Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
22. feb 2009

krazu 🙂 ja som bola v chotvatsku raz,,,,a to sme boli tiež na 5 dni, ale strašne malo je to 😖 ked už ideš tak sa asi na dlhšie oplati 😖 aspon my sme to tak citili 😝

alica147
22. feb 2009

moja dceraje chuda už trištvrte hodinu zaseknutá vo výťahu 😕 a opravári maju čas 😠 😠

krazu
22. feb 2009

zuzpolka, no ved uvidime, ako sa este rozhodneme, mozno nakoniec skoncime tu niekde na sk 🙂

krazu
22. feb 2009

alica, 😕 to je uz tam riadne dlho, dufam ze jej netreba cikat

zabudla som pochvalit vsetkym nove fotecky, a hanka je teda ozaj podarena gymnastka 😵 😵

zuzpolka
22. feb 2009

alic čo???? 😕 jejdanenky 🤐 a sama je tam???

zuzpolka
22. feb 2009

krazu,,,, najprv sme chceli len niečo na SK aj my 🙂 napr. Tatralandiu....no ale zistili sme že to vide na tyžden dooost draho 😕 to sa nam ozaj oplati doložiť ešte volačo a ist k moru 😒
no ale uvidime ešte aj my ako to cele bude 🙂

krazu
22. feb 2009

ano, ked si to clovek prerata, tak to ozaj na sk vyjde dost draho

kostri
22. feb 2009

naa,co ste tu neska tolko toho popisali?? 😀 😀 😀 😀 😀 😅

dakujeme vsetkym za gratulacie aj za bozteky 😵 hanka tiez zasiela vsetkym cmugance 😀
michellke prajeme vseeetko naj!
a zajtra ma tusim majusko,jestli se nepletu 🙂 tak aj jemu vsetko najlepsie 😉

tak administrativu mam vybavenu 😀 a cilkaj k rieseniu problemov-smaria jozef!kika je zatvorena ve vytahu??? 😲 a tam je taky basizbas zvenku,taka dira a do nej sa nejak pichne srobovak a potom to uz funguje..ci ne?u nas v cinzaku sme tak par krat spustili vytah 😕 neboji sa? 😕

andrejka a to mirko spal v kuse v noci tolko?? 😕
hanka spala od osmej do 6:20,doobeda pol hodku a poobede hod a pol,takze celkovo 12,5hodiny..11,5hodin som sa s nou jasila 😀 a odhanala violu 🙄

katka a co katuska bola tak dlho v noci hore?mala biely den? 😉

idem kuki fotky

kostri
22. feb 2009

strasne sa mi lubi jak je davidko prehodeny dopredu 😀 to tak spi? 😕
a andrejka jaka kocka 😉 sak aj mirusko je velky fesacik 🙂 a jaky mas poupravovany prvy album 😕 aj ja by som si mala dat do poradku ale volak nemam cas 🙄

kostri
22. feb 2009

thomasko je podareny na hojdalke 🙂 najvac sa mi lubi ten datum ze 4.12.2006 😀 aj my mame podobny na fotaku 😀 🙄 a ozaj tam mate jak jar keby bola 😨 tu snehu kopa a zima!brrrrrr 🙄

zuzpolka
22. feb 2009

😀 kostri že cmugance 😀

zuzpolka
22. feb 2009

nooo aj u nas zase snežiiiii 😠 nekonečna zima toto 😠

kostri
22. feb 2009

aaaaa 😀 katuska jak oblizuje zrkadlo 😀 😀 😀

a majko,jaky kvetinar 😀 to ma po mne 🙂 😅 kika jaka kocka 😨 hmmmm 😉

zuzpolka
22. feb 2009

a kam ste všetky odišli ha??? 😲

zuzpolka
22. feb 2009

jaaaj kostri kuka fotečky 😀

kostri
22. feb 2009

cmugance no 😀 uslintane 😉
a vikina je jaka velka 😕 ona iste neni junovciatko 😀 😉

sa lucim,zas som si tu kecla 🙂 ,kym niekto prisiel,musim prchat 😖

dobru nocenku,moc nevyvadzajte 😉

zuzpolka
22. feb 2009

no ved chapem čo su cmugance 😀 😀 😀

a Viki neni junovčiatko,,,,ale julovčiatko 😀 😝

a dobruuuu 😉

krazu
22. feb 2009

ahoj kostri 🙂
davidko najnovsie v postely stvara este lepsie akrobacie ako je odfoteny, no vkuse ho s muzom v noci napravame a prikyvame 😀 😀 😀 , nerozumiem tomu ako sa mu to vzdy podary 😀 😀 no je strasne podareny, sa na nom smejeme aky je zlaty 😵

a darilo sa ti odhanat viol 😀

zuzpolka dobru

krazu
22. feb 2009

no idem aj ja ta ta 🙂

zuzpolka
22. feb 2009

krazu,,,, ja som kostri pisala dobruuuuu 😀
ja som ešte tu ale nikde nikto 😕 😖 okrem nas 😅

zuzpolka
22. feb 2009

no teeeeeda,,,,,tak aj ja sa poberiem,,,, 😒 čo tu budem sama 😀

a alicka sa ani neozvala čo s tou Kikou vo vyťahu 😨

wien
22. feb 2009

ajojte 😉
veľmi pekne ďakujem za včerajšie gratulejšn, aj za želanie zdravíčka - kiež by ho bolo dosť pre každého 😕
a na oplátku všetko naj hanulke, michellke a ostatným oslávencom, na ktorých som zabudla 😔 choručkým zdravíčko a zdravým nech si ho držia čo najdlhšie. 😎

kukla som popridávané fotečky 😵
hanka čo to tam nacvičovala s tými nôžkami?!? 😲 😀

my k moru zrejme nepôjdeme, ale aj tak dovču strávime zrejme na malte 😀 budeme pristavovať tú izbu, tak uvidíme, ako dopadneme 😝 ešteže to je len jedna izba a nie celý barák.

alic, marek sa má vcelku fajn. samo, že zajtra sa očkovanie zase nekoná, keďže sa mu stav nejak nezlepšil 😠 zrejme musíme počkať na oteplenie a stálejšie počasie, aby bol ako-tak zdravý. líčka už nemá také drsné, tak to snáď coby-dup zmizne. dnes sme boli u mojich rodičov na obede, tak som ani nekukala na net a včera tak rýchlo prebehol deň, že som ani mrknúť nestihla 😕

wien
22. feb 2009

alic, veru, ako kika dopadla, hm? som sa zasmiala na tej poznámke od krazu, že snáď jej nebolo treba cikať 😀 veru, to je praktická poznámka. a čo? nebolo? 😅 koľko si tam chúďa odstála? nepríjemná vec, tieto výťahy. som rada, že bývam v dome 😕
a idem spať. už som spokojná, že som vás videla, tak sa mi bude kľudnejšie zaspávať 😉

majuškovi k zajtrajším 8.mesiacom všetko naj 😉 ale to letí, čo? 😨
pajte!

alica147
22. feb 2009

kukipuki 🙂 drahý tu doteraz vysadával 😠 😀 😀 😀
no Kika chuda tam strávila hodku ale tak trochu si za to može aj sama, bo furt jej hovoríme, nech si nechá z kreditu(ona ho totižto hned vždy celý vymláti)aspon na prezvonenie, tak ona tam už bola pol hodinu, ked jej zavolalkamarát, tak ten potom volaal mne no a ešte kým prišla havarijná služba 😕 😖 no a presne len ten basizbas či ako si to napísala otvorili,Miro to aj skušal so šrobovákom ale neišlo mu to

Jaruška dík 😉 a Mirko to neprespal v kuse asi tri krát si cucol no ale šak aj tak pekne
no a prvý album nemám poupravovaný, šak normalka

a kde je dnes didi? 😕

wien
22. feb 2009

a pridala som aj ja 2 fotečky 😉 a už aj frčím do postele

greguska
23. feb 2009

dobré ránko, pekný nový týždeň 😉

kto dnes oslavuje ? všetko všetko dobré hlavne zdravíčko Mariánko !

choručkým už je lepšie ?

tak kika takto "pekne" strávila zvyšok nedele ? no fasa 😒

marek ako pekne zaspí u tatinka, asi niečo vyžaruje 😉

My slávnostne od nového týždňa prechádzame na plienky č. 4 😉 A tiež sme dali nižšie matrac v postielke, bo keď som mangimu hovorila, aké šikovné júnovčiatka máme, tak sa hneď pobral to urobiť. Síce maťko sa ešte nestavia, ale istota je gulomet 😉

michell13
23. feb 2009

Ahojte dievcata, dakujeme za gratulacie a dodatocne sa pripajeme k ostatnym oslavencom,
u nas nic nove, vcera sme boli u svokry na obed, potom u segry a 4 hodky vonku, mala sa vybuvala, a vecer uz spala o 20, sice sa zobudila o 5 dala si trosku mliecka a spali sme do 7,30, teraz opat spí od 9,30 tak rychlo musim doma nieco porobit, juj abysom chcela ist von, ale snezi a snezi 🙂
Vy mate co dnes na plane?

dididi30
23. feb 2009

ahojte mamulky , babulky 🙂

posledne dve noci sme mali hrozne, neviem co sa deje, pravdepodobne nas trapia zubky, alebo ja som opat nieco zjedla co nemam, no tak som taka polamana, nevyspata 🙄
vcera som sem ani nezla, nebolo casu, sama navsteva a hlavne u nas je krasne teplulilinko, na svetricek 😎
dnes thomasko papal chlebik s masielkom, joj sa zalizoval 😵 takych malych vojackov som mu narezala a zalieval to vodickou 🙂

dufam,ze detickam je lepsie, ze uz vystrajaju a ze ta skareda choroba uz isla niekam daleko 😉
thomaskovi je lepsie a aj mne, konecne, sak bolo na case po tych tyzdnoch 😒

matka, ja uvazujem o plienockach c 4.tiez, aj ked nemame 8 kil ale predsta ta guma je akasi uz tesna ci co a je taky otlaceny v 3. tak aj ja teda vyskusam 😉

nechce sa mi citat do zadu, nevadi? 😅
ale mozno si najdem cas 🙂

dididi30
23. feb 2009

ej ha a aby som nezabudla aj my dostatocne blahozelame vsetkym oslavencom a posielame pusky 😵
a ak ma niekto dnes, tak tiez posielame bocku 🙂

dididi30
23. feb 2009

a este babulky, nietora z vas si pradepodobne otvorila novy nic a ma prezradila,ze mam aj iny nick na inej teme, asi ma ta baba pekne nenavidi, alebo zavidi,ze mam vela casu, nuz nevadi, mne je to jedno, ja som za zabavila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre