Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

newyorkgirl
9. sep 2009

cuculik este vydrz kludne to nemusi byt vidno u mna to tak tiez bolo drzim palceky 😉

dezyre
9. sep 2009

Ahoj holky 😉
Já teda šla na krev na lačno, ale nevím, ani sestra se mě neptala, jestli jsem najezená nebo ne, takže to asi neva, když se nasnídáš 😉
No a mě teda na první prohlídce prohmatával zevnitř.. a to už říkal, že těhotná jsem určitě (byla jsem tam dva dny před MS), potom mi bral stěry a dělal ultrazvuk .. a už tam i něco viděl 😉
Jinak ohledně těch vitamínů.. tak já beru už asi tři měsíce calibrum baby plan.. a jelikož mi už dochází, tak jsem si včera koupila vitamíny od Elasti-Q a mám od stejné značky i krém proti striím 😉 Tak uvidím...

doli1
9. sep 2009

mě taky jak prohmatal zevnitř tak říkal tady to vypadá dost nadějně 😀 elasti-q mám taky.

dezyre
9. sep 2009

Doli a vitamíny nebo krém? ... A jak si s tím spokojená?

doli1
9. sep 2009

mám vitamíny.ten krém to bych řekla.pokud se ti strie mají udělat tak se udělají.švagrovka mazala a mazala a stejně to nepomohlo.já zas mazala jen někdy a nemám strie na břicho.jinak jo ale to mám od 15 let ale nové se mi přes těhu neudělali.

gabap
9. sep 2009

ahoj javascript:addEmoticon('🙂','vBody')
mayocka a andelko me vysetril a sla jsem na vnitrni utz,krev mi nebral 😉
vitaminy zatim nemam aale neco brat budu 🙂
s manzelem jsme 12 let a 3 roky jsme manzele
jdu k prckovi si odpocinout

dezyre
9. sep 2009

Tak to my jsme s manželem 8,5 r. z toho 1,5 roku jako manželé.. 😉

bramburka
9. sep 2009

čau jsem zpet, delala UZ v pramci prevence, ale nebyloi jeste nic videt, podle posledni mrchy jsem 4+3 a to je moc brzo. Tak jdu znova za 14 dni. Ale rikala mi, ze je to UZ nehrazeny pojistovnou, ze ho musim cely zaplatit, dnes stal v ramci prevence 150 kc a priste pry musim zaplatit cely - 300 kč, taky tolik platíte....?No a bude mi delat za těhu jen 3, ty ofiko UZ, to mi prijde málo... ☹

dezyre
9. sep 2009

bramburko, já jsem teda za UZ neplatila vůbec nic .. a to ani v rámci prevence.. a ani doktor neříkal, že někdy něco platit budu... to fakt zírám...
3 ultrazvuky za celých devět měsíců, je fakt mega žalostně málo .. 😠

andelka
9. sep 2009

Není to málo, je to normální, měl by být v 10-12tt, pak kolem 20tt a ke konci těhu, ostatní jsou asi spíš jako navíc. 😉

bramburka
9. sep 2009

ja vim, ale ona chce platit i ty 3! no uz jsem dostala jiny kontakt a pry bere, takze opruz, ale menim!

andelka
9. sep 2009

brambor: Tak ty tři by se snad platit neměly, to radši změň. 🙂

dracinek
9. sep 2009

bramburka: no já byla už 2x a pokaždé mi dělala dr ultrazvuk a nic jsem neplatila. to je divný je 3 a ještě placený... 😒

brisilda
9. sep 2009

ahojte kockyt tak ultrazvuk sa nema casto robit predsa to je nezdrave mne ho pri prvom tehu robili len 2 krat a aj to som nic nevidela ☹ a samozrejme zalezi od doktora na slovensku mate 3 ultrazvuky platene statom ostatne su ako standart a platite si sama no ked som sa dokiho pytala kolko sa plati tak nepovedal nic 😉 ze vraj sa nejako dohodneme 😀 no som zvedava ze ako 😀 😀 😀

bramburka
9. sep 2009

no jen tak pro predstavu si prectete na ni recenze... http://www.znamylekar.cz/14473/mudr-vavrova-dag...

brisilda
9. sep 2009

fiiiiha no to je ale taku doktorku by som asi ani nenavstivila a zdaleka obysla neni tam nanu len jeden negativny nazor je ich tam hodne

andelka
9. sep 2009

I na mojeho doktora je hodně nagativních názorů (stejně jako pozitivních), je to hrozně subjektivní, někdo to cítí tak a někdo jinak. Můj je teba odborník (primář v porodce), ale je slabší v komunikaci, prostě žádný lev salonů, ale to mně vůbec nevadí, jsem ráda, že jde rovnou k věci, prohlídka je rychlá, pohodová a když mám dotazy, zodpoví mi je. Na tlachání mám tady vás, že jo?

zuzuj
9. sep 2009

nazdarek...tak dnes ste sa poznazili, az mi dalo zabrať to všetko prečitat....ja mam dnes nervy, lebo mi nie je zle ( a udajne dobry priznak je ked zle je 🙂 ) a este sa mi dovalil nejaky brutus vytok...a doteraz som nemala skoro vobec...tak mam nervaky, lebo mi to pripomina minule tehotenstvo ☹ . No ja neviem inak ako to prezijem s tym, ze az v 12 tyzdni idem az na ultrazvuk...vy to ako zvladate a kedy idete?..

andelka
9. sep 2009

bramburka: Ale o té tvojí Dr to jsou fakt horory ☹

simlenka
9. sep 2009

Ahojda,ja se hlasim po par dnech.Procitala jsem tak zbezne a resily jste toho desne moc,takze si pamatuju malinko. Cuculik - ja pri prvnim tehu byla u dr. podle MS v 9tt a na UTZ doktor taky nic nevidel,podle vysetreni na koze mi rekl,ze nevi a pak mi vzal krev a odpoledne jsem si mela zavolat a tehule jsem byla.Tak se neboj,zitra po krevnich testech budes jasat,ze mas v brisku stesticko 😉 no ja od nedele spinim,ale jen slabe,tak to nijak neresim,jen davam klidovy rezim na gauci 🙂 mala mi ho teda dost narusuje,ale v pondeli jdu k dr. tak me snad uklidni.

simlenka
9. sep 2009

Zuzu,neplas - ty nervy a strachovani nicemu nepomuzou.Zkus se dat do pohody a uzivej si tehotenstvi. Tak a k tomu,co jste resily.My mame kocarek x-lander X3, uz ho sice nesnasim,ale na novej nemam,tak to s nim doklepem,ale hlavne si na druhy planuju koupit satek a prevazne mit mimi pri sobe.S pritelem jsme 9,5 roku,bydlime spolu 6 let ale svatbu nechystame,nejak pro nas prestala byt dulezita... A co si prejem za pohlavi? No,pri prvnim tehu jsme desne chteli kluka,mela jsem silny tuseni,ze to bude kluk,na UTZ mi 2x rekli kluk a mame holku 😀 Druhy bych asi radsi zase holku,UTZ jeste pohlavi neodhaluje a tuseni,ze cekam holku si radsi nepripoustim,je to pak SOK! Jo a zapomnela jsem privitat nove tehulky,tak at mate krasne a pohodove tehotenstvi a at se vam s nami tady na konovi libi 😉 jdu delat veceri,az mala usne,tak snad jeste mrknu,zatim pa. Jo a jeste ten UTZ - to je sila,podle me je placeni za normal vysetreni v tehu blbost.To je snad i nezakonny,vzdyt to patri do standardniho vysetreni,ne? No a mam pocit,ze jsou UTZ snad jen 2-3,ostatni je nadstandard,ale samozrejme vitanej 😀 jak uz jsem psala,nejradsi bych na utz prolezela cely tehu!

zuzub
9. sep 2009

ahojte, zuzuj, ak sa ti ten výtok nepozdáva tak utekaj k doki, ja som mala včera taký čudný tiež, a dnes som už PN bola som u dokiho, všetko je ok ale pre tú istotu to stálo, predpísal mu duphaston, beriem 3xdenne, radšej ísť zbytočne ako potom neskoro a ľutovať, viem, o čom píšem už som 2x prišla o bábätko 😔

zdenkapo
9. sep 2009

tak holky,já beru GS mamavit již od ledna,má se brát již tři měsíce před plánovaným těhu,hlavně kvůli listovce-snižuje riziko rozštěpu rtu atd. až o 75 %,tak mi to řekla a doporučila moje dr.už před prvním těhu a taky beru š 3x denně magnesium lactici...
teda já zírám,normálně bych si šla na pojištovnu na tu dr.co chce platit i zákonem dané ulz,jenže každá mamina to radši určo dá a dr.toho využívá a jde jí to do kapsy!!! to je hnus co se děje... moje dr. mi dělala utz dá se říct při každé kontrole a nikdy to platit nechtěla... jeiné co,tak zrcátka 40,-Kč a fotku za 50,-Kč
..při první kontrole mi krev nebrala-normální vnitří prohlídka +vnitřní utz -zdarma 😉
...a mimochodem manžel právě udělal plněný bramborák čínou 😀

cuculik1
9. sep 2009

tak som sa trosku ukludnila po tom, co som cele poobedie stravila prehladavanim vsetkych moznych aj nemoznych stranok. docitala som sa, ze je velmi bezne ak sa nieco na ultrazvuku - vaginalnom objavi az v 5 - 5,5 tyzdni. poobede som si robila dalsi test / uz zo mna maju radost v lekarni / a opat jasna cervena ciara. tak verim, ze sa dnes aspon v klude vyspim 🙂
drzim vsetkym palce, nech si mozme zdelovat len same dobre spravy

brisilda
9. sep 2009

cuculik velmi drzime palce 😉
zuzu no mne je uz tak zle ze hroza ☹ bud rada ze tti este nic neni ono to niekomu pride az v 8 tt ja som teraz 5+5tt a mame to tu v pnej svojej krase z som si kupila magnezium a k dokimu pojdem az mi predpise torecan

doli1
9. sep 2009

holky jsem děsná papám kyselé okurky i jsem si pro ně došla ke kámošce 😀 😀 prostě ta chut byla děsná

brisilda
9. sep 2009

no doli mas to dobre 😀 ja prezmenu nemam chut nanic 😝 uz ani cista voda mi nechuti 😀

simlenka
9. sep 2009

Tak,prdolka spi a koukam,ze rozebirate chute.Ja mam chut na vsechno,pak do toho kousnu a chut me prejde a je mi tezko ☹ ted jsem si nakrajela rajce a nemuzu (a to ho miluju). Jo a vitaminy - jim listovku a jodid na doporuceni doktora. Brisilda,co je torecan? Ja sice mela 3 roky slovenskeho sefa,ale semtam jeste tapu 🙂

doli1
9. sep 2009

právě jsem dožehlila dva koše prádla a zítra ještě jeden.je to děsný
já mám hodně chutě.prostě na něco si vzpomenu nebo ucitím a mám na to chut a vytrvá to hodně dlouho.ty okurky celí den.tohle vůbec neznám mic takového jsem u syna neměla.

bramburka
9. sep 2009

no tak doufam, ze me vezme jiny Dr., páč jinak nevim...zesilim...no v nejhorším preziju, ale nechce se mi...kdyby tu byla nejaka Prazanda, at mi hodi IP na nejakeho lepsiho gyndaře, díky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre