Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
9. jan 2010

vejula - my tak planujeme, mat krstnych sa co nepoznaju, ved to nemusi byt par (kamoska tiez tak mala, sesterku a nejakeho muzovho kamosa)

veve23
9. jan 2010

kamilakd- vonku je to v pohode, zalezi kde, aj ja som hamblivka, ale vsak nebudem koli tomu bezat domov, ale zas nie v strede OC jak som si uz vsimla u niektorych mamiciek, na jednej strane je to normalna vec, na druhej nemusia na mna cumiet cudzi ludia
znama mi vravela ze ked sa jej mala nevedela vykakat, dala do mlieka par kvapiek pomarancovej stavy a bolo
no a kojenie je pre mna spanielska dedina, nemam skusenosti s miminkami, ja sa bojim malinke aj chytit aby som mu neublizila, a to sa priznam ze v zivote som ziadne babo neprebalovala, tak to bude u nas doma sou, radsej na to ani nemyslim

kamilakd
9. jan 2010

vejulcek ludia su ludia a ublizuju a zavidia klobuk dolu pred fararom ked a tak pekne postaral....mne rascove jedla robia troska problemy sice poprdkavam jedna radost 😀 ale ja mam strasne bolesti v bruchu no proste strach sa citim ako zduta kobyla...ale malemu pomahalo masirovanie bruska dakou mastickou a pil fenikelovy caj ten rascovy sa moc neosvedcil

miska ved ja zas nebudem kojit niekde na namesti na lavicke ale pojdem niekam troska mimo na lavicku do parku keby bolo velmi zle...ale viem ze to len teraz teoretizujem a mozno aj ja budem veselo letit domov...

kamilakd
9. jan 2010

veve neboj ty nic toto mimino bude tvoje a budest vsetko intuitivne robit 😉 ja som uz jednu vidla tak ze v restike jedla male zacalo plakat vyvalila prso papalo male aj ona akurat to bola taka lepsia restika kde sa to moc nehodilo a pritom stacilo zvolit iny stol niekde na boku napr a nik by si to ani nevsimol moj nazor.

luca223
9. jan 2010

ahojte trosku som sa zacitala a je to docela fajn citat pocity bab v rovnakom tyzdni co citite a tak....
🙂

a o tych pohyboch mame asi dost akcne dieta bo ta nasa mala tak vyvadza aaj mam uz odsledovane kedy rano take jemne stuchanie, cez den len tak aby sa nezabudlo na nu a vecer oziva a ked chce mat klud tak mam pocit ze tedy vyvadza najviac... 🙂

a krstnych mame uz vybratych sesterku s muzom co sme im aj mi krstny ale som zvedava bo oni ani niesu pokrsteni tak uvidime co povie fararko ale pozna nas dost dlho tak dufam nebudu problemy...

no a o tom kojeni to sa tiez tak trocha obavam toho ci poradia alebo nie... sestry viem ze nejako dlho nekojili bo ani nemohli nemali z coho ale jedna mala tolko ze aj davala do laktacneho strediska ale netrvalo to dlho a´po mesiaci chytila taky zapal ze skoncila .... tak dufam tie caje aspon zaberu...

a koliky si tiez pamatam... sestriny synovia sa nevedeli vykakat bez tych paliciek va zadku a bez cajov na prdiky tak dufam ta nasa mala nepojde v slapajach svojich bratrancov... 😀

a neviete ci sa este viaze babetko nasroko aj s tymi obycajnymi plienkami?

michalag
9. jan 2010

no myslim ze pokial mimi bude kricat o dusu a budes v meste, tak si nieco najdes, snad ho nenechas hladne

kamilakd
9. jan 2010

miska jasne najskor mu strcim dudel nech nas nie je velmi pocut...ale sama vies ze sa to da pekne odsledovat kedy uz asi zacne byt mimi hladne nie?

kamilakd
9. jan 2010

lucka ahoj ty si tu nova? u nas?taktiez bol u vas plodny august mame skoro rovnaky TP

michalag
9. jan 2010

kamilka, jasne da sa to odsledovat po nejakom tyzdni dvoch uz zhruba budes vediet ako casto ti papa 🙂

luca223
9. jan 2010

ahojcek ano som tu nova .. dakujem za privitanie... 😉 no u nas bol asi konec jula taky stavnaty... skuska spravnosti vysla na 100pecent 😀 😀 😀

kamilakd
9. jan 2010

miska a vies co mam este obavu? ci rozoznam ten plac ci chce mimi papat alebo len popestovat alebo ho nieco boli atd

michalag
9. jan 2010

lucka, tak ta tu vitam 🙂

veve23
9. jan 2010

kamilakd- no to som videla aj ja,uprostred podniku, este sa tam aj fajcilo, tak si vies predstavit reakcie okolia, tak ale co uz narobime, niekto si sadne uprostred a niekto nakraj, ale to je o kazdom
luca223-ja to mam tiez tak, rano pokopka, cez den sem tam vecer hra futbal, mozno preto mam pocit ze to bude chlapec, lebo sa este neukazalo

michalag
9. jan 2010

kami, po urcitom case rozoznas 😉 ked ho nieco boli tak je to taky plac lutostivy a ked je "len" hladne alebo sa chce popestovat, alebo vyzadovat pozornost tak je to taky iny plac

michalag
9. jan 2010

veve a kedy idete najblizsie na sono az v 30tt?

luca223
9. jan 2010

kamilakd toto trapi aj mna preco place a ako dlho mi´bude trvat rozoznat ten plac co sa za nim skriva.... a este dalsich vela obav ma trapi ved ked clovek strazi sestrine dieta a rozplace sa vrati ho sestre ale uz vlastne dieta nemas komu vratit ak bude plakat....

kamilakd
9. jan 2010

tak vitaj v aprilovkach lucka

luca223
9. jan 2010

dakujem a boli ste na 3D ultrazvuku?? do porane idem o tyzden a som zvedava ci mi bude robit...
neviem kedy presne sa robi aby to bolo dobre vidno...

kamilakd
9. jan 2010

😀 no veru vlasne budeme tazko dakomu vracat max manzelom 😀

u nas bol tiez bujary august cca 1-3 😀

michalag
9. jan 2010

baby nebojte sa zvladnete to super, aj ked budu dni kedy budu horsie a dni kedy bude dobre 🙂

veve23
9. jan 2010

michalag, hej v 30 tom, teraz 19.1. mam len poradnu a cukor

dejna3
9. jan 2010

kami, určite sa naučíš rozoznávať plače... ja som tiež presne vedela, čo kedy sofi chce 🙂 teraz je to horšie, lebo často si len vydobíja a naučila sa pritom aj slzy roniť, potvorka malá prefíkaná 😅
dnes ju tata vyhrešil, ani nezvýšil hlas, ale bolo to prvý krát, hneď sa rozplakala a utekala ku mne, aby som ju poľutovala... srdce mi trhalo, ale nemohla som 😔

kamilakd
9. jan 2010

lucka na 3Duz vacsina bola robi sa cca 24-28tt vtedy su mimina take ze ich uz pekne vidno tvaricka prsteky a samozrelme aj to ci su babule alebo mackovia 😀 ty neplanujes ist na 3Dcko? pre nas to bol krasny zazitok

michalag
9. jan 2010

ja mam 18.1 cukor a vobec sa netesim 😝 , zavidim tym co uz mate po tom ...
veve a chcete aby sa vam ukazalo? nam ak sa neukaze dobre teraz v pondelok tak az v 30tt

kamilakd
9. jan 2010

dejni tak malinka vas uz zacina pekne hojdat 😀 mas pravdu moj synovec to je taky ochotnik ze dovidenia dopocutia a ako sa vie urazit no dovidenia

luca223
9. jan 2010

no hej cela by som aby mi ho spravil terz na poradni sice mi uz robil niekedy v 17tt tusim a bolo to super sice take malinke ale uzasne aj pusinku bolo vidno´... a sranda zakazdim na ultrazvuku sledujem ze ma pomne polohu ze ruka za hlavou a oddychuje... 😀 a aj idem na ten gluko test ze nic moc ta chut a tosetko okolo....

michalag
9. jan 2010

kami a ako dlho vam robili 3D?

dejni, deti su prefikane ... nas dlho nevedel ronit slzy len tak az teraz ked ho vyhresime tak mu tecu, vtedy mi je az luto, ale ked raz povolis tak ...

vejula
9. jan 2010

veve, inač hovorí sa že dievčatká su živšie ako chlapci a viac kopu tak neviem 😝 Ty by si radšej chlapčeka????
Ahoj Luci, vítam ťa tu aj s maličkou v brušku, aspon trošku zdvihneš stav dievčatiek, bo chlapci su momentálne v prevahe 🙂
kami, no je to tak ludia škodia kde môžu, ale aj ja si vážim ako to ten nás farár zvládol a nedal sa... Inač je to tiež baran ako budu aj naše mimi... Možno preto sa nedfal len tak ľahko odradiť a dokázal toho tolko dobrého..

kamilakd
9. jan 2010

lucka a tvoj lekar robi bezne 3D sono s fotkami a DVD? tak to mas fajin ja som platila za 3D 50e

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre