• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
jo táák. no tak jeslti je to hočička, tak to se ti tam hezky do porodu načančá :slight_smile:
13. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CHjeje :grinning: :grinning: i vlastní zrcadlo v děloze.. no to jsou ty moderní mimča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ty by si si víc přála holčičku nebo chlapečka?
13. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dřív jsem chtěla víc kluka, ale teď už je mi to úplně jedno. hlavně ať je zdravé. otřepaná fráze, ale je to tak
13. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě je to opravdu jedno už od začátku... a vlastně i než jsem byla těhu...
13. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne dnes nejak blbo, stále taká ťažoba na žalúdku, neviem či od nervozity zo zajtrajšej kontroly alebo je to tehotenstvom....
13. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj. dřív jsem si ani nechtěla nechat říct, co to je, ale teď už začínám být zvědavá :grinning:
13. okt 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už by som tiež chcela vedieť čo to bude :confused:
moja kamoška čo je v 6mes stále nevie čo to bude lebo mimi je vždy tak otočené, že to nevedia určiť a minule, že malo dokonca nohy spolu a tvár si zakrylo rukami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude nějaký velký stydlín :slight_smile:
13. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sa pridavam k vsetkym majovym 2010 :grinning:
13. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Izabel, vítej v májovkách :slight_smile:
13. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
vítám další nové tváře.
Ivi - drž se, je mi to mo clíto :wink:
Doli - asi nám tu na Brněnsku něco řádí, já si taky říkala, že už bych se měla začít cítit líp, ale včera jsem zažila svoje porpvé, a podruhé,.... při objímání WC mísy. Fuj, mě teda bylo zle. :sweat_smile: Špatně od žaludku je mi skoro od začátkua, le vždycky jsem to rozdýchala, ale včera už ne :sweat_smile:
Jak jste se tu bavily o těhu hned po vysazení HA, mě před 2 lety mudr. HA nasadila na pár měsíců, abych zas nahodila rovnoměrný cyklus, že pak bud mít větší šanci na těhu. No , nepovedlo se, ale hodně holkem otěhotnělo hned, mudr. mi říkala, že není žádný problém, že je tam tak málo těch hormonů, že se není čeho bát :wink:
Doufám, že za 14 dní na NT+ už by nám mohli říct, na co to typují, oba bychom chtěli kluka, tak už se těšíme.
13. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ještě vás pobavím... jsem po měsíci ukízela hromadu vypraného prádla a našla tam takové lehké elatsické šatky, tak jsem si v nich stoupla do koupelny před zrcadlo, narvala pod ně poštář, jestli do nich narvu v lednu bříško až půjdu na ples.... :grinning: Už mi hrabe :grinning:
13. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je hezky, Blani :slight_smile:

Ja byla dnes jen na poradne, ani mi neudelala cytologii kvuli mykoze :frowning2: Dostala jsem na to Pimafucin, a podle toho v kolikatem budu dle zitrejsiho UTZ, tak pak mozna jeste Clotrimazol. Pry to muze jit spatne zitra videt kvuli tomu :frowning2:
Holky, chtela jsem se zeptat, ted v tom 12/13tt mi budou delat UTZ jeste spodem, nebo uz pres bricho? U prvniho tehu jsem se v 16tt svlikala, a on uz to delal pres bricho.. Trapas :sweat_smile:
Sem se ptala, jestli mam vzit manzu, o sestricka, ze je jeste male, aby tam bylo neco videt, ale vezmu ho.
Hned potom du do pordky na ten NT screening, asi do Krce.
13. okt 2009 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitam nove tehule, hlavne at uz zadna neubude!

Mne dneska silene boli hlava a manzu boli v krku, tak snad to od nej nechytnem :unamused:
13. okt 2009 o 20:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babara - manžu určo vem, můj byl na 1. uZ, to byl vidět jen váček, a na druhém jsme byli 6mm čárečka, ale bylo vidět srdíčko, takže zážitek, až na ten minulý nešel, jsem ho "nepozvala", protože měl zrovna něco odevzdávat v práci, tak jsem ho nechtěla stresovat, tak teď se těší na NT+, i sestřička do telefonu, když sjem se tam objednávala říkala, ať vezmu manžela, jeslrti chci. A s mykozou bojuju, mudr.mi před 3 týdny předepsala mast + výplachy, ale to prd pomohlo, takže teď mám Clotrimazol čípky, ale prý musím počkat do 12tt (teď jsem podle UZ asi 11tt.) , cytologii mi udělala, dokonce když jsem tam došla tak hned se ptala na tu mykozu, že cytotlogie v pořádku, ale že jí tam připsali, že tam mám mykozu. :sweat_smile: Ale vím, že předloni jsem kvůlu mykoze asi půl roku zápasila a cytologii mi kvůli tomu odkládala. :sweat_smile: Tak nebvím, proč to najednou teď v těhu šlo :sweat_smile: Tak ať ti to zítra dobře dopadne :wink:
13. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko babenky :slight_smile:
vitam nove tehulky :slight_smile:
babara, mne robil sono vcera a povedal ze sa robi este odspodu, ale v 20tt nam uz budu robit cez brusko :slight_smile:
14. okt 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vcera mi krasne ukazal hlavicku, srdiecko, rucicky, nozicky ale neviem ci kontroloval aj siju, to som sa zabudla spytat, kedze to islo ako na pase :unamused:
14. okt 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj holky :slight_smile:

Tak já byla na poslední kontrole 8+1 a mimi mělo 19mm.. doktorka řekla že to je přesně kolik má mít, tak nevim :grinning:
Dezyre, mojí sestřence řekli až v 10tt že čeká dvojčata :grinning:
14. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,u nas uz nasnezilo,nechcelo sa mi vstavat a pohlad na sneh,no hruza :frowning2:
nebojte babätka podrastu nemozme chciet vsetko :wink: a navyse sa meraju po zadocek od hlavicky cize s nozickami maju viac cm :wink:
14. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
may: já se nebojím že neporoste, jen ať zůstane malinký, aby se mi dobře rodilo :grinning: :grinning: :grinning: V noci mě bolelo břicho :frowning2: Tak doufám že to nic není
14. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: u nás sneží o dušu akoby mali byť zajtra vianoce :grinning: dnes ma čaká tá kontrola, prosím myslite na nás nech je všetko ok, ja už by som asi dalšiu stratu mimiča nezvládla :pensive: idem až na 13 hod
14. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub neboj dopadne to fajn :wink: u nas tiez snezi ako som uz pisala,do Vianoc sa mi ta vianocna nalada aj znechuti,zima prisla skoro :unamused:
14. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ja vas nedočtu asi, nesiham s tim stehovanim, co novyho?
14. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: U nas tiez rano padalo trochu a to byvame v nadmorskej vyske nejakych 200mnm..tak neviem, co hlasaju, ze snezenie az od 600, ci 1000dokonca..:grinning:
Ale je hnusno, teraz uz len prsi, fuci, zima, dnes som uz navliekla aj pancuchy a tielka nosim uz vyse tyzdna..:slight_smile: V takychto dnoch by som vyhlasila zakaz chodit do prace! A kedze ma akosi zacalo rano trosku v krku skrabat, pribalila som si k desiate do prace dvojnasobnu davku ovocia..snad zaberie..:slight_smile:

zuzub, drzim palce.. :slight_smile:
14. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky u nás to stejné všude sníh a stále poletuje do toho strašně fučí.šimon už šel do školky pěkně zimně oblečený.stále trpím na ten nízky tlak ale moc mi pomoci neni :confounded: nejvíc doporučují procházky na čerstvém vzduchu ale ven nevystrčim ani nos.
14. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,tak u nás právě také začalo sněžit...
dnes odpoledne se nám taŤka vrátí z Německa z práce,tak se těšíme a půjdeme ven,malý je nadšený ze sněhu, já také (za oknem) :wink:
14. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je holky já vám tak závidim že jste doma... :wink:
Dnes upeču štrůdl, mám na něj strašnou chuť :wink:
14. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
jdu vás jen v rychlosti pozdravit, mizím na nákupy, ale vůbec se mi do té zimy nechce :rolling_eyes: asi už vytáhnu i zimní bundu, tady jsou jen 4stupně :frowning2:

jinak já mám za sebou své první objímání mísy, a to už jsem se chtěla radovat, že mě to třeba mine... tak nic no :unamused:
14. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka: rano, ked ma manzel viezol na stanicu, nam teplomer ukazoval 1,5 stupna.. :confounded: Ja som vytiahla uz nielen zimnu bundu, ale aj rukavice.. :wink:

Ja by som tiez najradsej bola doma, zalezena v posteli, s dobrou knihou a poharom caju.. :dizzy_face:
14. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :wink:
Tak v Brně ještě nesněží, ale je tu hrozně....
Jinak moje nachlazení se stupňuje, takže se asi zítra domluvím s doktorem na gyndě co by mi tak doporučil.. jestli kapky, nebo rovnou neschopenku :unamused:
14. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok