Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
25. jan 2009

thomasko uz haja 🙂 no keby tak chcel spat rano dlhsie, ale to nehrozi, ci ide o 6 alebo 7 furt je okolo 6 hore 😒

alic ale nedam si ten caj, pre istotu, skusim cez den...thomasko bude mat dost, 2 deci vinka a este aj kapustu knedlu a kacicu som jedla, tazke nech spali najpr to 😉 jaj to bude noc.....

alica147
25. jan 2009

a neboj nič mu nebude ved už je velký ja jem už fakt všetko ved v robote na obedy chodím-teda okrem citrusov

zuzpolka
25. jan 2009

ahojte 🙂

včera som vam napisala recept na tie gule aj ste si všimli??????????? 😠 😀

dnes sme boli od obeda u našich, gratulovat mame a prišli sme domov až na kupanie 😅 a to sme ešte popri tom stihli premiestnit obyvačku lebo som si zmyslela že chcem zmenu 😕 😅 😝 muža skoro porazilo, ale je spokojny 😀

dididi30
25. jan 2009

zuzka vazne, jaj nevsimla 😲 hanbim sa , idem kuk 😅

alic ale vino na obede nedostavate 😒 😀 😀 😀 😀

dididi30
25. jan 2009

jaruska a dakujem za gratulaciu moje tamci, odovzdam 😵

durdi precitala som si o tom s katuskou ako plackala, joj no nevadi.vies mne sa tiez niekolko krat stane,ze nepocujem ako thomasko placka, bo mam pustenu pracku, susicku a este aj telka nahlas, no hruza..

alica147
25. jan 2009

joj zuzi jasne vidíš aké sme nevdačné 😠 teda budem hovoriť za seba, že? dakujem 😀

didi no bez vína 😀

alica147
25. jan 2009

recepr som si skopírovala a podakovať som zabudla 😝

alica147
25. jan 2009

recept 😀 😀

alica147
25. jan 2009

zazi Lilka je svetová na šerblíku 😀 😀

alica147
25. jan 2009

a oslávencov dnes nemáme?
ja sa inak ospravedlnujem ak nereagujem na niekoho hlavne cez týžden nie vždy poctivo každý riadok stíham čítať 😝

dididi30
25. jan 2009

sak aj ja dakujem, no ale ja som ich este nerobila..no snad nabuduce 😀

hej aj ja som kuk lilku, boze ona je aka fotogenicka, no ja si nemozem pomoct 😉

dididi30
25. jan 2009

jaj a mirko ake pejlolo 😀 sedi ako by aj slapat chcel 😀 😉

zaza_na
25. jan 2009

ahojte maminky 😉
tak mala konecne spinka. zaspala sama, ale nejako trosku vymyslala 😝
ja si brazdim po nete a kukam firmy a uz mi z toho zasibkava. je ich jak maku, kto sa ma v tom vyznat, koho vybrat a co bude najlepsie 😠
trosku som prebehla, co ste pisali 😝 dufam, ze ste mali pekny vikend 😉 my sme mali fajnovy. aj sme boli na prechadzke, aj sme polenosili, aj som napiekla konecne daco (bo ja som do pecenia leniva 🙄 )
a ako ste si vsimli niektore, aj sme zacali Lili davat na serblik 😀 zo zaciatku mi plakala az sa hnevala strasne. ale teraz je to uz super, odkedy ju nan dava manzel 😝 ja ju nan neviem asi pohodlne posadit. uz sa anm aj vykakala a parkrat vycikala. no dufam, ze jej to tak pojde aj dalej, nezbednici malej...
a dakujeme za pochvaly 😝
som citala, ze sa tu detickam tlacia zubky jedna radost. didi, nie ste sami. ani my zatial nic a ani sa to tak necrta. aspon ja nic nevidim 😔
a dudri, nerob si starosti z toho plackania. nabuduce budes davat vacsi pozor. a viem, ze ono to tak trapi a matka ma potom pocit, ze je nevsimava. ale to su zbytocne vycitky 😉
alica a ty si chora, ze? a uz sa citis lepsie? dufam, ze ta pliaga z teba rychlo zlezie.
a deticky su dufam, vsetky zdravucke a ak nie, tak sa uzdravte co najskor vsetci. bo chripkova epidemia sa siri, tak pozor si dajte 😖
a kukam do tabulky, ale oslavencov nevidim ziadnych... cilkina zuzka ma 8 mesiacov, ale neviem, ci tu este chodi... 😕
a kostri, vy planujete uz druhe miminko? dobre som postrehla? 😕 prijemne snazilkovanie 😵

graziela
25. jan 2009

AHojte este raz,
moje deticky z buvaju sladko, dufam, ze aj vase..
Didi, pozrela som thomaskove fotocky, sikovnicek malicky...aj muzovi som ho ukazovala, ako si sam stoji pri tom odrazadle, ci ako sa to vola...ja som ti to uz pisala, ale ja som z toho hotova, ked ho vidim, ako si tak stoji...ani manzel nechape 😕
Alic,
aj vasho Miruska som si pozrela, zlatucky je...aj v tom bielom 🙂 A Zazina Lili, to je pohodacka, fotky ako z atelieru, ako vzdy 😉 Musim aj ja nejake nove popridavat ...
Inac, tie burizonove gulky som aj ja kedysi davno robila, su ozaj mnam 😉

dudri
25. jan 2009

kuk fotky Katkin večery ritual

zaza_na
25. jan 2009

jeeej, a mirusko aky zlaty. kukam alica, ze mas aj nove kolaze. teda aspon ja som ich este nevidela 😅 a jaky naobliekany, jak maly snehuliacik 😉 a co to ma za voz paradny? 😀
no ale Thomasko je teda riadne sikovny. ja len cumikujem. ten uz aj lozi, postavi sa, klakne 😝 ale zlata je z neho mucha puk 😀

zaza_na
25. jan 2009

hihi, Katuska je aka krasnucka. sa mi zda byt taka dlha na tej fotke vo vanicke. ta nasa Lili je jak taka gula 😝 a ako zlato spinka Katka. dudri, spava s vami v posteli?

dididi30
25. jan 2009

katka , katuska je zlatunka, tiez taka velka dievka uz vyzera 🙂

zazi, aj svornozkuje po celom byte 😉 aj dedko dnes gulil oci, ale zas vravel,ze aj ja som bola taka sikovna 😵 🙂

dididi30
25. jan 2009

zazi ale ved lili je zlata gulicka, len hryzkat a hryzkat, tak ako luciinu tamarku 🙂 tiez ich stehienka 😀

aj thomasko spava v nasej posteli, v postielke mam vysusene pradlo 😝 😀 😀 😀

dididi30
25. jan 2009

baby idem si lahnut dobru nocku vam aj detickam aj ockom aj babickam 😀 😀 😎

zaza_na
25. jan 2009

didi, tak sa uz za nim nabehas, ze? vsak si minule uz pisala, ze sa ti tu neda uz tak casto chodit 😝
no, som zvedava, kedy nas to stvornozkovanie caka. uz ked sa plazi, tak vystrci obcas riadne rytulku az to vyzera takmer, ze da aj kolienka pod brusko...
ale sikovny je thomasko. sikovnejsi, jak mnohe nase baby tu 😀 tak vravis, ze to zdedil? 😝
veru, poriadne ma stehna ta nasa zrutka mala.
no aspon ze si nasla pre postielku dobre vyuzitie 😀

dudri
25. jan 2009

zaza, didi, alica mate krasne fotky... 🙂

zaza ano spolu spime a kojime. mam jediny problem v noci . nechcem dat ju v postielke , lepsie v noci katka ma zobudi a chce ma cuckat a spime pokracovat...

zaza_na
25. jan 2009

dobru nocku didi. nech mate pokojnu noc 😉

zuzpolka
25. jan 2009

baby tak som rada že ste si kuk ten receptik 😉 ja len že či ste si všimli nie kvoli tomu že by som čakala podakovanie 😕 🙂
idem kuk vaše fotečky nove 🙂

zaza_na
25. jan 2009

zuzi, ja som nevedela, ze si davala receptik. ale ja tu chodim teraz pomenej 😅 ale som citala, ze nejake burizonove gule? grazi pisala? tie poznam. tie su mnaaaam! 😝 😵

zaza_na
25. jan 2009

zuzi, pozeram, ze aj vy uz pekne sedavate na nocnicku. ako vam to ide? 😉

zaza_na
25. jan 2009

dudri, to uplne chapem. tak mas najlepsiu istotu, ze sa zobudis, ked aj Katka 😉 Lili tiez s nami uz parkrat prespala v noci, alebo polku noci. sice som spala spucena na kraji postele, ale aspon tak mozem rychlo uspat Lili, ked sa v noci preberie 😝 ale teraz ju aj tak vzdy prenesiem do postielky.
a kolkokrat v noci kojis? 😉 som citala, ze si sa natrapila na zaciatku s tym kojenim 😒 o annag som aj ja pocula, len tiez uz neskor...
my neviem, ci nebudeme pomaly koncit s kojenim... v noci je to vpohode, lebo to vlastne ani nie je hladna, len sa napije. ale vecer je to najhorsie. len sa hneva, netecie jej, tak nexce tahat a place 😖 neviem, preco jej to tak dlho trva, kym sa mliecko spusti... 😔

zuzpolka
25. jan 2009

zazi,,, ano burizonove gule 😀
noooo, super nam to ide s nočnikom, vždy tam niečo Viki necha 😀 😀 😀 niekedy začne tlačit hned ako ju tam posadim, ako keby vedela 😕 😅 ale myslim si že sa jej tam lepšie kaka ako do plienky 😝 tak asi preto 🙂

aj vy už pekne hačate na nočniku pozeram 😉
a všetky derurence su kraaaaaasne a velmi, velmi šikovne 😅 😉

dudri
25. jan 2009

kuk babyalarm pre nepocujucich

http:/www.slovton.sk/Bellman/Ballman.htm

mam babyalarm, nabijac, postelovy(pouzila som ich asi 1-2mes. ako male babo) a vreckovy.
Teraz postelovy- nepotrebujem, staci sa citim- Katka mrvi, kope, atd...

vreckovy nosim cely den

dudri
25. jan 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre