Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
8. sep 2009

jdu spát dobrou noc zítra papa

olga77
8. sep 2009

Dobru nocku doli 😉
Je to pre mna fakt napochopitelne ze to niekto chápe v mojom okoli zatial nikto 😠

olga77
8. sep 2009

Aj ja sa uz idem pobrat do rise snov 🙂 nejak to tu dlho trva a už mi klipkaju kukadla
Taaak všetkým tehulkám dobru nocku a krasne snenie...... 😵

newyorkgirl
8. sep 2009

olga ja som brala pri prvom tehu penicilin ale v druhom trimestri neboj moze sa bude to oki 😉

andelka
8. sep 2009

zdenka: Tak koukám, že brzy budem řešit garderobu, budem si dávat tipy 😉 Já jsem na hadry strašně, na to mě užije 😀
Jinak já jsem nekouřila nikdy, ale obdivuju ty, co dokážou přestat ze dne na den 😔
Kávě se snažím vyhýbat, i když jsem na ni byla hodně zvyklá, každý den aspoň jednu. Zatím jsem měla myslím jen jednu a jednu bez kofeinu, jinak piju Caro.
No a zatím je mi dobře, takže se snažím jíst normálně, pravidelně, zdravě, ale taky předpokládám, že mi ta drsná doba nastane. Teď mi bývá podivně jen večer a to zaspím 😅

brisilda
9. sep 2009

olga tak to je potom dobre niekedy zeny v 1 trimestri uzivaju rozne lieky a na anginu treba len antibiotika inak sa to liecit neda a viem aka vie byt angina zakerna ☹
co sa tyka cigariet tak su zeny ktore fajcia aj cele tehotenstvo no treba brat do uvahy ze prve 3 mesiace su na vyvoj plodu velmi dolezite vyvija sa srdiecko a vsetke organy takze ja by som to neriskovala ☹ ono moze to mat vplyv na babatko ale aj nemusi kamoska bola velka hrdinka ked fajcila cele tehotenstvo a ked mala mala rok tak jej zistili srdcovu vadu a museli operovat tak isto jej chybal aj rastovy hormon 😢 je to invidualne cize rozhodnutie je na tebe

brisilda
9. sep 2009

inak co sa tyka nevolnosti tak mna to uz chytilo 😠 😝 zachodova misa sa stava mojou spolocnickou 😢 no stale lepsie ako bolest zaludka 😉 andelka aj ja pijavam Caro 😀 ale akosi teraz nemam chut ani na kavu ani na Caro proste nanic 😢 ale vodu pijem pravidelne 🙂

dracinek
9. sep 2009

Ahoj holky, nějakou dobu jsem tu nebyla. Mám za sebou kontrolu u dr. a zatím je vše jak má být. Podle krve a ultrazvuku jsem 5+2. Další kontrolu mám 7.10 to už bude snad i srdíčko a vše jak má. Člověk musí věřit 🙂

dracinek
9. sep 2009

Jak to tu pročítám, dost těhulek přibylo. Gratuluji 😵
Doli: máme úplně stejně staré fazolky 🙂

jagabinka
9. sep 2009

Dobre rano tehulky. Tak ja som sa vam vcera aj bala napisat, ale tearz potrebujem povzbudit ☹ .Vcera rano som si robila test a bol tam len tienik a pritom som vobec nekrvacala ani nic, tak som si povedala, ze bol asi zly test. 😖 . Vecer na zachode mi kvapla kvapka krvi do zachoda, ale bol to skor ruzovy vytok ako cista krv 😨 Tak som sa zlakla, ze sme isli do nemocnica na pohotovost...mna totiz stale pali vlavo dolu ☹ . Lekar hladal, hladal, ale nic nevidel. Iba ze je zvacsena maternica a sliznica je zvysena, ale ze zatial tam nic nie je...ani mimo maternice ☹ . Ovulaciu som mala asi 17.08. a naposledy sme sa milovali 15.08., tak neviem, mozem byt naozaj v uplnom zaciatku, ze to este nie je na sono vidiet???? 😖
Dnes mi moja sestricka brala krv na HCG a zajtra poobede mi zavola...potom uvidime, kedy eventualne pojdem k doktorovi. Drzte mi palce...prosiiiiiiim 😉
Vsetkym vam gratulujem!

gabap
9. sep 2009

dobre ranko kocky 😵
olgo s cigaretama neporadim 😒
dracinku to je fajn 😵
jagabinko ja jsem taky 2 dny krvacela a pak spinila,dostala jsem leky a uz to preslo,byla jsem na utz a dr.rikal,ze prcek roste jak ma,tak neboj,jo a hrozne me bolelo bricho

doli1
9. sep 2009

ahojky šimča ve školce a já doma🙂)
jagabinka chtěla bych tě nějak potěšim ale nevim nevim.třeba se ještě neco ukáže ale pokud bylo naposledy 15.8 tak by měli byt čárky už hezké

jagabinka
9. sep 2009

dakujem Ti gabap, ze sa ma snazis ukludnit 🙂 . Ja viem, ze si chudatko mala problemy...hlavne, ze uz je vsetko OK.
a kedy by malo byt uz nieco viediet na utz? myslite tiez, ze je skoro, ked ovulacia bola 17,08?

doli1
9. sep 2009

dracinek a jaký termín porodu ti dali?

dracinek
9. sep 2009

jagabinka: já měla ovulku 16.8 a na ultrazvuku jsem byla ve čt 3.9 a už tam byl váček a včera fazolka 🙂
doli: zatím termín nemám určený ale pokud má dnes 5t2d tak to vychází kolem 13.5 🙂 Jak se cítíš? Máš nějaké příznaky?

gabap
9. sep 2009

jagabi,to o tom testiku jsem prehledla 😕 ty carecky by uz mely byt silne,ne?

doli1
9. sep 2009

já teda měla ovulku 18.8 a máme to stejný no uvidíme co řeknou příště.
mám často hlad a chutě,jsem unavená a nateklé prsa ale jinak nic.špatně mě neni.myslim že vše teprve přijde.co ty?

jagabinka
9. sep 2009

no ja neviem, sa bojim...uvidim ☹ . Neviem, ci bol test na prd alebo ja 😠 . Pockam do zajtra...tak uvidim...potom napisem, zatiel papa

dracinek
9. sep 2009

a kdy jdeš na příští kontrolu. Já áž 7.10. už se těším až tam místo fazolky bude prcek 🙂
No já jsem unavená, obcas malatna, prsa pobolívají a podbřišek se občas taky ozve. jinak zatím taky nic 🙂 Třeba budeme patřit mezi ty šťastnější bez ranních nevolností 😉

doli1
9. sep 2009

jdu 29 září.podbřišek mě taky hodně trápí.já nezvracela ani u šimona tak snad ani ted.jen to noční jídlo to je děs

dracinek
9. sep 2009

jo taky bych papala furt 🙂 Tak to jdes o tyden dřív 🙂 Šimonek je pěknej klučina, co teď přejete si holčičku?

michalag
autor
9. sep 2009

Dobre ranko 🙂

doli1
9. sep 2009

zase kluka Marečka ale nějak vnitřně citím že by to mohla byt holka.jednou jsem si nechala počítat podle krve co bych měla byt za děti a vyšli mi samí kluci a táta je taky ze samích kluků takže je větší pravděpodobnost kluka.
měla jsi krásné svatební šaty.včera jsem v brně viděla podobné byli bilé a pásek červený a vzadu červená vlečka hodně podobné těm tvím.no moc krásné úplně jsem se nad němi rozplívala.

doli1
9. sep 2009

michalag ahojky jak se dnes vede?

gabap
9. sep 2009

misko cau 😵

michalag
autor
9. sep 2009

olga a kedy si bola chora? Lebo do 4tt-5tt (ale nechcem trepat) to este nejde k babatku, lebo nie je vyzivovane z placenty ... co sa tyka fajcenia, ja som fajcila 3-4 denne, ale prestala som ale aj tak mam strach ... ja som si kupila tic-tac a vzdy ked mam chut tak si jeden dam a uz ma to potom ciga nejako netrapi, ale prve 3-4 dni to bolo horsie, teraz som si uz zvykla a peniazky si odkladam do pokladnicky a na konci tehu, alebo po porode z toho kupim nieco pre malicke 😉 , je to dobra motivacia aspon pre mna ... len dufam ze uz potom nebudem taka sprosta a nezacnem opat ked prestanem kojit ... a co sa tyka knizky, tak my sme uz dostali, ale srdiecko sme este nemali a sestricka mi povedala ze na sono pojdem az okolo 12tt a vtedy uz urcite bude, co viem aj sama, lebo malickej fazulke verim ze je v poriadku 😉 🙂

michalag
autor
9. sep 2009

doli, super, ja nevolnosti nastastie nemam ale obcas mam akoby plny zaludok a popri tom jem dost malo, lebo mi nechuti
Ozaj chcela som sa spytat ake vitaminy beriete, lebo ja som si kupila Maternu DHA a sestricka mi povedala ze Femibion je lepsi na zaciatku tehu hlavne koli tej kyseline listovej, ze Maternu si mam dat potom v poslednom trimestri

doli1
9. sep 2009

koupila jsem si kyselinu listovou a vitamin B6 jmenuje se to elasti-q pro zdravý průběh těhotenství.tak jsem si včera koupila čaj pro těhotné a náhrašku za kávu tak meltu.

zdenkapo
9. sep 2009

oli,tak pokud to půjde,tak spíš to vydrž známá v těhu kouřila a holka má astma a prý to je kvůli tomu,tak nevim,ale kouřila dost-což nechápu...

dracinek
9. sep 2009

já mám taky kyselinu listoou a koupila jsem si těhotenský čaj. Zatím zůstanu jen u tohoto. Moc prašků a vitaminu taky není dobrý-nic se nemá přehánět 🙂
Doli: děkuji, do šatiček jsem se zamilovala na první pohled 😉 Hned bych si to zopakovala. Přitom to není tak dávno ... Kdy ty jsi se vdávala. taky vám to moc slušelo a sluší 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre