• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
zuzpolka:ja som muzovi a natalke kupila body-lubim ocka :grinning: ,,velmi sa potesil,dufam, ze aj ja raz dostanem take ze lubim maminku :slight_smile:

majte sa zatial kraasne :wink:
25. dec 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :slight_smile: :slight_smile:

my sme mali navstevny den :wink:
zitra bude navsteva u nas, no snad to zvladneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a vy ste co robili??

:sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :sweat_smile:
25. dec 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi :angry: ved som písala :angry: ty ma nečítaš :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale nie srandujem,kukni moj album hodila som fotku mojej Kristínky,moje krsnatko dostalo pod stromček šteniatko zlatého retriviera :grinning: :grinning:
25. dec 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi videla som :wink: zlaty havko :slight_smile:
inak sa mi zda,ze kristinka je na teba, ci sa milim? ta farba vlasov nie,ale..... :grinning: no a maly jaky mix :slight_smile:
25. dec 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej vraj sa podobá na mna a Mirko bol total celý tato ale už sa mení a vraj sa už viac začína podobať na mna :wink: :grinning: :grinning:
25. dec 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto vie kde je naša kukipuki sa tu celý den neukázala ani nevieme čo dostala pod strom :grinning:
25. dec 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj junovky :dizzy_face: konecne sa mozem pripajat do diskusie a mam doma net :dizzy_face:
25. dec 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky mam jednu otazocku uz vam lozia deticky? Lea este nie ale ani sa jej velmi na brusku nepaci. Citala som vo fore temu lozenie a asi musim zmenit taktiku a viac ju polohovat na brusku aj cez slzicky.
25. dec 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sonenschein ani moj Mirko nelozí ani sa neplazí dokonca presne ako lea neznáša byť na brušku vydrží tam tak max 10min
25. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky!

my sme boli dnes doma, len s maťkom som poobede vybehla na prechádzku, spinkal 1,5 hodiny, ale už mi bola taká kosa, že som šla domov, to sa samozrejme zobudil, ale aj tak pospal nezvyčajne dlho :wink:

inak, ja som tiež chcela mužovi kúpiť také tričko, niečo v štýle ľúbim ocka, ale aj to najvačšie číslo, čo tam mali, by bolo pre nášho tatina tak na jedno rameno, tak nič :frowning2:

andrejka, aj náš tak nejako ževraj, celý tato, ale už pomaly aj moje črty chytá :wink:

sonenschein, maťko ešte nelozí, ale na brušku na mu páči, keď bol maličký vôbec nechcel na brušku byť, teraz sa už pekne zahrá, dočahuje hračky a keď už nevládze prekoprcne sa na chrbátik. ale v polohe na brušku sa pomaly začína dvíhať na kolienka, teda vypučí riťulku a šuchne sa dopredu :wink:

inak prcko už 3 dni nekakal, ale prdká statočne, teraz neviem či to je v poriadku :confused: zajtra bude mať prvý krát masko, tati dnes varil prsíčka z domácej sliepočky, je aj v mrazáku na dalšie dni nachystané :wink:

a detičky sú už všetky zdravé ?

no idem ho nejako uspať, my sme totiž ešte hore :sweat_smile:
25. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja som zaspala :confused: :sweat_smile:

adi veru co robi jarka? co ma konikovsku dovolenku? :grinning:

sonen my sa pazime ako patrizani :grinning: uz aj lozenie mu celkom ide :wink:

gregus, thomasko je uz zdravi, ibaza mamicka je chora :unamused: no klasika, rodinny kolobeh :angry: :grinning:

idem si urobit kakavecko z kavovara :stuck_out_tongue_closed_eyes: k tomu si dam syrovi roztek, zeby rozteky? :sweat_smile:
25. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pazime-plazime :grinning:
zdravi-zdravy.......no aj som si po sebe cosi precitala
:sunglasses: :grinning:
25. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi ale šak od nás si nijakú dovolenku nepýtala :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

práve mi v kuchyni praskol svietnik ty kokso ešte som ho mala aj položený na veži ešte že nič nezačalo horieť :confused: :confused: :confused:
25. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica fuha , to je zle znamenie, vraj :frowning2: no ale hadam nie pre vas :grinning:
25. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od zajtra ju skusim viac polohovt na brusko, a mam dokonca od zastupujucej pediatricky odporucenie na repabilitaciu tak uvidim po novom roku. Zatial to skusim s bruskom.
Taktiez ste zacali nedavno s prikrmamy :sunglasses: je to krasne ked zacina papat.

dobru noc a pekny sny vsetkym spiacim anielikom
25. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleee dufam že nie :frowning2:
25. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alli nie :wink: :grinning:

sone...dobru nocku :slight_smile:
25. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlá výroba,mam štyri a ostatné su ok a tento bol uplne vrelý jak praskol asi nekvalitné sklo alebo čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi urcite, no neva, hlavne,ze pri tom nebol maly :wink:
25. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zuzka ake pekne fotecky :wink:
25. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dididi dakujem :wink: som šikula že? :confused: :grinning:
a vidim, že aj thomasko sa tešil z darčekov :sweat_smile:
25. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka jasne :grinning: :wink:

no ako keby tomu rozumel :sweat_smile:
25. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi aj ja chvalim fotečky :wink:
25. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj dididi ako si tam dala do albumu ten napis thomasko s tym obrazkom :confused: ??? je to krasne :slight_smile:
25. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka dakujem :slight_smile: a ty už si dala? idem kuk :wink:
25. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi jaj aky napis, idem kuk :sweat_smile:
25. dec 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka a kde Miruško rozbaluje darčeky ha??? :confused: :slight_smile:
25. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj myslis to na zaciatku? to jednoducho kliknes na to co tam mam ja a sa ti otvori vela obrazkov a vybera odkopirujes tie hierogilfi co su tam a hodis sem......
25. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, no predtym ako to hodis, musis kliknut po otvoreni svojho albumu ,,zmen udaje v albume a tam to vlozis , das ulozit zmeny a mas to tam :slight_smile:
25. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: už to mam, je to super :wink: no čo sa tu ešte nenaučim na tom konikovi :sweat_smile: ?
25. dec 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok