Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
8. dec 2008

prva 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
8. dec 2008

😀 😀 😀 😀

dididi30
8. dec 2008

dobre ranko povedat, vas neucili? 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
8. dec 2008

kuki 😀
no ja chodim skoro spavat,bo rano vstavam o piatej,mala sice este niekedy zadrieme..ale mne sa uz nepodari,bo sa prehadzuje 😕 takze ja tak skoro 🙂 no neviem co by som robila cez den keby o polnoci idem drichmat 😀 ja si cez den pri malej nepospim 😖 aj ked by spala dlhsie ako polhodiny,tak sa aj tak nevyspim,bo furt sem chodi svokra s dolezitymi otazkami 😠 😉
grazi!odteeeeeraz! 😲 a uz ziadnu sladkost!jasne? 😠 vidim ta 😠 😀 😀 😀 horsie,ze aj ty mna 😀 andrejka,ides s nami?super 😀

dora01
8. dec 2008

ahojte!

alica147
8. dec 2008

jisteeeeeeeeeee 😀
dobré ránko didi,kostri,babenky 😀 😀

alica147
8. dec 2008

ahoj dori 😀

dididi30
8. dec 2008

alica no som zvedava do kedy vyzdriz kazdeho zdravit individualne 😀 😀 😀 😀 😀

kostri, ked budes robit spenat mlieko daj nakoniec, je to lepsie, aj ja by som tak robila, aj baby pisali,ze je to lepsie az nakoniec 😉 ale ja tak robit nebudem, ja radsej kupim hippku 😀 😀 😀 😀

dididi30
8. dec 2008

vudrzis, nie vydriz 😀

alica147
8. dec 2008

vudrzis? 😕

dora01
8. dec 2008

ako ste vikendovali?

my dobre,kazdy den jedna navsteva... tak sme sa nenudili 🙂

a vcera som malemu dala na veceru kasu, lebo furt v noci kazde 2 hodiny hore, tak stale do mna dakto vysparoval, ze je hladny, je hladny, no a to ste mali vidiet tuto noc, prvy krat plakal, vlastne vrieskal o 22hej potom o polnoci a potom od pol1nej celu hodinu, som ho nevedela utisit a potom az dorana vyrukoval kazdu hodinu, chudatko, asi mu ta kasa neurobila na brusko dobre, tak strasne este nikdy neplakal ☹ som si poplakala s nim ☹

alica147
8. dec 2008

😀

dididi30
8. dec 2008

aj tak som to skololila, tak neriesim, dam si caro 😝 😀 😀

dididi30
8. dec 2008

dora to su zubky 😀

alica 😀 😅

dora01
8. dec 2008

nie su

alica147
8. dec 2008

chuda moje malinké lacko macko,už mu to neddávaj 😝

dora01
8. dec 2008

on nema ziadne hrbolce, nic v puse co tam nemal predtym, neslince, neprehana, neteplotuje, cez den nie je nervny

dididi30
8. dec 2008

dora co niesu 😀

inak ani ja nedavam na noc kasu, lebo tiez mal ako keby krce 😖

dora01
8. dec 2008

nedam

dididi30
8. dec 2008

dora setris klavesnicu? 😀

dora01
8. dec 2008

hej

alica147
8. dec 2008

😀 😀 😀

dora01
8. dec 2008

aby dlho vydrzala

dididi30
8. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dora01
8. dec 2008

mohli by mu ist prve dvojky?

dora01
8. dec 2008

lebo iba tam spredu sa mu trochu belie, ale to ust strasne dlho, ale prve vzdy idu jednotky, nie?

dididi30
8. dec 2008

dora mohli 😉

dora01
8. dec 2008

didi, a ty si stale vyrehotana? usudzujem podla mnozstva smejkov, ktore pouzivas 😉

dididi30
8. dec 2008

dora my mame to iste a tiez davno 😉 , nieje to pravidlo 😉

dora01
8. dec 2008

aha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre