V ktorom týždni tehotenstva začína rásť bruško?

bibi16
1. mar 2011

Maminky uz si to nepamatam ale chcem sa spitat od ktoreho tyzdna rastie brusko?ja som v 6-7 tyzden a zda sa my ze mam vacsie allebo to som taka napapana 🙂

vikinka2222
13. apr 2016

Ja som V 7tt. Som prvorodička. A tiež sa mi už dá pekne vidieť bruško. Taká nafúknutá sa cítim 🙂 ale som prekvapená že sa to tak skoro dá vidieť 🙂

emily0412
27. jún 2016

10.tyzden

budemmamca
5. júl 2016

Ahoj kedy v januari mas termin?ja som teraz 12t tiez mam termin v januari🙂

141993
23. júl 2016

Ked som bola v 5mesiaci vyzerala som ako keby som len trosku pribrala. Brusko sa mi zvacsilo az na konci 6mesiaca 😊

lenka2931985
13. mar 2018

Cakame prve babo no a na mne akosi rychlo to zacalo byt vidno . Fotka je z 12tt. Teraz uz zaciname 16tt ale brusko je take podobne zatial moc nenarastlo odvtedy. Je to naozaj individualne 🙂 nepribrala som zatial ani kilo skor som jedno schudla... Mozno je to liekmi na stitnu zlazu, zistili mi ju az v tehu tak neviem

mim23
3. máj 2018

@tepka ahoj. Ja som na tom rovnako. Som v 12tt a vyzeram na taky 4-5 mesiac.

bobricek1979
6. aug 2018

@dzejn80 práve že ja mám safielko som 10tt a každý už pozerá že či som tehotná celkovo tá brušná dutina sa mi zväčšila, aspoň mne sa tak zdá cez deň ešte oki ale večer už vidno brucho nestahujem už tak, ake ako všetky vravíte prsia najviac..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre