Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
12. sep 2009

eriko ☹ drz se
doli ty taky 😔

doli1
12. sep 2009

ahojky jsem tu a stále 2v1 to je stoho našeho zoo. dr hned řekl dlouhé chození nebo sex trefil se do toho chození.mimi je v pohodě čípek taky sliznička je trochu chatrná.dotala jsem ustragestan na udržování.klid na lůžku.klidně mohu týden až 14 dní špinit že je to normlání.srdíčko ještě neni ale už je tam nějaká dutinka takže během tohodle týdne už bude.jsem 5+3 a už byl pěkně vidět ne jen tečka co tam byla minule.prostě tam mají lepší ultrazvuk.
jdu si lehnout jak mi bylo nařízeno papa

doli1
12. sep 2009

děkuji že jste na mě mysleli

gabap
12. sep 2009

uf,cekala jsem co napises 😉 tak odpocivej 🙂

anetta1
13. sep 2009

erika moc ma mrzi ze to tak dopadlo ☹ viem ako moc to boli zazila som to prednedavnom... nadeje na dievcatko sa urcite nevzdavaj ked budes psychicky aj fyzicky pripravena urcite sa podari. vela sily!

babara
13. sep 2009

doli, tak to je dobre.
Ja jsem nikdy v tehu nekrvacela, asi by me to taky vydesilo. Jen u prvniho tehu jsem normalne dostala 1. menzes, takze jsem nemela ani tuchy a nevolnosti jsem pricitala cestovani. Tak jsem drze nastoupila do prace, kde jsem mela zakaz 2 roky otehotnet uz tehotna aniz bych o tom vedela.. 😀

Ale na UZ mi doktorka rikala, ze tam mam nejaky hematom?, ze bych mohla krvacet, a ze se mam setrit, ze kdybych pracovala, da mi hned neschopenku 😕 Nemate nekdo zkusenost s timto? Ja o tom nikdy neslysela.
Jo a mne doktorka rekla, ze se doporucuje nosit do vahy 7kg jenom! Tak nevim, mozna tech 15 plati pro to pozdejsi obdobi. No malej ma skoro 10, ale nosim ho uz ted min no.

Xen, jo vecicky tam maj krasny a levny, to vis ze neco nakoupim 😉 Jen abysme sehnali letenku jak jsme to naplanovali, abych to stihla zpet na odbery v 12/13tt.
V tom Asku jsme se museli minout, skoda. Koupili jsme tam mamce kuchyn.

bramburka
13. sep 2009

No vida,Baru 😉 Hematom nevim, ale asi by mohl prasknout...tak pozor.

Ja teda Xendu taham, no má 14 kg...hahaha snazim se, ze jo, ale do auta a z auta se sama nedostane...

Doli, koukla jsem se jak jsi dopadla, setri se!!! Super, ze to dobre dopadlo!

babara
13. sep 2009

Tak jsem si vzala poprvy Torecan cipek, dra mi ho v utery predepsala, zvracim nejak moc uz. Tak jsem zvedava co to udela, jestli to pomuze i od nevolnosti nebo jen od zvraceni. Snad to prckovi nijak neublizi, nechtela jsem to moc brat, ale uz je ze mne troska 🙄

doli1
13. sep 2009

babara hematon v těhu neni nic dobrého je tam určité procento že když praskne může sebou odplavit i plod.čim je plod víc zavrtaný tim je menší pravděpodobnost tohoto nebo celkově se sám vstřebá a ke krvácení vůbec nedojde.stim zvracením to je na prd snad ti čípky pomohou.jak při tom zvracení zvládáš malého?

babara
13. sep 2009

Aha, dekuju za info, holky, snad to bude dobre, kdovi teda, jestli bych mela vubec letet ☹

Doli, malej se celkem zvlada sam, je to sikula, samostatnej, pak tu mame obcas tchyni. Spis je problem, ze jsme se prestehovali, delali nam kuchyn a ted ji malujem, proste plno prace a neporadku a ja nejsem schopna prilozit ruku k dilu. Cas bezi, a nic se tu nehejbe.. ani sem nemuzu nikoho pozvat, jakej je tu binec 😔

brisilda
13. sep 2009

fiiiha doli tak si ma teda riadne vystrasila 😨 este dobre ze to takto dopadlo 😉 takze klud na lozku a odpocivaj 😉 az si cim skor fit 😉 spolu s babatkom 😉

brisilda
13. sep 2009

babara potom hod info ako torecan zabral ja si idem v pondelok tiez dat predpisat aj cipky aj tabletky dufam ze pomozu aj na bolesti zaludka 😉 inak v tehotenstve sa v pohode mozu uzivat nemaj strach 😉 mne ich odporucili v lekarni ale ze su len na lek. predpis ☹

uuups...21
13. sep 2009

ahojte dievcata, tak sa k vam pridavam,🙂))) ak vsetko dobre pojde mali by sme mat 15.maja majovcatko, teraz by som mala byt 5tt plus 1🙂
chcem sa vam popytat ako ste sa v 5tt citili?je normalne ze ma pichne sem tam v podbrusku sem tam taky krc jemny, lahnem si a vsetko je fajn🙂) zaujimali by ma vase pocity co ste vtedy pozorovali, pripadne co mam cakat🙂...dlho sa nam nedarilo, tak sa teraz bojim trosku beriem aj duphaston aj kyselinu listovu aj baby plan doktorka mi to naordinovala 2x za den, tak poslusne papam a setrim sa...

dezyre
13. sep 2009

Pěkné nedělní odpoledne přeji 😉 Dva dny jsem tu nebyla a dočítám se věcí.. jak smutných .. mrzí mě to eri... držím pěsti, aby příště vyšlo vše na jedničku.. a doli... teda jsem se taky vylekala.. rychle jsem pročítala jak to s tebou dopadlo.. a spadl mi obrovský balvan, když si napsala, že OK.. drž se 😉
Jinak já skoro celé dva dny prospala.. po tom, co mě bylo od středy do pátku tak strašně špatně.. jsem v sobotu byla úplně vyřízená.. ale zjistila jsem, že u mě ta únava má obrovskou spojitost se žaludečníma problémama, protože v sobotu se žaludek ozýval malinko.. a dnes už zase vůbec.. prospala jsem se jako mimino 😀 😀 😀 Kruci, ani k tomu prádlu jsem se nedostala 😒 😒 😒

Vítám tě uuups 😉 mě v pátém týdnu nebylo vůbec nic.. semtam mě malilinko zatlačil podbřišek jako by se chystala menstruace, ale fakt to bylo jen pětiminutový.. a pak zase v pohodě.. a kdyby mě nebolely tak hrozně prsa (ani obejmout nikoho nemůžu 😀 ), tak bych asi necítila vůbec nic.. Vlastně ještě únava. A teďkom se ani podbřišek už ani neozývá.. naposledy snad v pátek... no možná se ozval a já to o víkendu zaspala 😀 😀 😀 Jinak mě začalo být tak docela špatně, a to celodenní nevolnost bez zvracení až v tom 6 plus 4 tt

bramburka
13. sep 2009

UUUps, ani me i pri prvnim tehu to bolelo jak u silnejsi menstruace, embryi hnízdí, neboj se nic... 😉

brisilda
13. sep 2009

uuups 21 vitaj medzi nami tehulkami 😉 ja som do 5 tt nemala ziadne problemi jedine ma boleli krize neskor brusko a teraz ma boli zaludok 😝 zvracam minimalne no radsej by som sa vyzdvracala a mala cely den pokoj takto ma zaludok trapi cele dni a noci ☹ cize priprav sa na vsetke priznaky co existuju 😀 😝 a bolest prs je samozrejmostou hadam u kazdej tehulky tak isto aj zvysena tvorba vytoku 😉

simlenka
13. sep 2009

Ahoj - teda Doli,kdyz jsem to cetla,tak mi bylo do breku,az doted jsem si jakekoli tehuproblemy nepripoustela a ted po tom vsem tady se zacinam bat... No,hlavne ze jste vporadku.Koukej se setrit,babo! Zoo mas odted zakazanou az do porodu a neodmlouvej! Uuuups - ja teda jak pri prvnim,tak pri druhym mela zhruba stejne pocity jako ty 😉 pobolivani podbrisku,tak ze jsem kolikrat letela na zachod presvedcena,zd uz jsem TO dostala.A to pichani - v prvnim tehu bylo taky,ale asi az dyl,ale ted ho mam temer od zacatku. Jo a pri prvnim jsem jeste na zacatku porad curala,dokonce jsem si tenkrat koupila Urinal,pze jsem myslela,ze mam zanet mocaku 😀 Tak my dneska byli u ty tchyne - svagrova nezklamala.Ma nejakou kamaradku,co rodila o tyden dyl nez ja - takze jeji Eliska je genius,kdyz prijde do kramu,tak rika dobry den,mluvi uplne dokonale a umi rict vsechno,od 11 mesicu nema pliny a chodi na nocnik - jak ja to delam,ze je Terka tak hrozne zaostala... Bla bla bla... No,podle doktora je mala v norme,pouziva asi 50 slov,coz je myslim veku primereny,ale svagrova se stydi,ze ma v rodine takovyho "lempla",co neumi pozdravit,kdyz jde do obchodu.Kopla bych ji mezi pulky,pipku jednu! No,ale jinak to bylo v poho,dokonce mi bylo dobre a zdlabla jsem temer celej rizek,mnam! A spineni se taky neobjevilo,naposled ve ctvrtek.Tak zitra ta prohlidka odpoledne - uz se nemuzu dockat! Jdu chrupkat,dobrou noc majovky!

gabap
13. sep 2009

ahoj 🙂
doli jak je?
uuups.. ja mela u obou tehu to same 😉
simlenko svagrovou bych nakopala urcite 😠 furt dokola se omila ze kazde dite je individualni,vubec bych ji neresila
jinak ja porad spinim a uz se nemuzu dockat zitrejsi kontroly az uvidim prcka 🙂

andelka
13. sep 2009

uuups: 5+1 už je 6tt 😉 Já jsem 5+3 🙂 A zatím je mi fajn. Dřív mě víc olelo břicho a měla jsem citlivější prsa, teď to trochu odeznělo, nebo jsem si spíš zvykla 😅 Na ty správné nevolnosti teprve čekám. Nebo spíš nečekám 😀 Klidně by se to mohlo obejít i bez nich, kdyby to bylo na mně. 😅

gabap
13. sep 2009

andelko ahoj 😉 zitra jsem 6+6 myslis ze uz by mohlo byt videt srdicko??

helka1
13. sep 2009

Ahojky, gabap ja som bola na utz v piatok a srdiecko sme mali a TP mam o 2 dni skor ako ty, takze srdiecko by tam uz malo byt 😉

gabap
13. sep 2009

helka ,tak to jsi me potesila 😵

helka1
13. sep 2009

no co uz ja 😅 , nech ta dr zajtra potesi 😵 😵 😵

bramburka
14. sep 2009

holky dostala jsem cerstve mleko od kravy, coz nemuzu, kvuli listerii, ale kdyz ho dam do babovky, to se jakoby prevari a muzu pouzit,ne?

bramburka
14. sep 2009

mysliet ue uvidim srdicko 5+5?

bramburka
14. sep 2009

Simlenka, taky to tak máme, kdyz jsem porodila, tchyne mi basnila, ze jeji kluci vypili 400 ml mlika za tyden, ja mela depky, ze mala jen 100 a Dr. mi rikala, jak krasne pribira, ale ona me uplne zdeptala, az mi mala u kojeni zacala plakat a ja zacala prikrmovat. Nepripoustet si to, me ted taky tchyne rekla, ze se Xenuška nedá srovnávat s nejkym tak geniálním a pohyblivě nadprůmerným jako jeji první vnučka Terezka.

Holky a jak se doopravdy jmenujete? Já jsem Xenie a dcerka taky Xenie, v pořadí 4. Tzn. i její prababička je Xenie, takže souvislost s Arabelou žádná, to jen pro vysvětlení 😀

doli1
14. sep 2009

ahojky všem.trochu ještě špinim ale je totaková ta hnědá stará krev a na to mě dr upozornoval.jinak je mi děsně blbě jak píšou holky kdybych zvracela hned by mě bylo líp ale takto mě tlačí břicho celý den.hlavně večer je to děsný.
teda ty lidi jsou měkdy na hlavu.stále někoho srovnávat.
já se jmenuji Irena a syn Šimon.

mayocka
14. sep 2009

Ahojky bambuľky! Tak dobré ránko, ako sa máme? My s bábom začíname pracovný týždeň... Ešteže je zajtra ten sviatok a voľno teším sa na odpočívanie 🙂 Je pravda že bábätká rastú každý deň o milimeter? Koľko asi trvajú tieto ranné nevoľnosti, máte niektorá skúsenosti?Čo máte už jedno bábo? Hádam len nie nejaké tri mesiace bo ma porazí ☹ Chceme ešte niečo pozarábať a nechcem odísť predčasne z roboty ☹ . Držkajte sa mi kočky straaaašne sa teším keď nám bábätká začnú rásť 🙂

bramburka
14. sep 2009

Mayocka, vetsinou to s 12. tydnem pomine jako mávnutím proutku... 😉

mayocka
14. sep 2009

uffky no tak to sa este nacakam ☹ no co uz hlavne nech je zdravucke a stastne ajked mama trpi jak fras 😀 a mam aj zvýšenú srdcovú činnosť strašne mi trepe srdce vraj je to OK a je to kvôli tomu že aj za bábo bije 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre