• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
No zuzka aj ked cikám a chvílu ked docikám. A Lenik gratulujem ku dievčatku, tak konečne do t abuľky nejakú babu bo je tu prevaha chlapcov sa i zdá zatiaľ.
19. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni gratulujem k dievcatku!!!
19. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Vám velmi pekne
19. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka gratulujem k dievcatku, takze Nina je pekne meno :grinning:
ja som dnes hotova, dnes bol strasny den :unamused:
19. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zaroven mam aj pekny den,malicke zase citim, dlhsie som ho necitila tak silno ako teraz, ale zvlastne, ze stale na lavej strane, si robim z mm srandu, lebo ja som tiez lavacka a on velmi nechce aby to nase bolo :grinning: , nevie si zvyknut,a s nozom v ruke ma teda nechce vidiet a nie to krajat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, aj ja ti blahozelaaaam k dievcatku :slight_smile:
19. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
roxi - gratulujem k dobrým výsledkom a verím že aj amino ti vyjde dobre a dík za radu ohľadom morfo

atakk- tvrdnutie bruška sa prejavuje akoby si mala kontrakcie - také riadne tlaky v podbrušku. Objavuje sa to hlavne vtedy keď dlhšie stojíš, chodíš. Pomáha na to magnézium. Ja som tiež mala včera takéto tlaky no len 2x trvá to asi 0,5 minúty max 1 minútu no je to dosť nepríjemné.

leni - gratulujem k dievčatku
20. nov 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne ránko mne tvrdlo hlavne po sexe, zavisíod toho čito tvrdnutie prechádza do kontrakcií, pokiaľ len tvrdne a do 8 x denne tak je to normálne maternica sa chystá na pôrod magnézko je na to super
20. nov 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krásne dobré ranko :slight_smile: :grinning:
20. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak dnes sa chystám na psychoprofylaktickú prípravu .... už sa teším, aspoň sa trošku rozhýbem ....
20. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak potom napíš,že jak bolo :slight_smile:
20. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...
lenka gratulujem k dievčatku, a martinka hod potom správu aké to bolo ako to prebiehalo:slight_smile:)
20. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama ahoj:slight_smile:
20. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prajem krasne dobre ranko..

Dakujem Vam vsetkym za informacie, budem uz vediet. Tlaky v brusku mavam aj ja a niekedy mam pocit, ze ma ide rozrhnut. Mozno je to tiez ono. :unamused:
A treba na to upozornit lekara alebo iba ak su nejake komplikacie?
20. nov 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady ahojky :slight_smile:

aktakk lekárovi to povedz ale neboj sa to nie je nič vážne.... to ti potvrdí aj on:slight_smile:)
:wink:
20. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,,
20. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby. No ja som mala dnes strašnú noc. Veľmi ma bolia kríže a budila som sa každú chvílku :frowning2: . Aj ja mávam také napäté bruško ale v robote mi povedali kolegine že to je od námahy a únavy. Netrvá to dlho ked si sadnem alebo lahnem hned to prejde ale dakedy je to nepríjemné hlavne ked chodím musím zastáť. Ako keby sa mi maternica sťahovala a uvolňovala alebo ako by som to opísala. Ale na dotyk nemám tvrdé bruško.

Ja som bryndzu jedla nedávno. Robila som pomazánku a poriadne som sa jej napráskala. Prečo by sa nemohla jesť bryndza? Nečítala som až tak ďaleko.

Všetkým gratulujem k dievčatkám a chlapčekom.
Ozaj stretla som sa v poradni s jednou mamičkou a hovorila mi že jej najskôr doktor povedal že budú mať chlapčeka a muž sa jej veľmi tešil a teraz v 7 mesiaci jej oznámil že to je dievčatko. Dobré nie!
20. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda je kika aspoň viem že nemám sa spoliehať na 100 % čo mi povie i keď ja ešte neviem a ani ma to nejako neláka. Aspoň nemusím klamať keď sa ma všetci pýtajú. Možno vydržím až do pôrodu veď už to nie je tak dlho.
:slight_smile:
20. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klongová :grinning: že nieje to tak dlho a ty kedy chceš rodiť o mesiac? Ale to som si nevymyslela to mi ozaj jedna povedala čo chodí k tomu istému doktorovi čo ja. Mne teraz v stredu povedal že asi dievčatko lebože nevidí pinďúra ale že to nieje ešte isté.

Poznám babu čo jej celé tehotenstvo hovorili chlapček aj rodiť išla chlapca a porodila dievčatko. Bola sklamaná ale bola rada že je zdravučká. Mala vecičky pre chalana kúpené. A porodila asi pred 2 mesiacmi. Takže tie ultrazvuky asi niesu 100%.

A chcem sa opýtať kolko stojí 3D ultrazvuk. Doktor sa ma pýtal či nechcem že to stojí okolo 1000 korún. Oplatí sa to dať si urobiť? Ja sa neviem rozhodnúť. Aj chcem len tá cena. Stojí to za to ???
20. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika veď už máme polovicu za sebou a mám pocit že tú horšiu - nevedeli sme či je živé pokiaľ sa nehýbalo teraz je to lepšie už budeme len priberať a priberať. Ja sa na toto obdobie teším ani nevolnosti už nemám. Ani sa nenazdám a sú vianoce potom veľká noc a už máme detičky na svete. Nechcela som ťa nejako nahnevať no ja mám pocit že to ide rýchlejšie ako tá prvá polovica som v 5 mesiaci takže už len 4 to je super nie ? :grinning:

A rodiť chcem vtedy keď to bude potrebné teraz určite nie čo by som s takým malým robila nech je ešte tam kde je tam mu je dobre a teplo. :slight_smile:
20. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Dnes sa mi dako nechce pracovat :slight_smile: Uz nech su 3 hodiny, hehe. Este som aj hladna a v noci som sa nevyspala - maly stale kopal a boleli ma krize :angry:
20. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babenky :slight_smile:
20. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky - čoskoro mamičky.
Ešte raz Vám všetkym velmi pekne dakujem za gratulacie.
20. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavka ahoj :slight_smile:
lubka, dnes je take blbe pocasie, ale snad poobede bude slnieckovo
20. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky :grinning:
inac to fakt az tak Vas kopu, ze nemozete spat? ja sice uz citim, ale iba obcas take silnejsie, ale tuto dobu sa mi spi najlepsie za cele tehu, spim uplne ako drevo, neviem ci to je tym, ze sa pocas dna totalne unavim a potom by ma uz nezobudil ani tank... :grinning:
20. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja pohyby asi teda este stale necitim. aj ked uz 2x sa mi zdalo, ale niesom si ista. to citite kazdy den? a do kolkeho tt je to normalne, ze este necitim?

michalag, ako je to u teba s kocikom? mas po samkovi? alebo ides kupovat? kde v ZV sa daju ist pokukat nejake kociky?
20. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katka, nestresuj sa, ani ja pohyby este necitim, moj doki povedal ze je to OK, najma aj ked mam placentu vpredu.
:wink:
20. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, normalne som citala ze do 21tt, ale prvorodicky ich mozu zacat citit aj neskor :wink:
my mame po Samkovi kocik a ak nam ho mysi nerozhryzli, tak budeme mat ten, hoci ja by som racsej brala novy ... vo Zv sa daju kupit v Bambine, Baby mava, a teraz je aj novy obchod v Obchodnom dome u Wittmana (pri divadle)
20. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa budem musiet este asi dr. spýtať ci ju aj ja nemam nahodou vpredu. ja som aj citila tento tyzden 2 x akoby prasknutie bublinky ale ked neviem ci to neboli len creva :sweat_smile:
20. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klongová ved si ma nenahnevala :grinning: ja som sa len zasmiala ked som sito prečítala pobavilo mato. Ja viemže už máme polovicu za sebou len teraz budeme ako slonice a budeme sa ťažšie hýbať :grinning: len keby do roboty netrebalo chodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj ja sa teším lebo už cítim malé síce ešte nekopká silno a stále len sem tam ale bude to už len silnejšie. Neboj ja sa nehnevám sorri ked to tak vyznelo. ja som to myslela v dobrom.

blondy veru bude to aj horšie. ku koncu budú kopance až nepríjemné. Teraz sa ich nevieme dočkať a potom budeme chcieť aby už boli deťúrence na svete. Ešte nás potrápia s tými kopancami a budeš ich poriadne cítiť a aj vidieť ako sa ti bruško bude nadvyhovať. To bude len sranda :grinning: Ver viem čo to je jedno ma už skopalo poriadne :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok