Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ludka140281
20. mar 2010

ja som uz taka nedockava 😅 😅 😅 ...ked vidim aprilove babatka,tak uz aj ja chcem to svoje 😅
jankao,ofrflal,lebo vie,ze on sa don nevojde a tiez by sa rad pohojdal 😀

jankako
20. mar 2010

čože????baby nebláznite,ved ešte nie je apríl...sa to nejako rozšuplo za tieto dni..ešte čakame správy od fleury...
No ale gratulujem aktakk.. 🙂 k Barborienke...

ludka140281
20. mar 2010

nove babulo vitaj,mamicke a oteckovi srdecne blahozelam
vidim,ze sa rodia tie deticky dost tazke.......snad som uz na rade aj ja 😀

jankako
20. mar 2010

vidiš ludka,to som mu mala povedať 😀

majca424
20. mar 2010

jeeej, zase nové aprílovčatkooo 😵 super, prajeme veľa zdravíčka 😵

jankako, tak nám ten čínsky kalendár vyšiel tiež 😵 😀

moni, jasnačka, pokiaľ sa to dá sklopiť, tak by som asi ani ja vaničku nekupovala... 🙂

jankako
20. mar 2010

aj tebe majca teda vyšlo.ja poznám vela v mojom okoli ktorým to vyšlo podla kalendára..len som prišla aj na to,že nesmieš mať mes.-dva pred narodkami,lebo už nie je presny..my ideme podla kalendára potom pracovať na chalaniskovy... 😀

majca424
20. mar 2010

jankako, no tak keďže nám toto tiež vyšlo, tak určite nahovorím mm nech pracujeme tak isto na dievčatku zase 😀
Ale nie na narodky 😀 😀 😀

civavava
autor
20. mar 2010

som si prave precitala ze aj lubkamik uz ma doma uzlicek stastia 😵 😵 ,

lubi moc gratulujem, andrejko je krasnucky 😵

a narodil sa na fruchtbarin vysnivany datum 13.3., ze? 😉

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

monva
20. mar 2010

Aktakk - GRATULUJEEEEM 😵 😵 😵 a prajem vsetko najsamlepsie cmuuuk

monva
20. mar 2010

baby sa mi normalne zrychlil tep z toho rozbehnuteho tempa porodneho tu, stale som mala pocit, ze casu este dost, no nejako mi teraz cuka od strachu 😀 idem si urobit kavicku slabu a skontrolovat obsah tasky, prichystat saty ... nech nieco robim, aby som nemyslela na to, ako sa bojim 🙂 aj ked bolesti zatial klop-klop nemam ziadne, no ako tak pozeram na uz-mamicky, vsetko sa moze rychlo zmenit .

jankako
20. mar 2010

presne tak majca.moj bol najskor proti že či on bude podla dákeho kalendára.....,pokial nám na 3D nepotvrdilo že to bude dievča..Ale teraz ked chce druheho určite chlopa,tak bol mudry,že budeme teda podla činskeho..... 😀 veru,len nie pred zmenou veku,pokial bude ešte aj dievča nasledovať 😀 u Vás opačne.. 🙂

majca424
20. mar 2010

no to hej, ale pokiaľ by sme to stihli do roka, tak tam máme veľkú šancu na dievčatko 😀 😀 😀 😀 ale do roka si netrúfam 😅 radšej počkám na ďalší vhodný termín 😀 a možno necháme na náhodu, veď keď aj dvoch chlapečkov budeme mať tak čo 😝 😵

civavava
autor
20. mar 2010

jani, nam ten cinsky kalendar nevysiel,dokonca ani vypocet Dr.Jonasa 🙂)), mali sme mat v oboch pripadoch dievcatko 😉

monva
20. mar 2010

no nam teraz mala podla toho kalendara vychadza, akurat moj Danko je podla toho dievca 😀 😀 😀

evil15
20. mar 2010

GRATULUJEM K BARBORKE 😀

civi mne neide otvoriť ten link čo si sem dala, nevieš prečo náhodou???

no my sa necháme prekvapiť tým horoskopom lebo sa nám ešte náš drobec neukázal čo je čo Viktoria, alebo Riško 😀 😀 😀 no a tie moje kríže stále pobolievajú a aj tam dole 😠 tak uvidíme čo bude snád vydržíme do pondelka, ja si stále hovorím že sú to len poslíčkovia 😅 😅 😅

zuzuj
20. mar 2010

baby dalsie aprilovcatko....neblaznite...ved ked ja pojdem toho 29.4 uz aj zabudnete ze ste rodili...tu nebudem mat komu oznamit.... 🙂
aktakk gratulation...chce to hodit fotku... 😵

jankako
20. mar 2010

no civi tak ty si nejaky iný prípad 😀 😀 😀

civavava
autor
20. mar 2010

evil, fiiha tak to neviem, ☹ ja som to skusala a islo to!!!

tento novy kon poriadne blbne 🙄 🙄 😎 😠

civavava
autor
20. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

skus este raz...mal by sa ti otvorit albumik s fotkami malinkych aprilovcatiek....

majca424
20. mar 2010

zuzuj 😀 to si aj ja hovorím, že kým ja dôjdem do termínu, tak do tejto témy už ani nikto nebude chodiť pomaly 😀

evil15
20. mar 2010

zuzuj v pohode ja mám termín 26-28.4 ale uvidíme či to vydržím aj bruško mi trošku kleslo tak uvidíme čo mi povie dr v pondelok na kontrole 😅 snád ešte vydržíme nejaké 2-3 týždne 😀 😀 😀

civi už mi to išlo aké sú zlatunké tie babatká naspapanie 😀 😀 😀

veve23
20. mar 2010

vsak ale v teme ostaneme aj ked uz budu krpci na svete, alebo sa niekam presuvame??????? len asi casu bude pomenej 😎

moni
20. mar 2010

ja sa tiez chystam este 3 tyzdne vydrzat, tak uvidime co na to mala 🙂

veve, no neviem ci si mamicky nebudu chciet zalozit novu temu 😒

zuzuj
20. mar 2010

no ved to, ze uz bude casu pomenej...to ked my porodime...ostatne uz len sucho skonstatuju, ze dalsie babatko na svete 😀 ....kdezto teraz je to hitovka...mna vzdy zamrazi...si neviem predstavit, ze aj ja takto napisem... 🙂

stanusa
20. mar 2010

jééééj aktakk gratulujeme k Barborke 😵 😵

už máme 6 bábätiek, do konca mesiaca máme ešte týždeň a najmenej 2 bábätká isto pribudnú 🙂
už nech je apríl

majca424
20. mar 2010

moni, ale tak snáď keď si ju aj založia, tak sa snáď k ním niekedy pridáme, či Ty ideš až v tom auguste? 😀 😀 😀
Ale nie, to len zo srandyyy 🙂

ludka140281
20. mar 2010

potom si budeme porovnavat zhodene KG 😀 😀 😀 😀

moni
20. mar 2010

majciiii, ani zo srandy ten august nespominaj 😀
po velkej noci budem durit tigra von 😉

veru my uz pre ne nebudeme take zaujimvae, ako su teraz oni pre nas 🙂

stanusa
20. mar 2010

zuzuj 😀 ani sa nenazdáš a budeš aj ty písať...

marcovky sú stále vo svojej téme, myslím si, že by sme sa mali všetky počkať a až tak zakladať novú tému 🙂

evil15
20. mar 2010

načo nám bude nová téma ved stačí upraviť tuto našu na Apríl 2010 - maminami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre