• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
čo ste sa ma zľakly baby že nikto népíše nič? :angry: :confused: :sweat_smile:
6. mar 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,, takze ja uz som porodena hej? no pekne,keby to bolo tak naozaj a nie len sen,,cakam na to :grinning: :grinning: take tlaky a pichania mavam dolu a tak tlaci miminko vsde do stran uff.. :grinning: :grinning: :grinning:
dobré sny mas.. hihi
6. mar 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu čo ako mrtvo :confused:
6. mar 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako tak citam konika,, asi 10min. mala sa mi tak hmírila v brusku,, a teraz kukam na pupok.. a zrazu ho nemam tak vypuceny a napnuty, ale taky mäkky akoby nic.. az som sa zlakla, ako sa otocila mala preboha,, dufam, ze nie hlavou hore.. =( lebo na posledy mala dole hlavicku teda dobru polohu... :unamused:
6. mar 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vecerat :sweat_smile:
6. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm kiwi neviem, ale dnes to už niekto písal myslím že veve písala že ma znova pupok vo vnutri... Vôbec neviem prečo, a nekleslo ti bruško nižšie že by sa ti nejako zmenilo ťažosko??? To neviem len tipujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruu chut michalag :grinning:

je to normalne ako sa divoko hybe??? toto mi este nerobila nikdy,,, az ma strach.
6. mar 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi dneska mamina až zvýskla ked mi držala bruško a malý jej dal riadnu kopačku... Som sa smiala :grinning: :grinning: že už si staru mamu okopáva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi vejulka to je milé,,tak ja sa nejak extra nebojim, len tak divoka je, ze takto som ju este necitila...
som papalal trosku pistaciovych orieskov, mozno z toho je taká :slight_smile: ..
6. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata myslim ze vobec nebude problem dat 1000stran v tomto tempe :grinning:

dejni no ja sa planujem tiez vratit na svoju povodnu hmotnost a to co najrychlejsie a to ani modelka niesom :grinning: ale na postave si potrpim nechcem mat ziadne faldy a vyhovarat sa na tehotenstvo a ked to nepojde normalne budeme musiet siahnut aj po inej alternative :sunglasses: ...

ten moj krpan tiez v bruchu zacal mimoriadne vyvadzat az to niekedy zaboli :confused:
6. mar 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi, ja som este nevecerala lebo ma brutal pali(la) zaha, ale uz som taka hladna ze neviem zaspat

veji zlatucky ako si kopka do starkej :grinning:
6. mar 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, ja veceriam aj 5krat ked mam chut,, a ked mam kyselinu ze ma pali zaha tak sa najem aj tak,, nic sa tym nezhorsi viac a ani nezlepsi.. :grinning: :grinning: :grinning:
a hladna ist spat nechod jasne, bolo by ti zle.
6. mar 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta zaha ma uz ... :angry: :frowning2:
6. mar 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mam plnsi zaludok tak si idem lahnut kym necitim zahu

bruuuu noc :pensive:
6. mar 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska a neskusila si citronovu vodu?mne to poradila zuzuj a celkom pomohlo...mne nezaberaju ani oblatky ani mandle ani pukance...
6. mar 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru miska :wink: no vidim ze tu je mrtvo, tak idem aj ja, pa niekedy nabuduce :wink:
6. mar 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako čítam dnes májú krpci dobrú náladu ked tak tancujú :grinning: aj moja krpaňa robí šou a dnes vela skoro celý večer. dobrú noc idem idem uspať krpca :grinning: v brušku :grinning:
7. mar 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim pomooooc
nefunguje mi gmail
vcera som si upratovala v oblubenych polozkach na internete a odvtedy mi nefunguje gmail.com
ostatne stranky funguju v pohode, neviete mi prosim niekto poradit???
cakam dost vela mailov (aj zo SP aj z MMA a MMB). prosim prosim :frowning2:
7. mar 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
dnes nam krasne svieti slnko a nase krsna ma meniny :dizzy_face:

monva co konkretne nefunguje? mozno mali len vypadok, pozerala som teraz a ide dobre.

tiez rozmyslam kedy sterilizovat veci - cumlik, odsavacku teraz alebo pockat tesne pred porodom a flasu asi az ked prideme a zacneme pouzivat...ma to vyznam vyvarit uz teraz?
7. mar 2010 o 08:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte...
Monva, co konkretne ti nejde na gmail? Lebo oni nieco upravovali a bolo pisane, ze ak nefunguje treba sa obratit na administratora. Mne konkretne nesiel tiez, resp. stale chcelo odo mna potom aby som napisala este nejake znaky....A uz mi to ide v pohodicke.
7. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

moni, nam ide gmail dobre takze neporadim

stanus, tesne pred porodom, v podstate to uz mas :slight_smile: :grinning: a nevies kedy to naozaj pride

kamilka, mne doporucovali pit Colu, ale ta mi robi vacsiu kyselinu ako keby som ju nepila a uz aj Fatra mi pomaha len na chvilku :unamused: :frowning2:
7. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska :grinning: skor ako v aprili isto nie - maly je proklete vysoko :rolling_eyes:
mna chyta kyselina z pomarancoveho dzusu a vcera aj z kofoly...treba skusit gastrotus je aj pre tehulky

mm zacal vysavat, tak idem trosku pomoct umyt podlahy
7. mar 2010 o 09:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby
mne je dnes tak strašne zle mam bolesti a ma až pot oblieva a take mdloby na mňa idu a to dnes je mm v Ke cely deň
7. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak ja mam za sebou dalsiu hroznu noc, spala som mozno 2 hodky dokopy, zas problemy s maminou, ale uz to vyzera ok, len ja mam taky deficit spanku ze az a cez den spat nedokazem, lebo mala je vkuse v pohybe

kika to v mojom sne si ma predbehla s porodom :grinning: a ako je na tom sestra?

ja si uz dneska definitivne balim tasku do porodnice, furt to odkladam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gajana a nemas poblizku rodicov? oddychuj
7. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie naši su 50km odo mňa ale asi zavolam svokre nech pride po maleho a ja zalarmujem susedu nech je doma
7. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry napad, tak nech sa ti polepsi :wink: dvojcatam sa uz asi zda byt v brusku pritesno uz :slight_smile:
7. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dufam že ešte aspoň 2 tyždne vydržia
7. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme viacere, ktore este 2 tt chcu vydrzat :sweat_smile:
7. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my musime vydrzat este 4-5tt :frowning2: uz sa mi to zda ako nekonecna cesta ....

gajanka oddychuj ak sa ti da a ak ti svokra zoberie maleho :wink:
7. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok