Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ludka140281
1. apr 2010

maminky...nepredbiehame..pekne pockajte 😀 😀 😀 😀
baby ked je stvrdnute brusko,porodna asistentka mi kazala skakat na lopte,ze vraj sa to rychlejsie spusti....tak stale ked stvrdne,skacem 😀 😀 😀 tak uvidime kedy bude ten den D
dufam,ze uz skoro 😀

evil15
1. apr 2010

ludka tebe sa to hovorí ty máš termín v pondelok ale čo my ktoré sme ku koncu apríla ved nás tu ostane 5 😀

kikarv
1. apr 2010

evil no to je fajn len sa vytešuj 🙂

no a čo by ste robili na mojom mieste: mám bolesti sú silnejšie ako v čera, bruško tvrdne stále ale ani zátka neodišla ani plodovka ani nešpiním ani nekrvácam. nič len bolesti mám tak mám ísť s tým do nemocnice či ešte čakať. joj som dig dilino z toho. ale z bolesťami môžem čakať aj doma ako v nemocnici.

evil15
1. apr 2010

kikuš som rada že ma chápeš 😀 ja si myslím že ešte počkaj ako to bude do večera a ked sa to bude zhoršovať tak chod radšej do nemocky a uvidíš čo ti tam povedia

fleury
1. apr 2010

kika pokial nemas pravidelne bolesti pocakj este zbytocne by si lezala v nemocke

moni
1. apr 2010

evil, veru tak...teraz sa tesime z kazdeho babatka...a tie nase chudence uz nebudu take vzacne.

kika, pokial ich nemas pravidelne, podla mna nema zmysel chodit do nemocnice. mate to daleko? skus sprchu mozno, ci to trochu nepolavi.
mne by teda bolo prijemnejsie doma ako v nemocnici...ale zas kazda sme ina

fleury
1. apr 2010

moni presne tak pokial sa nespustia kontrakcie moze prenasat aj taka, ktora je otvorena dlhodobo..tie deticky si same povedia, kedy to pride 🙂

juliap
1. apr 2010

kika, skus si tie intervaly medzi tvrdnutiami odstopovat, kolko casu medzi nimi a ked mas to tvrdnutie, ci ta zaboli aj v chrbte a zvysi sa tlak na "ritku", ak by boli pravidelne, tak po 7 min tak daj teplu sprsku a odsleduj si dalsiu pol hodku, ci sa skratil cas, ak ano, tak uz by si mala balit a ist ... 😉

fleury
1. apr 2010

nie nie nie!!! aj nase babatka budu vzacne!!! 🙂 😎 pekne aprilove, ziadne marcovky 😀

evil15
1. apr 2010

moni to áno naše už budú len také dopočtu 😠 chudatka naše malinké 😅 vydím že máš termín den po mne 🙂

ludka140281
1. apr 2010

evil....no len aby si neporodila skor ako ja 😀
kikarv....ja som s tym sla a vratili ma...vraj som sa vtedy zacala otvarat....mne bolesti po hodinke prestali 😠 skus si to este sledovat a ak zosilneju a budu pravidelne po 5 minutach,tak radsej chod
tiez som uz rodila,ale teraz mam uplne ine priznaky,takze mam pocit,ze je to zas prvykrat 😖

moni
1. apr 2010

fleury, hlavne ziadne majovcatka! pekne v aprili nech vylezu 🙂

evil, no mozeme sutazit ktora skor 😀

veve23
1. apr 2010

presne ako pise Julia, to mi aj mamina vravela, az ked budu pravidelne kontakcie s kratkym rozdielom, napr. u nas by babu poslali domov keby neslo do tuheho, porodnice su preplnene, takze primaju az ked sa blizi porod....ale zas kazda sme ina....
Kika ale ak ti neni dobre, tak chod do nemocnice , aspon budes v klude.

evil15
1. apr 2010

ludka to sa neboj ja určite neporodím skôr ako ty 😀 to by som si nedovolila 😉

fleury
1. apr 2010

moni majovcatka nie, to by uz bolo priiiilis 🙂

vejula sa dnes tiez neozvala nejako 😕

juliap
1. apr 2010

evil, nikdy nehovor nikdy ... 😀

moni
1. apr 2010

mna by urcite poslali domov, pretoze musim najprv volat lekarovi a ten zabezpeci moj prijem v nemocnici. takze ked uz sa dostanem do porodnice, bez babatka nejdem dom 🙂

veve23
1. apr 2010

Fleury, normalne citit ako si vytesena, ze si potiahla "az" do aprila 😉

evil15
1. apr 2010

juliap nestraš ma 😅 😅 😅 aj ked by som to už mala najradšej zasebou ale ja počkám s tými poslednými že moni 😉

moni
1. apr 2010

no dlhodobo nezvestna je blondy, par dni nas natahuje cicimon, a teraz veru ked vejulku spominas tak aj na nu mozeme vyhlasit patranie 😀

ludka140281
1. apr 2010

tak evil ako julka vravi 😀 ja tu totiz rodim uz fest dlho,hrozil mi predcasny porod a nakoniec budem prenasat 😠 😠 😠

moni
1. apr 2010

evil, no nenadarmo sa hovori ze najlepsie na koniec ;)

juliap
1. apr 2010

a je pravda ze kazde tehu je ine a zakazdym to prezivas ako 1 krat, pri kockach som napr. nieco take ako poslickovia vobec nemala a teraz pri tomto svistovi ... vcera vecer uz som myslela, ze poletime do nemocky, v pravidelnych intervaloch 10 min mi cvikol vzdy nerv na pravej strane a normwalne mi taka bolest strelila do chrbta a z chrbta do nohy, az do paty, jak keby mi niekto elektricky prud pustil, no a tym sa zabaval hodinu, potom neskutocna bolest na pravej strane celu dalsiu hodinu, ani chodit, ani lezat ani sediet som nevedela, tak uz len mm ci mu poviem, co ma ist balit ... nastastie sa potom svistik umudril 😝

fleury
1. apr 2010

veve jj, tesim sa z toho, ved ma cele tehu stresovali, ze porodim predcasne 🙂 Ale zas je pravda, ze som poctivo lezala stale, neviem si vsak predstavit baby, ktore musia lezat a maju uz doma nejakeho drobca, to by bol masaker

veve23
1. apr 2010

nooo Fleury mas pravdu Vejula tu neni, mam taky pocit ze bude v nemocnici, ale este bude 2v1, to je moj odhad
Moni...aj ja mam volat najprv dr. a potom sa uvidi, ci letim

fleury
1. apr 2010

zase som si dala ribezlovy dzus a mala sa zblaznila, musim si drzat brucho ako to tam vsetko skace 😀

cicimon
1. apr 2010

no 3 dni som tu nebola - kto vas ma teraz docitat?

fleury
1. apr 2010

baby to mate dobre, moj dr zajtra odchadza na dovolenku a pride az o 10 dni!!! Ja to musim dovtedy vydrzat!!! 🙂

fleury
1. apr 2010

cicimon kde sa flakas, mas byt na koniku!!!!! 🙂

moni
1. apr 2010

cicimon...prosim ta sposobujes paniku svojou nepritomnostou 😀
skrtame ta zo zoznamu nezvestnych.

fleury, tak drz! prekrizit nohy a lezat 😀
btw, pekna fotka...

evil15
1. apr 2010

moni ja som písala do druhého fora a pýtala sa na cici a jedna baba mi povedala že snou bola na poradni a všetko bolo o.k ale myslím si že je už v nemocke a porodila 😉 neviete náhodou niekto jej meno??? by som sa na nu opýtala v utorok lebo idem do nemocky do poradne ... A JASNÉ NAJLEPŠIE CHODí NAKONIEC 😉 😉 😉

baby ja si počkám do termínu ved budúcu sobotu ideme na svadbu tak mi snád nechcete pokaziť radosť že by som si nedala svadobnú tortu a toho jedla čo tam bude a jáááááááááááááááááááj to si nemôžem nechať ujsť 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre