• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
no u nas je tak, ze nemusis nahlasit hned pri porode, ale az ked pride sestricka "matrikarka", ona da len take lajstro, kde su vypisane udaje o rodicoch a meno dietatka si mozte dopisat, popripade ak ste uviedli pri narodeni a chcete dat ine, tak skrtnut a zapisat ine, no ale nemusi tam byt napisane ziadne a ide s tym mm na matriku na MU a tam uz musi nahlasit meno ... sak sa stalo kamoske, ze ona nahlasila meno pri porode, nejako jej ho tam nezapisali, mm prisiel po lajstro a ked ich prepustali z nemocky zistila, ze nahlasil uplne ine, ale sranda bola v tom, ze mu to este 100x pripominala, ze ake meno aj mu ho napisala na papierik, ale nie na to lajstro, no a on kym dosiel na matriku, tak zabudol aj to meno aj kde dal ten papierik, tak dal 1 meno co mu napadlo ... boli potom menit ... no a druhy znami zase bol prec, ked zena rodila, tak len napisal prehlasenie ze suhlasi so zapisanim dietata do matriky, pred porodom sa dohodli, ze dievca bude anicka, no a ked sa vratil, tak stale anicka toto, anicka tamto a mala mala uz 1 mesiac a zena mu hovori, ze co ty stale s tou anickou, sak ona je aneta ... :grinning:
17. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, to je super, že je taká možnosť doplácať si :wink: sobre, že to ešte nezrušili, lebo už boli aj také plány :confounded:

môj drahý až teraz cez víkend oficiálne akceptoval výber mena, lebo sme sa tiež celé tehu vadili :angry:
17. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury som zvedava ako dopadne tvoja poradňa..ja sa bojim a aj hanbim povedať o tých aritmiách..vždy ked ma to zastihne si poviem,že ja mu to teraz už poviem a nikdy nenaberiem odvahu.mala som to povedať ked som tak vela krat ležala.. :confounded:
držím všetkym palčoky čo maju poradne..ja mám v piatok..
17. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mila prihoda
U nas sa vraj dopredu nahlasuje aj muzske aj zenske meno pre kazdy pripad. By ma teda porazilo, keby sa mm rozhodol a na matrike nahlasil ine meno :grinning:

janka som zvedava aj ja, co so mnou urobia. Kazdopadne uz viem, ze sa tam zase vysedim, lebo moj doki ma rano operacku uz naplanovanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty sa nehanbi!! Aj maly detail moze byt dolezity, a nie vsetko co sa zda banalne je aj banalne
17. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni u nas ide o to ze sme sa praveze nehadali predty, ja som mala od zaciatku vybrate meno, mm nehovoril nic, pacilo sa aj dievcatam aj rodine, no a pred mesiacom prisiel, ze by sme uz mali vybrat meno, tak som ostala trochu ze paf ... no a potom napisal ze zoznam s menami a ze sa bude skrtat, samozrejme moje 3 vyskrtol a ostali jeho, ktore sa mne vobec nepacia a na tie, co to, co som mala ja od zaciatku, tak zacal nadavat a on take nechce ... tak mi proste stacilo ... ja si ho budem volat drobcek a svistik aj dalej a on nech si ho vola trebars aj markus aurelius ak chce
17. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem fleury,ale mala som to radšej vtedy povedať...
17. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ale ak si mala aritmie, treba to povedat, ja som pri emke nepovedala, ze mam problem s tlakom, ze mi z nicoho nic vyskoci z mojho nizkeho na vysoky a spat a pri porode som im skoro odpadla, lebo mi zacal kolisat jak divy ... a som potom dostala krik od toho dr, ze preco som nepovedala, ze mam s tlakom problem, tak teraz mam pre istotu v tehotenskom zapisane vsetko ...
17. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka nikdy nie je neskoro!!! :wink:
17. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka Vaneska je velmi krasna: Je uzasne ako sa jej dari a ze ste obe v poriadku. Drzim palceky nech ste co najskor doma :grinning:
17. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja nechcem isť teraz pred koncom tehul donemocky.určite mi bude chcieť dať spraviť vyšetrenia..
17. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, no u nás to bol problém od začiatku... ešte keď sme začali spolu chodiť, bavili sme sa o tom, ako sa budú volať naše deti... a nevedeli sme sa zhodnúť... ale vtedy som to neriešila... až keď som čakala sofi, tak chúďatenko meno sme jej tiež po dlhých "peripetíách" vybrali 2tt pred narodením (vybral mm a ja som o 2-3 dni súhlasila)... chlapčenské sme vtedy mali nachystané :grinning: no a teraz to bolo úplne to isté, to chlapčenské, sme už nechceli, tak sme sa nanovo dohadovali na D a Ch mene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a na poslednú chvíľu - s menším kompromisom ustúpil on mne :wink: a zdá sa, že už je aj celkom spokojný :slight_smile:
17. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám povysávané, bublinka može znovu smelo rozhadzoavať trúsiť kekse po celom byte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaneska je nadherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jankako lepsie je byt pod dohladom ako by sa malo stat nieco tebe alebo malej. Ja by som na tvojom mieste neriskovala uz predsa nejde len o teba.
17. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak brokolicka sa uz zapeka v trube, pridala som tam aj sparglu a rokfort, posypala struhanym ementalom a zaliala smotanou, som zvedava ake to bude :slight_smile:

ninuska, ja som pribrala 10kg a snad to uz viac nebude :wink:
aj ked som sa posledne 2tt uz rozsupla, uz je to denne aj cokolada, aj ine sladkosti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

minka, vaneska je taka krasnucka, ako pekne pribrala uz :dizzy_face: :dizzy_face:

od zuzky podla mna dnes spravu nedostaneme, lebo mi pisala vcera , ze mobil bude mat zamknuty v kufri aspon 1 den, asi kym sa bude moct postavit z postele... :wink:
slubila, ze da vediet co a ako hned ako to bude mozne.... :wink:

dejni a ake mate meno?

janka, podla mna to dokimu urcite spomen...so srdieckom nie su zarty... :pensive: moja mamina trpi na arytmiu a je to hnus..aj ocinovi vkladali kardiostimulator na jesen, kv.arytmii.... :frowning2:
17. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

este stale ziadne nove spravy o Zuzke a Maxikovi :confused:

moni dakujeme :slight_smile:

ja som uplne KO a dnes som ani nevarila len som malemu dala trochu z pernika co som vcera piekla a dala ho spinkat, medzitym mi stihol vygrckat ATB a tak som musela vsetko prat ... dnes nam teda ide :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :frowning2: ale poobede nam spravim spagety o ktore je zhon od pondelka
Baby stava sa Vam ze ked sa drobec hybe tak vam tlaci na niake nervy a strielaju vam nohy? Neviem ako to inak pomenovat
ano marika teda mne nie ,ale stáva sa to ku koncu tehu je to normálne ja mam skôr tlaky dole na ......
17. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marika, ano stava sa mi to...teraz uz skoro denne :astonished:
17. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,citam citam a vy len varite a ja tu na tej nemocnicnej strave blee.drzkam palce Zuzke aj nam vsetkym pomaly sa to rozrasta...uz sa neviem dockat,ked budem mat potom,ale este by som bola rada domka aspon tyzden,bo mi uz z toho prepina:frowning2:
17. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deniska a kedy pojdes uz domov? :astonished:
17. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankako - ako sorry, ale... nepovedat doktorom o tom, ze mas arytmiu, len preto, ze nechces aby ti spravil vysetrenie a aby si ta nechal v nemocnici????? si ty dievca normalne???? to im chces pri porode exnut????????? ako sorry ze som tak priama, ale ak nemas v poriadku srdce a vies o tom tak im to rozhodne povedz, treba ti spravit vysetrenia a az na ich zaklade sa rozhodnut, ci ta vobec daju rodit prirodzene.... sak toto preboha nie je ziadna sranda..... a tie tvoje argumenty, ze nechces do nemocnice..... ty kokso.... co mas desat rokov?????????????????????????????? :angry: :angry: :angry:
17. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru arytmia nie je sranda. A lezat max. tie 2 tyzdne-keby ta aj nechali uz tam-je najmenej co mozes pre seba a malu este urobit..co maju povedat baby, ktore prelezia v nemocnici skoro cele tehu :wink:
17. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni a nemôžu ťa pustiť ?
17. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi pozeram, ze si prihodila novu foto-rez kolaca..a vies, ze by som si teraz k cajiku dala? Predpokladam, ze vam uz neostalo nic :sweat_smile:
17. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to by som aj ja velmi rada uz isto vedela,vsetko zavisi od piatkovej prehliadky a hlavne stavu krcka.potom prietoky,sono,zaznam a hadam konecne domaaa,sranda je ,ze tu v nem. beru krv kazde 3 dni,ze je to treba,a normalne len 2 krat za cele tehu...
17. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisa tak nech ti to dopadne oki v piatok, nech si este doma kusok!!
Mne krv brali hadam 100x za tehu :grinning: A zajtra zas ma to caka, ja nemam poradnu bez odberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenže ked obvodáčka mi povedala že to je v poho,že to je psychicke..na vyšetreni som nebola.aj ked ekg mala hned vedla v miestnosti neunúvala sa ma napojiť a nedala ani zápis do karty..ale že ak chcem dá mi liečiky na hlavičku..tak teraz sa hanbim povedať o tom doktorovi,ked ona zhodnotila že je to ok..
no tak uvidim či bude mať primár v piatok dostatok času,aby som mu to mohla povedať,lebo bude mať naponáhlo,ide na kongres,tak príde len naskok..
17. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aprilovky...no som to tu trochen zanedbavala....:slight_smile:a ja ze kolko casu budem mat na MD, ale zatial akosi nic nestiham....uz druhy tyzden sa neviem doprat a dozehlit a stale dookola...ale hadam to konca tyzdna to uz zmaknem.... :wink:
vidim ze sa to tu neako rozrodilo....vsetkym novopecenym maminkam a babenkam hlavne vela zdravicka... :slight_smile:
minka- malinka je kraaasna....drzim palce nech ste cim skor domka....
jankako- urcite to povedz dr....sak to neni sranda....radsej nech ta dokladne vysetria ako by sa malo nieco zanedbat....
17. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jankako mala si sa spytat tvojej dr. ci tie lieciky na hlavicku nechce ona. Nechapem ako mozu niektori dr. takto zlahcovat a pritom ta ani nevysetria. No je to pekna krava nehnevaj sa.
17. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok