Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
19. apr 2010

Michalag - o Janulce nevíme nic...
Gabap - no pořád je na pořadníku Zdenka, tak holky nepředbíhat 😉

miska1981
19. apr 2010

doli hod miminko, sme zvedave 😉 velka gratulacia a zavidim porod...

baby zmenila som foto, dobre to vidiet?

gabap
19. apr 2010

ja predbihat nechci,ja si pockam az budu na rade 😉

janulka04
19. apr 2010

kocky, ja som tu...vas citam, moje zlate...nebojkajte...len nejako namam co prispiet 😀
navyse, momentalne vybavujeme vela papierov, kvoli pridavkom tu...tak mam tak malinko casu 😵
a ked sem clovek nakukne, tak to je za roman, to sa ani docitat neda...
zajtra mam poradnu....a za posledny tyzden som schudla 5kil...sice teraz 3 nabrala...atak som zvedava, co bude 😒

lolita.9991
19. apr 2010

no ja by som este tyzden pockala a kludne sa aj predbehla

miska1981
19. apr 2010

ja by som sa aj predbehla, ale len o tyzden by mi stacilo 😉

gabap
19. apr 2010

janulko 5kg za tyden 😲 jak to?

antynka1
19. apr 2010

Janulka - stačí podat hlášení, už tě tu pár dní postrádáme a dohadujeme se co je s tebou 🙂

janulka04
19. apr 2010

no, stresy doma, gabap---nechce sa mi to tu pisat...dost tazky tyzden za mnou....hadam uz bude dobre 😔

gabap
19. apr 2010

janul aha ☹ promin ,jasne ze to nebudem rozebirat 😔

janulka04
19. apr 2010

anty...ako vravim....ste zlate, ze na mna myslite...len naozaj...tazky tyzden kocky.... 😔
slubujem, ze sa polepsim... 😉

lolita.9991
19. apr 2010

mne by stacilo 5kg po porodee,

antynka1
19. apr 2010

Janulko - jasný, tak se drž 🙂

doli1
19. apr 2010

fotečky s mobilu

gabap
19. apr 2010

doli sikulka 😵 🤐

janulka04
19. apr 2010

inac, ked uz som tu...otazka....
uvazovali ste niektore, ze budete rodit bez epiduralu? 😕

antynka1
19. apr 2010

Ju,další úžasný kulíšek 🙂 Ještě jednou Doli gratuluji 🙂

gabap
19. apr 2010

doli a co simi na sestricku?

miska1981
19. apr 2010

janulka dufam, ze bude lepsie...len hlavu hore.

ja zas za tyzden tri kila hore a neviem z coho, zda sa mi, ze jem menej, uz sa mi moc do brucha nezmesti a aj tak to ide hore, uz neviem ci sa zajtra postavim z postele ☹

pekny vecer, odchadzame od nasich a vsetkym vela zdravicka, dufam, ze este pridem a neporodim, nemala by som dat ani komu vediet nemam na nikoho cislo, v stredu idem na poradnu, potom k nasim tak napisem....dobru noc.

ale citam vas denno denne aj ked len z mobilu 😉

antynka1
19. apr 2010

Janulka - já to chci zkusit bez epidurálu a co vím, tak Adus taky.

gabap
19. apr 2010

janulko ja to zkusim,nemela jsem ani u maleho 🙂

antynka1
19. apr 2010

Miska, tak komukoli napiš do IP svůj telefon a na oplátku ti ta, co si ji vybereš dá svoje, takhle to tu v pohodě funguje 🙂

michalag
autor
19. apr 2010

doli, malicka je kraaaasna

janulka staci ked obcas podas hlasenie ze ste stale 2v1 😉 🙂 .... a ja idem rodit bez EPI, zvladla som to pri prvom tak zvladneme aj teraz 🙂

janulka04
19. apr 2010

lebo, ja som tiez prvykrat bez a zbazujem, ze raz som prezila...i ked teda nic moc 😅 ...no zeby som to riskla 😵
miska, vdaka...bolo to zle...ale uz sa mi pomaly zivot vracia do normalu... 😵

janulka04
19. apr 2010

miska, slubujem, ze sa polepsim..i ked som vam tusim pisala, ze mam ist 20.4 na poradnu...no chapem, ze tu sa to medzi riadkami strati 😅

michalag
autor
19. apr 2010

inak dnes na poradni sme dopadli celkom dobre ..... malicka ma uz hlavicku pri vychode, otvorena som tesne pre prst (tak ako naposledy), CS=3 (naposledy bolo CS=2) a za 3tt sme pribrali 0,5kg

ale co ma stve je ze Samimu nedopadli dobre vysledky a mame dalsie ATB lebo vraj toho bacila z nosa co mal uz nema ale ma dalsieho 😒 ☹ , predpokladam ze toto mohol chytit aj u krcnej ked sme tam cakali a ma malo zeleza ..... no proste jedno lepsie ako druhe ☹ ..... takze teraz mam strach ze ked sa malicka narodi nahodou skor tak Sami este nebude dostatocne vylieceny a chyti to aj ona 🤐 tak teraz jej dohovaram nech vydrzi aspon do TP

vavenka
19. apr 2010

Ja som sa dnes dozvedela, ze tam, kam sa chystam rodit, mi nikto z anestesiologov epidural nepichne, kedze si riedim krv 🙄 a to som sa spoliehala ze vyuzijem vsetku dostupnu chemiu 🙄

gabap
19. apr 2010

misko deti by nemeli marodit ☹ neboj malicka pocka 🙂

antynka1
19. apr 2010

Michalag - držím palečky at je Samík brzy fit!

zzuzullka
19. apr 2010

michalag, ja som mala takéto výsledky z poradne pred 2 týždňami, presne ako ty, tvárička dole, nejaká branka otvorená na 1 prst- neviem teda kde tam mám akú branku 😀 - a CS3 a to si plánujem, že aspoň do 39tt vydržím, najradšej by som až do 40tt 😅

ja plánujem tiež bez epidurálky...no ale uvidím, možno budem ešte prosiť aby mi pichli niečo proti bolesti 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre