Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
1. apr 2010

mozno nase vnucata sa uz toho doziju 😅

fruchtbar
1. apr 2010

baby,ved to by sme uz celkom nic nerobili,len zadky by nam rastli !!!

fleury
1. apr 2010

frucht ale kde ..stale je co robit.. varit, upratovat, nakupovat, starat sa o deti 🙂 o mm 😀 ..

fruchtbar
1. apr 2010

starat sa o mmm zaberie aj tak najviac casu 😝

Ja si uz pochutnavam na chrumkavej zeleninnke udusenej na masle

k veceri bude spenatova pizza 😀

kiwinka
1. apr 2010

baby,,uz mam kontrakcie! cakam kym zosilnia a idem! tak drzte palce!
ozvem sa hned ako sa bude dat!
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zuzanka.j
1. apr 2010

ahojte 🙂 uz dlhsie citam diskusiu, ale dlho som nic nepridala. no dnes sa mi snivalo s fleury 😀 ze v noci jej zacali kontrakcie a isla rodit. no vidim, ze stale je tu, takze asi to nebola ziadna predpoved 😀 😀

fleury
1. apr 2010

kiwi drz sa!!!! 😎
ty porodis presne na termin 🙂

fleury
1. apr 2010

zuzanka velmi pekne ti dakujem!! 😀 asi si si ma pomylila v sne s kiwi 😀

fleury
1. apr 2010

este stanusa by dnes mohla porodit 🙂

fruchtbar
1. apr 2010

Kiwi,drzime palce,nech to mas rychlo za sebou a o piatej nam tu hodis uz aj fotkku malej princezny!!!

zuzanka.j
1. apr 2010

fleury nie bola si to ty. normalne sa mi snivalo ze som na konovi, bola tam aj tvoja fotka co ti vcera vymazali... a potom bolo uz poobedie a nejaka baba napisala odkaz, ze po dlhom porode to uz mas za sebou 🙂

fleury
1. apr 2010

zuzanka tak dik po druhe, ze po dlhom porode 😀 😀 ty mi chces pokazit sviatky!!! 😀

fruchtbar
1. apr 2010

no,tak som sa najedla a som hotova a odrovnana....lahnem si kusok na gauc a potom este poutieram dlazky a upracem kuchynu a spravim pizzosku !
Tak zatial sa majte

zuzanka.j
1. apr 2010

fleury - toz tak to tam bolo napisane, ze po dlhom 😖 ale ved nic z toho, kedze si stale tu 😀 😀

kikarv
1. apr 2010

fleury no ta zuzanka ti ale dala teraz 😀

kiwi drž sa sme s tebou.

stanusa sa už aj od rána mohla ozvať ta ktovie čo sňou je či už rodí 🙂 tak držím palce či rodíš alebo nešte nie 🙂

zuzanka.j
1. apr 2010

idem ja varit, len este sa opytam, dnes sa moze jest maso,?

kikarv
1. apr 2010

idem aj ja troška zalomiť ako michalag na gauč. som sa napapkala a drobná sa rozkopkala tak u idem uspať 😀 tak zatial sa majte. ked niečo nové hned píšte 😀

fleury
1. apr 2010

kika ale moje sny sa nakoniec naplnia, predbehnes ma ty aj stanusa 😀

fleury
1. apr 2010

dnes bude plodny den 🙂

fleury
1. apr 2010

zuzanka na zeleny stvrtok sa zvykli jedavat zelene jedla, maso sa nejedlo, lebo sa stvrtok bral ako postny den..ale to su tradicie, ty mozes jest cokolvek 😉

michalag
1. apr 2010

kika, ale kde nakoniec som nesla, zacala som davat vysacky prec z oblecka, cistila pracku 😅 a teraz ma chytili strasne krize ako som stala nad prackou

zuzanka, pekne mas ty sny 😀

fleury
1. apr 2010

miska nebav sa nad cudzim nestastim!!! 😀

minius
1. apr 2010

maminky a tehulky mi len tak narychlucko sa pochvalit ze nas maly Oliver sa narodil 29/03/10 o 16.41, vazi 3 680 gm a meria 51 cm a je strasne dobrulinky (zatial).

fleury
1. apr 2010

jeeeeeej minius, velka gratulacia!!! 😵 😵 vela mliecka a zdravicka!!! Ozaj vyzera Oliver drobucky, ale vahu ma peknu 😉 Tak si sa dockala, maminka 🙂

minius
1. apr 2010

fleu dakujeme velmi pekne, malicky iba papina, spinka a riadne prdiiii 😀

A ty ako? Bolo tu bez teba tichucko!

michalag
1. apr 2010

mini, gratulujeeeeem k malemu!!! 😵 😵 😵 , hlavne vela mliecka a tebe rychle zotavenie po porode 😉 🙂

kikarv
1. apr 2010

minius tak gratulujem ani som nevedela že ty si v pôrodnici 🙂 malý je zlatučký ty si ma teraz prekvapila.

michalag ani ja som nelahla ale teraz už musím bolia ma kríže. požehlila som postelné prádlo čo mi ešte ostálo.

fleury nie plodný deň tie už boli ale kotný deň bez urážky baby 😀 😀 😀 😀

fleury
1. apr 2010

minius ja som bola v nemocke a zas som doma a lezim..
ty uz si domka???

fleury
1. apr 2010

a aky si mala porod minius?

fleury
1. apr 2010

kika ty uz si lahni, lebo porodis doma 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre