• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
no som zvedava co ostatne podostavali :grinning:

zuzka, thomasko sa bude tesit zitra rano, potom ho aj odfotim, moje zlatino :grinning:
24. dec 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, ved ja som tu ty ma nečitaš? :angry: :grinning:
a didi neviem kde je :confounded:
24. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi mna už tie odrhovačky nebavia :confounded: ale zase ich nám o X rokov odpozerané viac ako ty,že?to asi preto :grinning: :grinning: :grinning:
Ja? vselico :slight_smile: Od priatela este nic, ten by mal teraz niekedy prist, ale od rodicov a od brata vela veci, ale viac menej take klasiky: pyzamo, ponozky, vonavku, tricko.. A ty?
aaaaaaaaaa tu je didi :grinning:
aj my sme fotili, ked bude čas dam do albumu :grinning:
24. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja foťák o drahého a od dcerenky takú roztomilú šalku,na caro :grinning: :grinning: :grinning: a od Miruška kopu uslintaných pusiniek :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka, mna to bavi ale len na vianoce :sweat_smile: to si vždy kuknem :wink:
24. dec 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotak? No dobree :slight_smile: tak mozes o sto sest fotit :slight_smile:
24. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
ja som dala mužovi take tričko že: NAJLEPSI OCINO NA SVETE :sweat_smile: to akože od Viki dostal :slight_smile: no a teraz ho ma na sebe a kukam že tak skoro ho asi nevyzlečie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem ja pozriet dalsie dary, uz je tu priatel, tak ahojte a este pekny Vianocny vecer vam vsetkym prajem !
24. dec 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megi pá

zuzi tie tričká su super určite že sa teší a nevyzlečie ho :wink: ja ho určite kupim na rok :grinning:
24. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi šikovnica už aj fotečky krásne stihla nahodiť :wink:

ja mám nový foťák na nabíjačke :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica :grinning: sak to len take obycky ale mne sa take pacia, su realnejsie :wink: len thomasko na nich nieje :frowning2: tak zajtra bude aj on, ako akoze rozbaluje, ci zuzle ci co bude s hrackami robit :grinning:

zuzka, kuk :grinning:
24. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi idem kuk :wink:
24. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ale nemusis album, akoze som tu som myslela kuk :grinning: :grinning: no ale mozes :grinning: :wink:
24. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi supiš :wink: :grinning: aka si bola nahodena :wink:
24. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaa :grinning: no neva ved ja rada kuk aj na foto :slight_smile: :wink:
24. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a alicka kam zmizla??? :confused: asi kuknut či ma už fotak nabity :grinning: :grinning: :grinning:
jaaaaj ja by som mala ist do sprchy a kuk tu popelku ale moc sa mi nechce od mojho superneho notebooku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :fearful:
24. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz no ved treba byt nahodena nie? :wink:

veru treba oddychovat :grinning:

alici uz nedalo,utekala fotit a robit nove foto :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak sa lučim :wink: idem dat spršku :grinning:
tak sa majte krasne a dobru nocku všetkym :wink:
24. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko sviatočné :wink:

my sme večeri na postupku, maťko tiež spinkal počas oplátky, potom vstal, dali sme kapustnicu, potom sme mali pauzu, a rybičku so šalátikom neskôr, bo maťko žužlal oplátku a taký bol zlatý, že sme sa nemohli od neho odtrhnúť :grinning:

maminka dostala digitálny fotorámik, tak mám čo robiť, povyberať foto do toho, nech sa mi to pekne strieda :wink: a ešte mám sľúbené adidasky tenisky a nejaké oblečko, to si pôjdem povyberať a vyskúšať, je to tak lepšie, ako kupovať od oka :wink: a cez víkend budem mať dalšie darčeky, bo príde mamina, tak bude pokračovanie..... :wink:
25. dec 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večeri = večerali :wink:
25. dec 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krasne vianocne ranko prajeme... a vsetkym krasne vianoce a veeeela veeela radosti z deticiek....
25. dec 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, greguska krasne vianocne fotky mate zo Stedreho dna :slight_smile:

Nasa mala bola vcera taka mrzuta ze to sme tu uz davno nemali, a tak isla spat uz o 19tej a vstavala o 8ej, trhla rekord, papala 3x :slight_smile:

Stastne a Vesele vsetkym detickam!!
25. dec 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vanilka!
tak super ste spinkali, to si mala darček od simonky :grinning:
25. dec 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
My sme mali konečne super noc, bez teplotky :grinning: dufam, že to tak aj ostane :sweat_smile:
teraz som dala malu spinkat a mame ist k svokrovcom dole na obed, zajtra zasa u našich :sweat_smile:
dnes večer pridam foto ked sa podari, tak sa majte zatial a krasny den vam všetkym prajem :wink:
25. dec 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj greguska ten ramik mame aj my a mala to stale sleduje ako tam bežia jej fotky, už to tak pozna že ked sa jej opytam : kde je vikinka? tak tam hned pozrie a smeje sa :grinning:
25. dec 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
čo ste dnes celý den porábali? ani nohy tu nebolo vidím :grinning: :grinning:

my sme boli doobeda s Miruškom dve hodiny na prechádzke,spinkal v kočíku,zobudil sa až u našich,sme tam boli pozvaní na obed a poobede boli u nás svokrovci. Mirko od šiestej spinká tak dufam že nebude ráno o šiestej halabušiť :grinning:
25. dec 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi Thomasko jaký šťastný na tej fotečke :dizzy_face:
25. dec 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme isli vcera okolo 16.00 k mojim rodicom,mala sa pekne hrajkala v lehatku a veceru sme naplanovali tak,ze bude akurat spat,bo ona spava vacsinou medzi 17.00-18.00 a keby sme jedli az potom by sme nestihli posediet pod sromcekom,o 19.30 sme sli domov,aby sa mala uz v klude najedla a spala,ale akoby vedela ze ej stredry vecer,ani za svet nechcela zaspat dako sa po jedle prebrala a strasne sa jasila v psotielke,az o 21.00 sa nam ju podarilo uspat

takze sme ju okolo pol siestej uspali a navecerli sme sa s nasimi a bratom,rybaciu polievku,kaprik so salatom a ako sme dojedali natalka vstala,,a sli sm epod stromcek,,o tom case je uz vzdy mrzuta,ani vcera nebola vynimka,ale dako to vydrzala,od nasich sme dostali spolocne peniazky a kupime si co nam treba,samozrejem aj pre natalku,asi to mnieme na fusak do sportaku,este nemame a povodne som si myslela ze sa zaobideme bez neho,ale nie,,a dostala od nich este sovju prvu babiku,,,ta je od 3rokov :wink: ..nevadi neskor sa s nou zahra,,,

dnes sme boli doma sami a uzivali si spoocnu pohodu,bo zajtra idem zas na obed k nasim a v sobotu rano vyrazame k svokrovcom do BB 1.x s malou,bojim sa cesty,mala moc nespi v aute,30min a potom sa zlosti,,,
25. dec 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok