• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
jdu spát dobrou noc zítra papa
8. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku doli :wink:
Je to pre mna fakt napochopitelne ze to niekto chápe v mojom okoli zatial nikto :angry:
8. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa uz idem pobrat do rise snov :slight_smile: nejak to tu dlho trva a už mi klipkaju kukadla
Taaak všetkým tehulkám dobru nocku a krasne snenie...... :dizzy_face:
8. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olga ja som brala pri prvom tehu penicilin ale v druhom trimestri neboj moze sa bude to oki :wink:
8. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka: Tak koukám, že brzy budem řešit garderobu, budem si dávat tipy :wink: Já jsem na hadry strašně, na to mě užije :grinning:
Jinak já jsem nekouřila nikdy, ale obdivuju ty, co dokážou přestat ze dne na den :pensive:
Kávě se snažím vyhýbat, i když jsem na ni byla hodně zvyklá, každý den aspoň jednu. Zatím jsem měla myslím jen jednu a jednu bez kofeinu, jinak piju Caro.
No a zatím je mi dobře, takže se snažím jíst normálně, pravidelně, zdravě, ale taky předpokládám, že mi ta drsná doba nastane. Teď mi bývá podivně jen večer a to zaspím :sweat_smile:
8. sep 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olga tak to je potom dobre niekedy zeny v 1 trimestri uzivaju rozne lieky a na anginu treba len antibiotika inak sa to liecit neda a viem aka vie byt angina zakerna :frowning2:
co sa tyka cigariet tak su zeny ktore fajcia aj cele tehotenstvo no treba brat do uvahy ze prve 3 mesiace su na vyvoj plodu velmi dolezite vyvija sa srdiecko a vsetke organy takze ja by som to neriskovala :frowning2: ono moze to mat vplyv na babatko ale aj nemusi kamoska bola velka hrdinka ked fajcila cele tehotenstvo a ked mala mala rok tak jej zistili srdcovu vadu a museli operovat tak isto jej chybal aj rastovy hormon :cry: je to invidualne cize rozhodnutie je na tebe
9. sep 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak co sa tyka nevolnosti tak mna to uz chytilo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zachodova misa sa stava mojou spolocnickou :cry: no stale lepsie ako bolest zaludka :wink: andelka aj ja pijavam Caro :grinning: ale akosi teraz nemam chut ani na kavu ani na Caro proste nanic :cry: ale vodu pijem pravidelne :slight_smile:
9. sep 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, nějakou dobu jsem tu nebyla. Mám za sebou kontrolu u dr. a zatím je vše jak má být. Podle krve a ultrazvuku jsem 5+2. Další kontrolu mám 7.10 to už bude snad i srdíčko a vše jak má. Člověk musí věřit :slight_smile:
9. sep 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak to tu pročítám, dost těhulek přibylo. Gratuluji :dizzy_face:
Doli: máme úplně stejně staré fazolky :slight_smile:
9. sep 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano tehulky. Tak ja som sa vam vcera aj bala napisat, ale tearz potrebujem povzbudit :frowning2: .Vcera rano som si robila test a bol tam len tienik a pritom som vobec nekrvacala ani nic, tak som si povedala, ze bol asi zly test. :confounded: . Vecer na zachode mi kvapla kvapka krvi do zachoda, ale bol to skor ruzovy vytok ako cista krv :fearful: Tak som sa zlakla, ze sme isli do nemocnica na pohotovost...mna totiz stale pali vlavo dolu :frowning2: . Lekar hladal, hladal, ale nic nevidel. Iba ze je zvacsena maternica a sliznica je zvysena, ale ze zatial tam nic nie je...ani mimo maternice :frowning2: . Ovulaciu som mala asi 17.08. a naposledy sme sa milovali 15.08., tak neviem, mozem byt naozaj v uplnom zaciatku, ze to este nie je na sono vidiet???? :confounded:
Dnes mi moja sestricka brala krv na HCG a zajtra poobede mi zavola...potom uvidime, kedy eventualne pojdem k doktorovi. Drzte mi palce...prosiiiiiiim :wink:
Vsetkym vam gratulujem!
9. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :dizzy_face:
olgo s cigaretama neporadim :unamused:
dracinku to je fajn :dizzy_face:
jagabinko ja jsem taky 2 dny krvacela a pak spinila,dostala jsem leky a uz to preslo,byla jsem na utz a dr.rikal,ze prcek roste jak ma,tak neboj,jo a hrozne me bolelo bricho
9. sep 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky šimča ve školce a já doma:slight_smile:)
jagabinka chtěla bych tě nějak potěšim ale nevim nevim.třeba se ještě neco ukáže ale pokud bylo naposledy 15.8 tak by měli byt čárky už hezké
9. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Ti gabap, ze sa ma snazis ukludnit :slight_smile: . Ja viem, ze si chudatko mala problemy...hlavne, ze uz je vsetko OK.
a kedy by malo byt uz nieco viediet na utz? myslite tiez, ze je skoro, ked ovulacia bola 17,08?
9. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracinek a jaký termín porodu ti dali?
9. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jagabinka: já měla ovulku 16.8 a na ultrazvuku jsem byla ve čt 3.9 a už tam byl váček a včera fazolka :slight_smile:
doli: zatím termín nemám určený ale pokud má dnes 5t2d tak to vychází kolem 13.5 :slight_smile: Jak se cítíš? Máš nějaké příznaky?
9. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jagabi,to o tom testiku jsem prehledla :confused: ty carecky by uz mely byt silne,ne?
9. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já teda měla ovulku 18.8 a máme to stejný no uvidíme co řeknou příště.
mám často hlad a chutě,jsem unavená a nateklé prsa ale jinak nic.špatně mě neni.myslim že vše teprve přijde.co ty?
9. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem, sa bojim...uvidim :frowning2: . Neviem, ci bol test na prd alebo ja :angry: . Pockam do zajtra...tak uvidim...potom napisem, zatiel papa
9. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdy jdeš na příští kontrolu. Já áž 7.10. už se těším až tam místo fazolky bude prcek :slight_smile:
No já jsem unavená, obcas malatna, prsa pobolívají a podbřišek se občas taky ozve. jinak zatím taky nic :slight_smile: Třeba budeme patřit mezi ty šťastnější bez ranních nevolností :wink:
9. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu 29 září.podbřišek mě taky hodně trápí.já nezvracela ani u šimona tak snad ani ted.jen to noční jídlo to je děs
9. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo taky bych papala furt :slight_smile: Tak to jdes o tyden dřív :slight_smile: Šimonek je pěknej klučina, co teď přejete si holčičku?
9. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :slight_smile:
9. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase kluka Marečka ale nějak vnitřně citím že by to mohla byt holka.jednou jsem si nechala počítat podle krve co bych měla byt za děti a vyšli mi samí kluci a táta je taky ze samích kluků takže je větší pravděpodobnost kluka.
měla jsi krásné svatební šaty.včera jsem v brně viděla podobné byli bilé a pásek červený a vzadu červená vlečka hodně podobné těm tvím.no moc krásné úplně jsem se nad němi rozplívala.
9. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag ahojky jak se dnes vede?
9. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misko cau :dizzy_face:
9. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
olga a kedy si bola chora? Lebo do 4tt-5tt (ale nechcem trepat) to este nejde k babatku, lebo nie je vyzivovane z placenty ... co sa tyka fajcenia, ja som fajcila 3-4 denne, ale prestala som ale aj tak mam strach ... ja som si kupila tic-tac a vzdy ked mam chut tak si jeden dam a uz ma to potom ciga nejako netrapi, ale prve 3-4 dni to bolo horsie, teraz som si uz zvykla a peniazky si odkladam do pokladnicky a na konci tehu, alebo po porode z toho kupim nieco pre malicke :wink: , je to dobra motivacia aspon pre mna ... len dufam ze uz potom nebudem taka sprosta a nezacnem opat ked prestanem kojit ... a co sa tyka knizky, tak my sme uz dostali, ale srdiecko sme este nemali a sestricka mi povedala ze na sono pojdem az okolo 12tt a vtedy uz urcite bude, co viem aj sama, lebo malickej fazulke verim ze je v poriadku :wink: :slight_smile:
9. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doli, super, ja nevolnosti nastastie nemam ale obcas mam akoby plny zaludok a popri tom jem dost malo, lebo mi nechuti
Ozaj chcela som sa spytat ake vitaminy beriete, lebo ja som si kupila Maternu DHA a sestricka mi povedala ze Femibion je lepsi na zaciatku tehu hlavne koli tej kyseline listovej, ze Maternu si mam dat potom v poslednom trimestri
9. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koupila jsem si kyselinu listovou a vitamin B6 jmenuje se to elasti-q pro zdravý průběh těhotenství.tak jsem si včera koupila čaj pro těhotné a náhrašku za kávu tak meltu.
9. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli,tak pokud to půjde,tak spíš to vydrž známá v těhu kouřila a holka má astma a prý to je kvůli tomu,tak nevim,ale kouřila dost-což nechápu...
9. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám taky kyselinu listoou a koupila jsem si těhotenský čaj. Zatím zůstanu jen u tohoto. Moc prašků a vitaminu taky není dobrý-nic se nemá přehánět :slight_smile:
Doli: děkuji, do šatiček jsem se zamilovala na první pohled :wink: Hned bych si to zopakovala. Přitom to není tak dávno ... Kdy ty jsi se vdávala. taky vám to moc slušelo a sluší :slight_smile:
9. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok