Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
30. nov 2009

zuzana tak to si píš že budú poriadný čertíci a tvrdohlavý mám toto znamenie v rodine a jeto dvrdohlavý baran - môj svokor. 😀

oliinka
30. nov 2009

dobre rano.byby ako často cítite pohyby?mne sa zda že by to mohlo byť ono ale nieje to každý den tak asi každý druhý,do poradne idem v utorok aj na sono a neviem čo mám povedať dokimu ohladom pohybov,snad je moje mimi v poriadku,tak sa tam bojím isť.a ešte ktomu stále mám nadchu a pokašlávam ☹

stanusa
30. nov 2009

too su jednorazovky, dve znacky...
planovala som si dokoncit 1. polrok 😒
v stredu budem mat vysledky na stitnu, tak dufam ze potesia 😵

stanusa
30. nov 2009

olinka ani ja som maleho necitila niekedy aj cely den, teraz sa uz ozyva pravidelnejsie...takze casom to pride 😉
a ked sme boli na sone tak pekne videla ako sa hybal...tak neboj 🙂 🙂

blondy12
30. nov 2009

bre ranko babenky 😀
juj este, ze mna necha malicke sa vyspat...
dnes mam ustnu skusku ach no, snad to dopadne v pohode...ale ta je prave lahsieho kalibru tak snad ano ..

prajem pekny den a dobre vysledky pokial niekam idete

lubkamik
30. nov 2009

stanusa ak budu ceny plienok nizsie ako v obchode tak myslim ze to pojde 😉 Len musis dat niezsie ceny aj ako akcie v obchodoch 😀 Napriklad teraz je akcia v metre na papersky 🙂

oliinka
30. nov 2009

dakujem a dufam,že je všetko ok.

blondy12
30. nov 2009

juj baby vy uz riesite pampersky a plienky???

ja este nic z tychto veci, predpokladam, ze niekedy v marci to zacnem riesit a kupovat...

stanusa
30. nov 2009

lubka ceny su urcene, mozem dat nizsie ale na svoj ukor...a musim vziat minimum 20 balikov. najlepsie, je ze sama planujem pouzivat vascinou latkove, tak to by som ich ani nevyuzila 😀

blondy drzim palcose...tfuj tfuj

martina05
30. nov 2009

jeej Stanusa ty plánuješ používať látkové?? Ja zatiaľ tiež ale neviem či mi to nadšenie vydrží a ako dlho to zvládneme. Čítala som ale viac článkov, ktoré práve chválili látkové plienky a keď si to porovnám a zvážim aký odpad vyprodukuje jedno dieťa....
Ja som zatiaľ obzerala stránku ekoplienky.sk ... Už máš aj nejaké nakúpené ....???

kamilakd
30. nov 2009

stanusa mna by zaujimali tie ceny pampersiek,mam prehlad a chcela by som vediet ceny novorodeneckych 2-5kg 43ks 3-6kg 108ks dakujem a ceny na pultoch v akciach su desne 😲 potom ti poviem za kolko ich mam ja

martina05
30. nov 2009

Inak baby už asi týždeň používam tehu pásy ...kúpila som si ich v HMku a 2 ks /čierny a biely/ stály 11E. A sú super ... Bruško je chránené, držia tehu nohavice, a nosím ich aj doma lebo spod trička mi pupok už vytŕčal 🙂

kamilakd
30. nov 2009

baby a nie je to pouzivanie llatkovych dakym setrenim???a istou pracou navyse ked mame jednorazovky???je to viac o peniazoch ze latkove su lacnejsie???ja si celkom neviem predstavit pouzivanie latkovych ked ich to bude studenit na prdelach alebo ked budem musiet nejako hovinka zoskrabavat a okakane prat fuuj 😀

lubkamik
30. nov 2009

ja stale nosim take elastaky s tehu pasom - ine nic neznesiem 😀 A nato furt dake saty - rifle som nemala ani nepamatam

stanusa
30. nov 2009

martina tiez zvazujem, zatial pozeram len na nete, veci pre baby nakupujeme az od januara...mm je strasne povercivy
a ten tehu pas je dobry, nosim hlavne doma na teplakoch, na nohaviciach zatial nie, ale v zime zahreje
😀

kamila tu su ceny
http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky/esho...

michalag
30. nov 2009

ja som asi ta z pohodlnejsich maminiek, ale pouzivala som jednorazovky pri prvom budem aj teraz, podla mna je to len o tom ze ide menej odpadu do kosa (co je super 🙂 ), ale prachu, vody, elektriny miniemi o to viac, ked sa musi stale prat, kedze babatko minie plienok denne az az ... a navyse s drobcom je dost roboty aj bez toho, hlavne kym si najdete rezim ... to je moj nazor, tak dufam ze ma neukamenujete 😅 😝

kamilakd
30. nov 2009

lubkamik ty sa mas asi mas aj dobru postavicku ja si seba ani neviem predstavit seba v elastakoch a v satach ale velmi sa mi to paci...

blondy12
30. nov 2009

no ja urcite latkove plienky pouzivat nebudem jedine na zaciatku, ale to dam na jednorazovu pplienku kvoli nozickam...sice nemam penazi na rozdavanie ale ani nervov, budem musiet nieco ine robit ako od rana do vecera prat plienky a zehlit... 😅 a radsej si ani nehovorim, ze to budem robit, lebo by mi to vydrzalo asi do prbeho prania

lubkamik
30. nov 2009

Miska ja mam ten isty nazor 😀 😀 Latkove veru ee 😖
Kamilka no ja som teraz ako slon - pribrala som uz 7 kg 😝

lubkamik
30. nov 2009

Co sa tyka plienok tak v metre je teraz akcia - 70 ks balenie (tych kamilkovych oranzovych) stoji 6.5 Eur 😀 a v Rakusku su este lacnejsie 🙂

tantama
30. nov 2009

ahojte babule...... ja nosím do práce rifle a dlhšie tričko🙂) kamilakd súhlasím s tebou neviem si predstaviť používať len látkové plienky 🙂

lubkamik
30. nov 2009

Pardon - 6.90 Eur - kukla som na blok aby som neklamala 😀 ja som si ich kupila - dufam ze budu dobre 😨

kamilakd
30. nov 2009

michalag ved pohodicka ja si tiez neviem predstavit pranie plienok zijem sama pracujem z domu a nema mi kto pomoct a mrnus da urco zabrat kym najdem rezim a nebudem sa babrat s plienkami ...je to pohodlnost nie len pre mna ale aj pre babo ved prdacik bude mat v suchu a ked prebalit bude to sup sup...blondy napodobne plienka na pampersku koli nozinkam

blondy12
30. nov 2009

inac baby este nemate problem si zapnut zimnu bundu???

ja som sice vela nepribrala iba 4kg, ale tak uz mam problem obcas, mi je uzka...ale novu nechcem kupovat asi to budem musiet riesit nejakymi rolakmi navyse a nezapinat sa ... 😕

kamilakd
30. nov 2009

lubka ty si ako slon???ja som mala 55kg hormonalka a tehotenstvo za 6mesiacov 70kg...ja som ako slon baby kamilkove nie preto je na nich taka cena na skusku ich zoberte ale prdelky sa vyhadzuju a pretekaju su riedke,ja mam skusenost lebo s nimi pracujem cena nezodpoveda kvalite

domika9
30. nov 2009

stanusa tu stranku som pozerala už skor a veru že mne sa tie ceny celkom pozdavaju čo sme zbežne pozerali v obchode tak su ovela drahšie ale je pravda že nebola akcia takže až tak velmi sme to zatial neriešili ale zdali sa mi ceny dobre
ja tiež budem používať jednorazove plienky niesom otrok aby som robila jak pred 20rokmi no vtedy inu možnosť nemali ale ked si zoberieš že nejaky dobry prašok niečo stoji ,a pračka si zapyta vody dosť samozrejme plienky nemožeš dať prať na40-tku takže spotrba pojde do vyšin no dakujem pekne , latkove budem používať ibana široke balenie a na bežne použitie grcky a tak

michalag
30. nov 2009

ja este neplanujem s kupou plienok, to az tak koncom februara zaciatkom marca, sice zo zaciatku budem pouzivat Pampersky, ale potom prejdem na Cleveracke (teda ak budu vyhovovat babatku), su super a my sme boli s nimi velmi spokojny 🙂

blondy, ja zatial v pohode bundu zapnem 🙂

kamilakd
30. nov 2009

blondy ja uz kukam po novej bunde moj elegantny uzky kabat nezapnem bundu tiez len tak tak a ete mam jednu sortovu tu mam tak na max 4tyzdne a kukam nieco aby nam tie mimina nepomrzli 😀 neviete poradit?ja ani noblecenie neviem najst ja neznasam fialovu a sedu a bum hit tejto sezony a tehu veci tiez...

lubkamik
30. nov 2009

to si ma nepotesila Kamilka 😖 No co - dufam ze sa z nich nevyhadze maly...
Blondy ja este zapnem zimnu bundu - teda iba jednu ale furt mi je tak teplo ze ju nezapinam 😀 Nechystam sa kupovat ziadnu

blondy12
30. nov 2009

no ja mam taku peknu akurat trosku vytvarovanu, ze akurat okolo bruska je zuzena 😀 , co teraz mni nevyhovuje..ale kupovat novu nechcem...poziciam hoci od niekoho znameho ... 😝 na tych par mesiacov....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre