí zohnať 😀 😀

mam4
24. máj 2010

a ked sa toci okolo siat, tak taketo som mam ja 😎 😎 😎

mam4
24. máj 2010

ejha, takze vy s priatelom chystate dobru stylovu svadbu 😉 to by som si rada pozrela 🙂

mon777
24. máj 2010

Pekné šaty 😀

No hej. On je pohan, ja neveriaca...kostol nepripadá do úvahy, tak si urobíme pohonskú vikingskú svadbu so všetkým, čo k tomu patrí 😀 Stuha okolo rúk, spriateľovanie oboch otcov a spájanie rodín...všetko proste 😀 Bola aj na nete jedna anglická stránka, kde boli z takej svadby fotky, ale ani za boha sa mi ju nedarí nájsť už asi mesiac 😖 Ale ak nájdem, dám sem link 😉

mam4
24. máj 2010

wow, tak az takto ?? 😀 heh a kto vas bude oddavat a kde ?? si neviem predstavit tych uradnikov zo sobasnych sieni ako "spriateluju vasich otcov" 😀 😀 😀 my sme mali prvu na urade a okrem prostredia to bolo v pohode, vkuse sme sa rehotali a tie vazne ksichty na nas zazerali ci nam sibe 😀 😀 druhu sme mali v takom malom kostoliku a to bolo hrozne mile, farar strasny pohodak, hosti zavolal dookola nas, tak to malo taku fajnu atmosferu 🙂 a mozno raz bude aj tretia 😵

norikk
24. máj 2010

mozem sa pochvalit kde budem mat ja?? v tomto malom kostoliku 🙂

mam4
24. máj 2010

ta letna fotka je uplna romantika !! 🙂 tam ked vas zosobasia tak budet emat urcite stastne manzelstvo 😀 😀 a zili stastne az kym nepomreli 😀 😀

mon777
24. máj 2010

Nedárí sa mi to nájsť, ale len tak orientačne tu máš zopár fotiek, čo som našla, aby si aspoň približne vedela, čo bude mamka šiť😀

http://1800hart.com/picks/wp-content/Ladies_Clo...
http://thimbleanna.com/images/2008/travel/Scotl...
http://www.medievalfantasiesco.com/Weddings/Med...

a niečo takéto čakám, ako snubný, lebo mi ho minule ukazoval a sa ma pýtal, že či sa mi páči. No a ja som mu povedala, že je nádherný a že z neho nemôžem. A potom povedal to jeho "dobré vedieť" a keď som sa ho pýtala, že čo, tak zatiahol: "Nííííííííííííč." A uškrnul sa 😀 😀
http://ecx.images-amazon.com/images/I/4199bxfOr...

norikk
24. máj 2010

@mam4 viem,vybrala som trocha zo skaredeho pocasia 😀 ale inak to tam v lete fakt vyzera ako na tej letnej,len dufamze nebude prsat ☹

mon777
24. máj 2010

mam4 ... chceli sme sa brať na Spiši, ale tam sú svadby drahé a naše rodiny by to mali moc ďaleko, tak uvažujeme buď nad Revišťom (pri Žarnovici), alebo nad naším Levickým hradom 😀

mon777
24. máj 2010

mam4 ... tá tretia foto šiat u mňa zatiaľ boduje na 1 000 000 000 000 000 00% 😀

Ouki, idem off...ocino chce net. Majte sa 😉

mam4
24. máj 2010

mon tie prve dve saty su pekne, take ine ako sa u nas zvyknu nosit ale pacia sa mi 🙂 no tie tretie uz na mna boli prilis "dedinske" 😀 😀 sorry 😀 a prsten pekny !! aj nieco znamena ?? teda ten motiv ...
norikk dazd je dobry, vraj su to peniaze a stastie 😝 hostinu budete mat vonku ?? to vyriesia stany 😎

norikk
24. máj 2010

nene,hostinu uz normalne v sale...nasi sa nechceli babrat s tym,zeby sa vsetko malo dovazat

mam4
24. máj 2010

tak to ma pravdu, s tym by bola kopa roboty, viem z vlastnej skusenosti a to sme mali len 30 ludi 😠

norikk
24. máj 2010

navrhla som si oznamenie,ale nasim ani priatelovi sa nepaci....ak by sa priatelovi pacilo,tak kaslem na rodicov,ale kedze nie,tak ho aj tak budem musiet zmenit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre