Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
25. mar 2010

marika, no ved to. mne pred tehu pomahalo dodrziavat poctivejsie pitny rezim, bez kavy som fungovat vobec nemohla lebo som mala bolesti hlavy. teraz v tehu sa to asi vdaka hormonom drzi vyssie, skoro idealne, takze som spokojna.

marika1902
25. mar 2010

moni tak to aby si bola v kuse tehu 😀 😀

aktakk
25. mar 2010

Moni- jasne, to chce zvyk a vytvorit si rezim...inak je taka chutnucka, ze by som ju najradsej spapala. 🙂

jankako
25. mar 2010

baby ja mám TK aj 90/50 a som v poho..nič mi nerobi taky nizky TK..len sem-tam ked sa zohnem a postavim tak mám hviezdičkovo pred očami..ale to je v poho.. 🙂

aktakk
25. mar 2010

Marika- mas IP

marika1902
25. mar 2010

Aktakk dakujem 😀

denisa1111
25. mar 2010

ahojte babulky,my mame nejake nove mimi?nestiham citat na telefone,babule chcela som sa spytat ci vas nezvykne pobolievat brusko pod rebrom,al. tam kde mimi viac kope,dufam ze nebudem mat prirastenu placentu,bo ma to trochu taha,al. mi to uz leze na mozog

evil15
25. mar 2010

ahojte no dnes sa tu úreberá TK tak ja sa môžem pochváliť super TK 84/50 a nikto nič 😎 len mi povedali že mám viacej piť ale že ináč je to normálne v tehu to je čo 😀 a stále mám nízky za celé tehu mi najvyžší namerali 100/60 aj to v nemocke pred vyšetrením na ktoré som sa bála 🙂 ale hlavné je že nepocitujem žiadne točáky ani nič podobné a to nepijem ani kávu lebo mi ju zakázali 😠 😠 😠

aktakk- vitajte doma a prajem vám veľa krásnych chvíl a spinkajúcich nocí 😉

vejula
25. mar 2010

Ahojte dievčatá... Tak mne je dnes strašne zle od rána ležím v posteli. O piatej som sa zobudila na silné krámové bolesti, že mi vystrelovali až do krížov... A okolosiedmej som sa postavila a taká zimnica na mna prišla že až... Tak som si odmerala teplotu a 38 stupnov C No som si dala paralaen tak teplota odišla ale stále som bola strašne slabá, takže celý den ležím v posteli som len o sucharoch a suchých rožkoch alebo ani na žaludok mi nieje dobre a tie krámové bolesti raz prídu raz odídu. No a teraz mi začala stupať teplota, mám 37,8... Myslíte že počkať na 38 kým si dám panadol????
Joj taká som smutná že ma teraz toto chytilo, bojím sa o maličkého ☹ Ak budem mať ráno zas teplotu idem ku obvodačke. Uvidíme či mi dá ATB 😔

moni
25. mar 2010

veji, no to je neprijemne! ja by som si ten paralen dala, naco cakat aby to stupalo.
hlavne aby si sa dala rychlo do poriadku, lebo budes potrebovat vsetky sily! o malickeho sa neboj, teraz je dolezite aby si sa ty vystrabila.

deniska, preco prave prirastena placenta ta napadla? nerob si zbytocne starosti, to ta asi len ta mala potvora okopava.

ludka140281
25. mar 2010

veji..suhlasim s moni....malemu neuskodis,mozno takto tvoje telo reaguje na porod......tie bolesti by mohli bit kontrakcie a je mozne,ze ti to zacina.....maj nachystane veci,ked to este viac stupne,ja by som sla radsej aj na pohotovost.....si predsa v termine porodu....davaj si na seba pozor,potrebujes vela sil,drzim prsty a daj vediet ak bude nieco nove

kiwinka
25. mar 2010

bry vecer zenské 🙂 !

tak, kupila som si DR. Oetker taky cokoladovy kolac- BROWNIES sa to vola,,, no a? spiekla a pripiekla som to totalne, takze z toho je akurat tak velke Hovno.. 😒 a rovno som to vyrazila,,, tak sa hnevam sama na seba teraz, aka som nemozna do kelu 🙄

aktakk, kde ste rodili vlastne????

juliap
25. mar 2010

deni, tak to mame rovnake, svist je u mna v podnajme tak natlaceny, ze ma aj dnes od rana 1 nozku alebo dupku az pri rebre a jak sa vrti, tak som prave pred hodinou hovorila mm, ze to je uz neznesitelne, lebo ma to rebro uz od toho tlacenia boli ... no a hlavou dole do panvy a ruckou, takze zase mi prizgripol kdesi tam nerv a striela mi to az ku chrbtici ze neviem ako si mam lahnut, no a brusko tvrdne, resp. svist sa zapiera ... a to este mesiac pred sebnou, som normal nestastna, ze ine tehulky mozu behat a ja aj ked lezim, tak problemy ☹

katarinkak
25. mar 2010

baby,chodite niektora do poradne do ruzinova?u koho ste sa objednavali na prietoky?nemam zazmluvneneho ziadneho lekara.diky

moni
25. mar 2010

kiwi, no skoda. skoda toho ze si si robila chute a nic z toho, cert ber kolac! nejaku inu sladkost si vymysli.
mne minule prihoreli zemiaky 😀

vejula
25. mar 2010

no ved som volala aj gyndovi a on sa pýtal či mám tvrdé brucho, lenže mne sa nezdá že by nejako tvrdlo, proste len tie bolesti 😒 Maličký sa asi bojí tých tlakov, lebo sa uplne stiahol hore, a vždy ked ma to boli tak sa presťahuje hore, ked to prestane tak sa vráti naspäť 😒 Tá teplota sa mi ustálila už nestupa vyššie, takže ten panadol si dam trochu neskôr na noc. A ak bolesti neprejdu tak som pripravená do nemocky.
Ďakujem kočky, somt aka rada že vás mám...

denisa1111
25. mar 2010

veji,paralen daj,v tehotenstve je zla aj nizka teplota,az sa nepolepsi radsej chod,ale obvodaci su na toto dost malo informovany,skus rano zavolat na gyndu,poradit sa,bo ak mas bolesti aby to nemalo suvis!ak by este stupala chod sa ukazat do nemocky,za to nic nedas!drzim palceky,ja mam tiez na figu zaludok,uz som bola 6 krat na velkej,tak dufam ze to nieje predzvest,bo sa vravi ze to byva pred porodom

jankako
25. mar 2010

mňa boli cela prva strana,bok ked je zavesena na rebrách..a nadránom ma tak kopla do rebra že som až nahlas skríkla od bolesti..nepríjemne.kde sú tie jemne šťuchančeky spred mes.dvoch..

denisa1111
25. mar 2010

veji,kym mi to ten mobíl odosle,tak citam ze si uz volala,tak fajn,drzim palceky...mozno ta obchadza len nejake prechladnutie

jankako
25. mar 2010

no pojdem si ja spraviť ,,strih,,zajtra poradňa..to budu zas boje v sprche.. 😖 ešte aj hlavu zmyť.neste sa mi.. ☹

denisa1111
25. mar 2010

juli,tak to mame ozaj podobne,mne niekedy tiez pritlaci nerv a potom mi noha nadskoci,bolest jak hovado a mm ma z toho srandicky...

kiwinka
25. mar 2010

nejako mi trpnu nohy, HM... a zas mam plutvy na miesto clenkov 😀 jaau

ja furt stresujem, ze ked to na mmna dojde, tak si nestihnem umyt vlasy, oholit sa a podobne.. 😅 a kym sa vratim po porod z nemocky tak na mjich vlasoch sa budu dat robit volské oká! 😲 😲 😲

vejula
25. mar 2010

jj deni, je to tu pomalé... Ale určite dám čo chvíla tu tabletu, A ráno uvidíme či to prejde či nie... A čo sa týka tých bolestí tak nechápem, také som ešte nemala.... Je možné že sa to len pripravuje na blížiaci sa pôrod???

juliap
25. mar 2010

deni len ci nemas predzvest crevnej chripky, lebo vraj je uz zase na SK, aj moj ocino ju chitil a dnes v noci uz behal ... 😖

vejula
25. mar 2010

jaj kiwinka, mna také to veci vôbec netrápia, pri pôrode s tak spotíš že bude jedno čo si si ich umývala včera alebo pred týždnom... A s tým holením, prinajhoršom ma oholia tam, určite sa v bolestiach nebudem holiť, po tom čo som dnes zažila si myslím že to ani nejde.

jankako
25. mar 2010

no kiwi poteší...to by aj mňa vytočilo..ale nabuduce sa podari.
vejula,tak take stavy nenávidim aj ja..tiež ked mi takto bývavalo tak som bola z toho 😢 😢 😢 😢 prajem ti aby ti to čím skor prešlo...

juliap
25. mar 2010

a s tym pritlacenym nervom to mam otras, lebo mne ked to svist spravi, tak mam potom pol dna nohu v kely, co chodim ja jofrey de peyrac ... 😅

jankako
25. mar 2010

júj kiwi tak taketo banality riešim aj ja.napr.teraz ma trápi že mám vyrážky na tvári,reku ako budem vyzerať na fotkách a na kamere po porode..a to nie som žiadna cici mici...ani namalovana nebudem... 😀

veve23
25. mar 2010

ahojte....
no dnes som sa zas cely den flakala, nakupila, povybavovala a bola som si kupit fit loptu nech mozem skackat 😀, no a zas som vypluta a unavena, ale aspon potom spim v noci a az nadranom idem curat........

juliap
25. mar 2010

vejulka, ak by ti to nepresla, sla by som zajtra za gynekol, nie za obvodackou, bude piatok, tak keby nieco bolo, aby ta uz radsej odoslal do nemocky, ako keby sa malo nieco posr.. cez vikend, uz mozes rodit a nie je to sranda ked mas bolesti a pridali sa aj teploty. nie som sice lekar ... ale radsej byt uz pod kontrolou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre