• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
malalady, no tie moje vyzeraju vecer ako jaternicky :slight_smile: mam pocit ze idu prasknut.
urcite to spomen zajtra na poradni, snad s tym cosi vymyslia!
23. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni.. však zbalená som a ked ma nehá teda v nemocke tak mám notebook a máte ma na krku :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady - ja presne naopak - rano v poho a vecer jaternice. A ruky naopak - cez den v poho a rano a v noci nemozem spat, co ma az klby bolia.

evil - ja mam tie prsty uz cca 6t a ziadna zmena - len nohy sa medzicasom pridali...ale to sa mi vidi mensi problem ako ten tlak.
23. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava čo mi zajtra povedia babeny v tej poradni, že kedy si mám ist obehat to predoperačne.. no a ked mu zabijem do toho s týmito nožičkami mojimi.. tak si myslím,že aj hned :confounded:
23. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne začali puchnúť ked som sa vrátila z nemocnice :slight_smile: ale už to neriešim ja to nemám také strašné tak ma to tak nehnevaá ako ten môj chrbát ten teda bolí riadne už sami to začína stupňovať cez den sú to len kríže a večer celý chrbát a v noci sa mi ani spať nedá :angry: :angry: :angry: nič v zlom ale už by som to chcela mať zasebou, začínam mať strach zo všetkého :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil teraz ku koncu to chceme mat každá za sebou :slight_smile: však tie našé babatká aj niečo vážia a roztahujú sa v brušku :slight_smile: takže tlačia nám na všeeeeeeeeeetko.. tak máme toho dost na tie naše kríže to je pravda... :wink: :wink: :wink: však to už nejak vydržíme.. a zachvila už je to túúúúúúúúúúúúúú ajaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej len u mňa je to trošku zložitejšie ale to je nadlho ... tak snád už to máme za pár a potom sa budeme len vytešovať z tých našich anjelikov :slight_smile:
23. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no holky, nic ine nam neostava len vydrzat...uz je to len za par :slight_smile:
23. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič idem si ja lahnúť a robiť moje sudoku

prajem dobrú noc a pekné sníčky papa :slight_smile:
23. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi, gratulujem, želám vám obom veľa veľa zdravíčka :slight_smile:
23. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka blahozelam,tesim sa,ze ste ok...maly je zlatucky :grinning:
juj i ja chcem... ..este to napisem 100x a urcite uz porodim :grinning: :grinning: :grinning:
dobru nocku kocky,dnes som unavena :rolling_eyes:
23. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: , ja len v rychlosti lebo som z dnesneho behania po doktoroch uplne KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:

civi, blahozelaaaaaaam a prajem vam obom hlavne vela zdravicka a mliecka a tebe rychle zotavenie po porode :wink: :slight_smile: .... Rene je krasnuckyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

malalady, daj zajtra vediet ako ste dopadli :wink: :slight_smile: .... a Vsetko najsamlepsie Tobikovi k dnesnym krasnym 3 rockom!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee :slight_smile:
Booožinku, aký je krásnučky malý Reňko :dizzy_face: civi gratulujeeeeem :wink:
Aj ja už chceeeem :grinning: :wink:
23. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag dakujeme :grinning: krpán spí.. bo cez obed už sa mu nechce.. tak o 19tej je už mrtvy :D
23. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mame dalsieho chlapa v aprilovkach, civi gratulujem a nech ste zdravucky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej maličký je nádherný civavka, gratulky ku krásnemu chlapčekovi :dizzy_face:

Inač dnes som bola cvičiť, a celkom tam daju zaberAť, to asi tým že tam chodia samé nebruškaté kočky ešte, tak tam jediná s tým kotlíkom natriasam :sweat_smile:
23. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dalsie marcove aprilovcatko je na svete...krasny je Rene, gratulujem :slight_smile:

ja uz by som mojho tiez chcela mat pri sebe, i ked nejake komplikacie nemam, nohy neopuchaju, chrbat boli len obcas a to ked dlho stojim

vejula, co vsetko tam cvicite?
23. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja som si myslela, že mna opuchy obídu a veru nie, nohy mám ako papuče :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale to hádam z toho že stále niečo robím a pobehujem :angry:
23. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemozu mat tie opuchy aj suvis s nedostatocnym pitnym rezimom?
23. mar 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetinka, mozu veru...ale mne nepomaha ani ked do seba lejem litre vody. ani ked stojim, sedim, nohy vylozene, dobra obuv, ziadna obuv. takze preto si myslim ze to asi tak ma byt :slight_smile:
btw, ty mas termin na moje narodeniny ;)
23. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne? je to pekny datum, ale ja sa uz teraz neviem dockat, nie to este cakat tri tyzdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vcera som upratovala ako o dusu, prala, dlazku umyvala, kupelky, skratka co ma len napadlo, tri hodky v kuse a tomu malemu zlobrovi sa nechce von :angry:
23. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno že je to aj tým, že už mi bruško padlo dolu a bábo tlačí na cievy a vdy fakt vela nepijem, že by to bolo z toho?
23. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetinka - uz vyhanas male von?
23. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicc, mne opuchli raz lytka, ale len trochu, zistila som to, lebo som nemohla poriadne zazipsovat cizmy :grinning: a v ten den som pila malo a hlavne by sa malo co najmenej perlivych napojov pit

cicimon, veru, vyhanam, zajtra zacinam 38tt, tak maly by mal byt uz ok, uz sa aj zmierujem s tym, ze mm asi porod nestihne :confounded:
23. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicc, to zadrziavanie vody je skor vecou obliciek, takze je mozne ze krpce tlacia na ne. podla toho co som citala sa odporuca vela pit, aj ked by si clovek myslel opak. plus tie kilecka navyse su namahou pre telo.

kvetinka, no ber to tak, ze raz vyliezt musi :slight_smile: ale pokial sam nebude chciet, asi ho nevyduris. lekar naznacoval ze by mohol ist skor?
23. mar 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa polepším a budem viac piť vodičku :wink:
23. mar 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicc, vsak skus, voda je lacna :wink:

moni, maly je otoceny dole hlavou uz riadne dlho a moje brusko ani nie je tak vysoko, takze to uz nema daleko vyjst von :grinning:
lekarka vravela, ze od 38tt to uz moze prist kedykolvek, ale tak to u kazdej rodicky predpokladam
23. mar 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ste dnes porabali, tehulky?
23. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem si teda dať ešte za jeden, potom ešte kuki telku a potom sa pokúsim spať, tak vám želám dobrú noc :wink:
23. mar 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe s babatkom dobru :slight_smile: inac mas velmi pekne fotky v albume, ta trampolina je super :wink:
23. mar 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok