Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
24. dec 2008

no som zvedava co ostatne podostavali 😀

zuzka, thomasko sa bude tesit zitra rano, potom ho aj odfotim, moje zlatino 😀

zuzpolka
24. dec 2008

ali, ved ja som tu ty ma nečitaš? 😠 😀
a didi neviem kde je 😖

alica147
24. dec 2008

zuzi mna už tie odrhovačky nebavia 😖 ale zase ich nám o X rokov odpozerané viac ako ty,že?to asi preto 😀 😀 😀

megi76
24. dec 2008

Ja? vselico 🙂 Od priatela este nic, ten by mal teraz niekedy prist, ale od rodicov a od brata vela veci, ale viac menej take klasiky: pyzamo, ponozky, vonavku, tricko.. A ty?

zuzpolka
24. dec 2008

aaaaaaaaaa tu je didi 😀
aj my sme fotili, ked bude čas dam do albumu 😀

alica147
24. dec 2008

no ja foťák o drahého a od dcerenky takú roztomilú šalku,na caro 😀 😀 😀 a od Miruška kopu uslintaných pusiniek 😀 😀 😀

zuzpolka
24. dec 2008

alicka, mna to bavi ale len na vianoce 😅 to si vždy kuknem 😉

megi76
24. dec 2008

Fotak? No dobree 🙂 tak mozes o sto sest fotit 🙂

zuzpolka
24. dec 2008

😀
ja som dala mužovi take tričko že: NAJLEPSI OCINO NA SVETE 😅 to akože od Viki dostal 🙂 no a teraz ho ma na sebe a kukam že tak skoro ho asi nevyzlečie 😝 😀

megi76
24. dec 2008

No idem ja pozriet dalsie dary, uz je tu priatel, tak ahojte a este pekny Vianocny vecer vam vsetkym prajem !

alica147
24. dec 2008

megi pá

zuzi tie tričká su super určite že sa teší a nevyzlečie ho 😉 ja ho určite kupim na rok 😀

alica147
24. dec 2008

didi šikovnica už aj fotečky krásne stihla nahodiť 😉

ja mám nový foťák na nabíjačke 😀 😀 😀

dididi30
24. dec 2008

alica 😀 sak to len take obycky ale mne sa take pacia, su realnejsie 😉 len thomasko na nich nieje ☹ tak zajtra bude aj on, ako akoze rozbaluje, ci zuzle ci co bude s hrackami robit 😀

zuzka, kuk 😀

zuzpolka
24. dec 2008

didi idem kuk 😉

dididi30
24. dec 2008

zuzka ale nemusis album, akoze som tu som myslela kuk 😀 😀 no ale mozes 😀 😉

zuzpolka
24. dec 2008

dididi supiš 😉 😀 aka si bola nahodena 😉

zuzpolka
24. dec 2008

ahaaaaaaaa 😀 no neva ved ja rada kuk aj na foto 🙂 😉

zuzpolka
24. dec 2008

a alicka kam zmizla??? 😕 asi kuknut či ma už fotak nabity 😀 😀 😀
jaaaaj ja by som mala ist do sprchy a kuk tu popelku ale moc sa mi nechce od mojho superneho notebooku 😀 😀 😀 😀 😀 😨

dididi30
24. dec 2008

zuz no ved treba byt nahodena nie? 😉

veru treba oddychovat 😀

alici uz nedalo,utekala fotit a robit nove foto 😀 😀 😀

zuzpolka
24. dec 2008

ok, tak sa lučim 😉 idem dat spršku 😀
tak sa majte krasne a dobru nocku všetkym 😉

greguska
25. dec 2008

dobré ránko sviatočné 😉

my sme večeri na postupku, maťko tiež spinkal počas oplátky, potom vstal, dali sme kapustnicu, potom sme mali pauzu, a rybičku so šalátikom neskôr, bo maťko žužlal oplátku a taký bol zlatý, že sme sa nemohli od neho odtrhnúť 😀

maminka dostala digitálny fotorámik, tak mám čo robiť, povyberať foto do toho, nech sa mi to pekne strieda 😉 a ešte mám sľúbené adidasky tenisky a nejaké oblečko, to si pôjdem povyberať a vyskúšať, je to tak lepšie, ako kupovať od oka 😉 a cez víkend budem mať dalšie darčeky, bo príde mamina, tak bude pokračovanie..... 😉

greguska
25. dec 2008

večeri = večerali 😉

dadaga
25. dec 2008

ahojte, krasne vianocne ranko prajeme... a vsetkym krasne vianoce a veeeela veeela radosti z deticiek....

vanilka32
25. dec 2008

didi, greguska krasne vianocne fotky mate zo Stedreho dna 🙂

Nasa mala bola vcera taka mrzuta ze to sme tu uz davno nemali, a tak isla spat uz o 19tej a vstavala o 8ej, trhla rekord, papala 3x 🙂

Stastne a Vesele vsetkym detickam!!

greguska
25. dec 2008

ahoj vanilka!
tak super ste spinkali, to si mala darček od simonky 😀

zuzpolka
25. dec 2008

ahojte 🙂
My sme mali konečne super noc, bez teplotky 😀 dufam, že to tak aj ostane 😅
teraz som dala malu spinkat a mame ist k svokrovcom dole na obed, zajtra zasa u našich 😅
dnes večer pridam foto ked sa podari, tak sa majte zatial a krasny den vam všetkym prajem 😉

zuzpolka
25. dec 2008

ozaj greguska ten ramik mame aj my a mala to stale sleduje ako tam bežia jej fotky, už to tak pozna že ked sa jej opytam : kde je vikinka? tak tam hned pozrie a smeje sa 😀

alica147
25. dec 2008

Ahojte 🙂
čo ste dnes celý den porábali? ani nohy tu nebolo vidím 😀 😀

my sme boli doobeda s Miruškom dve hodiny na prechádzke,spinkal v kočíku,zobudil sa až u našich,sme tam boli pozvaní na obed a poobede boli u nás svokrovci. Mirko od šiestej spinká tak dufam že nebude ráno o šiestej halabušiť 😀

alica147
25. dec 2008

didi Thomasko jaký šťastný na tej fotečke 😵

lucka36
25. dec 2008

ahojte 🙂
my sme isli vcera okolo 16.00 k mojim rodicom,mala sa pekne hrajkala v lehatku a veceru sme naplanovali tak,ze bude akurat spat,bo ona spava vacsinou medzi 17.00-18.00 a keby sme jedli az potom by sme nestihli posediet pod sromcekom,o 19.30 sme sli domov,aby sa mala uz v klude najedla a spala,ale akoby vedela ze ej stredry vecer,ani za svet nechcela zaspat dako sa po jedle prebrala a strasne sa jasila v psotielke,az o 21.00 sa nam ju podarilo uspat

takze sme ju okolo pol siestej uspali a navecerli sme sa s nasimi a bratom,rybaciu polievku,kaprik so salatom a ako sme dojedali natalka vstala,,a sli sm epod stromcek,,o tom case je uz vzdy mrzuta,ani vcera nebola vynimka,ale dako to vydrzala,od nasich sme dostali spolocne peniazky a kupime si co nam treba,samozrejem aj pre natalku,asi to mnieme na fusak do sportaku,este nemame a povodne som si myslela ze sa zaobideme bez neho,ale nie,,a dostala od nich este sovju prvu babiku,,,ta je od 3rokov 😉 ..nevadi neskor sa s nou zahra,,,

dnes sme boli doma sami a uzivali si spoocnu pohodu,bo zajtra idem zas na obed k nasim a v sobotu rano vyrazame k svokrovcom do BB 1.x s malou,bojim sa cesty,mala moc nespi v aute,30min a potom sa zlosti,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre