Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
3. jún 2009

babulky..ked budete hladat kocik... www.aladdin-kociky.sk/ je to v HC... ale oobrovsky vyber a super ceny... ja som sa pripravila na 25 tis. za kocik a vidim ze nie je nutne.... 😉
ahoj miska...!

reivka
3. jún 2009

zusi pardon, tam mala byť čiarka akože nie,,,,, tie ceny sú dobréééé 🙂

zusika
3. jún 2009

no ved teda...ale pochopila som 😀

reivka
3. jún 2009
reivka
3. jún 2009
donna11
3. jún 2009

..ahoooj zusika..na takom tel by som sa aj ja pobavila...zlate.. 🙂 ...u teba je to uz uplne jasne..paraaada.. 😀 ..
....misi tak ty by si sa mala teraz poriadne snazit, nech to vyjde.. 😉 ..drzim, drzim silno paste, samozrejeme aj vsetkym ostatnym... 🙂 🙂 🙂 ..
..no a ja som stale nedostala..dnes som uz aj myslela, ze asi dorazi, ale stale nic...stale je rovnako, keby ma aspon tie prsia neboleli - ved to uz je druhy,treti ci kolky tyzden a fakt to dost prekaza.. 😠 ..
..a test planujem asi poobede..neviem, ale momentalne sa moc necitim na tehu, tak pochybujem, ved ani predosle testy mi netmavli...tak asi nic nebude.. 😒

zusika
3. jún 2009

juuj a mne tentooo.. ale ze ako.... pekna farba... http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

zusika
3. jún 2009

donna...a stalo sa ti toto uz niekedy?

michalag
3. jún 2009

donna, dakujem 🙂 .... ale nie je to take jednoduche 😅 ☹
mne sa paci tento:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

reivka
3. jún 2009

zusi takej farby mame doma športový kombinované s krémovou 🙂

donna11
3. jún 2009

...zusi co ci sa mi stalo??...tieto stavy??...nie......vlastne ani nemalo kedy, kedze som len nedavno vysadila tablet....to su len moje pocity...a vraj zena citi, al mala by nejakym sposobom citit, ze je teho...

reivka
3. jún 2009

zusi aha http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... tiež pekný v tej farbe

zusika
3. jún 2009

potvrdzujem, citi.... 🙂
nuz tak budeme vsetky z teba mudrejsie zajtra...ale verim ze je to neprijemne ked nevies co sa deje.... tak sa drz a nestracaj nadej... 🙂

zusika
3. jún 2009
donna11
3. jún 2009

...zusi ved ked to aj bude negativne, tak sa nic nedeje....ved sme aj tak len na zaciatku.. 😉

zusika
3. jún 2009

nostalgiaaaaa... http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... ... ale ze za toto chcu 15 litrov???

reivka
3. jún 2009

zusi ty už sa tešíš vidím, aj vyberáš 🙂

zusika
3. jún 2009

donna jasne ze sa nic nedeje.....
reivka... no uz prestanem... ☹ ale ked vyber je taky velky a tak malo casu .... 😎

pata31
autor
3. jún 2009

cafte,baby, dnes nejako nestiham...
fajne stranky ste tu hodili 😵 tak pridavam este raz aj mojho favorita: http://www.e-kociky.sk/?hlboke-a-kombinovane,36,5

reivka
3. jún 2009

zusi ved nemusiš prestať, teš sa, ved je to chvílu to obdobie tehu a ja si to nestíham tiež nejak vychutnať, zisťujem že mi to po každom dieťati chýba 😉

bibi24
3. jún 2009

ahojte baby, tak ja som sa vratila z toho uzv a je vsetko ok 😵 nemam ziadnu cystu, vajecniky a maternica ako ma byt a v oboch vajecnikoch mam drobne folikuly. 🙂 Tak som hrozne rada.

zusika
3. jún 2009

nooo tak uz len aby sa zadarilo, bibi....
reivka, viem ze je este priskoro sa tesit..takze ked bude za nami 12tt..tak potom...

reivka
3. jún 2009

mne ani 12 tt nepomohlo 😔

zusika
3. jún 2009

☹ to ma mrzi reivka...a co sa stalo, ak teda mozem vediet? ak nie, nehovor... chapem..

reivka
3. jún 2009

my sme o tretie babo prisli ked som už mala velke bruško takže to všetci v okoli vedia a to je to najhoršie. Preto som taka psychicky chora aby som rychlo otehotnela lebo sa s tym neviem nejako vyrovnať. Veľmi chceme babo. 😢

zusika
3. jún 2009

na toto neviem nic povedat.... iba ze ti to o to viac zelam! a prepac...

michalag
3. jún 2009

reivka, to ma mrzi ☹ ☹ ☹ ☹
bibi super tesim sa s tebou 🙂 😉

bibi24
3. jún 2009

dakujem baby, aj ja sa tesim...ved uz som si v suvislosti s tou cystou vselico namyslala 🙂
Reivka, ja mna to hrozne mrzi...to som nevedela...strasne drzim palce, nech sa zadari..aj tebe, mne a vsetkym babam, ktore tuzia po babe...Reivka a ty si na tom ako teraz - ovulujes, alebo uz cakas ci nedorazi mrcha?

reivka
3. jún 2009

nedokážem o tom ešte rozprávať a preto ste to nevedeli ☹ jednoducho sa tej teme vyhybam
bibi a to akože tento mesiac? no predvčerom mi mrchoša skončila, takže tak...... 😒

reivka
3. jún 2009

ja hovorím že aj pre mňa raz slnko vyjde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre