• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ahoj zuzitka,treba upratat,zotriet prach :grinning: :grinning: :grinning: my sme dosli z Kosic,ale 3 roky sme byvali aj v Trnave :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi fakt ten Hriesny tanec ich odlakal,babenky,aj ja som mrkala,kolko sa dalo :grinning:
20. mar 2009 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prepac zuzitka,zodpovedala som otazku urcenu hihe :grinning: odkial sa pristahovali :frowning2: musim citat pozorne... :dizzy_face:
20. mar 2009 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehe ... to nevadi ... :grinning:

a mozno aj preto nik nepise, lebo sa zvikendieva a vsetky sa asi venuju rodinke viac ako cez tyzden :grinning:

ja tu napriklad nebudem cely vikend, az v nedelu vecer sem mrknem :wink:
21. mar 2009 o 00:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzitk,asi mas pravdu...tak v nedelu sa ukaz...budem rada... :slight_smile: ja mrknem aj zajtra,nikam sa nechystame,akurat tak nakupit... :slight_smile:
21. mar 2009 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,veru Hriesny tanec u nas fical :grinning: .Ja som povodom z okresu Brezno a byvali sme najprv na Kramaroch,potom Krasnany,Habansky mlyn a teraz Ovsiste,,kolujeme.Ale Ovsiste sa mi paci najviac,vsetko po ruke,dobra dostupnost,mame sa kam chodit prechadzat,super.
21. mar 2009 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som nepozerala hriesny tanec z takeho som uz vyrastla :grinning:
noo my ideme teraz volit a potom k nasim
21. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som uz velkaaa :grinning: :grinning: :grinning: ale Hriesny tanec mozem stale...dobra vykopavka...lepsia,ako akcne krvaky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my dnes ideme von,tak sa stavim vecer,co ste popisali...ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2009 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som si este kukla aj opakovanie,aj sme s malym tancovali,az hiiiiiiiiiiikal :grinning:
21. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani my sme nepozerali Hriesny tanec, ani nas nehlo tam prepnut :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nasa mala teda vrtela zadockom,ale ona tancuje,aj ked zmyka pracka... :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,kde ste?zas som tu sama,popisem si sama so sebou? :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o tom spaní - Mirka mi dnes prespala skoro celý deň - má teploty :cry: :cry: :cry: tak ju dnes s mužíkom opatrujeme. ale stihli sme ísť aj voliť, pekne sme sa pri nej vystriedali.

bambi - som rada, že ste prišli do tejto témy :wink: :wink: :wink:
Malá musí byť strašne zlatučká pri tej práčke :wink: :wink: :wink:

inak ja sa tiež hlásim k divákom Hriešneho tanca - už asi po miliontýkrát a keď to budú dávať na budúce, tak si to pozriem znova :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty brdo,ale ked pozeram pocet prispevkov v niektorych temach,len ziram... :confused: :confused: :confused:
21. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a niektoré témy sú očíslované, lebo už mali veľa strán, tak otvorili tí ístí ľudia novú a priradili jej poradové číslo - napr. Levíčatá I, II, III...
21. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute :wink:
tak k spinkaniu - u nás vstávanie dnes (a aj posledné 3 dni) ráno o 5,30 aaaauuuuuuu. A odvtedy dračica řádila až do ôsmej večer (cez obed pauza hodinu, božská hodina :grinning: )

Jej, Guga, ste chorí?, či zúbky :frowning2: Skoré uzdravenie prajem.

Ja som sa rozhodla teraz nechodiť do MC (to na margo toho, ako sme preberali MC), lebo kde sa pozriem, tam teraz choroba :pensive:.

Nepozerávam správy moc, neviete, je nejaká epidémia? Samý kašeľ a hnačky :cry: . Nás to zatiaľ chvalabohu obchádza.
21. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau guga,som tu,len obcas odskocim aj do predoslej temy... :grinning: :grinning: :grinning: ked tu nikto nie je :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nasa Katka bude nejaka tanecnica,tej staci akykolvek rytmus,aj suchanie sacka a uz sa kyve...fakt je podarena,nasmejeme sa... :grinning: a mrzi ma,ze vasa Mirka je chorucka,my sme si tym presli nedavno... :frowning2: :frowning2: ATB nas neminuli,nasa lekarka je opatrna,lebo mala ma problem so srdieckom... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Bambi, ja niekedy zíram, že aký počet príspevkov majú niektoré baby v pase, že 10.000 a viac :confused: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ssissi,tak s tymi chorobami...svata pravda,2 navstevy nam odriekli znami kvoli chorym detickam... :frowning2: :frowning2: :frowning2: so spanim sme my svetova rarita,nasa mala zalomi az okolo polnoci a vstava okolo obeda,ale v noci sa kojime casto,uz som z toho vycerpana,ale v podstate som si zvykla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: co ine mi zostava... :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon sa uz nehrame v noci o tretej... :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ano,ten pocet prispevkov je teda obdivuhodny :grinning: :grinning: :grinning: u niektorych... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ssissi - ďakujem, dúfam, že to skoro prekonáme :fearful: ešte aj teraz som ju bola znova uložiť spinkať, lebo sa chúďa stále budí... :confounded:
21. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, včera som odkväckla pri TA3-ke :grinning:.
jejda, chúďa malá Mirka, také starosti :unamused:.
Našej malej sa dnes prerezala prvá stolička - tak to je dôvod asi toho skorého vstávania, teda ja to pripisujem tomu a dúfam, že to skoro zmizne :grinning:. Neznášam vstávanie o 5,30, ten deň je potom strašne dlhý.. pre mňa, pre malú nie :grinning:.

Dnes vyzerá byť pekne, aj keď kosa, tak počkám na manža a niečo vonku vymyslíme. Ako nedeľkujete vy?
22. mar 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravim vsetky...prajem peknu nedelu :grinning: :slight_smile: my sme teda zacali nadherne...celu noc rev divokych zvierat a pred chvilou sme sa vratili z Kramarov z pohotovosti :frowning2: :frowning2: :frowning2: takze "krasna" nedela pred nami :frowning2:
22. mar 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambi09, a čo máte???
22. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
praveze nic :unamused: ze vraj len mierna nadcha,opuchnuta sliznica v nosteku a idu nam 4 zuby naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli sme aj na ORL...som bola vytocena,dotrepala sa tam cigoska s deckom,okolo nej tlupa a hned sa trepe dnu a hovori:maly si strcil cukrik do nosa...vauuu...vrazdila by som... :unamused: :unamused: :unamused:
22. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,prajem vsetkym chorobkam rychle uzdravenie :wink: My sme boli vonku,skoro nas odfuklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby, tak sa hlasime do klubu chorych :wink:
mala kasle a teraz mala 38.4.. tak sme doma a liecime sa
22. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emogeon,teeeeda,pekna teplota :frowning2: :frowning2: aby tie choroby a zima isli uz do kelu...je tu vobec niekto zdravy??? :frowning2:
moja bambulka teraz zaspala,ale dokedy,ma plny nostek,nestiham odsavat...idem si k nej lahnut,lebo som jak zombie...tak zatial ahojky...potom sem mrknem :slight_smile: :wink:
22. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj babule nestraste ma.. my sme zdravucki, ale dnes ideme pre istotu spat k svokre s malym, lebo muzik je nejaky nakapaty..
22. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj my sme nastastie zdravi :wink: ,klop,klop,klop,nech sa nas to drzi.Emogeon,teplota teda riadna,rychle uzdravenie.Claudinka,tak to mas vybornu svokrusu. :wink:
22. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prvy krat ma taku vysoku, manzel kasle ale on teplotu nema ale dufam ze coskoro prejde, teraz spia obidvaja :unamused:
22. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok