Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minius
16. jan 2010

a ja som sa tesila na 8-9 mesiac ze budem mat fotak stale zo sebou 😠

vejulka a kamilka ste zlatunke 😉 a to s tym prostrednikom bola fakt nahoda? 😀

veve23
16. jan 2010

moni, to fakt? ja by som uverila ze je to normalna fotka ☹ ,to ma vobec nenapadlo
kami...jasne ze by sa mali aj teraz kontrolovat, len oni su z ineho sveta, ale co uz...tazko s nimi a este tahsie bez nich....

moni
16. jan 2010

aktakk, ved povedz ze aj ferrari je najkrajsie cervene 😀 tak preco by nemohol byt kocik pre zbojnika.

mne sa minule podarilo natocit ako sa mi vlni brucho 😵 ja preventivne nosim fotak stale so sebou.

ozaj, oridavame sa do klubu dominikov 😅 teda v pripade ze by to bol chalpec, ziadne ine meno na ktorom by sme sa zhodli sa nam k priezvisku nehodi.

kami, tak omaslickovany prostrednik len dama moze ukazat 😎

minius
16. jan 2010

moni jejenku to musi byt krasnucke to natocit! nase je take lenivucke ono len sem tam tak to by asi ani velmi neukazalo 😢

Takze Dominik zatial vedie aprilovkam 🙂

vejula
16. jan 2010

moni takže ty si vždy pripravená ako pionierka 😀 s foťáčikom... Mna to ešte veru nenapadlo kamerovať...

atak, ja viem že potom by som si nadávala, že čo sme sa hádali kým bolo dobre, ale to si človk inak neuvedomí... Asi to sme my ľudia.

mini 😉

kami ja som ani nestihla prečítať čo máš s palcom 😕 😕 😕 Musím doštudovať...

ja už pôjdem hajať ako si ma to všetko hrozne unavilo a už ledva sedím. Tak papuš.

moni
16. jan 2010

minius, to som natocila na fotak ako dokaz mojej mame ze aka je mala besna 😀 lebo ona mi tvrdila ze pohyby babatka su ako mravencenie 😀 v tom pripade, mame hooodne prerasteneho mravca 😀
stale spekulujeme ci kupit videokameru ci nie, ak bude taky trchol aj po narodeni, nemame sancu na jedinu fotku 😅

kamilakd
16. jan 2010

minius no veru nahoda a aka 😀

moni jasne a hoji sa perfektne...uz to mam spojene a lepsie mi je to ked to doma vetram

vejulcek s prostrednikom som celkom bola vcera vecer sikovna 😀 porezala som sa na rybacej konzerve chutila mi pomazanka

dominik je pekne meno dievcata ze???? 😀

veve23
16. jan 2010

moni, tak to s tebou suhlasim, to potom aj ja mam poriadneho maxi mravca, na vecer kope jak dive a brucho sa natriasa a vrti akokeby som tam mala votrelceka 🙂

blondy12
16. jan 2010

caute dievcata..nebola som tu sice 2 dni ale citam vas no nikdy nebola nejako debatka aj pre mna..kedze ja som nepremxslala zatial nad ziadnym kremom este a nemam po obchodoch teraz cas..a viete co?posledny tyzden zacinam byt zas unavena..ta mala sa mi taha asi smerom hore nejako ku zaludku...sice zaha ma nepali ale malo jem... ☹ 😠 ...a ked zjem tak mi je tazko potom este hodinu pomaly...

inac som si dala vcera vylozit karty..a ta pani ma upozornila ze nech velmi necestujem...lebo moje dieta je nejake sidlo..a ze tak to vypada akoby sa skor vypyta vonku..ale ze bude ok..len nejake rosambo asi mi urobi..tak si hovorim ze pri cestovani vo vlaku bude sranda ked cely medzinarodny vlak zastavim kvoli predcasnemu porodu 😀 ...a musim povedat ze vedela co robi lebo mi povedala aj veci ktore uz boli resp.uz zaverecne dosledky..no a o tom zaludku mi povedala..ale inac ze sme zdrave... 😀,ale ze to bude zive striebro..vraj v noci plac a tak..a ja som bola taka ista..

veji nic si z toho nerob aj ja s mojim MM sme raz zle a potom len tak dobre...len poslednu dobu iba zle alebo neutralne..ze nejake pekne obdobie nie ☹ ---no teraz mame toho obaja az az ...ja kebyze to nahodou bol chlapcek tak bude Samuel..

kamilakd
16. jan 2010

moni no veru bublinky a mravencenie 😀 tak mame obr mravcov a bublinky???pche neviem kde 😀

blondy12
16. jan 2010

kami aj ja som vcera dostala chut na rybaciu pomazanku 😀 ..ale nechala som si zabalit uz v lahodkach..takze bez ujmy... 😝 ...

no ja neviem ale moja mala takisto velmi nebublinkuje ta skor si robi asi techno party u mna... 😀 napr.dnes jej robilo dobre ma tak kopat do vajecnikov a bolelo to riadne..

kamilakd
16. jan 2010

blondy to by bol zazitok zastavit vlak aspon budes malinkej rozprvat ako uz prvy krat urobila rozruch 😀 svojim prichodom

kamilakd
16. jan 2010

tak vies s tej ekonomie sa musi ventilovat a mozno tam nacvicuje teabo 🙂 zabka...ten moj mi skace na mechur si to pomylil s fit loptou

blondy12
16. jan 2010

no ta kartarka mi to nechcela na zaciatok povedat aby ma nevyplasila ale tak potom videla ze nejako beriem take spravy v pohode..len aby bolo vsetko ok...tak ze si mam davat vacsi pozor...tak budem..ale vies uz fakt tyzden stracam sily nie je to take ako ten druhy trimester...mam pocit akokeby zas na zaciatku...aj nohy ma bolia dost... 😠 ...ale nech bude vsetko ok...

kamilakd
16. jan 2010

bude aj ja som bola teraz daka zoslabnuta...ale ved ty mas toho vela...sa necuduj...

moni
16. jan 2010

blondy, aj ja som sa posledny tyzden-dva zacal citit viacej unavena. a to som este na koniec februara planovala vylet 😅 akurat dnes som mm hovorila, ze sa citim dobre ale jednoducho nemam tolko sil. a zbytocne sa budem prepinat.

nastval ma sef, lebo si vymyslel workoshop na zaciatok februara a budeme tu musiet byt o osmej rana do siedmej vecera. napisal nam rozpis 3hodinovych blokov ale debil zabudol na prestavky. tak ja nechapem ako je fyzicky mozne 9 hodin vkuse sediet pri mikroskope. cisty magor! 😠

lucim sa s vami dievcata, ideme do kina!

blondy12
16. jan 2010

idem ja spat dievcata ,ajte sa zatial..zajtra vstavam o 6ej rano..teta mi po autobuse posiela cestovnu tasku veci na zaciatok pre malu tak si idem po ne 😀 ...len tak skoro vstavat ach jaj

kamilakd
16. jan 2010

moni pekne kino...blondy dobru nocku...asi som zostala sama 😅

dejna3
16. jan 2010

ahojte, ešte sa tu vykecávate? 😅
drahý odbehol ku kámošovi, býva hneď vedľa, požičiať nejaké dvd, my sme teraz takí maniaci, furt kukáme filmy 😉

kami, ako? lepšie už? 😉

jáj a tie hormóny 😠 ja som toto tehu strašne nervózna a podráždená ☹ už idem na nervy sama sebe 😠 istotne aj drahému, len zatiaľ nič nepovedal... najviac me mrzí, keď narobím krik na drobulienku 😢 nikdy to nie je bez príčiny, no i tak, by som za "normálnych" okolnosí takto nereagovala...

my ešte mená - teda meno 😀 - nemáme vybraté, lebo sa stále dohadujeme 😠 s mm je to veľmi ťažké, on strašne moc do toho kecá 😝

veve23
16. jan 2010

dobru noc baby....dopozeram film a idem aj ja

kamilakd
16. jan 2010

kecame 😀 jasne dejni sa pekne hoji...a ake mena by sa ti pacili dievcenske 🙂 a chlapcenske 🙂

dejna3
16. jan 2010

dievčenské som chcela asi najviac simonka alebo karolínka... chlapčenské samko... ja chcem, aby to "pasovalo" k sofinke a najlepšie aby to bolo na "S" - kvôli iniciálom "SS" 😀

dejna3
16. jan 2010

a chorôbka? už sa horúčka zahojila? neteplotuješ?

dejna3
16. jan 2010

chlapčenské - ešte - alex - ale o tom sa so mnou mm nechce ani baviť 😠
už konečne došiel, tak ideme kuki... dobrú noc 😉

kamilakd
16. jan 2010

teploty uz nie aj unava presla akurat teraz ten prst...aj ja chcem DD

kamilakd
16. jan 2010

aj ja idem dobru nocku tehulky 😉

blondy12
17. jan 2010

bre ranko dievcata idem si ja po svoje vecicky pre malu...sice su to aj take po chlapcovi no ale na zaciatok je to jedno...len nech to vynosi a nech je to zdravucke.. 😀

nanika
17. jan 2010

Dobre ranko, s vecickami je to podla mna jedno, co doma nosi, len ked pride navsteva, ide sa do poradne, alebo kde treba reprezentovat. Ja som takto stretla suseda s kocikom a hovorim mu, jeeeej, ja som si myslela, ze mate chlapca, ten sused je srandista, ked hovoril, ze mate chlapca. Chlapec bol, ale durch v ruzovom 😀 😝

blondy12
17. jan 2010

tak dievcata aj my mame odsavacku od aventu taku s pakou manualnu..inac chcem sa opytat na to potrebujem avent flasky?lebo ine tam nepojdu?a su aj take na ukladanie mlieka???v tom sa nevyznam teda.. 😅

grekyna23
17. jan 2010

bre ranko,
aktakk, aj mi s mm sme vybrali tu cierno/sedu farbu B4 zatial,je taka neutralna, babatko tam pekne vynikne, vsak das farebnu deku a hned ten kocik ozivi 😉 , aj tie neutralne kruhovane sa daju, cim viac sa na ne pozeram, tym menej mi prekazaju 😉
joooj a tie hormony, ti nasi mm to musia s nami nejako vydrzat a podrzat nas
ja sa tak obcas postazujem, ze aka som pribrata, hlavne v hornej polovici tela a tak si ma niekedy potom dobera, a inac, ked sa vidim na fotkach, tak sa mi zda, ze som tam 2x sirsia ako pred tehu, no neviem, ci je to len v mojej hlave alebo co 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre