Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aaangella
13. jún 2011

@p4 daj mi pokoj a teraz budu krutit hlavou nad tebou nahlasila som ta adminkam a ked zrusia temu tak ti dakujeme ze sa tu motas

hajanka
14. jún 2011

@aaangella nie nemyslim si, ze tam mas celu klasicku postielku, myslim si len to, co si napisala a ty si napisala, ze malu nechas spat v cestovnej postielke ->
http://www.google.sk/search?hl=sk&rlz=1G1GGLQ_E... a toto je ten spominany Car Cot ktory sluzi ako autosedacka, pripevnis si do auta pasmi a dietatko je v nom tiez samostatne pripevnene bud 5bod. zapinanim, alebo pasom cez brusko a mozes si ho nakliknut aj na konstrukciu kocika -> http://quinny.libfin.sk/images/buzz-4/buz4_carc... alebo tu -> http://www.olivers-baby-care.co.uk/britax-baby-... alebo tu -> http://www.shopperhive.co.uk/compare/maxicosi-c...
Je ich dost. Vsimni si ten nazor ze "Baby Safe Sleeper Car Cot".

lenocka84
14. jún 2011

@irsina83 cauky cauky
Elinka ti dovolila mat trosku casu aj pre seba? kocica mala

karmelka77
14. jún 2011

No vidim ze to tu dopadlo brutal...dufam ze dnes uz bude klud, na druhej strane sa nam podarilo ozivit tuto temu aj ked bude asi vacsina prispevkov vymazana...
@annika11 vitaj spat🙂))
@p4 skoda fakt ze ste si to potom neriesili cez IP, ale co uz...prilis vela ludi sem prislo a nemuselo bolo to rozoberane aj inde ako v tejto teme, ved vies...:((

p4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka84
14. jún 2011

@karmelka77 vymyzane budu hlavne baby ktore niesu aprilovky
no ktovie
ako sa mate? zahrada dnes asi pada nie?

karmelka77
14. jún 2011

@lenocka84 no neviem hlasili pekne to len teraz je nejako zamracene...podla mna sa vycasi...🙂)) idete aj vy?

lenocka84
14. jún 2011

@karmelka77 tu fuci jak sibnute, a to sme kusok od zahrady
to budete tam kratko, ak bude maly spat ako vcera, vstaval o 14:20 takze by sme moc nestihali, a vonku ho spat nedam, ked viem ze doma lepsie vyspi ☹

aaangella
14. jún 2011

@hajanka idem si to popozerat dakujem za typ

aaangella
14. jún 2011

@hajanka len nikde som nenasla rozmery vies mi poslat este dajaky link lebo moja mala ma 14 mesiacov tak neviem ci by sa tam zmestila

hajanka
14. jún 2011

@aaangella velmi rada ti to skusim vyhladat 🙂

miska246
14. jún 2011

Ach jaj, aspon som mala co citat... 😀 😀 😀 Nech sa kazdy stara sam do seba, kazdy si urobi tak, ako si to uzna za vhodne... @aaangella, ja som zazila nieco podobne... ked boli minuly rok take horucavy, vsetci do mna hudli, aby som dala Timuske cajik, ze ju takto iba trapim... Ja som jej davala MM a o nicom inom som nechcela ani pocut... Vsetci ma za to odsudzovali, ale ja som vedela preco to robim... Citila som, ze je to to najlepsie pre moju lasonku... 🙂

aaadinka
14. jún 2011

@karmelka77 jo zmazali ako aj tebe xixixixi 😀No to je haluz, ze ti trro nebolo umoznene prejst do sukromnej skupiny, asi su VIP 😀DD

aaadinka
14. jún 2011

Baby nehadajte sa,akoze povedat si mozete svoj nazor ale neutocte na seba,ved kazdy clovek ma vlastny nazor a vlastnu zodpovednost za svoje dieta.My planujeme ist tiez polohovatelnou autosedackou ale viem,i ked stale zvazujeme ist letecky.Kamoska chodila tak s malou asi od jej dvoch mesiacov a mali po dvoch hodinach cesty pokoj.Akurat ja sa haluzim, ze pri ceste autom sa mozem kedykolvek zbalit a ist domov aj v noci,ak by nahodou mala ochorela alebo tak....Leteli ste uz niektora s dietatom?Aky mate nazor na to?

luka03
14. jún 2011

Ahojte!
Tak sa aj ja ozyvam po dlhej dobe 🙂 Pozeram, ze to tu zije... 😀 @aaangella nazor si moze vyjadrit kazdy ale myslim si, ze nikto nema pravo na teba utocit a nadavat ti a uz vobec vypustat vety typu "co si to za matku"... Ako povedala @miska246 nech sa stara kazdy do seba a hotovo. No ale co uz narobis, internet znesie vela... ☹ Je to kazdeho vec, jeho rozhodnutie a kazdy si aj sam bude niest nasledky. 😉
Inak my sa tento rok chystame na dovolenku len na SVK prave kvoli cestovaniu, Kamilka tiez dlho v autosedacke neobsedi, takze my len tak na dve max. tri hodiny cesty nieco planujeme, uz sme boli v Terchovej a bolo super! 😀
Inak Kamilka je uz riadny sinter, uz normalne suverenne chodi takze uz sa za nou aj celkom nabeham a hlavne mame doma straaaasny bordel co stale nieco prevlaca hore dole a my potom len zbierame a ukladame (alebo aj neukladame lebo to ani nema velky zmysel 🙂 ) a velku cast dna stravime tym, ze furt nieco hladame... Ale uz viac-menej vieme kde hladat (vo vani, v smetiaku, v skrini...), takze uz je to lepsie ale minule som kluce pred odchodom z domu hladala 15 minut... 😀
Zubkov mame 6 takze este stale pucime a mixujeme ale uz vie celkom spapat aj "normalne" jedlo len sa stale bojim aby sa nezadrhla. Dnes mala na obed sosovicou na kyslo, taku normalnu "nasu" ale vacsinou este stale papa svoje veci.
No a co sa tyka sukromnej skupiny, tiez som sa chcela na zaciatku k nim pridat a bola som taktne odmietnuta 😉 Takze ja som rozhodne proti tomu, aby sa tato skupina uzatvarala, naco je to dobre? Pokecat mozme aj tu a ak sa chce niekto pridat, nech sa prida. A ak mam potrebu napisat niekomu nieco co by nikto iny nemal vidiet, tak poslem IP. Ci vy chcete byt tiez take VIP-ky? 😀

luka03
14. jún 2011

@aaadinka @aaangella @karmelka77 Bbay, kde mate fotky? Co ste boli odfotene velmi zboku? 😀

hajanka
14. jún 2011

@aaadinka tak som to nasla, pre tvoju bude uz mala, tam je jedinou moznostou uz len autosedacka skupina 2, tie sa daju naklonit aj do pohodlneho lahu, tvoja dcerka ma uz 14 mesiacov, takze taky 30 stupnovy uhol v autosedacke jej nemoze ublizit (babetkam sa odpurca spat v takomto uhle), skus sa o tom prip. poradit s pediatrickou alebo ortopedom, dam tu ten car cot co som nasla, mozno bude aj ine maminy zaujimat:
Nasla som Quinny Car Cot - detska postielka vhodna pre prepravu autom s bezpecnostnym kitom, skupina 0 (<10kg) odporucana od narodenia do 6 mesiacov, jednoduche prenasanie vdaka ergononickym drzadlam (uchytkam), prijemne paddovana, priedusna, rozmery (neuvadzaju ci vnutorne ci vonkajsie) 17 x 71,5 x 27 cm, hmotnost 3,6 kg, prislusenstvo auto adapter, adapter na kocik Quinny, sada proti vetru, vankusik, car security kit.

miska246
14. jún 2011

@aaangella Ozaj, kde mas fotku? Len teraz som si vsimla, ze mas prazdne okienko 🙂 🙂 🙂

karmelka77
14. jún 2011

@aaadinka pocuj ale dlho im trvalo kym ti na tu fotku dosli🙂)) ja som mala nieco ako ty a hned na druhy den mi ju zmazali🙂))
@luka03 zmazali nam ich🙂)) tak tu nic nedam ked si nemozem dat slobodne aku ja chcem🙂))
@miska246 po vcerajsej hadke si ju radsej zmazala🙂))

karmelka77
14. jún 2011

@luka03 no keby sme boli sukromna tema tak by sa nestalo to co vcera ze nam tu skakali do toho vsetci...ja som to ukoncila dost na zaciatku debatu ktora k nicomu neviedla...napisala som svoj nazor lenze
@aaangella ma dostavali do vyvrtky, akoze nie preto co robi, nech si to robi ked myslim ale preto akym sposobom odpovedala uz ona, ja sa vobec nedivim ze sa tu strahla taka mela...akoze dost ju vyprovokovala ona sama...🙂) ale co uz snad jej to aspon pomoze pri rozhodovani ako dalej cestovat bezepecne...vsetko zle je na nieco dobre🙂)

aaangella
14. jún 2011

@luka03
@miska246
Babule dakujem vsak o to prave islo ze nazor ma kazdy iny a oni na mna hned zautocili nadavkami nezodpovedna matka ,tupana , debilka , nech idem do basi a tak dalej a to uz bolo moc aj na mna .
Fotku mi zmazali ale neviem preco vsak bola normalna

aaangella
14. jún 2011

@hajanka dakujem

aaangella
14. jún 2011

@karmelka77 mne je to luto ze si sa tak nahnevala ale ja som ti nenapisala ziadnu nadavku a ty mne ano nazor mame kazda iny tak ho tak berme

karmelka77
14. jún 2011

@aaangella ja som ti napisala nejaku nadavku??? akoze srandujes teraz??? si precitaj co som pisala! Odo mna si mala jeden prispevok a uplne prvy potom som sa uz nevyjadrovala radsej....

p4
14. jún 2011

@karmelka77 sorac ze vam sem leziem,ale ta ,,tupana,, bola odomna. priznavam sa. a to ze mas ist do basy nenapisal nikto,iba to,ze KED pojdes. No,cez noc som to uz rozdychala a uvedomila som si,ze mame kazda iny nazor a je len na nas ako nalozime so zivotom svojho babatka,ale
@aaangella aspon porozmyslaj nad tou vanickou. Oni maju rozne velkosti a myslim,ze sa tam malej bude urcite tiez dobre spinkat a ani chrbatiku to neublizi.

aaangella
14. jún 2011

@p4 uz som si to studovala ale moja mala ma 14 mesiacov a tam nevlezie nie je taka velkost

aaangella
14. jún 2011

@p4 ja to beriem proste ta to vytocilo 😉

aaangella
14. jún 2011

@karmelka77 hej napisala si mi ze som nezodpovedna matka take dajake znenie

aaangella
14. jún 2011

@aaangella dala si to na listu kde ma vsetci odsudili a ohovorili to si nemusela urobit

aaangella
14. jún 2011

@karmelka77 nechtiac som to poslala sebe ale patrilo to tebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre