Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

brisilda
6. sep 2009

ahojte kocky tak mna tie krize stale bolia ☹ vcera som pri cikani pocitovala aj jemne stipanie uz sa normalne bojim 🙄 ci nemam zapal ☹ zacala som pit urologicky caj myslite ze ho v tehotenstve mozem? normalne sa uz bojim prave teraz ked sa vyvijaju organy maleho dobca ma chytaju kadejake choroby 😢 je mi s toho uz do placu 😢

doli1
6. sep 2009

brisilda moc bych ho nepila přece jen jsou to bylinky.spíše bych pila čaj s brusinek.uřčitě bych šla k dr s močí bílkovina je potvora.

doli1
6. sep 2009

holky na mě už přišlo noční jídlo 🙂) v noci jsem se probudilo a to bylo děsný jaký jsem měla hlad.chvíli jsem přemýšlela jestli vstanu a pozvracim se nebo pro to jídlo dojdu.došla jsem snědla rohlík a šla spokojeně zas spat.jako minulé těhu přesně v jednu v noci

gabap
6. sep 2009

bris,ja bych ho taky radeji nepila,zkus se zeptat v lekarne 😉
doli,ty jo nocni jidlo 😀 ja zase hooodne jim vecer 😅

hedvikas
6. sep 2009

Ahojky, no já se snad přidám taky...Jsem prvnička🙂

hedvikas
6. sep 2009

Já snad taky...🙂

brisilda
6. sep 2009

ahojte tehulky takze ja som si ten caj dala vcera vecer a dnes rano ☹ nevedela som ze sa nesmie kedze na krabicke sato nepise no bola som v lekarni a dali mi tabletky s brusnic vraj sa to moze 😉 a ten cajik co mi poradila doli nemaju u nas vobec no vraj to je uzasna vec tak mi lekarnicka povedala ze mi ho po kamoske zozenie 😉 a ten urol. caj vraj moze sposobit predcasny porod , potrat alebo zamedzi prisun zivin pre dieta ☹ takze som s toho teraz nervoznalebo som to nevedela 😒 zajtra idem k dokimu a som zvedava co mi povie

brisilda
6. sep 2009

inak kocky ake ovocie by sa nemalo v tehotenstve? dufam ze banany pomarance , jablka , melon a broskyne mozem lebo uz ma nacisto klepne na nete nikde nemozem najst comu sa mam vyhybat

dezyre
6. sep 2009

Ahoj holky... můžu se k Vám přidat?...
Jinak brisi.. já si dávám docela pozor na pomeranče 🙂 protože se mi občas stane .. za normálního stavu 😀 že se překyselím a celá se z nich osypu ... jinak si myslím, že ostatní ovoce ti jen prospějí... už jen ty banány, ve kterých je plno vlákniny.. a chodí se dobře na velkou 😀 😀 😀 a meloun patří mezi nejzdravější zeleninu... jinak já se teďkom docela dost láduju borůvkama 😅

gabap
6. sep 2009

ahoj dezyre 🙂
bris,ja myslim ze v rozumnem mnozstvi neublizi nic,ne?
dezyre ja prave ke konci tehu snedla DENNE i kilo pomerancu nebo mandarinek 😀

dezyre
6. sep 2009

ty jo gaby to tě obdivuju 😀 ale ono na každýho to asi působí jinak ... jednou jsem četla takovej zajímavej článek o tom, že vlastně my tady v naší republice máme tělo stavěné na "naše" ovoce jako jablíčka, kadlátky, broskve atd atd.. a vůbec bychom neměli jíst tropické ovoce.. proto někteří lidé mají alergie ...
I když mě když to chytne.. tak toho taky dokážu sníst kilo.. ale to pak vypadám 😀 😀 😀

zdenkapo
6. sep 2009

vítám dezyre 😉,kdypak jdeš k mudr?
brisi já myslim,že můžeš být v klidu,trocha toho čaje neublíží,to bys myslim musela vypít litry denně....
jíst se taky může snad všechno- dokonce i plísňové sýry říkají dr. že nevadí... spíš si myslim,že je důležitá hygiena způsob přípravy- žádná nevařená vejce,nedopečené maso,nebo dokonce tatarák,hlavně řádně myjte ovoce a zeleninu-bacha na listeriosu, předloni sestřenka potratila kvůli listeriose.... ale to by člověk nemohl nic-natož chodit do restauce-tam člověk nkdy neví 😒 -ale taky jsem chodila i v prvním těhu...
hodně by se měly jíst ořechy a mandle kvůli hořčíku a sezamová semínka kvůli vápníku...
manža peče koláč se švestkama,už to voní,tak se těšim 😉

dezyre
6. sep 2009

Ahoj Zdeni.. děkuji za přivítání. Já už jsem u doktora byla.. poprvé, šla jsem na krev a dělal mi už ultrazvuk, to bylo někdy ve 4 plus 5 tt, na ultrazvuku už prý "něco" viděl a hodnoty HCG jsem měla asi 800, s tím, že mi řekl, že hodnoty mám ještě moc nízké, a za týden bych se měla ukázat znovu na krev... takže za osm dní jsem tam naklusla znovu, a to už jsem měla HCG 19 tisíc a nějaký drobný 😀 no a na příští týden si mě objednal už do poradny.. teda zdá se mi to docela brzo, ale tak jsem zase ráda na druhou stranu.. Myslíš, že na srdíčko je ještě brzo, když bych měla být 6 plus 4tt? ..
A ty už si byla Zdeni u doktora?
Co se týká toho čaje.. tak jsem taky někde četla, že by se měly docela omezit bylinky ... takže jak jsem byla zvyklá vypít denně litry čaje.. teď už piju tak max. půl litru kontryhelu 😉

stacynka
6. sep 2009

ahoj dezyre, ja som bola na uzv 6+3 a srdiecko uz bolo takze uz by si mohla aj ty mat
baby ja vas sem tam nakuknem, termin mam sice 26.aprila ale maleho som prenasala tak nikdy neviem 🙂 😉

brisilda
6. sep 2009

zdeni dik za radu ja som pri prvom citala iba knihu pre tehotne cize co sa moze a co nie som akosi neriesila 😀 no teraz jeden povie tak druhy tak napr. v knihe sa pise ze grapefruit mozem a tu na nete ze sa nesmie 😉 o tom caji som to netusila inak by som ho nebrala no tak som sa vecer zlakla ked ma cely den boleli krize a vecer pri moceni som uz pocitovala stipanie ☹ bala som sa aby som nemala nieco s oblickami tak som si dala ten caj kedze nic ine doma nemam 😠 a ako bonus aj rano ☹ idem zajtra k svojmu dokimu tak mu to spomeniem dufam, ze bude vsetko v poriadku

doli1
6. sep 2009

brisilda já bych se toho čaje ani nebála.měla jsi ho jen dvakrát.pokud jednou je zavrtaný tak mu ani čaj nepomůže ven.rozhodně zítra vem raní moč k dr aby se zjistila bílkovina ale třeba to nic nebude na netu se můžeš dočíst že někdy se rělo brání těhu nějakou infekcí.

6+3 už by srdíčko mohlo byt

kingstonka
6. sep 2009

ahojte...no z toho co sa moze jest pocas tehotenstva a co nie mam aj ja chaos... raz citam, ze arasidy v ziadnom pripade nie- kvoli alergii, potom zas ze ak matka ani otec alergikmi ne su tak mi sa v malych mnozstvach malo- nech zi dieta zvyka -a potom sa tym predide alergii-tak nech si clovek vyberie....

ja som bola isty cas v prvom teh. dost zavisla na mandarinkach - a potom som tiez pocula ze by sa nemali 😒

brisilda
6. sep 2009

kocky ja som dospela k zaveru ze v malom mnozstve sa moze vsetko 😉 okrem alkoholu cigariet a drog 😀 😀 😀

kingstonka
6. sep 2009

suhlas

brisilda
6. sep 2009

😀 inak tu na nete sa sice clovek vela dozvie ale aj zbytocne stresuje 😒 inak vlakninu vraj mozmev hojnom pocte 😀 ale vela vitaminou neodporucam hlavne nie tie ktore sa nevylucuju mocom kdeze moze dojst k predavkovaniu a zaroven k poskodeniu plodu ☹

gabap
6. sep 2009

cau kocky 😉 ja zase depkuju ☹ blizi se kontrola ☹
nebudu vas prudit moji naladou,takze dobrou 😉
jo a vsem ktere jdou zitra k dr.drzim pesti 😵

brisilda
6. sep 2009

a preco depkujes???uz si ako ja 😀 😀 😀

gabap
6. sep 2009

bris 😀
no mam strach ze to nedopadne dobre ☹ kurna kdybych vse necetla na netu tak mam klid 😖

brisilda
6. sep 2009

no to iste si hovorim aj ja 😉 tiez sa velmi bojim ale musime to predychat co ma byt bude a nijako to neovplivnime 😉 hlavu hore vsetko bude v poriadku a s coho konkretne mas strach?

gabap
6. sep 2009

kdybych nespinila a nemela ty bolesti tak se vcelku nebojim,ale tak mam strach ze tam prcek zitra nebude a budu muset na revizi ☹
manzel uz mi nadava,ze to se mnou neni k vydrzeni,protoze ja jsem sileny pesimista

brisilda
6. sep 2009

gaba neboj aj aj by som sa bala presne ako ty ale dostavala si lieky cize sa to podchtilo v cas nemas sa coho bat juuj keby si vedela ako som ja stresovala ked som si citala o mimomaternicovom tehu 😝 juuuj a stale s niecim stresujem cize chce to len klud pisala si ze si velmi nekrvacala cize to neni az take zle inak by sa s teba krv priam liala cize nemas sa coho obavat a hlavu hore mrnusko je v poriadku 😉

stacynka
6. sep 2009

gabap ak ta to ukludni moja sestra krvacala nie spinila v dvoch tehotenstvach vzdy tak dva tyzdne, obidva krat aj v nemocke bola a ma krasne zdrave deti siestacku a stvrtaka neboj bude ok

kingstonka
6. sep 2009

gabap- vazne nema zmysel sa dopredu trapit... ale ak sa tak velmi bojis tak super, ze uz zajtra ides k lekarovi - a verim, ze budeme od teba pocut len dobre spravy

... ja uz zase pochybujem ci som teho 😒 uz ma zase chytaju napady, ze by som si mala kupit dalsi test - ked do 16.9. je este taaak daleko.... najlepsie je asi otehotniet tak, ze sa zena na to nepripravuje a prve tyzdne ani nevie ze je tehotne a je to ako prekvapenie...

rozbolela ma hlava ...uz si asi idem lahnut... dobru noc

brisilda
6. sep 2009

kingstonka neboj si tehu 😀 aj ja mam doma este jeden test 😀 a kontrolujem ci palicky neusli 😉

dezyre
6. sep 2009

tak koukám, že nejsem jediná střelená 😉 já ještě předevčírem čůrala na test taky, jestli se tam opět objeví //

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre