Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
10. mar 2010

Miši je uplne lahka a za 40 minut ju mas hotovu... Samko by si tiez vsetkych 10 oblizal 😉

Fle ktoraaaaaaaaaaa????

SMS OD TAMTAMKY, citujem:
GRETKA MALA 2060G A 40,5 CM. OKOLO DRUHEJ POJDEM ZA NOU. INAK CISARSKY JE HROZNY. RADSEJ 100 KRAT KLASIKA AKO RAZ CISARSKY. TA BOLEST JE POTOM BRUTALNA. MALA JE CELKOM V PORIADKU TAK UVIDIME AKO SI PORADI DNES A ZAJTRA. AJ JA VSETKY MOC MOC POZDRAVUJEM.

civavava
autor
10. mar 2010

seus, dikes, vytlacila som si to a asi ju vyskusam! 😉 len tu nie su dostat BB keksy tak kupim nejake ine, snad to nebude vadit... 😲

a ten electrolux = no sodoma gomora za tie prachy a nic moc teda! 🙄

alicc
10. mar 2010

juj aj ja som včera piekla kysnuté koláče, vydarili sa, tak sme sa hostili celá rodinka, ešte o desiatej večer som akože ochutnávala 😵 😵 😵

civavava
autor
10. mar 2010

jeej tantami, supeer, drzte sa!!!!! 😵 😵 potom pofot malinku 😵 😵

alicc
10. mar 2010

tak som rada že je tamtamka v poriadku(aj ked s bolestami, ale to je ako po každej operácii) a grétka nech sa rýchlo zotaví.

michalag
10. mar 2010

jeeeej super ze tantamka s Gretkou sa maju dobre 🙂 a neviem ale ta vaha nie je az taka ako ich strasili 🙂 ... seuska ked jej budes znova pisat tak ich obidve pozdrav a ze na ne myslime 🙂 !!!!!!!!!

michalag
10. mar 2010

seuska, no maly velmi nema rad banany ale hlavne ze bude chutit drahemu 🙂

alicc
10. mar 2010

ja už mám dnes navarené - mäso na hríbikoch, ryžu, a fazulkovú polievku na kyslo. 😉

fleury
10. mar 2010

aj ja sa tesim uz na fotky malej gretky 😵

civavava
autor
10. mar 2010

alicc mnam 🙂
ja dnes budem musiet nejake rychle cestoviny ukuchtit po navrate z nemocky, lebo obed doma nestiham, ked mam byt o 13ej u anesteziologa 🤐

fleury
10. mar 2010

civi a ides spinalom?

kika29
10. mar 2010

mňam tá torta super vyzerá a asi ju aj v nedelu malej urobím na narodeniny 😀

susanita555
10. mar 2010

super ,ze gretka sa ma dobre 😀 drzime palce ,aby bolo vsetko ok 😉

kika29
10. mar 2010

tamtamka váhu má Gretka celkom peknú 🙂 teším sa na foto držte sa.

seuska
10. mar 2010

Jasne baby pozdravila som ju od vsetkych, nech sa nam drzkaju.... chudatko ju to musi fest bolet...

Tak cez vikend pecieme nepecenu tortu???? Ja som za kazdu hovadinu.... 😀
Fleu ty daj recept rovno mm ze toto si prosis v nedelu po obediku 😉

Kika a co ste malej kupili na narodky? ...sa pytam len tak pre zaujimavost, ze co tak "leti" u takych malych paradnic trojrocnych...

susanita555
10. mar 2010

fakt je ten cisarsky taky bolestivy ako pise tamtamka? ☹

cicimon
10. mar 2010

no ked ste zacali (zas) o jedle, ja sa prave napchavam hroznom

mam presne rovnaku otazku ako susanita...

silvia7
10. mar 2010

ahojte baby 🙂

jaj, tá torta vyzerá ceeelkom dobre mňam 😝

babule, včera na poradni na kramároch som si zažila priamy prenos - že šup šup na pôrodnicu... som čakala v kabínke a predo mnou mamička budúca, že ju v piatok pustili z nemocky, TP má na 20.marca a na poradni začala krvácať, tak dr. to hned utekala radšej konzultovať s primárom - že či iba hospitalizovať alebo už rovno rodiť - nakoľko akurát skončila 38tt - no tak hneď ju šupli na pôrodnicu, tam sa rozplakala pri telefonovaní jej mm, aby jej doniesol veci, tak ju tam ukľudňovali obe aj sestrička aj dr. no a som si tak v duchu hovorila, že leeen mne nič také teeraz nepovedzte 😅 ale ja som peeekne zatvorená, krčok skrátení 1cm či čo, hlavička nalieha, inak sme ok.. a to sme sa ešte pri čakaní na dr. smiali, že sme tam tri tak pekne s TP po sebe, že aj na izbe môžeme byť spolu 😅
ale dr. najlepšia, že Silvi, no vy máte veeľké bruško... vraj podľa jej odhadu má malý už teraz 3700g - a vraj ona sa nemýli v tých odhadoch, no tak som ostala, že si robí srandu, to nevytlačím - teraz som v 37tt+6dní ale nemyslím si, že malý je taký obor, nemá byť po kom... a vraj je dosť možné, že kvôli mojej výške a veľkosti malého (nerobila mi ale utz) sa obáva, že by sme šli sekciou (čo mne nevadí teda) ale že určite sa budeme snažiť rodiť normálne - spontánne a ak nie, tak potom sekcia.. no a tomuto som sa siiiiiiilno chcela vyhnúť, ale ako vidím, nebude to možné 😒

michalag
10. mar 2010

podla mna je bolestivejsi CS lebo sa dlhsie hoji ako ked rodite normalne ale zalezi to aj od prahu bolesti ... ja by som CS nechcela pokial by to nebolo naozaj nevyhnutne ...

minius
10. mar 2010

Tak aj ja sa pripajam ku gratulaciam. Tamtamka hlavne coskore zahojenie aby si si to maminkovanie mohla poriadne uzivat, vela mliecka aby Gretka krasne priberala. 😉 Drzkajte sa obe!

civavava
autor
10. mar 2010

susan, mne moj doki povedal, ze rano mi spravi CS a vecer budem fit....citala som aj na konikovi ze kopa zien by inak ani nerodila .....ja si myslim, ze je to total individualne, zavisi najma od lekara ako to spravi, od prahu bolestivosti, od psychiky....

zoberte si hollywoodske hviezdy ... skoro vsetky tak rodia, aj ked nemaju ziadnu indikaciu zdravotnu..preco asi ??? 😉

malalady tu tiez pisala vcera, ze bola total v pohode po cs 😉

co tu mam kolegyne, a co maju mojho lekara, ANI JEDNA sa nestazovala na CS, zato tie co rodili vaginalne, vraveli nikdy viac...tak tazko je potom povedat co a ako.... 😕

ja sa na CS vyslovene tesim a som rada, ze nemusim rodit vaginalne, abslovovat nastrih, rodit pol dna v bolestiach..je to indi vindi...

vsak vam dam vediet, ako som dopadla, o nejake 3tt 😀 😀

susanita555
10. mar 2010

chodim cvicit a tam je jedna pani,ktora mi vravela,ze ona rodila cisarsky prve a ze to bolo nieco strasne ze uz by tak nerodila nikdy viac a myslela som si ,ze to asi len ona ma taku zlu skusenost no ale ked uz aj tamtamka pise,ze to je strasne tak neviem ,neviem 😢

silvia7
10. mar 2010

Tantamka gratulujem, všetko len to najlepšie prajem, aby si sa rýchlo zotavila, mala veľa mliečka a Grétka aby pekne rástla a bola zdravučká 😵

fleury
10. mar 2010

seus oki, skusim mu to navrhnut, uvidime ci mi nevynada 😀 ale dala by som siiii tu torticku 🙂

a k tomu cisarskemu..dnes uz pisala malalady, ze pre nu bol cs pohodicka, takze co clovek to nazor, kazdy mame iny prah bolesti, inak reagujeme na lieky proti bolesti. Kamoska mala tiez prvy cs strasny a druhy pohodka, podla mna to je ako so spontannym, nikto nevie aky porod ho caka..ale kazda by urcite pri pohlade na babatko tu bolest zase vytrpela 🙂

susanita555
10. mar 2010

civi urcite mas pravdu mne sa tiez zda,ze kazdy to inac zvlada drzim ti palce ,aby si to zvladla v pohode 🙂

seuska
10. mar 2010

Silvi to o tej rodicke ako keby som o sebe citala, presne aj ja by som sa rozklepala keby som prisla na poradnu a toto sa mi stane.... jeziiiiiis.... no uz to bude mat mamicka aspon za sebou.... a tebe gratulujem k dobrym spravam aj k tej vahe, ktora je fakt uzasna... boze co to za slonika budete mat???? neboj, vsetko dobre dopadne... ja sa snazim ukludnovat ze ked to na mna pride tak si budem stale opakovat, ze to je len par hodin bolesti, ze raz to predsa skonci... no som zvedava aka budem hrdinka v hodinu "H"..?????????

Ja by som si vybavovala CS ale ako tak citam, tak to fakt asi lepsie ze som si nevybavila.... dufam teda, ze sa veci neskomplikuju....

minius
10. mar 2010

obidva porody maju svoje vyhody a nevyhody.

Ja dufam ze mi CS hrozit nebude a pekne ho vytlacim 😨 Ale ak su v tom zdravotne komplikacie a je to lepsie pre maminu a babatko tak je jasne mat lepsie CS.

vraj sa to dlhsie hoji a citit to rozrezanie aj po niekolkych rokoch ale aj ja som pocula ze maminy sa v pohode prechadzaju aj po 3 dnoch.

susanita555
10. mar 2010

ja idem tiez varit len cestoviny som v poslednej dobe taka leniva ,ze samu seba nespoznavam 😝 vcera som bola v pyzame do obeda ,dnes sice pyzamo nemam no nechce sa mi nic robit asi jarna unava namna ide 😀

fleury
10. mar 2010

jaj baby sak nemyslime len na tu bolest, ale hlavne na to, co po tej bolesti pride 🙂

aktakk
10. mar 2010

Ahojte...tak ja som uz zobudena aj druhy krat 🙂 .

Vidim, ze vcera bol uplakany den, ja som tiez vyplakala za kybel slz, ma chytila depka z mojej polovicky...Ale uz je zasa dobre 😉 .

Kazdy porod je iny...takze podla mna porovnavat je uplne zbytocne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre