Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
2. mar 2010

janka no kazdopadne ja by som reagovala inak, ze jasneeee rodime skor 🙂 a to pojdes vyvolavackou, ak by sa to nerozbehlo? to by som zas ja nechcela

kika29
2. mar 2010

no ja som zvedavá že ktorá to rozbehne teraz. každá sa chystá na apríl no neviem neviem kolko aprílovčatká budú 😀 ked marec je taký budič života. všetko sa liahne, kvitne, ožíva no uvidíme kolko budú nakoniec marcovčatká a aprílovčatká 😀

fleury
2. mar 2010

kika ja sa chystam na marec 😀 min 60% podla mna porodi do konca marca 😉

kika29
2. mar 2010

ja by som prijala marec. dnes má sestra narodeniny, 16 marca má malá 4 roky, 19 marca máme 5 výročie svadby, 27 je Aleny to je druhá sestra, 28 mám meniny ja, 29 má meniny švagor. takže to je u nás silný mesiac celý mesiac pijáles 😀 😀 😀 😀 😀

stanusa
2. mar 2010

my mame posledny termin 4.4. na velk. nedelu to vychadza, mam pocit ze skor to asi nebude, ked je maly tak vysoko...takze ja uz prestavam snivat o 38tt, vtedy planujem zacat s upratovanim 😀

fruchtbar
2. mar 2010

dobre ranko,
ja som si dnes pospala dlhsie,bo som vcera mm ferestuvala,zase dostal jeho alergiu... 😒 ....

Baby aj vy tak chrapete ? Mne mm hovori,ze je to uz priserne,ale ja to nepocujem,viem,len ked ma rano boli hrdlo,ze som zase celu noc prechrapala...

Maly ma kazdu noc pravidelne 4:43 budi a musim ist na wc,inac spi celu noc,ale cez den alebo vecer pri telkke dokaze aj tri hodiny tancovat....je to mozne ???

kojit by som chcela samozrejme aj ja,pupcek budem tiez materskym mliekom osetrovat,lieh alebo vseliake masticky nemam a ani kupovat nebudem....ved v mlieku sa nachadzaju vsetky mozne vitamminy a vlastne vsetko co babo potrebuje,to nenahradi ziadna umela masticka! Tiez som pocula,ze mu mozeme aj pri zapale ocka kvapnnut.....vyskuuuuusame !

martina05
2. mar 2010

Ahojte, tak vidím, že tu sú prípravy v plnom prúde...
Včera na cvičení bolo super, aj u nás sú samé také zodpovedné matky, berieme to vcelku vážne a páči sa mi tam.. Už sme mali aj nácvik dojčenia, ošetrovanie a kúpanie bábätka... no poviem Vám to kýblikovanie vyzerá byť dosť "náročné"...
Tak všetkým pekný dník, potom ešte nakuknem...

kika29
2. mar 2010

mne sa osobne páči ten mesiac marec, začína jar všetko je také pekné, aj počasie začína byť pekné príroda sa prebúdza take ozaj oživujúce po zime. a mám rada aj jeseň ale len ked je pekná bez daždov.

minius
2. mar 2010

Dobre rano skoro mamulky 😉, no ja som vcera zacala dovolenku a potom od konca marca matersku. HURAAAA.

Dnes nam pride nas kociar tak sa uz neviem dockat, dufam ze pride cim skor aby som mohla ist na chvilku vonku tu nam svieti slniecko co je vzacnost 🙂

Aj u vas doma bol taky obrovsky orandzovy mesiac a maly divel ako z retaze utrhnuty 😀. Inak fleury ja si tiez myslim ze ten nas pride koncom marca. Termin mam na 05/04 ale snivalo sa mi ze sa ukaze 09/04 no tak uvidime, nech len pride ked je pripraveny.

kika29
2. mar 2010

mne sa ešte ani raz nesnívalo o pôrode. v čera večer v posteli sme sa rozprávali s mm o pôrode a on že by nešiel k pôrodu že raz videl v telke ako žena rodí ale úplne detaily tak že bol z toho zhrozený, že cez ten malý otvor aká velka hlava prejde a všade krv a že tá žena kričala 😀 no des on mál z toho nočnú moru 😀 no a mu hovorým vidíš čo všetko musí žena vydržať! že on by nešiel rodiť ani za svet a obdivuje gynekologov.

fleury
2. mar 2010

frucht tusim pisala, ze dalsi spln vychadza 30.3 ci tak nejako..mne sa ten datum paci, rezervujem si ho!! 😀 ak dovtedy mala vydrziii 😝

minius aj ja som vcera pozerala na mesiac, ja nemam moc rada spln, lebo ako mala som bola namesacna, tak som zvedava, ci to mala zdedi 😀

minius
2. mar 2010

kika ti chlapi 😀

moja druha polka chce byt pri porode ale som mu povedala ze tam dole ani len nenakukne 😅 aby ho to nahodou neodpudilo 😀.
Len v tej bolesti po nom nechcem nakricat lebo on je taky citlivucky 😠

fleury
2. mar 2010

moj mm tiez nema problem s porodom, mna ale zaujima ako zareaguje ked uvidi malu, asi poprosim sestricku nech mi to nafoti 😀

minius
2. mar 2010

fleury my sme sa boli minuly tyzden prezriet porodnicu a tam nam povedali ze ten spln fakt funguje 😵 a vela babetiek sa narodi prave vtedy, takze aj mne by to vyhovoalo vtedy. Len dufam ze Chelsea nebude mat ziaden zapas lebo to zavru najkratsiu cestu do porodnice a budeme sa musiet trepat naokolo 😠 😖

jankako
2. mar 2010

fleury no netušim ako by to riešil,aby to bolo skor...
pozrite prosim toto čo som vám poslala..myslite si že je to vhodna farba pre babu???
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

kika29
2. mar 2010

ved som môjmu mm vravela že on bude pri mne pri hlave a nie pri doktorovy. a ešte sa ma pýtal kolko kozy sú na sále tak mu hovorým 2 no koniec a že ked ešte tam bude nejaká rodiť tak že nie v žiadnom prípade on nejde. ta mu hovorým či si myslí že tam v tedy bude keby náhodou rodila aj iná žena 😀 n o proste môj mm je strachopud nemá na také žalúdok. ale ked mu poviem že mám už predpôrodné obavy a strach tak ma síce utešuje ale dodá ved si už rodila 😒 no a potom kto kolko znesie.

minius
2. mar 2010

jankako ta farba je taka univerzalna. To sa hodi aj pre chlapca ak nahodou planujes mat este druhe. 😵

fleury
2. mar 2010

minius tak dohovor malemu a upovedom ho, kedy hraju futbal v marci 🙂))

janka mne sa tato kombinacia farieb paci 🙂 ja som chcela kocik stale taky zelenkavy, len mm nema rad zelenu 😝

fruchtbar
2. mar 2010

mne sa celkom paci aj datum 13.03.,len skoda,ze to nie je piatok !

My si tu planujeme,a babätka si aj tak urobia po svojom !

minius
2. mar 2010

kika ten tvoj chlapisko 😀, uz to ma odpracovane a potom uz chce iba konecny produkt 😀
Ale mozno je to aj dobre ze ho nenutis lebo aby si tam mala nervy este aj z neho .... 😕

fruchtbar
2. mar 2010

vcera som tu videla jednu sa spacirovat s krasnym drahym kocarom a bol taky spinavy az no.....tak som rada,ze sme kupili len taky obycajny a taky lacny,lebo tu na dedine to staci uplne....si neviem predstavit,ze si kupim kocar za 800 €,ved by som ho drhla denne,alebo by som ani von nesla !

denisa1111
2. mar 2010

ahojte tehulky,pekne dopoludnie,pozeram,vy ste ake sikulky,ja sa uz len gulkam...mne sa uz ani dobre neda spat...a teraz do zehlenia drobcovych veciciek,pozeram,ze niektore este len vyberate kocik,my ho uz mame dom. od decembra,tak dufam ze tie povery neplatia...

stanusa
2. mar 2010

teraz neviem kto je vo vyhode - prvorodicky alebo tie co uz rodili
my vlastne ani nevieme do coho ideme, takze osobne som v klude
😝 al 😎
e kazdopadne si to tam odkrutime aj za nasich chlapov 😝

minius
2. mar 2010

fruchtbar aj ja som sa narodila 13 v piatok a mamina sa stale smeje ze to bol nestastny den v rodine 😀

fruchtbar
2. mar 2010

aj vas tak v podbrusku tak taha ,ked sa postavite???

dnes som leniva ako vos...asi ani nic robit nebudem,uzijem si matersku este bez babatka ! 😀

fleury
2. mar 2010

ono aj zajtra vychadza pekny datum, kto by chcel.. 😀

fruchtbar
2. mar 2010

denisa,never na povery,ja som bola este len 6-8 tt tehotna a izbicku sme uz zariadili,kocar mam tiez uz 3 mesiace a perinky v postielke su uz pol roka,ttakze ich idem oprat a obliect nove ! 😝

fleury
2. mar 2010

frucht fuuu tak ty si to vzala hned supky, ja som v 6tt pomaly este ani netusila, ze som tehu 🙂))

minius
2. mar 2010

denisa my sme kociar mali vybraty a objednany uz v 16 tt len nam ho dovezu az dneska, my mame malcky bytik tak by tu este zbytocne zaberal miesto 🙂 ale ja v povery neverim to by sme nic pre maleho nemali.

Fruchtbar mozno ze sa ti malicky uz uklada nizsie.

Stanuska ja som zatial v klude ale ked pride tak 2 tt pred terminom zacne panika 😢

Babenky na chvilku vas opustim, idem postavit gulasik a urobit nieco aby som sa necitila vinne ale budem vas tu kontrolovat 🙂 🙂

martina05
2. mar 2010

Keď sa tu bavíte o termínoch... MM tvrdí, že my budeme rodiť 1.4..... Môj brat zase chce aby sa Vanda narodila 9.4. - to má narodky on.... Vanda si ale aj tak vyberie sama 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre