Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
10. jan 2010

dejni, hmm naozaj neviem. je pravda ze tu na mna kukali ako na blazna ked som chcela polohovatelny chrbtaik do rovna lebo tu si na to nepotrpia 🙄
ani my ho nakoniec asi nezoberieme, zatial vyhrava chicco 😅

minius
10. jan 2010

kamilka a dejna Dakujem, uz je objednana 😀, maju aj sacky a flasticky tak tie este dokupim dodatocne.
Ten kolotoc nam bude dobry ked bude miminko trosku vnimavejsie aspon nas necha dlhsie pospat 😉 taky je aspon plan 😀

Vejulcek co to je dneska za dnik 😨 malicke su vraj chranene proti narazom (takym primeranym) a ked sa male vrti tak vari vsetko v poriadku 🙂

kamilakd
10. jan 2010

dejny ved ty mas super kocik bol to model dizajn roku 2008/09 si lepsie ani nemohla urobit akurat tento rok pokazili tie farby a popisane vanicky 😠 ten pliko je fajin sportiak ale tiez ho mala kamoska az od pol roka a prvy krat ho skusala na dovolenke je to taka masivnejsia bugina ale polohovanie tiez nebolo total do lahu a malej tam vadili tie popruhy...hodim do albumu fotky ak chces vidiet

dejna3
10. jan 2010

a aký je ten chicco? ten nepoznám, hoď link 😉

vejula
10. jan 2010

moni vdaka za odkaz

kami si ma ukludnila. No ja si tiež myslím že ked sa hýbe tak snad je všetko v poriadku... Len vieš človeka napadaju všelijaké veci ☹
Inač ja som tiež nemala na pláne na večeru do seba dlaviť vyprážaný rezeň... Ale ked mama vytiahla či nechcem.... JA najprv že nie, ale už som nedokázala myslieť na nič iné len na ten rezen. Tak som si ho dala, nech mám klud 😀

michalag
10. jan 2010

no tak potom fakt neviem ktoru kupim ak teda budem kupovat 😒 ... tu vo Zv maju akurat chicco alebo avent a ak si to necham az po porode tak budem musiet kupit len jednu z tychto dvoch, medelu by som si musela objednat z netu

dejna3
10. jan 2010

kami, veď ja som spokojná, ešte ani nestihol vyjsť z módy 😀 😀 😀
ale je pravda, že mne na pliku vadili aj koliečka - moni, tvoj problém by to určite nebol, keď je u vás tak teplo - ale na snehu by som sa s nimi asi viac potrápila...

dejna3
10. jan 2010

veji, nebojkaj, ja už ani neviem porátať, koľkokrát mi drobulienka kopla do bruška 😒 i keď sa snažím dávať si stále pozor, niekedy sa stane 😝

moni
10. jan 2010

http://www.chiccousa.com/gear/travel-systems/co...

mojej malej sa bohovsky pacila cesta lietadlom, saskovala v brusku, az sa pani vedla mna smiala ako mi nadskakuje sveter 😀 takze mi odlahlo ze sme to zvladli, este uvidime ako budeme zvladat vysoku nadmorsku vysku kedze momentalne som v horach asi 3000 mnm 😅 pre istotu oddychujem 😵

kamilakd
10. jan 2010

miska a muz nechodi na sluzobku ze by ti ju kupil?a avent nechces?
dejni ten tvoj spaniel tak lahko nevyjde z mody
vejul hlavne nemysli hned na zle veci a havinko to troska neodhadol ty mas asi tiez maminu provokaterku

minius
10. jan 2010

moni kociarik je peknucky a vyzera taky stabilny, planujes dokupit aj tu rovnu cast pre miminko?

Baby ja som zjedla asi kilo mandariniek tak dufam ze ma neprebehne na WC 😀

michalag
10. jan 2010

kami, chodi dobrovolne len na montaze, inak nikdy a co som pozerala odsavacky v BB tak tam su teda dost drahe 😒 ☹

dejna3
10. jan 2010

moni, pekný 😉 malá bude letuška 😵

vejula
10. jan 2010

mini, dejni Ďakujem 😵 Fakt mi je už lepšie 🙂

Moni tak ste si urobili s maličkou riadny výlet 🙂

kamilakd
10. jan 2010

moni a kam si cestovala aky bol let?mne este tak brusko nenadskakuje

dejna3
10. jan 2010

mňaaam, mandarinkyyyy 😵 pred vianocami som kupovala takú fajnu odrodu a teraz ju nikde nemôžem zohnať ☹
ale svokor dnes priniesol suprové jabĺčka, tak aspoň na tých fičím 😉

michalag
10. jan 2010

dnes som fotila brusko, tak ak chcete mozete kuk https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

moni
10. jan 2010

minius, myslim ze ten travel system to ma vsetko, preto sa mi paci ze nemusim spekulovat ci mi budu tie casti pasovat. je pravda ze je velky, takze moc uz do kufra nepomestime, ale no co uz.

no ten let bol asi 4 hodiny, z dc do salt lake city. mame konferenciu 😝 povodne mal ist aj mm ale nakoniec sme isli len my dve baby 🙂

vejula
10. jan 2010

Mno kami, provokatérka 😀 😀 😀 Ale ona to tak nemyslí, vieš ako starostlivá maminka ponikne všetko čo doma má, aj ked ja by som bola radšej keby to zašila kdesi tak aby som to nenašla. LEbo ked uýž to zacítim, tak to je beda 😕

minius
10. jan 2010

🙂 🙂 miska brusko pekne rastie a inak som ti tu pisala o tej chicco odsavacke ale to nepreslo 😠

vraj napodobnuje prirodzene cucanie babatka a tiez masiruje bradavky tak vyzera tiez dobre.

Ale ja mam osobne rada ak uz ma niekto odskusane a poradi 😅, ale samozrejme to zalezi aj individualne 😉

Joooj Dejna teraz si mi narobila chutky na jablcka idem si jedno rozkrojit, vsak vitaminov tie nase dietky nemozu mat nikdy dost 😀

vejula
10. jan 2010

moni, miši pekné brušká 🙂

minius
10. jan 2010

moni ty si riadna cestovatelka aj malicka zacina skoro 🙂

no aj uz som zrela do postele praca este stale vola, hura ale uz len 2 mesiace a konecne pokoj tak si to tu uzite vy nocne sovy 😉

dejna3
10. jan 2010

mini, aj táto medela má nejaké špeci nadstavce na masírovanie... teda aspoň ja som s tými nadstavcami kúpila... 😉

kamilakd
10. jan 2010

moja mamina je taka tiez nedas si to a tamto je zlata ale keby som tam byvala asi by ma vykrmila ako hus

miska krasne brusko ja mam take ako by som mala pod trickom volejbalku 😀

minius
10. jan 2010

hej dejna citala som aj ja ze to masiruje bradavky ale teraz som citala ze je dobra len na obcasne pouzivanie 😕, vraj elektricka je lepsia na caste ale to bola uz ina palka.

Ty si ju pouzivala casto?

dejna3
10. jan 2010

moni, ako je to s lietaním tehotných v USA? nemajú tam nejaké obmedzenia? lebo viem, že napr. niektoré letecké spoločnosti nechcú brať na palubu ženy tuším po 27 - 28tt? 😕
ja som chcela letieť v predchádzajúcom tehu do zahraničia k rodine a vychádzalo mi to tak blbo, cestou späť by som to už tými týždňami prešvihla 😝

michalag
10. jan 2010

a ta aventacka, mate ju niekto s viapoharikmi? ... inak mne sa ta chicco celkom pozdava, len mi je luto vyhodit 50 eur 😅

vejula
10. jan 2010

no tie maminy, ale tak ako dobré že ich máme... Neviem čo by som bez nej robila.

dejna3
10. jan 2010

mini - ja som ju používala minimálne 3x denne a fakt nerozumiem, prečo by mala byť len na občasné použitie 😝 veď to by boli potom všetky manuálne odsávačky

michalag
10. jan 2010

a dakujem, mne sa zda moc velke na 25tt

ved aj tak nebudem odsavat cely den, to najma maly bude vysavat 😀 a hlavne na zaciatku nech sa rozbehne potom sa uz bude mliecko tvorit podla babatka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre