• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
Jaruška aj tebe aj tvojej krásnej rodinke a darčeky krásne aj ked tie naj sme dostali predčasne v juni :wink: :wink:
a v Nitre krásne sneží :grinning:
24. dec 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
S Natalkou Vam,Vasim deturencom a ockom chceme zazelat pokojne,vesele sviatky plne radosti,ktoru Vam deticky urcite budu robit,nech ste vsetci zdravucki a veseli :slight_smile:
24. dec 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj este som tu :grinning: este spi :confused: a v noci ani nahodu :unamused: :grinning: ali aj u nas snezi :grinning: a dakujeme :wink:

lucka,stastne a vesele!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirko spal od desiatej do pol jednej,tak teraz pojde asi o chvilu dam mu papu a ešte si pospí hadam do večeri :slight_smile:
24. dec 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooo :astonished: tak presvihol hodinu a pol :grinning:
no ja neviem ci ju na noc nebudem davat do fusaka do postielky,otvorim okno a nech spi :grinning: a ja pojdem vedla do izby :pensive: :frowning2:
24. dec 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už spí tak dufam že teraz mu hodka bude stačiť aby zase neponocoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem asi nachystať stol do kuchyne :wink:
a vy ste ako na tom?kde je didi?
24. dec 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame setko nachystane..len tato tu neni :cry:
hanka je uz hore :wink: tak teraz naozaj papa :slight_smile:
24. dec 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminky s detickami! :wink:
v poslednych dnoch nestiham takmer ani dychat. tak ja len na skok:

Hojné požehnanie vám nesieme,
Šťastia a zdravia vinšujeme,
Zďaleka ideme,
Novinu nesieme - vám povieme:
Boli sme v Betleme tejto noci,
Videli sme dieťa z Božej moci:
Jozef ho kolembá
Mária mu spieva bez pomoci.

Anjelsky krásne Vianoce a čertovsky dobrý rok ... želajú

Lilianka, Zuzka a Tibor :slight_smile:

A este skore uzdravenie vsetkym choruckym a vsetko najlepsie vsetkym co oslavuju nejaky sviatok (vymesacie...) :dizzy_face:
24. dec 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli ráno ešte v obchode, ale len tak v rámci prechádzky, maťko pospal hodinku, potom ešte zdriemol svoju polhodinku aj s mamou :wink: od druhej sme hore, tak mi to tak vychádza, že na večeru bude spať :wink: však uvidíme.
už sme obvolali celú rodinu, smsky poslali, bo mama tento rok nestihla pohľadnice napísať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tiež ešte stôl musím dochystať, maťkovi niečo krajšie na oblečenie, však nech nejako vyzeráme nie ?
24. dec 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

my budeme vecera taz o 6 na vas cas o 7 lebo ja mam o 5 lekarku, no sila co :grinning: tu maju vianoce zitra :slight_smile:

inak my sme boli s drobcom 3 hodiny vonku, nakupovali sme a sliedili po vypredajoch a cely cas thomasko hajuskal a ked sa zobudil bol zlatulilinky ani nepipol, zeby zmena? :dizzy_face: :sweat_smile:

adi kuk :grinning:

jarkuska, dakujem, za chvilu tam idem :wink: a predstav si aj kapustnicu citim :grinning: :grinning: joj fajny smradik :dizzy_face:

tak dobru chut vam prajem, a som zvedava co ste podostavali:slight_smile:
ja viem o vsetkom, totizto som dostala peniazky a kupila si co som chcela, teda konktretne od mamgelika...od ostatnych budem mat prekvapko :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:

tak papa, cmukypuky :slight_smile: :grinning:
24. dec 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4

ahojte,
prajem Vám Veselé Vianoce plne pohody, radosti, darcekov.... :wink:
My sme uz po veceri aj darceky sme rozbalili ... manzel musel ist do roboty, takze teraz oslavujeme uz iba my dvaja sami.
24. dec 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
belka a čo si dostala? :slight_smile:

ja som dostala novýýýýýýýýýýýýýý foták :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teším teším :dizzy_face:
24. dec 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :grinning:
tak aky bol ježiskoooooooo????? :grinning:
Viki ani nedychala kolko hračiek dostala :sweat_smile:
baby nam od 4-tej nejde TV :angry: :angry: :angry: a tak som sa tešila na tie programy :frowning2:
prajem vam všetkym ešte krasny vianočny večer :wink:
24. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka tak ti predsa doniesol ježiško to čo si chcela? aj mne :grinning: jupiiiiiiiiiiiiiiiii
24. dec 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

aj my sme rozbalene, tamca je stale pod sromcekom, neviem skoncit s rozbalovanim :sweat_smile:
thomasko s nami neveceral, lebo bol unaveny, tak zahajal......no neva nabuduci rocik :slight_smile: a darceky si rozbali zajtra, ako anglicania :grinning:

ja som stihla aj tu astmaticku a dokonce mi dala injekciu proti chripke :slight_smile:
no a mala som vysoky tlak, 145/95, zeby to bolo vianocami? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak ja som dostala kavovar :dizzy_face: sa tesinkam :slight_smile:

tak prijemny vecer :slight_smile:

zuzka, pridi k nam, nam telka ide a to sme v anglicku :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi, aky kavovar si dostala? my sme švagrinke kupili dolce gusto :grinning:
už kašlem na TV ved asi ja popoluška mi skončila, a dostala som novy notebook tak sa aspon hrajkam :grinning:
24. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miruško celu večeru premrnčal,nejaký bol z celeho večera vykolajený a už dávno spinká

zuzi hej,krásny fajný som dostala to sa budu robiť koláže :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame bosh tassimo :wink: mal velmi dobre hodnotenie,tak preto ho tato kupil :slight_smile:

zuzka, ja som dostala notebook minuly rok :wink: uz by som aj mala vymenit, nie? :grinning:
tak na druhy rok mozno :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, naco staci mi tento :wink:
radsej nejake auticko, no niesom vobec narocna :sweat_smile:
24. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi aj ja na rok kupim autíčko ale Miruškovi :grinning: na ine mi nezostane :grinning:
24. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, stastne a vesele Vam vsetkym prajeme !!! :slight_smile:

Ako ste vsetky dopadli? Nam sa pokazili ziarovky a nesvietil nam stromcek :((((( Som bola maximalne nestastna :( Ale inak ok, vsetko prebehlo tak ako malo, mali sme veela darcekov :slight_smile: Maly dostal lampicku, pyzamko, maňusku :grinning:
24. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi teda nie si fakt naročna :grinning: no ja novy notebook už mam tak tiež by sa zišlo teda autičko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
skusim napisat ježiškovi :sweat_smile:
24. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megi nebud z toho smutná su aj horšie veci :wink:
24. dec 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ani Viki s nami nebola pri večeri :confounded: trošku si zdriemla ale potom sme všetci spolu rozbalovali darčeky :sweat_smile: juuuuuj tak sa tešila :grinning: a ja s nou :slight_smile:
24. dec 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alica, ja viem, ale som sa tesila, ze ako maly zareaguje na stromcek, ze urcite bude kukat a teraz toto :(
24. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ešte su aj tak maličkí,na rok su pekne kupiš nové a to už budu viac tomu rozmieť :wink:
24. dec 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne, kupim rovno dvoje :grinning:
24. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne my máme tiež jedny v zálohe :grinning:
24. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: pre istotu :slight_smile:
24. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidiš alicka jedny v zalohe to je napad :grinning:
no ale my robime stromček skor ako na štedry den tak keby niečo stihame kupit nove :sweat_smile: :confused:
muž mi išiel dole k svokrovcom zobrat dvd popelku :grinning: dobre som s tym vybabrala čo? :sweat_smile:
24. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej :grinning: a ty čo si dostala pod stromček?

zuzi,didi kam ste sa vyparili?
24. dec 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok