Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
10. nov 2009

improvizacia ja som zdedila po starkej takú podložku s pichliačmi. ležím na tom a aj spím celú noc. celkom dobre mi to robí. mne vo štvrtok začína 19tt takže neboj tie pohyby prídu. ja som si nebola celkom istá či je to to alebo si namýšľam pred tým lenže od včera som so istá ale nie na 100% 😀

avuka
10. nov 2009

mne doki stale zabudal merat panvu,tak som mu to dnes pripomenula a uz to ma zapisane v tehuknizke

jojci29
10. nov 2009

zajtra volam ohladom vysledkov na afp testy,dufam ze to bude ok.Mozte mi poradit aky kocik kupujete nakolko mi zalezi nie na velkosti hlbokeho kociara ale na tom aby sa mi zmestil drobec v zime aj s fusakom do sportovej casti.Sliedim po jednotlivych forach ale kazda mamina ospevuje ten jej kocik a ja fakt neviem aky kupit.Diky moc za kazdy tip

klongova
11. nov 2009

domika - a to si na rizikovom kôli tej krvy alebo kôli niečomu inému ?

tarinka333
11. nov 2009

Dobre ranko zienky,
dnes sme sa zobudili to uprsaneho dna... 🙄
Citim sa strasne unavena, najradsej by som si lahla a spinkala.
Dnes som si vzala taky svetrik, ze mi v nom brusko teda riadne vykuka. Mam aj tehu pas, takze mam brusko aj krize v teplucku a je to super 🙂

fruchtbar
11. nov 2009

DObre ranko kocky,
u nas nastastie neprsi,len je hmlisto....

Babätko uz kopka o sto sesto,co ma velmi tesi,mm to citi tiez,ruku z brucha ani nezlozi....teda pokial nehladka volacosi ine (smerom nahor)....xi-xi..... 😉

Pekny den babulky!

michalag
11. nov 2009

Dobre ranko tehulky 🙂 🙂 🙂 ,
aj u nas prsi 🙄 a isla by som si lahnut, ale potom by som bola ako kladivom buchnuta tak to racsej nejdem riskovat
tie kopanceky vam uprimne zavidim, mna to este len caka, ale uz sa nato velmi tesim ked budem citit drobceka 🙂

malalady
11. nov 2009

ahojte tehulky 😀

no aj tunak fajne prší och ☹

baby kedy ste si volali za vysledky na tie treeple testy??

malalady
11. nov 2009

michalag.. jejdo🙂 to tie knižočky sú krásne??? kde sa to dá kúpit?? 😀

michalag
11. nov 2009

malalady tie knizky sa daju kupit na internete, ale slovensku verziu uz nemaju a cakaju na dotlac, len kedy bude, to netusim 😅

michalag
11. nov 2009

inak mne vravela ze niekedy maju vysledky uz za 3 dni a niekedy za tyzden, tak skus si tam zavolat v piatok, mozno tam uz budu

malalady
11. nov 2009

ahá.. no škoda.. ☹ ale je to krásne🙂 som to kukala na českej stránke🙂)) ten obsah😉 juj rozmýšlam,či dneska zavolám sestričke či sú už tie výsledky s krvi.. hm.. ono by to malo byt rýchlejšie si myslím,ked to samy musíme odnášat nie? 😀

michalag
11. nov 2009

tak jej skus zavolat aj dnes po 10:00

malalady
11. nov 2009

no aj mne hovorila,že v priebehu týždna.. hm.. ale tie výsledky sú aj tak ževraj chybné.. tak ja neviem na čo ich robia 😠

roxi
11. nov 2009

ahojte, tak my sme dnes hore už o 7, ja síce buntoším už od 3, pred 7 som už začala zaspávať, ale malá začala kričať, že vstávaj a skákať po posteli plná energie, tak sme hore ☹ , teda ja len tak napoly 😀

a včera v poradni som sa konečne dozvedela, že čakáme chalana, takže môžem začať nakupovať veci, najhoršie je, že som si aspoň vydýchla, že nebudeme musieť prechádzať výberom mena, lebo keď sme čakali Leu, tak sme mali vybraté, že ak by to bol chalan tak, že bude Martin, ale môj spolubývajúci zahlásil, že Martina už nechce, že to sa už nehodí, keď máme Leu a že on nejaké vyberie 😲 😨 , no som zvedavá, čo vypotí, už teraz ma chytá strach a panika

a snažím sa objednať na morfo na Kramáre, ale nedarí sa mi tam dovolať 😠 , boli ste tam už niektorá ako ste sa objednávali, dovolali ste sa tam vôbec, alebo ste sa šli objednať osobne,

malalady
11. nov 2009

a ty ideš teda na krv 19tnásteho??

roxi
11. nov 2009

a pre výsledky ohľadom AFP som volala asi tak o týždeň, väčšinou keĎ niečo nie je ok, tak zavolá lekár, alebo sestrička, že mám prísť, takže ja som sa s tým moc nestresovala,

malalady
11. nov 2009

roxi ono ked sa tam nevieš dovolat tak by som si tam zašla osobne.. tak budeš mat istotu,že ta objedná a budeš vidiet,že si to zapisuje... 😉

michalag
11. nov 2009

hej hej 19-teho, neviem preco ale stale si myslim ze to je streda a to bude stvrtok

malalady
11. nov 2009

stredy mám vyhradené ja 😀 hehee 🙂

michalag
11. nov 2009

😀 😀 😀

malalady
11. nov 2009

ale dúfam,že sa vyčasí do nabudúceho týždna.. 😉 bo sa mi nebude chciet stávat vrrr

michalag
11. nov 2009

co vstavat, ale trepat sa tam po dazdi sa mi teda velmi nechce 😝

roxi
11. nov 2009

len sa mi tam moc nechce v tomto počasí trepať aj s malou, ale ak to inak nepôjde, tak asi budem musieť, no budem ešte skúšať volať 😖

malalady
11. nov 2009

ale tak ja musím skor🙂 😀 musím ist najneskor 8:20 busom bo potom mi ide len o 10tej a to mi je už na hofno tam ist.. 🙂

michalag
11. nov 2009

roxi a mozno maju vela roboty tak tam nikto nie je, ved skusaj a uvidis

michalag
11. nov 2009

ja tam musim ist busom uz 7:30 alebo 7:55 inak mi ide na Zapad az o 9:30 a to bude uz neskoro lebo este do tej BB ist a to musim vsetko stihnut do 14:30, takze budem na behu 😒

michalag
11. nov 2009

malalady, tu krv ti zoberie aj ked prides neskor nie, ked si to musis odniest sama ... ja sa len bojim ze tu krv vylejem a ...

lubkamik
11. nov 2009

Dobre rano baby 🙂
To je dnes den - skarede pocasie, vsade zapchy - aspon u nas v BA 😖 a este som mala aj defekt aby nestacilo - pridem rano do garaze a vyfucana guma 😠 Esteze manzel bol doma a vymenil 😀

michalag
11. nov 2009

lubka, tomu s ahovori den blbec 😅 🤐 , ale snad uz bude len dobre 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre