Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
22. feb 2010

nikka, ja mam už vše vyprané a vyžehlené😀 a praček bylo až do pr.... 😀 ale prala jsem peřinky,deky, a to všechno.

aaadus
22. feb 2010

Ahojte,
nespím, jen mě dneska nějak bolí přemýšlet a psát 😀 Jsem myslela, že dneska taky cosi operu když tak pěkně svítí slunko, ale venku je takový smrad, že by to teda moc nevonělo 😅

adelka89
22. feb 2010

nikka ja mam pro maleho oblecku cca na 4-5 pracek ale novych vecicek ani na jednu pracku 🙂 vsechno jsme podedili a jsou to vecicky cca do roku takze proto je toho tolik 🙂

nikkka
22. feb 2010

ja som teda nededila nic..ale mne sa to zda zbytocne nakupovat toho az tak vela, radsej asi dokupim potom...ved to co teraz mam mam tak na prvy mesiac -dva...ja neviem pomoooooooc...asi sa vykaslem na zoznam a este kupim viacej toho..

xxx.klarka
22. feb 2010

adelka a nikka, i já toho mám do roka vyprané.

adelka89
22. feb 2010

nikka nekupuj zbytecne moc oblecku, ja uz ted vim, ze polovinu z toho co mame ani neoblecem, dedili jsme po dvou miminkach a je toho fakt hodne.
Holky prosim vas myslite, ze muzu udelat houbove rizoto i kdyz jsem mela ty zampiony v sacku? Kupovali jsme je v sobotu a nejak jsem je zapomnela vytahnout ☹

nikkka
22. feb 2010

adelka tak v tomto ti neporadim...ja ked kupujem sampiony tak su sice v sacku, ale je dierkovany a nevytahujem ich..tak neviem..

nikkka
22. feb 2010

aaauuu ja nedokazem sediet..boli ma chrbat..a stale mi tie rebra zavadzaju..a bude aj horsie zevraj..ach jaj...

adelka89
22. feb 2010

nikka ja mam ted problem s palenim zahy a ta zada to je taky masakr... musim jeste ted dopoledne vyzehlit protoze odpoledne jsem vetsinou uz nepouzitelna ☹

mishutka
22. feb 2010

Ahojky, já už mám vypráno a vyžehleno vše 😉 postýlka nachystaná, manžel mi koupil malý kufr ať se můžu zbalit. Akorát mi chybí podprsenka ☹ Prodavačka říkala, že mám čas, že mi ještě prsa vyrostou.Už teď mi vyrostly dost tak s tím moc nepočítám 😀

blanka.k
22. feb 2010

Já mám nakoupených i pár věcí na půl roku až rok, protože to bylo třeba za třetinu ceny v akcích po vánocích, tak stejně bych to musela kupovat draho před zimou, že 😅 A odhadem oblečků mám na 1,5 pračky, pak pár plínek a zavinku. Zbytek se teprve ušije. Akorát jsem mamce po vánocích dávala věci, že vše bude zeleno žluté, a do koupelny žínky a osušky s kapucí ať našije s modrým nebo žlutým lemem. Já dojedu a ona vytáhne, že už má ty zelený osušky a taková khaki zelená 😅 🤐 No,ještě že to bylo zadarmo z novým nepoužívaných osušek 😅

adelka89
22. feb 2010

maly zase skyta 😅 uplne citim jak ta hlavicka cuka
je strasne nizko 😔

adelka89
22. feb 2010

mishutka to mas super 🙂 mne chybi jeste 2 pracky oblecku zavinky, decky a pleny to ale vezmu na vikend k nasim a s mamkou to vypereme, taky v te nasi 1+1 se to dost blbe susi

mishutka
22. feb 2010

já chtěla taky koupit něco napřed, ale nevím vůbec jak bude velký atd. Tak si netroufám 😅
Kamarád má teď mimčo a malej obleče sotva vel.54 a to měl tuším kolem 3kg a 46 cm...

Švagr mi donesl z porodnice leták, co si mám zabalit.

blanka.k
22. feb 2010

Bolely vás některou ty žebra, jak se prý rozesupují kvůli děloze? Mě od pátku bolí pod pravým žebrem, napřed jsem myslela, jesltli to není od nové podprsenky, pak jsem koukala, jeslti tam nemám modřinu a prd a pak jsem usoudila, že to budou ty slibované bolesti žeber od dělohy 😅 Už se fakt těším co mě bude bolet příště 😅 🤐 😀 Si už přijdu jak hypochondr, ale jak má člověk pozmnat, že to je klasické v těhu, že? Doufám, že u třetího, čtvrtého dítěte už budu klidnější 😀

adelka89
22. feb 2010

blani taky me boli jakoby pod pravym zebrem, ale vicemene jen kdyz je maly hodne zadeckem nahore... ale obecne mam brisko spis niz, takze to neni nic hrozneho 🙂
blani prosim te mas uz vybraneho pediatra? jak to tady v Brne chodi, neregistruje se prijdes az po porodu?

blanka.k
22. feb 2010

Adel - pediatra musíš mít vybraného předem, u porodu musíš napsat jeho jméno 😉 Já k němu jdu za půl hodiny 🙂)) , kde přesně bydlíte? Že bych se zkusila poptat kamarádek, co mají mimčo, jeslti někoho neznají v tvé oblasti.

mishutka
22. feb 2010

adelka tak já moc věcí nemám 🙂 protože nechci mít narvanou skříň zbytečnostma 🤐 Až se narodí tak roztočím porodné pro něho 😀 😀 😀
Dneska mě čeká těhu cvičení a plavání 😉

pralinka25
22. feb 2010

ahojte.
tak som vas docitala
uff 😀
sa tu bavite o oblecku. kolko kusov dupaciek mate v cislach 56, 62 a 68? ja zatal dupacky nemam ziadne len bodycka a vobec neviem kolko ich mam kupit ☹

mishutka
22. feb 2010

Dupaček mám asi 2x 56 a 1x 62 mě se totiž vůbec nelíbí spíš preferuju na léto bodyčka, trička a polodupky 😉

nikkka
22. feb 2010

balnka mna boli pod rebrami, raz na pravo raz na lavo..hlavne ked sedim..

xxx.klarka
22. feb 2010

já mám hodně dupaček 56, mám je po ségře, takže jsem nekupovala nic😀 na mini mimi se mi líbí dupajdy. Pak už budu dávat spíše polodupky nebo punčošky.

blanka.k
22. feb 2010

Já mám asi dvoje dupačky vel.0 (cherokee) a pak asi po jednom 62, 68, 72 na spaní,a le jinak spíš taky body, trička a polodupačky nebo lacláče 😉

pralinka25
22. feb 2010

no asi to skombinujem aj s polodupkami. len uplne malinkemu som polodupky moc davat nechcela kvoli tej gumicke v pase. sa mi zda pohodlnejsie pre babo ked na brusku nic nema. ale tak neviem to je len moja uvaha 😅
len aj tak sa neviem rozhodnut kolko kusov toho

blanka.k
22. feb 2010

Já doufám, že T. nebude velký posera a bude mu stačit plus minus co už máme 😀

nikkka
22. feb 2010

pralinka ja este nemam dupacky, ale chystam sa kupit tak 2x56 a 2x62..inac mam polodupacky a veeela body...ved ude leto.. a este na spanie take overaly mam 3x56..

nikkka
22. feb 2010

povodne som chcela dupacky objednat z internetu ale zdaju sa mi take "komunisticke"..takze asi radsej nieco v obchode pozriem, ale v tescu take nemaju...a v TT neviem kde su detske obchody - v tomto mam este rezervy..

mishutka
22. feb 2010

Já mám ty komunistické, mě přijdou všechny na jedno brdo 😉

pralinka25
22. feb 2010

no tak to teda poriesim aj ja tak po dvoch troch kusoch. jasne bude leto ale tie nase leta su v poslednej dobe nic moc. bud je 40 alebo 15 stupnov. 😠
aj ja som pozerala v tescu a nic tam nemali. som bola sklamana
obchody v trnave su 2 v jednote v meste na prvom poschodi, su hned vedla seba ako ta dovezie eskalator, potom na hlavnej je Patka obchod to je pri sude. potom bolo v maxe ale neviem ci tam este je a pri poliklinike ako je VUC tak dolu je obchodi. viac ma teraz nenapada, ale neviem co tam maju. este som tam nebola

yanika
22. feb 2010

Ahojte, hlasim sa tiez z prace🙂
Vidim ze sa bavite o vecickach, tak ja mam tak primerane z velkosti 56 a 62, dupacky, polodupacky, kosielky, bodycka, a potom overaly na spinkanie a asi 2 supravy komplet vsetko vratane ciapociek, rukaviciek, dve teplakove velurove supravy... A setik na cestu z nemocnice 😵
Ja mam tiez nakupene vacsinu v bielej, zelenej, alebo do zlta... modru som sa snazila moc nekupovat..
Svetrik si dam ustrikovat a zvysok nakupime potom... ved sa este ani babky cakatelky nerealizovali, tak nech maju co nakupovat..
Otazocka: tu zavinovacku emitex ste prali tiez?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre