Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
15. apr 2009

ano 10 je citlivejsi ako 20 😉

pata31
autor
15. apr 2009

😵
ooo..Evulik, nova fotka 🙂 pekna

andiekens
15. apr 2009

to je uzasny pocit, ze ?? 😅 😅

pata31
autor
15. apr 2009

jasneeeeeeeeeeeeeeeee, kraaasa...aj ked tomu este neverim stale 😉

andiekens
15. apr 2009

tak gratulujeeeem, tesiiim sa s tebou !!! 😅
ja si este pockaam..som si povedala, ze budem trpezliva a idem zacat robit nieco produktivne, aby som na to nemusela mysliet .. 😅

pata31
autor
15. apr 2009

a ty este nemas vysledky??

michalag
15. apr 2009

a este stale nevies vysledky 😲 ?

pata31
autor
15. apr 2009

baby, mne tak kruti po bruchu...a ma picha vo vajecnikoch...ze by priznaky? ani mi velmi nechuti jest...a este prvy priznak asi boli tie vyrazky po ksichte...uz som si dnes bola kupit novy korektor 😝 😀

michalag
15. apr 2009

pata, ze by si mi dala nadej s tymi vyrazkami 😅 😝 😀

pata31
autor
15. apr 2009

aj ty mas? no ja ale hrozneee...za posledne asi dva tyzdne sa mi robia...a takmer kazdy den nova 😠

michalag
15. apr 2009

pata mne sa zacali par dni po ovu, co inokedy len 2-3 dni pred mrchou a to mam do nej este 8 dni

pata31
autor
15. apr 2009

mozno ozaj priznak 😉 😝 😵

michalag
15. apr 2009

pokial nedorazi navsteva, tak nadej je stale 🙂 🙂

pata31
autor
15. apr 2009

to by bolo skvele! drzim palce... 😵
joj, baby, ja normalne neviem, co mam teraz robit...okrem toho, ze si davam puding, ale mi nejako nejde.. 😝

pata31
autor
15. apr 2009

inac som dala do albumu aj fotku druheho tienika 😉

michalag
15. apr 2009

ja som uz videla pekny tienik 😉 😵

michalag
15. apr 2009

ja som si uz dala druhy obed 😅 😝 😀 🤐

pata31
autor
15. apr 2009

som chcela mm poslat nejaku smsku, ale soferuje...este by nahodou niekde nabural 😀 radsej to necham na vecer 😵

michalag
15. apr 2009

pata, racsej mu to povedz pekne do oci, je to neopisatelny pocit ked vidis ako sa muzi zatvaria 😵

pata31
autor
15. apr 2009

hej, poviem 😵 a uz aj viem ako...som si vypocitala na nejakej stranke datum porodu...24.12. 😀 😀 takze ak sa to podari vsetko ako ma, tak bude vianocny darcek 😵

michalag
15. apr 2009

tak to bude naozaj krasny vianocny zivy darcek 🙂 😵 😵 😵

kleopatris
15. apr 2009

jeeej na Vianoce 😵 kraaasne, ja mam krstneho syna narodeneho 23.12. 😀 sice blbe kvoli oslavam, ale inak nadherne 😀
inak aj ja som videla tienik aj na druhom testiku 😉

pata31
autor
15. apr 2009

Kleo, sranda, ze to len take tieniky vidno 😀 hadam to bude zajtra uz viac vidno 😵

kleopatris
15. apr 2009

mozno si malo curala 😀, ale nevadi aj slaby tienok je tienok 😉 asi to bude dievcatko, ked je taky slaby 😀 jee ozaj uz si pozerala, co ti podla cinskeho kalendara vychadza?
som tu otestovala vsetky mamy co tu su a len jednej to nevyslo 😝 takze si myslim, ze to dost sedi 🙂

barchee
15. apr 2009

pata : gratulujem 😉 na tom prvom teste je ten tienik vidieť 😀 a aký to je ten teňučký test? mne v lekárni furt dajú také tie krabičky, buď ružový alebo biely je ten test...tento prúžkový test je aká značka? Inak mne sa dnes snívalo, že som si robila testa a boli tam // ... už mi asi šibe z toho 😅 ale ešte teraz je skoro sa testovať...musím počkať minimálne ešte po svadbe nejaký ten týždeň... 😖 a tá je už v sobotu 😀 dnes som revala jak delo z ničoho nič...

kleopatris
15. apr 2009

barchee a si uz aj nervozna? ja som bola cely tyzden pred svadbou ako na trnoch a aj tak sme nestihali 😀 a pocasie ake hlasia tam u vas? keby bolo tak jak teraz, tu je nadherne uz druhy tyzden 🙂

barchee
15. apr 2009

nie som nervózna vôbec 😀 na počudovanie. Počko aj my máme krásne už 2 týždne, preto veľmi dúfam, že vydrží do soboty 🙂

eninka27
15. apr 2009

baby , mate niekto skusenosti so syndromom PCO?

kleopatris
15. apr 2009

co je to PCO? take nieco som este nepocula 😲

pata31
autor
15. apr 2009

Kleo...no podla cinaka mi to vychadza zaujimavo...lebo ked to je podla ovulky, tak dievca, ale ked podla zaciatku cyklu, tak chlapec...ved sa kukni...ja mam 26r...a cyklus zacal 14.3., ovulka bola 1.4. ...takze sranda 😀
inac uz som to povedala mm...bo prisiel za mnou, asi mu bolo divne, ze co som taka vesela a preco mu vyvolavam 😀 tak som mu povedala o tom darceku...tak bol stastnyyyy jak blchaaa 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre