• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
zuzka hehe ake ruzove ste :grinning: zlateeee :wink:
25. dec 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby!!!!!hanka sa pretocila z chrbatika na brusko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dobre ranko :sweat_smile: :grinning:
26. dec 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj kuki puki :wink:
jakeee dary ste podostavali?!? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: a uz mate aj plany na buducovianocne darceky? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: niekto skromnejsie niekto neskromne.. :grinning: :grinning: :grinning:

no ja som dostala tavnu pistol na aranzovanie :wink: tato srihac fuzov :wink: prekvapenjeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hanka dary co uz davno chosnuje :grinning: chodul,stoligu,overal,vetrovku..ale mala aj prekvapenie u segry-krasne satocky jak princezna :slight_smile: a este oblecenie a tak :wink: aj u svagrinej babu..

jaaj pekne vianoce to boli :slight_smile: sme vecerali na dva krat-raz s babkou,potom si podriemala,teda hanka :wink: a vecerali sme s tatom ked dosiel z roboty :wink:

vcera sme chodili vinsovat a na pocudovanie,to dieta neplakalo :confused: :grinning: takze sme sa odnikial nemuseli rychlo presunut :grinning: :grinning: :grinning:

gregus,nedavaj malemu masko ked tri dni nekakal :astonished: ja som to spravila hanke a potom sa zapiekla a vracala cely vecer :astonished: radsej pockaj kym sa vykaka..masko sa dlho travi :confused:
26. dec 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruš čavko,gratulujeme Haničke,zato mojej buchte a nejako nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mna tak bolela v noci hlava že sa fčul cítim jak po otrave :confounded:
26. dec 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avojki andrejka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujeme :slight_smile: a sak mirusko sa uz otaca :confused: si pisala
ty neboli ta ta hlava z antikoncepcie?? :confused:
26. dec 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
može byť lene čo s tým?

hej pretáčal sa ale teraz nejako stagnujeme :confounded:
26. dec 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:Kostri, gratulujeme k pretoceniu :slight_smile:

Co dnes mate na plane? My sme boli vcera u svokrovcov, maly to celkom dobre zvladol, ale pon troch hodinach uz bol taky jedoovity a ani uspat sa mi ho nepodarilo, az nakoniec ked sme sa teda vychopili, dala som mu overal, akoby tusil, ze uz idemem prec, dala som ho do koca a v tom momente stichol a asi o 5min bol tuhy :slight_smile:))

No a dnes nas caka este väcsia navsteva, asi trojasobna :( tak neviem, ale co uz.... Nejak to zvladneme a potom uz budeme mat zasa svoj pokoj :slight_smile:

A baby !! Brunko zacal pred dvoma dnami hovorit ba-ba! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je to chutne, tak sa tesime
26. dec 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

jej jarus, tak hanka uz bude vrackat nie len pre seba ale naokolo :grinning: , tak ako thomasko :grinning:

inak dnes mu rano dal tatko piskotku, polku bananu v celku a k tomu vodicku, baby to bola cista betonaz, musela som ho vykupat :sweat_smile: no ale nech sa ucit papat sam, zlaty bol :grinning:

no a ja 3 dni valim kapustnicu a on v poho, sem tam si prdne a dokonca kaka kazdy druhy den :astonished: co predtym aj 5 krat na den, no sila, ale sak chvala bohu, nech sa to radsej na neho lepi :grinning: a chvala bohu negrcka, tak pohodka :slight_smile:
dnes mi pride navsteva, no aspon pojdedia, to co ostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megi, thomasko strieda ma ma ba ba , brrrrm brrrrrrrrrm, a a a ked sa pokaka alebo ked prdnuska :grinning: :grinning: a mem mem ked chce mliecko , to ma este aj za tricko taha, a prso mi chyti ako flasu a bradavky steluje ako na radiu :grinning: :grinning:
26. dec 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,thomasko uz vie povedat r ?? :astonished: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zartik taky :wink: hanka tiez taha tricko mi,alebo sa dlllho diva na prso :grinning: potom sa prisosne a chyti mi prso jak flasu a madzga :grinning: asi aby lepsie tieklo :grinning:

dakujeme ku gratulaciam :grinning: gali aj k tej tvojej trosku inej :wink: ale smisnej :grinning:

andrejka,hanka uz napr rozpravala slabiky a potom normalne na skoro dva tyzdne prestala.. :confused: a cil zas blaboce :grinning: aj mirkovi sa to podla mna vrati :wink: no ktovie ci sa este aj tato nasa ozdobka neska pretoci :grinning: ale dufam ze pred doktorkou na rhb ano!!! :angry: :grinning:

jaj kto to tu pisal o cviceni a rehabilitacii?poradim :slight_smile:
26. dec 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vieme aj ta ta,daj daj a ked lamentuje robí že jaj jaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej aj ja by som chcela aby hanka povedala tata :slight_smile: radko by bol cely blazeny :grinning: ale vcera ked zaspavala povedala ze pso :grinning: tak ja reku:prso? :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikovné máme detičky :wink:
26. dec 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka :grinning: :grinning: no vies ake je to rrrrrr ako anglicania, prhltnute :grinning: :grinning: :grinning:

ale brrrrrm blabotal ako prve, sak sme sa s mojim otcom smiali,ze moj bracho prve co vedel povedat bolo auto :grinning: tak mozno aj thomasko tak......no nech :slight_smile:

adi, nas ani nie tak jaj ako jej jej jej a zuje pri tom, len neviem co, asi jazycek si obzuva :grinning: :grinning:
a ked kricim na tamcu tak aj on zacne a taky krik spusti,ze ja sa nechytam, no sak on ju da do parady :grinning: :grinning:

tatko vari vinko, das si niekto? :stuck_out_tongue_closed_eyes: dam do toho aj ovocie nech chuti ako sangria :wink:

a ozaj, dnes tu zacina boxing day, to su tazke vypredaje, muz ide umyt auto,ze nech si sama vyrazitm, no kde to mam napisat :sweat_smile: sak on sa boji byt s malym, co je taky upistany :confused: :grinning:
26. dec 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,asi brani sestricku :wink: ze nech na nu nekricis :slight_smile:

veru sikovne su tie nase deturence :slight_smile: chvalme si ich :slight_smile:
26. dec 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, asi je to tak, sak on za nou umiera :grinning: :grinning: straaaaasne ju lubi aj ona jeho :dizzy_face:

jaj chvalim nase deticky a tie krasne fotecky :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak nemam hlas,, ale ten tu nieje podstatny :confounded: :grinning: :grinning:
26. dec 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vam fotocky kuk :wink:
je tu segra s dcerou,tak sa bavkame,hanuli jedla jablcko s keksom na desiatu a potom spala hod a pol ,potom obedovala mrkvu s karfikom :wink: a cilkaj sa hrame :wink:

gali,veru tak to istotne bude,ved brasko si brani segru :slight_smile: ze:nono mama,nekric mi na tamarku :wink:

ali a keby si zmenila antikoncepciu? :confused: nepomohlo by?mas teraz niekedy menstruaciu mat? :confused:
26. dec 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,tamca cely tato a thomasko cely ty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jako pekne pije z pohara :wink: a ta priroda tam,co sa prechadzate..to tam u vas? :confused:

a uz si v obchodoch? :grinning: :grinning: boxing dej? :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka,ta posledna foto,to sa chystate spat?
ja furt sa chcem opytat,ci este svietite v noci?a ako na noc obliekate?bo moja je v pyzamku a vo vaku a sa mi zda ze jej je chladno :confused: ja ju este s dekou prikryjem,ale to sa odkopa.. :unamused:
a mirusko ma kolko vlaskov a nasa furt holu gebulu :grinning: no kedy jej budem davat sponky? :grinning:
26. dec 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz,vy co ste vykupii vsetky obchody? :grinning: kooolko obrovskych balickov :grinning: hentaky chodak mala kamoskina mala!velmi dobra vec!mala uz v 11mes vedela chodit a aj super sa s nim zabavila!! :wink: jezisko dobru vec doniesol :wink:
26. dec 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregus,matko jaky podareny s darcekmi :slight_smile: ako spinkavate a papavate?
esteze su tu tie fotky :slight_smile: bo inak tu ani nohy :unamused: :frowning2:
26. dec 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte !

aké máte krásne fotky nové :grinning:

joooj, jarka, som si to neskoro prečítala, že nedávať masko, už mal na obed, ale len takú malú lyžičku som mu dp karfiólu zamiešala.snáď mu nič nebude :frowning2: inak furt prdká, ešte nekakal, žeby z tej kapustnice alebo šalátu :sweat_smile:
a dakujeme za pochvalu, hanička je krásna v tých šatočkách :wink:
spinkáme ako kedy, poslednú noc od 21.00 do 7.30, 3x som sa ja zobudila, neviem koľkokrát malý :grinning: ale o 5.00 mal polhodinku kopania do mamy, tak som sa mu chrbtom otočila, potom zaspal. a cez den spí doobeda aj poobede pol hodinu a cez obed hodinu až hodinu a pol, ale to som s ním bola na prechádzke. uvidíme čo bude keď pôjdeme po starom, teda ked budeme do roboty chodiť.

zajtra má prísť mamina aj s bráškom a segrou, sa teším na nich!

ojoj, práve maťko pukol aj s kakanicou :grinning: mám ho teraz na kolenách, tak radšej ho idem rozbaliť, bo to bude určite pokračovať :grinning:
26. dec 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak teda naložil, aj v umývadle sme boli, tak môže mama pokračovať v papkaní všetkého čo uvidí :sweat_smile:

joj, a som zabudla, gratulujeme haničke k pokrokom, len tak dalej :wink:
26. dec 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ani vas opät nestiham citat, len som tak rychlo preletela posledne stranky...Dufam, ze ste mali krasny Stedry vecer, bohateho Jeziska a ze sa vase ratolesti veeeeelmi tesili z darcekov a boli spokojne :slight_smile: U nas to tak bolo, len nasa Saska stale hladala pod stromcekom pocitac a ruzove saty dlhe az po zem...ale tie zial Jezisko nedoniesol :frowning2:
Neviem, ci sa mi to iba mari, ale tusim ste tu niektora nieco spominali o grckani...
Lebo nas Jurko dnes tak strasne grckol, az som sa vylakala...na obedik mal kur. mäsko, zemiacik, porik, mrkvicka a kukur. krupica, toto celkom dobre spapal, potom som ho neskor nakojila, ale spinkal iba 1/2 hodiny, tak sme sa potom vyse hodiny valali v posteli, potom som ho nakojila, lebo si pytal, no ako som ho dokrmila, iba otocil hlavicku na bok a tak sa z neho zacalo valit... :frowning2: uplne az take navaly..a vygrckal cele mliecko a este aj obed...strasne vela sa mi toho zdalo...chudatko moje...Myslim si, ze je to tym kaslom, lebo je dost zahlieneny a vsetko vykasliava a potom prehlta...ked mu odsavam z nosteka, tak nic nejde a okrem toho, zacal mi pritom plakavat akoby ho z koze drali :frowning2: A neviem, ci k tomu vsetkemu nedopomohlo aj to vianocne menu...kapustnica, majonezovy salat... :confounded: A to uz prastim 3.den....joj, chudatko moje...a pritom viem, ze slahacka mu ani predtym nerobila moc dobre a kapustu som jedla teraz 1.krat...mala som povodne v plane, ze si urobim salat zvlast, len s jogurtom bielym, ale nakoniec z toho vzislo...na ukor mojho malickeho...teraz si to aj vycitam...no, budem vediet na buduce... :confounded: Dufam, ze sa mu to nebude opakovat, lebo ak ano, tak volam nasej dr....dala mi recept aj na atb, ze ak by sa to do piatku (dnes) zhorsilo, tak mame vybrat recept a nasadit atb.Lenze jemu sa to ani nezhorsilo, ani nezlepsilo...
Aj my sa pripajame ku gratulantom, Hanicke zelame vsetko dobre :slight_smile:
26. dec 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kostri-Haničke gratulujeme k narodeninám :slight_smile:

Na Štedry večer -oplatky s medom, kapustnicu, vypražany i duseny kapor, slovensky zemiakovy salat aj s majonzenou, ....

O 17.15h Katka papala mliečko, o 18h sme povečerali. Katka sedela na autosedačke a pokakala :angry: :sweat_smile: :grinning: ...tak som isla ju osprchovat zadocek, vratili sme naspat. a večerala som pokračovat....katka dostala hracky, hovoriaci psik,bluzku,navliečky,knizky, peniazky,...(doma mame stoličku na papanie). Katka ma najviac darčekov z ostatnych :dizzy_face: , lebo bola dobra a mila...

Katka stale pretoči z chrbat na bruchu. opačne nie.ked zaspala a hlada moje prsicko, pretočila na bruchu...Spime v manž.postele. vzdy davam vankuse na okraje...

Boli sme vonku, zima-mraz obliekla som ju oteplovačku.

Este nepapa prikrmy, asi az v januari... nemame mrkvu. alebo po sviatkoch moj muz pojde do tesca kupit mrkvičku bio. 23.12 tesco bolo velmi vela ludi, tak nekupil :confounded:
26. dec 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj grazi to zas soplikujete? thomasko je teraz ok, len ja a tatino mame chore hrdla, ja som totalne bez hlasu, hruza :frowning2:
inak aj ja tlacim salaty, kapustnicu , rezne, rybu a maly v poho , nechrcka.....
podla mna to bude tym,si ho nakojila potom dala papat a ste sa gulali na tej posteli, co je samozrejme, sa sa mu v malickom zaludocku postlaca a este plus dalsie kojenie a grckanie iste, ved skus sa ty tak najes, potom si tlacat brusko, skalat na trampoline a zase sa najest......
inak ked dietatku nieco je alebo ho nieco boli, vzdy si pyta cicu, lebo ho to uspokojuje, nevie povedat, mami toto ma boli a toto je jeho staznost, da si cicu....ale ked to islo von, urcite sa mu ulavilo, lebo mu to muselo stat na zaludocku :wink:
skor to bude spolikmi, tie mu stekaju do hrdielka a on to prehltne.....

jarus, bola som na boxing day a veru aj vratit idem, take debilne som kupila :angry: no neva, kupim nieco ine , zitra a pojdem sama, lebo vies co to je s rodinou za patami :angry: :grinning: :grinning:
jaj veru mala tatova a maly moj, takto sme si to podelili a predtym ako sme ich robili, tak sme tak nadirigovali :grinning:
jarus, ked ty budes mat syna,bude cisto na teba
:grinning: :wink:

gregus a preco nemozes davat masko? :confused: my normalne , aspon 4 krad do tyzdna :wink:
26. dec 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali, grazi, okolo vás sa tie choroby nejako furt točia, želáme veľa zdravíčka :wink:

gali, to mi jarka poradila, že keď maťko 3 dni nekakal, že mu nemám dávať, no ale my sme dali a už sa aj vykakal, tak dobre.
26. dec 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, joooj graziela presne som si spomenula na moju Veroniku. Sa mi tiež takto povrackala minulý víkend ked sme boli u svokry. Svokra sa s ňou bola prejsť a asi po hodine strašne zvonenie z dola, tak manžel zbehol za ňou a doniesom malú celú ogrckalnú, od overalu a čiapky až po body a pančušky. Celá mokrá. Takisto sa pekne na obed napapala a potom si vypýtala mliečko no a o 2 hodinky všetko vygrckala. Som s ňou chcela ísť aj na pohotovosť, ale nakoniec sme nešli, lebo bola úplne v pohode a už negrckala ani nemala horúčky. Ale poviem ti som sa riadne naľakala až som sa triasla :unamused:
26. dec 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte :grinning:

Jarka hej tá posledná foto je vlastne prvá s mojim novým foťákom-vianočným darčekom,ja som malého prezliekala do pyžamka a tato sa hral s foťákom. Ja malému dávam pod pyžamko ešte body s dlhým rukávom lebo my máme v spálni dosť chladno a ked ho nemal býval ráno uplne ladový,spí s spacom vaku a ešte na to deku :dizzy_face:
26. dec 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a ešte my nesvietime malému vobec , Mirko zaspáva potme,to som vyčítala v tej knihe každe dieťa sa vie naučiť spať tak ja tak od začiatku mu nezažínam :wink:

a vláskov čo ja viem no má ale zase nie až tak moc a neboj moja dcera bola do roka total bosá hlava :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok