Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

luka03
16. jún 2011

My ideme uz teraz v juli, takze buduci mesiac a budu nas pichat ☹ Uz nech to mame za sebou lebo o tomto ockovani som tiez uz vselico pocula... 😖 Inak dakujem za velmi prijemne dopoludnie!!! 😉

karmelka77
16. jún 2011

@luka03 🙂)) aj ja🙂) ved hocikedy🙂)

ivka1603
17. jún 2011

@luka03
@karmelka77
Ahojte kočky.....kde ste sa túlali včera dopoludnia? 😅 Nikoho tu nebolo 😔

lenocka84
17. jún 2011

@ivka1603 ahoj, my sme o tomto case uz odchadzali z domu a sli ku vode
zato dnes asi sedime doma, kedze je take "uzasne"pocasie

ivka1603
17. jún 2011

@lenocka84 my sme sa včera dostali von až o 11h. a dnes pôjdeme asi rovnako....chodíme na 12h. pre Katku do školy.....aj u nás popršalo a je teraz super čerstvý vzduch, malému sa bude vonku dobre spinkať 🙂 v posledné dni sa často jeduje a rozčuľuje na "prkotinkách", tak som rada, že dnes je kľudnejší 😀

aaadinka
17. jún 2011

@luka03 co si pocula o tom ockovani?Bo nas sa vzdy tie neziaduce tikaju....Teda aspon teplotou a podrazdenostou....Snad to nebude horsie ako naposledy....

lenocka84
17. jún 2011

@ivka1603 aj u nas su nervy, ale raz horsie raz lepsie
to je ako s nami dospelymi

karmelka77
17. jún 2011

@ivka1603 sme boli na ihrisku vonku spolu🙂)) aspon sa krpci zoznamili🙂))

luka03
17. jún 2011

@aaadinka Jaaaj, to teplotovanie a podrazdenost to musi byt 😉 Nas to tiez nikdy neminie... Ja som ale pocula kadjake strasidelne historky o tom, ako toto 15 mesacne ockovanie spusta autizmus a neviem co este... No ale to ockovanie vseobecne je take diskutabilne. Tak som nechcela strasit ale nemozem si pomoct, stale mi v hlave hloda taky cervik pochybnosti ked sa ideme ockovat a je uplne jedno ake ockovanie to je... No ale zvladli to ini, zvladneme to aj my 😉
Inak boli sme dnes vonku a je tam celkom prijemne akurat dost fuka. Ale aspon nepecie slnko 😉 Kamilka uz spi, dnes zaspala trochu skor zase, neviem neviem ako to s nou vydrzime zase do vecera potom kedze my uz spavame len 1x...
@ivka1603 boli sme na Strkovci, drobci sa trosku okukali a Filipko potom zalomil 😀

Inak niekedy by sme mohli urobit nejaku stretavku aprilovu, co vy na to?

aaadinka
17. jún 2011

@luka03 Joj ani ma veru nestras,ja som tiez neni zastanca ockovani,je to haluz,ale urcite to dobre dopadne 😉 Inak my spavame tiez uz iba raz a to len 45 min!Takze som v pokluse cely den.Ale zato spinka konecne v noci ako babatko 🙂)))

luka03
18. jún 2011

@aaadinka no tak to ti teda vela toho nenaspi... 😒 Mne spi ako kedy, niekedy hodinku (tiez nic moc), niekedy dve a asi 2x sa uz stalo, ze spala skoro tri hodiny. Neviem od coho to zavisi ale ved Kamilka vie asi najlepsie kolko jej treba. 🙂 V noci nam spava celkom dobre, akurat rana mame este stale s revom, neviem preco sa budi stale s placom ☹ uz nech sa naucia hovorit a nech mi to uz konecne vysvetli 😀
A asi nam idu stvorky (vsetky 4) a je taka protivna a uvrestana, ze az. 😠 Dnes sme sa boli s mm najest v restike a taky cirkus tam narobila, ze sme sa hanbili... A to ona nikdy nezvykla ale teraz tak vrieska ked nie je po jej, ze dovidenia 😖 No ale neustupujeme jej ani keby sme sa mali prepadnut od hanby, nech si slecinka nezvyka 😉

aaadinka
18. jún 2011

@luka03 to je nic,nasa mala teraz ked nervaci,tak sa bije po hlave a ked ju mame na rukach tak sa bucha o nase rameno....To sa hanbim....Tak teraz je tiez velmi mrchava,ked spi len raz a len 45 min.Jej to nestaci a ja neviem ako ju donutit viac spat.Zobudi sa s cervenymi ocami a mrnci,lenze opatovne sa mi uz uspat neda....a rano sa nam tiez budi s placom,nie vzdy ale velmi casto ☹((

karmelka77
19. jún 2011

@luka03
@aaadinka a ja sa stazujem ze spime stale dva krat denne, a cim dalej tym dlhsie, vcera som ho musela poobede budit🙂)) My do restauracii radsej nechodime, lebo Filipko nevydrzi sediet ani chvilku s pozerat na nas🙂) na to si este chvilu pockame...

aaangella
19. jún 2011

@aaadinka
@luka03
Ahojte mne mala spi este 2 krat doobeda hodinu a poobede tak okolo dvoch .To trucovanie to je hrozne mne sa mala hadze o zem zdvihne ruky nad hlavu kope nohami a hrozne place a vacsinou sa nam to deje v obchodakoch tiez sa hanbim ale pocula som ze to je teraz take obdobie musime vydrzat

lenocka84
19. jún 2011

@karmelka77 ahoj, my sme dnes spali rano do 10tej 😉 a cez den dal uz len hodku, a teraz je nervavy, ani mlieko nechce, takneviem co sa mu robiiii, uvidim ako bude spat

karmelka77
19. jún 2011

@lenocka84 jaaaj moja a co chces ked spite do 10 tej????🙂)) ze aky luxus...

ivka1603
19. jún 2011

@lenocka84 my spávame cez prac.dni max. do 7.h a cez víkendy max. do 7:30, to je už luxus pre mňa 😀 ja si ani nedokážem predstaviť, že by Rastík spal až do 9-10 hodiny 😕

karmelka77
19. jún 2011

@ivka1603 no baby, my vstavame prinajlepsom o 6.00 to je luxus pre mna🙂))

lenocka84
19. jún 2011

@karmelka77 ale to len dnes, nechapacky
vstal 6:30 dal mlieko a spal dalej

karmelka77
19. jún 2011

@lenocka84 to bude pocasim...🙂)) my sme vcera vela spali cez den...a poobede som ho uz budila...🙂)

lenocka84
19. jún 2011

@karmelka77 sak konecne je chladnejsie, dobre na spanie

karmelka77
19. jún 2011

@lenocka84 no len keby som si aj ja k nemu lahla:((

lenocka84
19. jún 2011

@karmelka77 joooj moja, ja som dnes pospala, a taka som spokojna
ale tak nemozes zato ze Filipko ma "vrtulku v zadku" 😉

aaadinka
20. jún 2011

@lenocka84
@karmelka77
@aaangella No baby mne vcera tiez mala vstavala o deviatej,nieco bolo asi vo vzduchu,ale tak hrozny den s nou som este nezazila.Bola nervozna,stale vymyslala,robila napoky,no des.Cez den z donutenie - a to mi davala patricne najavo- spala pol hodky a vecer pri zaspavani sa tak hadzala , ze az.Pichala si stale do oka a dostala po rucke,lebo som ju nedokazala donutit prestat s tym a ona sa na tom naramne bavila 😠 .Tak ona dostane a jej to pride naramne smiesne.Asi ju rozosmievalo, ze ma vytacala.Tak som ju polozila do duchien a nevsimala som si ju a to ju rozplakalo,ze uz si ju nevsimam.Tak takto na nu.Nevsimat si ju a nie ju capat po rucke 😅 ....Taka je chytra.Estelen 14 mesiacov a uz ma tolko rozumu.Inak v obchodaku sa mi zatial nehadzala,ona zvacsa trucuje len doma,max niekde na navsteve- ale to je taky slabucky odvar.Doma sa hadze, robi napoky ale vonku je privelmi stastna na to,aby bola zla.V obchodaku je v siedmom nebi,tak tam je jako med 🙂)))

aaangella
20. jún 2011

@aaadinka moja zase ked sme u kamaratok co maju deti tak je dobrucka ani nemukne kde ju posadis tam sedi ale v tom obchodaku som sa riadne hanbila. Inac aj ja ked capnem po ruke tak malu to rozosmieva a do mna vecsie jedy 😉

aaadinka
21. jún 2011

@aaangella No ked sme u kamaratok,co maju deti,tak to je stastna,tam poslucha,ja som skor myslela navstevy u starych rodicov,u bezdetnych....Nasa mala ked ma pri sebe deti,tak si ani vlastnu mamu nepozna xixixixi.Ona vyzera , ze bude velmi spolocensky typ a chvalabohu stale ju bavi skor hracky davat ako brat,tak si celkom s detmi rozumie....Len dokedy,toz otazka....😀

aaadinka
23. jún 2011

Joj baby, vcera sme boli od druhej vonku a asi sme to prehnali....Teraz neviem,ci malej nezapasovala strava alebo slniecko ale dvakrat tak brutalne zvracala,ze som sa velmi zlakla.Normalne nostekom jej to islo a s ustociek neskutocny prud....Chuda moje.V noci spala celkom dobre,od rana je taka malatnejsia,ale teplotku nema....Uvidime , ked sa teraz zobudi,ako na to bude.... ☹

karmelka77
23. jún 2011

@aaadinka no tak nieco podobne bolo u mna, boli sme vcera vonku ale iba doobeda, okolo 11.15 sme isli domov a potom sme vysli az o 18.00, ale mne bolo dnes taaak zle,ze na vracanie a nakoniec som mala aj teplotu, cele telo ma bolelo...krpec rano tiez grcal po diesiate, ale nastastie nic ine...akurat bol taky nejaky malatny...ja neviem co budeme robit v tomto teple, a ked este pridu 40 tky ani nehovorim....asi si to hodime...🙂))

aaadinka
23. jún 2011

@karmelka77 chvalabohu,dnes uz bolo lepsie....Bola sice malatna,nepapala nic,asponze cecela mlieko,aj ked tiez len trocha,ale aspon cosi.Uvidime zajtra,predsalen bude zmena pocasia....

annika11
24. jún 2011

ahojte maminky, čo máte nové ? čo riešite? 😀 😀 😀 nech sa zapojím aj ja ....
nám ide tretí zubček, už načase 🙂 dovolenka na slovensku a budeme trpieť celou cestou, lebo bude beruška sedieť v autosedačke a po hodinke jej z toho určite rupnú nervy 😀 tak chceme ísť skoro ráno s nádejou, že ešte pospinká tú hodinku, potom bude pauza a potom už nejako vydrží....je to nejakých 250km, tak dúfam, že viac ako tri hodiny nám cesta trvať nebude...

čo si myslíte o tomto???? máte niektorá? či sú ozaj také dobré, ako ich chvália
http://www.latkovky.sk/produkt-detail/plavky-ha...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre