Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
9. sep 2009

mam taky listovku, to uplne staci 😉 dnes jdu na gyndu, tak uvidime... 😉

bramburka
9. sep 2009

jinak kafe jsem se nezvzdala, alwe piju 1 denne a to jeste necafe s mlikem, no tak myslim, ez to neni takova hruza, ale dnes si koupim Caro kávu.

doli1
9. sep 2009

bramburko moc držim palečeky at je vše jak má byt.
dracinek taky jsem se hned do těch šatů zamilovala.byl to super den ale den porodu byl ještě lepší.svatbu jsme měli před 4 roky.

bramburka
9. sep 2009

jinak kourit jsem prestala pred 4 lety a uz nezacnu, mama ma z koureni ted rakovinu plic a pradeda ji mel taky, nebudu to riskovat. Chapu ale ze je to tezke, ja prestala ze dne na den, sok to nebyl, musim rict, ze totiz clovek se musi rozhodnout a opravdu to chtít!!! a kdyz chce, tak to jde. Jinak pozor, koureni v tehu hodne zvysuje taky syndrom náhlého úmrtí. Oli, zvládneš to!!!

doli1
9. sep 2009

co to je ta caro káva?

dracinek
9. sep 2009

doli: tak to jsem ráda, že jsi to měla stejné. 4 roky, to je pěkné ... To my s manželem spolu 4 roky žijeme.
bramburka: taky držím palečky

bramburka
9. sep 2009

Caro káva je něco jako melta, ne? a je fakt dobrá...myslim, ze jimaji ted v akci vAlbertu a maji ji i v Tescu... 😉

bramburka
9. sep 2009

hlavně je to přírodní a není to chemie, jako jsou ty jiné kávy bez kofeinu... 😒

olga77
9. sep 2009

Dobré ranko babulky 😉
trošku neskor,ale nie zakaždým sa s práce dá..s tým fajčeným mam hrozný problém a hlavne je to strašna doba 11 rokov som fajčila denne pol krabičky takže teraz nervák,ale sa snažím a zatial som vyfajčila len jednu.Dufala som, že mi bude zle a tým to bude vyriešené no nič také sa nestalo.Určite by som nechcela aby malinke malo problémy a nie ešte astmu 😒
Ja papam acidofolan a duphaston od dr.Jem všetko načo mám chuť a hlavne veľa vobec sa neviem ovládať,nebýva mi zle tak sa desím ako budem vyzerať o 2-3 mesiace 😖 .. Ale kašlat na postavu mala som 49kg pred tehu a každy krútil hlavou či sa necítim a či nie som chorá ked som taka chudá,tak verím že to čo naberem potom zhodím 😉 kavu si dávam len ráno a to nescu..
V piatok mam sono tak som zvedavá či mi da dr. už knižku...

bramburka
9. sep 2009

Olgo, nechci to zlehčovat, ale kamaradka je taky silna kuracka a kourila asi tak 5 denne a vsechny jeji 3 deti jsou zdravé...nez by si se nervovala, radsi si dej práska, protoze je to lepsi nez byt nervozni, to je pro mimi mnohem horsi bych rekla, myslim, ze se neboj a porad se s Dr. co s tim...

zdenkapo
9. sep 2009

taky piju CARO,kávu nee
holky mě je blbě většinou celý den,blinkat chodim kolem 4. ráno už a před chvílí zas... jestli to tak půjde dál,tak se snad budu muset přeobjednat u dr. až na pozdní odpoledne,což bych nerada,už tak jdu až příští pondělí...
s mým manželem jsme od jara 2000,takže devět let a něco,příští rok máme 10 let a nadělíme si snad druhé mimi 🙂

doli1
9. sep 2009

koukla jsem na netu co to je tak to si koupim snad ju v obchode mají.nebo tu meltu.
snažim se zatopit 😠 ten krb je pěkná potvora vypadá to že to zdechlo
my už jsme s manželem 7 let

doli1
9. sep 2009

oli ještě vim že jsou nějaké filtry a potom to kouření neni tak škodlivé.nebo je jestě umělá cigareta krterá ti dává do těla čistý nikotýn a ty škodlivé látky tam nejsou ale tohle stojí hodně

olga77
9. sep 2009

Bramburka,ono to je asi individuálne a tažko povedať od čoho to závisí.Moja segranka ma obe deti tiež zdravé a fajčila uplne ako keby ani nebola tehotná počas celej doby, ale tiež poznám baby čo si občas zapálili a maju dost chorých drobcov.

Jednoducho viem,že by som to nemala vôbec len je to fakt ťažké ☹
Asi si aj ja pojdem kupit to Caro cafe 🙂

olga77
9. sep 2009

babulky musim sa s Vami rozlúčiť ohlasila sa šéfová tak musim sa tváriť že pracujem 😉

Pekný dník a večer sa pridám na kus reči...

dracinek
9. sep 2009

jo tak my jsme s manželem 8 a pul roku, 4 roky spolu bydlíme a pul roku jsme svoji 🙂

bramburka
9. sep 2009

my spolu chodime od roku 2000, manzele jsme 3 roky.

Jdu ven s malou, je krasne, ozvu se odpo, co rikala mUDR.

zdenkapo
9. sep 2009

holky to je hrůza tu na severu s prací...manžel nikdy nebyl bez práce a před 3 měsíci měla firma,kde pracoval krizi,ostatně jako mnohé další a hromadně propustili strašně moc lidí,děs... naštěstí dostal 5 měsíční odstupné a na pracáku to docela jde,ale on je ten typ,že pořád musí něco dělat a dost mu vadí,že práci nemá... pořád jezdí a shání,jenže většinou mu řeknou,že sami propouštění... teď mi volal,že to snad klapne a v jedné firmě by ho vzali,tak uvidíme...už aby bylo po krizi...spousta lidí přišla o práci

cuculik1
9. sep 2009

ahojte tak sa pridavam aj ked este neviem na com som. vcera som bola na prvej prehlaidke ale neodisla som moc nadsena. dr mi povedal, ze tam nic nevidi hoci doma mi "svieti" 7 pozitivnych testov. poslednu menstruaciu som mala 1.8, obacas mavam troska dlhsie cykli okolo 32 , ale uz aj tak by tam malo nieco byt. zajtra mam ist na krvne testy hcg, inac nemam ziadne tazkosti, spinenie alebo bolesti ako sa opisuje pri mimomaternicovom , ale aj tak ma to poriadne vystrasilo, tak mi ostva len cakat, ale je to na zblaznenie... 😒

monika.c
9. sep 2009

Ahojte,tak aj ja sa pridavam k vam.Sice som uz pisala do apriloviek 2010,ale dufam,ze mi odpustia,ked zostanem tu.Ani ja nemam este tehotenstvo potvrdene,lebo momentalne zijeme v zahranici a viem,ze prve testy tu robia az okolo 10 tyzdna,vlaste tak ako na Slovensku,ale myslim,ze ked pojdem koncom septembra,ze nic sa nestane.Inak mne uz byva zle,stale by som len spala a to musim chodit do prace a este sa venovat aj synovi.Ale nejako to zvladnem. 🙂 Miska,ty si zo Zvolena?a z ktorej casti?Aj ja som Zvolencanka.Tak zatial sa majte,ja bezim do prace.

michalag
autor
9. sep 2009

Ahoj monika, ano som zo ZV 😉 , byvala som 20 rokov na Zapade a teraz uz takmer 4 roky byvame na Zl. potoku 🙂 a urcite sa mi tu viac paci ... a ty si z ktorej casti?

andelka
9. sep 2009

zdenka: A co manžel dělá za práci? Můj měl taky strach, ale už to vypadá lépe, takže i sháníme byt a budem si brát úvěr, abychom měli s mimčem hnízdečko. Taky je to nejistota, v dnešní době, ale co se dá dělat. Já jsem na pracáku od července, končila jsem VŠ teprve.

Tak koukám, že jsme od sebe fakt vždycky o den, nebo stejně. Já jsem měla ovu 19.8. 🙂

My jsme s manželem taky 7 let, z toho 2 roky manželé. vlastně na dvouleté výročí svatby už jsme byli tři 😅

Jdete někdo taky zítra ke gyndr? Já si myslím, že tam asi ještě nic nebude, budu muset čekat na další kontrolu. Ach jo, to se tak vleče. 😒

brisilda
9. sep 2009

fiiiiha kocky dnes ste toho ale popisali 😀 je mi tak zle na zaludok ze sa mi ani citat nechce no nieco som ockom precitala 😉
inak s tou cigou to mate pravdu je lepsie si dat slofika ako sa stresovat 😒 co uz s fajciarmi 😉 no priznam sa aj ja som pri prvom fajcila 😖 ale len par cig dennne a do doby kym mi nebolo tak zle ako teraz potom ich moje telo odmietlo same 🙂 tak ako teraz tu kavu 😝 ani na caro uz nemam chut ☹ inak teraz by som si za tie cigy tresla po papuli 😀 😀 😀 bola som mlada a hlupa ☹

zdenkapo
9. sep 2009

andelko,manža je všeuměl,ale v posledních letech programoval a pracoval na cnc strojích,je i opravář a má i profesní řidičák na kamion,ale to by byl furt pryč... snad mu ta práce ted vyjde...

eliz
9. sep 2009

Ahoj holky,
teda pár dní tu nejsem a co vy všechno nenapíšete 🙂 Dočtu asi až večer-teď jdu žehlit 😖
Jen jsem najukla,že probíráte jak dlouho jste spolu-my jsme s manželem 9 let a brali jsme se před 4 roky 😵
Teď už ale fakt jdu,zatím ahoj a ať je vám dobře 😉

andelka
9. sep 2009

zdenka: Tak to má více možností, to je fajn. Můj je původně matematik, ale dělá v IT firmě. Taky se bál, no teď to vypadá snad dobře, jen aby to vydrželo. cnc stroje, to je klasická strojařina, že? Nebo něco i v hutních podnicích? Kdysi jsem viděla právě o tom něco v TV, v Hledám práci, bylo to o rekvalifikacích právě na obluhu cnc strojů. Tak věřím, že práci najde a bude všechno jak má být 🙂 Držím palce.

brisi: to je mi líto, že je ti dneska tak zle, tak se snaž odpočívat, no, co člověk nadělá, těhu s s ním dělá co chce, že jo?

andelka
9. sep 2009

Ještě tu bylo téma vitaminů - no já beru zatím jen listovku, od konce června. Ale sympatický je mi Femibion, tak pokud by to bylo potřeba, brala bych asi ten. Jinak už si teda píšu otázky, které na gyndr zítra mám, bude to pěkný štos, vitaminy tam taky jsou 😅

mayocka
9. sep 2009

ahojte kočky,moje telo tiez odmietlo kavu akonahle ma raz natiahlo tak uz viac ju nemozem ani citit...tazke na zaludok, babätku nechutí 🙂 tak mi bolo zle vcera az som sa objednala o tyzden skor a uz tento piatok mam prvu prehliadku tak sa tesim vlastne uz dufam ze mi len potvrdi teorie a ze aj nieco uvidim inak napiste mi ako to na prvej prehliadke vypada... chodi so sonom iba po brusku alebo sa hrabe aj dnu ? 😝 a co sa tam este take robi dikesky 😀

andelka
9. sep 2009

Zajímalo by mě totéž co mayocku a ještě navíc, asi mi budou brát krev, že? nemusím být doufám na lačno. Jdu v 11.15, to bych nedala. 😅

michalag
autor
9. sep 2009

mayocka, na prvej prehliadke aspon u mna, ma dr pozrel z dnuka, moze ti zobrat krv a ak ma sono, tak ti mozno spravi, alebo ta nan posle a robi sa vaginalne ... dufam ze som ti aspon trochu povedala ako to tam prebieha, ale nie je to nic strasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre