Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
30. jan 2010

seuska depku vyhod cez okno...ako muzicek uz je doma?nezapadol ?

cheerlady
30. jan 2010

ahojte babule,tak ja som dnes skoncila v praci skor,isli sme s mm na taky neskorsi obed do restiky-kedze dnes mame vyrocie - 5 rokov,co sme spolu 😵 potom som prisla domov,upratala,oprala 2 pracky a mm si isle zahrat futbal,tak sedim pred telkou.zase inak zacinam citit ten chrbat,jaaaj,len nech sa neopakuje ten vcerajsok ☹ i
nak sa tu teraz smejem,lebo maly stale vystrkuje ritku,tak mam na lavej strane taky obrovsky hrb 😀
inak uz mame aj kocik vybrany - BEXA B3 ten retro vzor s tymi kolieskami 🙂 len este ho musim objavit niekde v predajni,nech sa pokocham aj nazivo.neviete niekto,kde maju v predajni aj BEXA kociky???teda myslim ba a okolie.

dejna3
30. jan 2010

ahojte,

ja som tiež čítala o tej mirke... je to fakt sila, hádam sa stane veľký zázrak a malinká to prežije 😵 veď ona bola tuším 22+1tt - čiže koniec 5. mesiaca 😨 😨 😨

babule, ja mám taký problém - dúfam teda, že je to tehotenstvom - mám strašne suchú pleť - to vyrieši krém, ale mám veľmi suché dlane a päty 😝 idem z toho zošalieť, tam ani krémy nezaberajú... ruky - dlane - mám ako 100 ročná babka 😒 doslova takmer popraskaná koža 😖
framykoin je dobrý, ale je to ATB, takže to by som v tehu len tak neriskovala

mne sa od včera nepolepšilo, dokonca už cítim chytené priedušky ☹ dúfam, že na pľúca to nepôjde 😔 ani neviem, kde a ako som tak mohla ochorieť
malinká je, zatiaľ, o.k., stále ju slediújem, lebo po tejto vakcíne sa vraj čaká na reakciu až 14 dní, čiže má momentálne asi oslabený organizmus... preto mám aj také obavy 🙄

kamilakd
30. jan 2010

ahoj dejni no ja som natom podobne som tiez sucha vlasy lupiny ruky no des a tvar tiez 😠 fuuu a nezajdes doktorke???ta to dobre draplo

cheer ja som ten kocik videla v TO aj PD ale to mas asi daleko 😅

dejna3
30. jan 2010

ahooooj kami, uvidím, ako zajtra, a keď to nepovolí, určo pôjdem v pondelok... zápal pľúc riskovať nebudem 😖
fakt ma to riadne chytilo 😒

seuska
30. jan 2010

kami hej muz vcera dorazil a dnes isiel na vylet fandit volejbalistom dakde do Spiskej tak pride az v noci.... no snazim sa nedepkovat ale nejak asi ta samota na mna dnes dolieha...

cheer gratulujem k vyrociu 🙂

dejni mne vzdy pomohol na ruky a paty krem od tej znacky OLIVA taky zeleny obal ma... skus...

monva
30. jan 2010

Seus - pripajam sa k neuspechom v kuchyni, najprv som robila francuzske zemiaky normalka ako vzdy cca 50min (davala som surove nepredvarene, vraj ostava tak viac vitaminov), no oni su stale take do surova, tak som ich supla este na 15 min zospodu na 180 st. no nepomohlo.
Ppotom som ale piekla babovku (zabudla som ruru na spodnom ohreve 😀) po 40 min som vybrala von a ona vrch biely, tak sup naspat na 15min na vrchny ohrev a teraz je fantasticka, takze babovke to pomohlo, no a francuzaky som sa nasr..la a teraz som ich prikryla alobalom a isli na 250 st. na 30 min. ked im to nepomoze, tak pojdu do kosa, dufam, ze sa mi nekazi rura, alebo je to len iny druh zemiakov ...

Dejni - no mam podobny problem so suchou pletou, som myslela, ze je to zmenou vody, zo studnovej na verejny vodovod. Najprv som mala lupiny nad celom, potom sa mi ale brutaaalne zacalo supat brusko zospodu a teraz sa supe cele telo, normalne ked sa pohladim, tak okolo mna nasnezi 😀 😀 😀 tak kremujem ako najata.

dejna3
30. jan 2010

babule, aj vás svrbí telo? mňa napr. bruško veľmi... ja mám ešte z pradchádzajúceho tehu také pekné tehu tepláčiky z litexu, vtedy som ich nosila ako druhú kožu a teraz ich vôbec nemôžem mať cez bruško... mosím ich vyhrnuté len pod bruškom, inak by som sa stále škriabala 😒 a to isté tehu rifle, čo mi kúpila svokruša

kamilakd
30. jan 2010

fuuuha takze v pondelok nedame stretko idem na poradnu,dufam ze to povali ale neriskuj

seuska a preco ta nechal muzik samu doma?? 😕

cheerlady
30. jan 2010

kamilka v topolcanoch??? no to by nebolo az take hrozne,lebo mi pisala jedna pani z predajne v Hliniku nad Hronom a to je teda urcite dalej ako TO myslim 😕 a mm hovoril,ze sak neni problem ist ho pozriet aj niekde dalej,tak Topolcany by boli fajn. a nevies ci tam nahodou nemali aj tu farbu,co chcem ja?

cheerlady
30. jan 2010

seuska dakujem 🙂

kamilakd
30. jan 2010

cheer posli link a ja ti poviem a pojdem ti ho omrknut v pondelok idem na poradnu

seuska
30. jan 2010

monvi ja tiez vzdy davam francuzske zo surovych zemiakov aj su stavnatejsie mam pocit ako ked som robila z uvarenych... tak tiez ti dnes vyslo... Ja som urobila brokolicovy krem, ale nejak mi nechutil, neviem preco... a potom som robila este "vtacie mlieko" dostala som na to chut a to sa mi zrazilo... sice to chutilo, ale bolo to nejake divne konzinstencne, tak ale trosku som si dala a do pol hodky ma tak precistilo na wecku ze som tam tusim aj zemiakovy salat z vianoc nechala 😀

dejna3
30. jan 2010

inak - šikovnosť každodenná, ja som ako tehuľka nenormálne gramblavá 😠 😠 už som zopár vecí v kuchyni porozbíjala a otĺkla 😝

kami - ☹ škoda, asi, nie... ale, čo som pozerala počko, tak n azačiatok týždňa veru hlásia dosť "kruté" mrazy, bŕŕŕ 😝

dejna3
30. jan 2010

ja som dnes len narýchlo nakuchtila dusené kuracie mäsko s mrazenou zeleninkou a k tomu ryžu... zajtra neviem, čo vyčarím--- ale určite, budem musieť robiť nejaký koláčik, mm už od štvrtku otravuje 😅

monva
30. jan 2010

Seus - s tym salatom si ma rozosmiala, dufam, ze mna tak nerozhybu tie francuzaky, lebo som si z nich nalozila este po tom prvom neuspechu 😀 😀 😀

Ozi baby, uz sa to tu rozoberala detska kozmetika?
Neviem, aku znacku kupit pre malu, neviem, ci som sa to uz pytala (vsak tehotenska demencia, ze ano) no zvazujem medzi Hipp, Bioderma, Atoderm a Weledou, lebo Danko ma atopicky ekzem, no mala ho mat nemusi, ale moze ... tak neviem, neviete poradit? Ake ste kupili vy?
Kupovali by ste kozmetiku aj cez net, alebo radsej v lekarni? Lebo som bola v 3 a nemali z tych styroch ani jednu.

dejna3
30. jan 2010

monva, ja používam pre sofi asi od 2 mesiacov hipp... reakciu nemala žiadnu, sme s ňou spokojní... určite takú kúpim aj pre mimi, dúfam, že ju bude tiež v pohodičke znášať 🙂

seuska
30. jan 2010

Kami on je velky fanusik tak a dnes bolo Slovenske finale... tak isiel fandit, ved tiez ma toho cely tyzden dost v praci aj ked ma jasne ze trosku mrzi ze nie je so mnou, ale tak aj kamaratov a zaujmy potrebuje....

dejni aky kolacik zajtra urobis? daj tip. po dnesnom neuspechu sa mi mozno zajtra dari...

monvi take francuzske by som si teraz dala, ze az! aj polosurove... zajtra urobim, dik za inspiraciu... len pomaly papaj aby ti zle nebolo...

cheerlady
30. jan 2010

kami dala som si ho do albumu 😉 len neviem,ci je tam dobre vidiet farba tych kruhov-lebo su 2kombinacie-jeden je s kremovymi a druhy s bleduckomodrymi. dakujem moc,si zlata 🙂

cheerlady
30. jan 2010

kami no a ja chcem ten s bledomodrymi - som zabudla dodat 😀

dejna3
30. jan 2010

seus, asi piškóku s krémom... klasika - piškótové cesto, na to krém posypaný kokosovou múčkou... ale krém idem experimentovať, lebo taký robievala moja babka, už nežije 😔 a recept neostal... ale spomínam si, že tam ide maslo, cukor, kakao a rum (to dám len esenciu 😅 ), ale neviem, koľko čoho 😀 tak budem musieť trochen porušiť diétku a degustovať 😀 😀

seuska
30. jan 2010

hmmm dejni mnamkyyyyy... presne mam chut na dajaky kremovy.... daco pokukam na nete zajtra... babkovske recepty su najlepsie a nikdy tak nebudu chutit ako od babky aj keby si tam dala presne to iste...

dejna3
30. jan 2010

no to je úplná pravda, ona mala toho veľa v hlave... tak sa moc nazachovalo, a zomrela dosť nečakane, takže to nikoho nenapadlo pozapisovať ☹
ak sa podarí, dám vedieť... ak nie, tak budem zajtra hromžiť ja 😀 😀

kamilakd
30. jan 2010

cheer ten tam mali pondelok omrknem a dam ti vediet

boze a zas o jedle uz sa tu zas pece a vari a chute....

seuska chapem ja to nemam onic lepsie 😅

cheerlady
30. jan 2010

kami supis,tak som zvedava.a mrkni prosim aj cenu 🙂

no ja uz zohrievam plnenu placku 😀

kamilakd
30. jan 2010

ok kuknem a zistim ti aj u toho mojho co berem kocik kolko by stal tam a ci neurobi daku cenu

seuska
30. jan 2010

dejni nemaluj certa na stenu urcite sa podari a podas nam recept dalej... drzim palce

kami no ja viem ze ty si tiez taka slamena vdova vacsinou ako ja... 😉 uvidime ci sa nieco zmeni ked sa nam male narodia... ja zas nie som taka xantipa ze budem zakazovat ze nejde niekam... nech si on zvazi vzdy ci ho tam treba a kolko ma vypit. no nie?

cheerlady
30. jan 2010

kami,diky moc 😉

dejna3
30. jan 2010

kami, a tvoj sa kedy vráti? 😕

kamilakd
30. jan 2010

seuska no ja tiez nie, som az prilis tolerantna,ale ci sa to zmeni to neviem moja polovicka ma rada klud 😅 a ci detsky plac nebude pricina este viac sa vzdialovat 😅 necham sa prekvapit

cheer neni zac v pondelok podam hlasenie

dejni podas recept dalej dufam...no ani nevrav uz je prec 2tt 😠 a vrati sa troska neskor ako planoval 😠 ved som sa patricne rozculila ked mi to oznamil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre