Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kitty123
5. sep 2009

gabap, plněné bramborové knedlíky, mňam mňam 🙂 taky bych si dala

kitty123
5. sep 2009

Dneska jsem mluvila s doktorkou, chodím totiž k tetě, a na první těhu kontrolu a ultrazvuk půjdu až 1.10. To už budu v 9. týdnu, a určitě už se nebudu moct dočkat.

doli1
5. sep 2009

kitty neni to trochu pozdě.co kdyby to bylo mimoděložní.vždy se chodí kolem 5tt právě aby se dr ujistil že je tam kde má byt apotom pozve až později.podle mě je to trochu risk jít na první ultrazvuk tak pozdě.nic špatného ti nepřeji ale náhoda je blbec.právě když by to byla teta tak bych toho využila a už ted bych tam byla dvakrát 😀

v pondělí vypadá že nikdo nejde přidá se někdo k úterý?to jdu já.

u nás jsou hasičské závody a ten náš rarach to prospí a já nic neuvidim 😒

hanybany
5. sep 2009

AHoj těhulky 🙂

Moc vás zdravím 🙂 Je to jako včera, když jsem na "našem" tématu Květen 2009 četla příspěvěk od mamin Květen 2008 😀 a psaly, jak nám to uteče atd...A říkala jsem si...jéjéj, ty už mají velký 3 měsíční mimča....to je ještě doba 😀 Jo, prdlajs 😀 Fakt to utíká 😀

Přeji vám všem krásně prožité pohodové těhotenství a hlavně zdravá miminka 😵

zdenkapo
5. sep 2009

no nevím,záleží na praxi konkrétní dr., já jdu na první prohlídku příští pondělí a to už budu v 8tt...
jj,utíká to, taky mi přijde,že jsem byla nedávno poprvé těhu a synátorovi bude zítra 26 měsíců...

zlababa07
5. sep 2009

Ahoj vespolek, mohu se k vám přidat? Těhu jsem zjistila cca před týdnem a termín mi zatím vychází na 9.května. K dr jsem objednaná na 16.9., to budu 7 tt. Ptala jsem se sestřičky a říkala, že pokud je vše v pořádku, stačí to a alespoň by mohlo být něco vidět na utz 😵

gabap
5. sep 2009

kde jste kdo??? 😕

brisilda
5. sep 2009

ja som tu 😀 😀 😀 😀 bolia ma krize uz od rana ja neviem co to ma znamenat 😠

gabap
5. sep 2009

ja myslim,ze to je asi normalni ne?copak delas?ja zase zehlim 😒

brisilda
5. sep 2009

ja som cely den prelezala manzel okolo mna obskakoval 😉 som zvedava co bude zajtra ☹ tajne sa modlim aby ma nic nebolelo kebyze nesom tehotna tak si dam tabletku ale takto nechcem riskovat asi si to budem musiet odtrpiat do pondelka ☹

doli1
5. sep 2009

ahojky dítě už mám v posteli a táta chlastá 🙂 to bdue v aleji nablito 😀
mě taky sem tam bolí v křižích ale nic hrozného.včera mě dost bolelo břicho snad to nic neznamená.

brisilda
5. sep 2009

doli man tiez vcera bolelo brucho a krize ak bolia casto to nic neni mna tiez obcas pobolievali odkedy som zistila, ze som tehu ale toto co dnes dokazuju je hrozne ☹ len dufam, ze je to tehotenstvom a neni v tom nic ine teplotu nemam

gabap
5. sep 2009

kazda mame nejaky problem 😒 ze by to bylo tim,ze jsme druhomatky a vic se pozorujem a hodne cteme,nebo tim ze uz nam neni 20? 😀 me teda uz neni 😒

simlenka
5. sep 2009

Ahoj,tak my jsme ten studeny den prozili venku na grill party 😀 ale slo to,sezeni bylo v takovym pristresku a Terince jsem dala pro jistotu puncosky a bylo ji teplo.Ja jsem horkokrevna,tak jsem byla jen v tricku a v pohode.Ale vcera vecer bylo drama,Terinka si sahla na rozpaleny hrnec a tak ma spalenou rucicku,hodinu plakala a pak zacla delat kravinky,ale ja bych si fakt nejradsi nafackovala ☹ jo a my jsme terce o miminku rekli hned,protoze mi porad hopsa po brichu,tak aby to nedelala,ale ma v tom zmatek.Ted kdyz ji ukazu na brisko a zeptam se,co to je? Tak uz nerika pupik,ale mimi 🙂 no je na to jeste mrnava.Ja jdu k dr. az pristi pondeli,kontrolni UTZ mam za sebou,ale nejradsi bych cely tehu prolezela na utz,je fajn prcka videt a vedet,ze je vporadku.

doli1
5. sep 2009

šimi už dnes taky měl punčochy.popáleniny to je děs taky šimi šáhl na rozpálené želozo a měsíc jsme chodili na převaze než to bylo úplně dobrý.ono je to chvilička a je to hned ani bys tomu nějak nezabránila.je to prostě vteřina

je pravda že se více pozoruji.trochu mě trápí že mě nic neni.někdy bolí břicho hlavně večer a jsem unavená jinak nic ale při prvnim těhu v této době jsem ani nevěděla že jsem těhu 😀 tak asi vše teprve přijde 😅

brisilda
5. sep 2009

doli mne to pri prvom zacalo v 3 mesiaci 😉 resp. v 8 tt sa to zacina teraz je este zavcasu a asi tie nase problemi su spojene s vekom ja uz nemam 20 ako kedysi 😀 😀 😀 uz mam 27 no teda budem mat 29 .9 😎

doli1
5. sep 2009

já mám 25 první jsem měla v 21letech.
mě to přijde takové divné že mi nic neni ale jsem i ráda 😀

brisilda
5. sep 2009

doli ved mne doteraz tiez nic nebolo a tiez som sa divila 🙂 no dnes ma uz aj zaludok bolel 😒 no dufam, ze to mam s toho tehulkovania a nie s jedenia 😉 doli a na foto je tvoj syn???lebo on nevyzera na 3 rocky 😉

doli1
5. sep 2009

v albu mám šimonek a to je muj syn.on je taková naša malá vychrtlinka a je dosti malí.2letí děti ho dorůstají nemá byt po kom velky ani tlustý.
jaké máš chutě?

doli1
5. sep 2009

divala jsem se do alba a zjistila že žádné nové tam nemám ta poslední je s dubna což je dost stará.polepšim se a přidám další

brisilda
5. sep 2009

fesak 😀 je zlatucky a kto je s tebou na foto v profile???
inak chute nemam ziadne 😉 ale akosi stracam chut na masko a davam prednost zelenine a cestovinam 😀 😀 😀

doli1
5. sep 2009

manžel.
já zas nemohu čut sladké a maso bych si zas dala 😀

brisilda
5. sep 2009

doli ja som mala stale slabost na sladke 🙂 cize tehu mi to neodoprie 😀 😀 😀 ok idem mrknut film na jojke 😉 takze zatial papa a zajtra vas zase pridem navstivit 😉

doli1
5. sep 2009

fatky mě jaksi nejdou nahrát jen něco asi jsou moc velké ale ani na to mě to neupozornuje tak nevim kde je chyba ale něco jsem vložila.já jdu asi spat jako vždy už unavená 😒

gabap
5. sep 2009

jeje asi jsem nejstarsi 😅
dobrouuu 🙂

kingstonka
6. sep 2009

Dobre ranko...

kingstonka
6. sep 2009

.... ja teraz idem k lekarovi cca 8 tyzden a zda sa mi to az skoro po tom co som v prvom musela v uk na ultrazvuk cakat do 12 tt 😉 a do vtedy som bola u lekara len raz a ziadne vysetrenia ani testy- ze domace testy su dost presne 😒 tak som 3 mesiace aj pochybovala ci som vobec teho- keby nebolo nevolnosti...
ak ste sa bavili o veku tak ja patrim k tym starsim 29 😨

zdenkapo
6. sep 2009

dobré dopoledne, tak u nás to dnes vypadá,že by mohlo být lepší počasí,slunko svítí,ale je kosa, musel manža zatopit,tak je dobře....
mě je 25 let a Tomáška jsem měla v 23 a druhé se mi narodí v 26- jsem rozená v dubnu,tak ho možná dostanu k narozkám 😉 první jsem rodila o týden dřív,tak uvidíme....

doli1
6. sep 2009

ahojky všem
dnes u nás taky svití sluníčko.táta si vzal zas šimonka ven tak mám relax.úplně mě překvapuje jak si ho ted bere často abych měla klídek.
dnes jdem na křtiny jdu za kmotru.už se těšim na toho prcka 😀

gabap
6. sep 2009

ahoj holky 😵
obed mam skoro hotovy tak odpocivam
doli taky me manzel prekvapuje jak se ted stara at si odpocinu 😀 zitra mam kontrolu a zacinam se bat jestli tam prcek bude ☹
kingstonko ja mam za par dni taky29 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre