Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
30. dec 2008

alic jasne
odem ja do hajan....thomasko uz 2 krat papal od kedy spi, takze mliecka ma dost, este v noci cosi popije.....no co uz s nim, ked on ma rad mliecko vecer 😉
dobru nocku 🙂 jaj aka zima, sedim pri riadiatore a trasem sa 😝

tak papa a sladke snicky 😵

alica147
30. dec 2008

dobru ja sa tiež čo nevidieť poberiem 😝 pa pa

dididi30
31. dec 2008

dobre ranko

prvaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

dididi30
31. dec 2008

deti mi spia, thomasko nenormalne taha, neverim 😕 😀

ja uz ranajkujem, obvaram karfiol a robim zeleninovu polievocku, este urobim pizzu a mam este fasirku v celku , ktora bola v mrazaku, k tomu zemiakovu kasu, nejake chlebicky, pistacie ako pisala adus a je to hotovo 😀

este zbucham mufiny a nejaky makovnik, nech sme v buducom roku bohaty a potom sa budeme tyzden nadzavat 😲 😀 😉

pekny dnik 🙂

dididi30
31. dec 2008

v novom roku vela zdravicka, stasticka, uspechov, peniazkov a hlavne pokoja v rodnine,zelaju vaskovi 🙂 😉

kikaamajko
31. dec 2008

Dobré ránko, druhá 😀 😀 😀 😀
Didi hned zrána a taká usilovná? 😲
Ste rozoberali sivestrovské menu my dnes spravíme očká, nakrájam naše klobásky a náš syrík čo robím. Zákusky ešte máme svokra dopiekla. Aj tak neverím že budem do polnoci hore, dneska sme mali zase super noc. 😝
Prajem všetkým aj ja príjemného silvestra a hlavne šťastný nový rok. 😉
Didi mne teda chutí jesť stále , nemôžem sa sťažovať 😀 😀 😀 😀

dididi30
31. dec 2008

baby tak my sme dnes mali na ranajky obycajnu krupicku, jaj drobcovi chutila, dala som do nej pol kl obyc.masla 😉 no co ved lepok sa ma zavadzat co najskor a ked kojim , tak o to lepsie 😉

dididi30
31. dec 2008

kikus ahoj......ja ze mam zase solo 🙂 😉

aj my take ocka robime, ocko ma rad aj tie slane rybky na tom....a kupila som aj kaviar, tak sa bude mastit 😀
juj ani my nebudeme tak dlho hore, no co pripijeme si ked vstaneme 🙂

kikaamajko
31. dec 2008

Gali, to sa nám bude fajne spinkať s takým plným bruchom, čo? 😀

dididi30
31. dec 2008

leni, ja som mu dala tu kasu na rano a na vecer robim z ovsennych vlociek, ale asi mu to zmenim, vlocky pasuju viac na rano, nie? 🙂
a vy co mate nove, drobatko co poraba?

emmillya
31. dec 2008

...bre ranko 🙂
my sme tiez celkom dobre spinkali, mala vstala len raz 😉

podobne prajeme vsetkym mamickam , oteckom a ich detickam vela vela zdravicka, lasky, stasticka, pokoja v rodinke a splnenie vsetkych tajnych snov a tuzob v novom roku pre vsetkych 🙂

didi som citala ako ste vcera u dokiny boli - no sranda, bud rada ze to dopadlo takto 😉 lepsie ako keby ste este trapili nie? 😉

kika aky ze to ty syrik robis? 🙂 pochval sa

inak vsade v hypermarketoch, obchodoch je tolko ludi, no nechapem , mangel ked vcera stal v rade za klobaskou a sunkou tak vravel ze sa ta rada tocila po predajni krizom-krazom 😕 ludia robia zasoby ako keby sla vojna

emmillya
31. dec 2008

didi kasicku pijete na flasu alebo lyzickou? ja som skusala aj -aj, ale vies, co netece to nas nebavi 😀 😉 takze sme momentalne na flasi

kikaamajko
31. dec 2008

Ešteže u nás nie je bohvieaký ohňostroj, ved aj od koho, ke tu nikto nebýva. 😀 😀 😀 Akurát teraz je tu kopa chatárov. Minulý rok som dávala psovi Sedalin, aby sa nebál, ale bolo mi ho ľúto lebo na druhý deň vyzeral ako po opici 😝

emmillya
31. dec 2008

kika 😀 tohto roku teda nieco slabsie mu supni 😉

dididi30
31. dec 2008

kika 😀 😀 😀 😀

emi, ja som davala lyzickou. ale budem flasov, bo viac stiahne a hlavne rychlejsie, lyzicka ho nebavi, stale ju chce chytat 😒 😀

emmillya
31. dec 2008

no aj u nas si zacala sonicka chytat lyzicku ked papa, tak som jej strcila druhu do rucky 🙂 tak ja jednou davam a ona tou druhou vybera z pusiny 😀 😝

dididi30
31. dec 2008

emi sak to, lenze potom ta lyzicka ide do vlasov, na oblecenie a to nestiham prat, sak to je nenormalne, podbradniky nestihaju nic...najlepsie sa naje ked sme niekde v meste, ani nepotrebuje podbradnik, taky slusak to je 😀

emmillya
31. dec 2008

didi aky chytry cloviecik ti to rastie 😀 😉 no u nas lyzicka este male zlo narobi, najlepsie su kukuricne chrumky, a to sa este vie tak fajne prilepit vsade 😀 ked malu potom umyvam tak krici o dusu 😀

alica147
31. dec 2008

čavte,štvrtá 😀 😀 😀 😀 😀 😀
som vyupratovala , idem variť 😝

greguska
31. dec 2008

ahojte, dnes piata 😉

my sme teraz s matejkom trošku pospali, však po tej noci sa ani niet čo čudovať.
túto noc uvidíme ako bude, určite tu budú veľké rachoty, budem ho mať asi pri sebe a prsko vonku, nech sa moc nepreberie. ☹

ďakujeme za pochvalu kobercovej fotky, no nám ho tati pred 2 dňami doniesol, sme sa už dávnejšie dohodli, že mu taký kúpime a tato nás prekvapil 😉 maťkovi sa páči už teraz, a všetci sa tešíme keď budeme aj s autami po ňom behať 😉

grazi, ja veľmi malému nevarím, ale ak by som, tak to robím ako ty 😉

a čo sa týka menu pre nás dospelých, my budeme mať bryndzové halušky, bo sme nejakí prejedení rezňov, a ešte aj nejaké dobré cestovinky si urobíme. a ak bude niekto v noci hore máme nakúpené chipsy, aj chrumky a dnes ešte kúpim pistácie, to máme radi 😉
aj u nás sa hovorí, že sa nemá na nový rok papať ani hydina ani ryby, aby šťastie neodletelo alebo neodplávalo, no my sme to doplnili, že bravčové môže utiecť 😀 😀 A moja mama si povedala, že jej šťastie konečne pripláva..... 😲

dididi30
31. dec 2008

gregus, no viem si to predstavit prsko vonku 😀 😀 😀

inak ja neviem preco ale nas drobec varene nemusi, viac mu chuti z flasticiek...ja radim inym co a ako varit ale doma tak nerobim 😀 iba je z toho bordel a vela babracky, som rada,ze navarim aspon nam 😉
neviem ale myslim si,ze je to za jedno a este k tomu je to vyvazene, urcite tam davaju pomer aky ma byt, ja nebiem ci by som dobre odhadla, ci som nahodou nedala vela mrkvy a tak...

jaj gregus mnam bryndziaky lubenkam a slaninku na vrch 😉 ani ja nerobim rezne ani salat ani kapustnicku, akosik sme sa prejedli a prinajhorsom zajdeme k otcovi, tam toto vsetko bude 😀 😉

alic cau, ja cakam na tatinka a ideme na nakup, chcem robit stedrak 😀 sak mam maku a maku, treba to vyuzit 😉 a tiez tam idu oriesky a aj tvaroch....som zvedava ci sa vydari 🙂
a co varis,alebo si varila?

dididi30
31. dec 2008

baby prave som si rucne!! dosala 100ml, no uz som nemohla vydrzat, on toho moc cez den nevypije a ja cici ako kamene, tak z jedneho tolko 😕 no a dala som do via poharikov a staci mat v chladnicke ci do mraznicky?lebo na vecer chcem dat do kase

alica147
31. dec 2008

fíha 😕 no krpec jeden take dobre mliečko by ozaj mohol piť

robila som ryžu a ešte diabolské rezne vysmažím a hotovo.náš tato ide tiež ešte na nákup aj my s ním chceli ísť ale staklo sa nám toto:teraz jak tuho mrzne sa mi zdá že máme v spálni dosť chladno tak som na noc začala dávať Mirka spávať do fusaku-my máme len taký fusak nie kožušinový taký látkový alebo jak by som to povedala-no a ráno sme ho rozbalili nech si tojášiky vyvetrá no a šuhajko si osral celý fusak,tak som ho musela oprať tak teraz môžme trčať doma 😀 😀 😀 😀
no ale šak neva lebo je kosa a navyše dosť ladový vietor fuka tak aspon neprechladneme 😝 😀 😀 😀

emmillya
31. dec 2008

didi ja ked som odsavala tak som davala do chladnicky ak som to dala malej do 24 hod. 🙂 ak neskor tak do mrazaku 😉

dididi30
31. dec 2008

alic 😀 😀 😀 😀 no skoda,ze nemas susicku, v nej by sa posusilo a ides von 😉
a ozaj nestacilo by zabalit do deky a na to dalsiu deku? sak aj tu kosa a keby si videla tie deti v tenkych budnach..
otuzovat treba 😉

inak aj my tu kosa riadna, normalne aj snech poletuje, vraj taka zima v anglicku nebola ale ja som ty vyze 3 rokov a veru bola taka kosa od kedy som prisla 😒 to som asi ja priniesla 😀 😉

no a co povies, moze ostat mliecko v chladnicke do vecera? aj ked sa chladnicka casto otvara?
jaj sak my niesme moc na mliecko, tak preto nechce 😒

greguska
31. dec 2008

gali, mliečko môžeš mať 24 hodín v chladničke, a čítala som že sa má dať čo najviac dozadu kde je najväčšia zima, nie do dverí 😉 Ak neminieš, šup do mrazáka.

ja sa chystám tiež von, ale keďže sme s maťkom doobeda spali 1,5 hodiny, musím ho teraz udržať dlhšie hore, nech spí už len raz, aj keď tá nadchádzajúca noc.....akosi mám strach 😒
včera sme prvýkrát vytiahli taký ten hrubý fusak, bol síce jak hurka v koči, ale teplučko mu bolo. len líčka a noštek vyštipkaný mal 😉

adka, mne tak včera do postele naložil 😀

alica147
31. dec 2008

maťka no ved hej,som si hned na teba spomenula 😀

didi jasne do chladničky možeš ale zase na druhej strane keby chcel dáš čestvé ved máš v cici dosť takže asi skor do mrazáka,bude na pyré 😉

emmillya
31. dec 2008

mati my sme boli vcera vonku na hodinku , potom som to vzdala ja 🙂 velka kosa bola , mala bola naobliekana ako total hurka 😀 , aj salik mala na pusine, lebo sme boli chore tak som to poistila...inak fusak nam ledva vleze do nanoznika tak to tu hurku este umocni 😀 😉

ahoj adi 🙂 uz sa naucim vase krstne mena postupne 😉

didi ja ked som odsavala malej tak som mala 100 ml za cely den 😒 ☹ 😉

dididi30
31. dec 2008

emili no len to moje krsne nevies, 😒 no ja som odsala len rucne

dik za rady, necham to v chladnicke a ked ho vecer nepouzijem, sup do umyvadla 😀 😀 😀

ideme na nakup, papa 🙂

alica147
31. dec 2008

ok 😉 a ty si Emília?alebo ako?si písala a som zase zabudla? 😀

a jarka s tou svojiu zábudlivosťou sem zabuda chodiť nejako posledné dni,asi sa alzhaimer zhoršuje 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre