Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
4. feb 2010

ktoreho muza myslis...toho svojho 😕

juliap
4. feb 2010

ahojte babulky,

pozeram ze rozoberate kolko tasiek do porodky, tak ja urcite 2, v jednej veci pre mna, tak som mala aj ked som bola v novembri v nemocke, a v druhej veci pre mimi, plienky, kozmeticke, ciapocku, ponozticky. veci v ktorych pojde mimi domov necham v 1 taske doma zbalene, lebo neviem neviem, co by mi potom mm doniesol. a doma necham v 1 taske aj veci pre mna ciste nehradne + vlozky, ak by sa nieco po... a boli sme dlhsie v nemocke, lebo mm by nevedel, ake mi ma doniest vlozky, to je cisto moja zalezitost. 😀

dejna3
4. feb 2010

áno, presne, ako martinka píše... baliť veci v poradí - t.j. mať navrchu veci, ktoré budete potrebovať najskôr... a ešet ja veľmi dobré - pamätať si, kde čo máte uložené, ak sa to nečakane zvrtne na sekciu (ako u mňa), sestrička mi po operácii vyberala z tašky nejaké veci, ja som ju len navigovala 😉
bola fakt zlatá, ešte mi aj sama pohľadala nabíjačku na mobil, čo mi skapala od toľkých sms-iek 😀

tá zavinovačka je fakt krásna, a tie farby... 😵 ale tá cena 😝 ...

janulcek
4. feb 2010

áno,mojho 🙂

civavava
autor
4. feb 2010

zuzkabar, naadherne fotecky, juj aki ste krasni spolu, to je pamiatka na cely zivot - krasna nevesta s mimineckom v brusku 😵 , potom budes Patrikovi ukazovat 😵 😵

jankako 😀 😀 😀

martinka dikes za link, tak si este zozeniem aj ja jednu, nech mam dve 😉 deku do autosedacky mam tiez

stanusa
4. feb 2010

janulcek ty si jankako?

najlepsie je, ze este nemam zoznam z porodnice 😅

kamilakd
4. feb 2010

zuzka no krasne pocuj aj mhe tak bolo cudne uz od vcera smrkam kaslem no hruuza...mam dojem ci nam aj ta usmrkana na prednaske nepomohla 😅 na mna nieco leze je mi kosa a boli ma cely clovek...u mna ma ten krpec riadnu diskoteku neviem co vymysla a nespi 😕 klobuk dole bola si krasna nevesticka 😉

Tami no u nas beriem vecicky pre mimi lebo okrem perinky nam nic nedaju v PE...a doma na vajicko pripravim veci ked nas tatino pride zobrat...

dejni fakt ani toho nemam vela len zupik uterak vlozky hned je to nafucane...

martinka presne tak to urobim do sacku hned pripravim veci pre mimi co dam sestricke ked mimi bude obliekat a na vrch dam koselu slapky ponozky pre seba...a do kabelky co budem mat pri sebe dam nejake grose,doklady,tehu knizku fotak mobil...

civka ja mam jednu zavinovacku taku na suchy zips a 2ks take co nas este balili

zuzana1971
4. feb 2010

tiez prajem vsetko najlepsie k meninam vejule, blondy,veve a ninuske 🙂 ani som netusila, ze je tu tolko veronik 😅

od vcera vecera to nase uzasne nove 5 milionove kurenie zasa nekuri 😝 tak neviem ci zase nebudem volat markizu ako minule 😝 aby sme nezamrzli 😝

dejna3
4. feb 2010

baby, ja som drahému asi 2 - 3 týždne pravidelne pred pôrodom ukazovala 2 igelitky, v ktorých som mala nachystané veci pre sofinku pri odchode z pôrodky... a keď došeil po nás, priniesol vajíčko a len jednu igelitku, v ktorej bol teplučký overal 😠 nič, ani dupačky, bodynká... skrátka nič 😀 😀 😀 tak musel chudák utekať domov po druhú tašku - bral si na 2x taxi, lebo auto nemáme 😝 no nezabili by ste ho? 😀 😀 😀

jankako
4. feb 2010

hej hej,stanka,zabudla som sa prehlásiť..mám dve mena,lebo raz mi po oprave pc,zlýhalo janulcek..ale idu už obe.. 😅

kamilakd
4. feb 2010

zuzka ty by si mala byt reporterka ja ti budem davat info ty popises a zverejnis 😀 potom sa uvidi co dalej ...

stanusa
4. feb 2010

janka oki 😉
dejna 😀 ... ja mam tiez obavy ci to zvladne, este by som mala pre istotu aj mamu zaskolit

dejna3
4. feb 2010

to je strašné s tými chorobami ☹ ja som mala dnes v pláne behnúť do práce, niečo vybaviť, ale ešte sa necítim natoľko dobre a radšej som ostala doma... 😒
všetkým chorým prajem skoré uzdravenie 😉

kamilakd
4. feb 2010

danka 😀 to preto ze bolo prve dieta teraz to uz bude dobre 😀 😀 😀 u nas by to bolo tak isto pokial nepoviem presne co treba asi by som dopadla ako ty..u nas je to podobne napr nieco hlada ja mu poviem kde to je a on ze to tu neni tak ho este chvilku necham a ked sa postavim tak to tam je ale nechapem preco to on nevidi 😅

moni
4. feb 2010

kami, typicke chlapske "tunelove videnie" 😀 my to mame tiez obcas doma 😅

dejni, ty sa veru doliec, aby ta to neraflo zase 😒

zuzkabar1983
4. feb 2010

no to su nasi chlapi .... 😀 😀 😀

Kami aj ja som nad tym rozmylala, ze som to mozno chytila na cviceni, lebo tam ten nahubok vobec nemala 😠

kamilakd
4. feb 2010

chi moni som rada ze je nas tu viac co maju take zlaticka doma....a ty ako den blbec uz je v norme???

moni
4. feb 2010

kami, no vcera to este pokracovalo jogou z ktorej som prisla mierne vypenena, a dnes som zatial nestihla nic potentovat 😀

kamilakd
4. feb 2010

zuzkabar myslim si ze tam nemala co robit..viem ze je inkubacny oba dlhsia ale vcera ako sme dychali z hlboka atd si myslim ze sme mohli od nej a nechapem preco bola take nezodpovedna naco tam sla kurnik co nesedela doma na prdeli a este bola mudra ako radio 😕

roxi
4. feb 2010

ahojte baby,
veronikám želám všetko najlepšie 😉
ja dnes nakúkam k marcovkám, zisťujem čo, kde a ako povybavovať, včera som bola v poradni, už mi vypísal aj materskú, dnes som chcela zaniesť papiere, ale jasné nestránkové dni, človek sa nikde ani nedovola a som už 3 deň nejaká vyčerpená, tak sme si dali lenivý deň, ale musím aspoň teraz s malou vybehnúť von, tento týždeň som na seba naštvaná, mám pocit, že absolútne nič nestíham a chytá ma panika, ešte ma aj vytáčajú na úradoch, no chytá ma depka, ale hádam to prejde, zajtra ešte obehám čo stihnem a cez víkend budem odpočívať, strašne ma bolia panvové kosti a mám veľmi silné tlaky dole v podbrušku už 3 deň, pri malej to také nebolo, ledva vládzem chodiť, už aby bol marec

zuzana1971
4. feb 2010

tamtamka tak super, ze sa gretka rozpapala 😵

kamilka je ok, vcera mi volala a blondy sa stahovala z Prahy tak asi ma co robit

fleury napisala som ti do posty k tomu hematologovi

nespominal tu niekto, ze ma 4.2. narodky???????????????

tak ja uz mam serepeticky pre maleho pripravene, co sa tyka kozmetiky, flias, cumlov, odsavacky, plienok, utierok na zadocek, hraciek, veci z lekarne, atd, atd, vsetko vumyvane, vysterilizovane...tak uz len prat a prat a zehlit a zehlit, to nema konca 😝

este rozmyslam ci kupit lehatko, monitor dychu...

zuvinka102
4. feb 2010

Tie co ste chore alebo nachladnute aj nieco na to beriete, lebo mna to chytilo dnes rano a k doktorke sami nechcelo ist nakolko jetake pocasie ake je.. tak sa to snazim len s cajom a citronom a tak zo seba dostat von..

zuzkabar1983
4. feb 2010

Kami, co uz .... ☹
Ja ostanem cely den v posteli a len dufam, ze mi bude zajtra lepsie. Ale asi si idem teraz opat zdriemnut, leno mi ocka len tak klipkaju 😔

zuzkabar1983
4. feb 2010

Zuvinka, ja som si nic nedavala, lebo teplotu zatial nemam a dufam, ze ani mat nebudem 😝
Len lezim v posteli, pijem caj s citronom a papam mandarinky .... uvidim, ci mi to pomoze 😒

moni
4. feb 2010

zuvi, ja zatial nic neberiem ale asi si preventivne lupnem jeden panadol lebo neviem ako vydrzim do vecera v praci 😒
caj do seba lejem, a akurat si cistim pomaranc. akurat ze hrdlo ma boli coraz viac 😠

kamilakd
4. feb 2010

zuvi no ja sa snazim hlavne vetrat pit tekutiny a papam ovocie a zeleninku a hlavne spanocek je fajin kym nie je teplota tak ja lieky nie a na kasel mam stodal ten mozu tehotne aj mimina

zuzkabar ved to co uz ... pekne to vylez a hlavne pi veela tekutin aby ta precistilo.

zuzka no veru sme pokecali a inak aj moja suseda dnes prestavuje nabytok stary asi demontuje a novy jej skladaju dievcence to ju zvuk 😠 ale uz na chvilku skoncili dufam ze pre dnesok skoncili

roxi toto ma vie tiez rozcertit konecne ides nieco vybavit a bum nestrankovy ale ak je strankovy tak trafim obed alebo ak je strankovy trafim kratky den 😠 to je uuuuzas

kamilakd
4. feb 2010

moni zuzka tak aj ja mam mandarinky a momarance 😀 tak si teda dajme nech nam padne na uzitok

kamilakd
4. feb 2010

moni inak dik za kontakt na fotografa v sobotu ideme na to, ma atelier a idem aj s polovickou a kedze to pada na den narodenin tak to mam ako darcek a ani neprotestoval .

dejna3
4. feb 2010

ja hlavne pijem veľa čaju, no ale minulý týždeň mi bolo veľmi veľmi zle, takže to aj paralen musel ísť 😒

dejna3
4. feb 2010

jej, akmi, tak to som zvedavá na foto, pridáš aj sem nejaké?
ja ani neviem, či ma stihne drahý nafotiť s bruškom 😔 furt je v robote 😔 😔 😔 majú toho teraz veľmi veľa, dokonca vraj uvažujú aj o nočných zmenách 😝 idú kupovať ďalšiu techniku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre