Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
27. feb 2010

ked som išla rodiť malú a doktor ma pozrel bola som otvorená na 4 prsty tak sa ma pýtal doktor či som chcela porodiť doma 😀 no načo som mala ísť skôr ked plodová odtekala pomaličky a až v nemocnici vytiekla úplne. kôli tomu že som bola 4 prsty otvorená mi už ani klištír nedali nechceli riskovať aby som neporodila do misi 😀

moni
27. feb 2010

aha tak prve citam ze plne otvoreny krcok je 10cm co zodpoveda 5 prstom

fleury
27. feb 2010

sup ho meter do ruky a merat prst 😀

fleury
27. feb 2010

aj vam mrzne konik? 😝

kika29
27. feb 2010

hej aj mne vypadáva koník

veve23
27. feb 2010

fleury..hej mrzne aj mne to blbne ☹

Moni...cize 1 prst su dva cm, ale koho prst 😀 😀 😀 , mne raz jeden ujo u dr. povedal....ked budetena 2 prsty mozte ist do nemocnice rodit, a to ako na to pridem????

michalag
27. feb 2010

uz som pisala a ani mi to nezobralo 😒 ... konik s anam opat plasi 😅

civavava
autor
27. feb 2010

moni, tak si ma ukludnila, ze aj tvoja kamoska tak bola..tiez si myslim, ze asi to este nie je urgent, ked ma nechal doki doma a nie v nemocke... 😎

konik inak strasne mrzne...

som si spravila zemiakovy salat na zajtra, dam si ho k pangasiusovi, mnam, take predcasne vianoce si spravim 😎

baby, len aby fruchtbar nemala nakoniec pravdu s tym splnom, co pisala rano, ze sa vtedy rodi vela deti...zuzanka aby vydrzala este! 😲

idem si lahnut lebo budik bude zvonit zase o 4ej kv. hokeju 😀 😝

pa pa zajtra 😵

seuska
27. feb 2010

Fleu uz som sa zlakla s tym spenatom, ze tak malo jete 😀

Kika diky uzijem si to a je mi jasne ze tak skoro sa nikam s malou nedostaneme, aj ked mesiac po porode chceme ist do NR k nasim, to je nejakych 400KM.

Tarinka poznam tie stavy. Nedepkuj, urcite do pol roka schudneme a budeme stastne a hrde na mimi a veeelmi opeknieme... Ja mam pindu svagrinu, nastastie uz pol roka sa spolu nebavime, ona je taka zakeracka, ze by mi robila taketo veci naschval, by sa pretrcala jaka je chuda.... Chuda a kocka sice je, ale o deti sa postarat nevie a stara sa jej o ne mater! My sme sice tucne teraz ale jake stastne.... 😉

Civi 4 cm je dost. 4 cm je kolko prstov neviete? Lebo vraj vtedy sa picha epina ked si na 4 prsty otvorena... Boooze, ale nestras civkaaaaaa!!! Renko musi vydrzat na tatina....

Aaaaaaaaaaaaaa paaaali ma zaaaahaaaaaaaaaa..... heeeelp.... pukanceeeeeeeee a colaaaaaaa!!!!

fleury
27. feb 2010

civi no len aby si nerodila ty este dnes 😀

no nic, idem ja od netu, idem zurovat s malou, som si urobila ovocny koktejlik 😅
a rano fandiiime, vsetky aj bruska!! 🙂

michalag
27. feb 2010

seus, aj mna pali zaha, bleee 😝 😝 😝

veve23
27. feb 2010

Moni....to poviem mm nech meria 😀 😀 😀 , on ma take medvedikovske rucicky 😀 , noooo to by som aj porodila

moni
27. feb 2010

civi musi veru opatrnejsie povzbudzovat 😅

veve, no mm sa uz velice ponukal 😀

seuska
27. feb 2010

vy uz co merate ???? 😀 😀 odpadnem z Vas...

Michalka tak davaj pukence, mandle colu abo co tebe pomaha na zahu? Ja uz tlacim a som spokojna, lebo ta nova Zharadnikova frajerka bola pekne tucna, videli steeee????? 😀 😀

veve23
27. feb 2010

Moni, vsak to sa necudujem vsak chlap 😎 , si predstav ze ti mm meria na kolko prstov si otvorena, ja by som sa bud sulala od smiechu, alebo od bolesti ked uz by bol cas....
niekedy mam taky kludny scenar, ze zbalim, osprchujem, skontrolujem a idem....ale to je asi len sen. No a samozrejme mi mm zmeria na kolko prstov, nech m neposlu domov 😀 😀

michalag
27. feb 2010

seus nevidela som 😝 😀 ... mne pomaha zatial Fatra, aj ked len na chvilku ale pomaha a Colu sa bojim pit, aby som si neprivolala krpanu von 😅

moni
27. feb 2010

seus, hehe, nemeriame bo nevieme ako 😀

veve, ja mam tiez kludny scenar, ze teda osprchujem, skontrolujem tasku, zavolam lekarovi a zobudim mm (ak to pride v noci). ked budem v praci, budem len volat lekara a mm 😅

cicimon
27. feb 2010

ja som bola dnes pozret porodnicu - Antolska a celkom sa mi pozdavala. A velmi zlata sestricka, ukazala vsetko...
Akurat tam jedna rodila, samozrejme sme to nevideli, ale pocut bolo a nemala som z toho najlepsi pocit...

moni
27. feb 2010

miska, ja pijem colu cele tehu. na zaciatku mi pomahala pri nevolnostiach.
skus mandle alebo tu citronovu vodu.

veve23
27. feb 2010

Seus...no cajka mla dvojitu bradu a ledvasa napchala do siat, nic proti plnostihlim, ale aspon si mohla dat ine saty.

Michalag...preco Colu nie, to je v pohode, aspon sa vygrgas a mala si zvykne na kofein 😉

veve23
27. feb 2010

noo Moni, to bola taka relacia pre par rokmi...."ze snivajte snami", srandicky srandicky , sa dosmejeme ked to pride

a baby co ste uz rodili, ako sa to meria natie prsty????? nech sme mudrejsie, ja myslim ze asi na kolko je otvoreny krcok...

Cici..aj kamosky tam rodili a boli spokojne

seuska
27. feb 2010

Miska vobec nepijes colu? Ja jej teda pijem dost lebo mi pomaha na zahu... aj kavicku jednu denne si doprajem... Neboj za pohar ti nemoze uskodit... Fatru pijem tiez... vlastne ja vsetko jem a pijem okrem alkoholu tvrdeho, ale obcas si dam aj pohar vinka...

Moni nio vidim ze vy neviete ako, ale ako citam tak tvoj MM je hotovy gynekolog 😀

Akoze o com snivate dievcata? aky kludny scenar? Jak to na mna pride tak budem tak stresovat a budem taka nervozna, ze nejak ze kludne sa osprchujem a zobudim mm asi nehrozi, asi budem hned vrieskat a nervacit ze rodimeeeeeee!!!! Mat vase zelezne nervy...

Veve no strasna bola fakt... ale aspon mam dobry pocit 😎

cicimon
27. feb 2010

veve - ja som inde nebola, ale ani nejdem porovnavat....celkom sa mi pozdavalo a je to aj blizko, aj ked bude treba chodit na poradnu, tak nejdem riesit 🙂)
Este uvidim, ako sa mm rozhodne, ci pojde ci nie....ja po tom, co som dnes pocula, by som dost premyslala...

tasky uz mate pobalene?
a ako sa rozhodujete ohladom EPI?

veve23
27. feb 2010

Seus...tak my mame hodinku k dobru, co ty budes v aute na ceste, my sa mozme sprchovat a dorazime naraz............neeeee srandujem, vsak neboj, to len snivame....realita bude uplne ina

kamilakd
27. feb 2010

baby volala som so zuzkou uff asi nam porodi volali sme na gyndu aby jej urobili monitor a kopletnu prehliadku...chceli ju pustit domov odteka jej plodova voda a teraz sa drzte zuzka sa otvara a zaznamenali kontrakciu je otvorena na 2 prsty a ti k..ti ju este poslali domov!!!!!! to co asi nam porodi uz coskoro len nechapem preco ju tam nenechali ked ona je rizikova pacientka!!!tak mi plackala ze uz ma chut sa na vsetko vy...at

cicimon
27. feb 2010

kamila - to ju budu tolko posielat domov ze porodi niekde v sanitke alebo taxiku?? fakt nahlavu

veve23
27. feb 2010

Cici, aj ja som sa tak rozhodla pre Ruzinov, je to najblizsie, nasi tam byvaju .....poznam to tam a nespekulujem, vybavili mi tam dr. tak dalej nebudem riesit. Antolska je tiez v pohode, vsade je nieco.....
Taska nepobalena, ale nakupene cca na 85% a EPI ano

cheerlady
27. feb 2010

no baby ja budem riadne stresovat,uz sa vidim,aj ked najradsej by som bola,keby to prislo v noci,vtedy je aj v nemocke taky klud,nebeha tam milion ludi po chodbach,aj cesty su prazdne.ja sa pokusim tiez v klude osprchovat,no ale ako sa poznam,tak najprv z toho stresu navstivim par krat toaletu 😀 a nechcem vidiet mm,aj ked on sa bude snazit zachovat klud kvoli mne,ale on bude tiez pekne namakko 😀

akoze ta panczova je riadne tela,si ju pamatam este z tej sutaze dievca za milion,som ju tam neznasala 😠 a k tym satam-no comment,na jej postavu absolutne nevhodne 🙄

dejna3
27. feb 2010

tak držíme palčeky zuzke, nech všetko dobre dopadne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre