• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
tak som sa bola vonku trosku prejst, kraaasne teplucko, normalne spotena som dosla.... :slight_smile: idem frisko volaco spapat a prcham do poradne....som zvedava ako dopadneme...:slight_smile:jaaaj a este poholit sa musim....no to zas bude zazitok..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
seus ten prebalovak nema chybu..... :slight_smile:
23. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika- a ty chodis do Tn uz teraz do poradne do nemocnice?....bo akurat tam idem.... :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
tak ja som bola tiez na poradni, zrejme bolo vidno, ze som z toho strese, tlakomer im skoro vyskocil, tak ze si mam doma merat tlak...este nemam s cim :slight_smile: este kus a ma tam nechaju, tak som zvedava co bude o tyzden,.,
23. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :grinning:
tarinka, no tak to je veru dosť peniažkov, ale tak ja by som to asi nevyplachovala. Skôr tiež len tak umyť a tak. Ale ešte uvidím, či ho vôbec budem kupovať :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak, u nás je tiež nádherne, by som tam aj stále sedela, ale akýsi vietor tam pofukuje :astonished: :grinning:

a chcem sa spýtať, kočky, čo ste asi tak tehu ako je teda, ten termín je až koncom apríla, idete umývať okná??? :grinning: Lebo vraj to vyvoláva pôrod a sa bojím, lebo ešte by som zo 2 tt chcela vydržať... :sunglasses:
23. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babule, tak sme doma z poradne,,, sme sa tam stretli so silvinkou7 :grinning: :grinning: :grinning:

tak, hlavicka uz je zase nizsie, vsetko ide spravnym smerom, som zavreta. monitor OK, o tyzden sa mam znova hlasit a urobi aj ultrazvuk este, lebo sa jej zda , ze mam vacsie brusko na svoju vysku,,, tak uvidime,,, inak dobre sme dopadli velmi pozitivne! :grinning:
dnes sme 38tt+6, fuuha, koncime 39tt..ako to ide rychlo ,, a prehupneme do 40tt jajaaaaaaaaaj, sa to blizi!
23. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a zuzanka1971 je stale s maxom v nemocke,,, nevie kolko tam este budu :unamused: !
23. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici a u akého dr si bola??? neboj s tým tlakom on klesne a kedy ideš zase do poradne???
23. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi niekto tu pisal vraj Maxik dostal zltacku tak ostavaju v nemocke zatial...
a gratulujem k dobrym spravickam z poradne...
Tak dnes niktora nerodime?
Sasikas diky :wink:
Ja malej obleciem, kosielku, dupky a tu supravicku hello kitty co mam v albume a dame ju do autosedacky a smarim na piškotku deku este, ja si myslim ze to staci... samozrejme ciapocka a rukavicky...
23. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil - ip
23. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasikas chodim do poradne k svojmu dr. stale. On ma aj ctg tak nemusim do nemocnice :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím poradte, akosi mi nechce zobrať fotku do albumu. neviete v akom formáte to musí byť alebo čo? :slight_smile:
Ďakujem... :grinning:
23. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majci a nemáš ju velkú??
23. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď som ju aj zmenšovala, aj obstrihovala a naskakuje mi tam, že Chyba pri načítaní fotografie :unamused: :angry:
23. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom neviem :frowning2: technika je ťažká veda :grinning:
23. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majca, ak vladzes v pohode mozes umyt okna, aj ja som umyvala a pohoda, vcera som drhla byt, ale jasne pozeraj na to ako sa citis, to sama uvidis ci zvladnes, kazdy to ma inak :wink:
23. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve, tak ja sa cítim super :sunglasses: a myslím, že to v pohode zvládnem len klebety hovoria, že okná by sa nemali umývať :grinning: Ale idem sa ja pomaličky do toho pustiť. :slight_smile: Veď keby dačo, tak zajtra mám poradňu tak mi povie buď dosť, alebo ďalej umývaj :grinning:

evil, veru technika nie je ani so mnou dobrý kamarát :grinning:
23. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuska ano, ja som pisala aj o tej zltacke :grinning: :grinning: :grinning: sme v kontakte so zuzkou!
23. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil.....pekna odpoved.....ha ha .ha.....mas ju velku... teraz ju mam aj ja velku :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som taka nenazrana som ziedla obed a teraz som sa dotlacila dvoma marhulovymi kolacmi a jablkom asi prasknem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka to asi každá z nás ju má velkú teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som rad že si sa pobavila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
baby tak, dnes mi jedna kamoška potvrdila, ze na druhy rodila obidve deti ked vecer sexovali a cez den chodila stale po schodoch haa :P
uplna sa znicila pohybom a na druhy den porodila aj jednu dcerku aza dva roky aj druhu dcerku :grinning:
teraz neviem ci to platí individualne, coi sa tomu da verit ?
kiwi mne dr povedal že sexovať sa má tak často ako je len možné že je to najlepšie cvičenie na svali v pipine aby si dobre rodila a ked som sa bavila s kamoškou o tom tak mi to len potvrdila 2 syna porodila ani nevie ako a to bez nastrihnutia a to je tenká ako prútik a malý mal 3490g a 51cm tak asi natom niečo bude :wink: MILĚ MAMINKY Už VIETE ČO BUDETE ROBIŤ DNES VEČER :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil, tak je načase aby som začala niekoho na ten večer hľadať, kedže náš "ocinko" chodí na 11-dňovky a odišiel len včera :sweat_smile: :grinning:
23. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil - a neurychluje to potom porod? teda ze predcasne?
23. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici nemyslím si len viem že ked som sa o tom bavila aj v nemocke s dr tak mi povedali to isté pokial to nemáš vyslovene zakázané zo zdravotných dôvodov tak sexovať aj každý den :grinning:

majci no to ti nezávidím :frowning2: ale ked dojde tak si to treba aj nadsexovať ked zase pôjde preč :wink:
23. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil, supeeer! :grinning: :grinning: :grinning:

len niektore z nas nesexuju uz dlhsie,, z roznich hladisk ... nemozu, alebo nemaju chut ony, alebo ich muzi sa boja...
no, ale ja myslim, ze takto na konci uz sa ozaj neni coho bat , ale naopak, tesit sa na babetko a trosku ho vypudit :grinning: !

takze prijemne sexualne veceri si zelajme navzajom! :wink:
23. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočeny...nie je tu niekto, kto má termín kolo 10.4.... a bude rodiť v šaci??? tak ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jasnéééééééé sexu zdar :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taka hladna a tak sa mi nechce varit..........
23. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čiči,,nejaky rohlicek si najdi pod zub a schrumni :slight_smile:
23. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok