Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
16. apr 2009

no sak nech pekne hlada, sak musi mat pohodlne, bude tam celych 9 mesiacov spinkat 🙂 teda nie len spinkat aj cikat 😀

michalag
16. apr 2009

no mi ideme do mesta poplatit nejake veci a zajednat kyticu, tak ked dam maleho spinkat tak pridem 😉
pata 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

pata31
autor
16. apr 2009

tak som spravila testik a ciarocka ja zase silnejsia 😵 😵 😵
Desmodka, Evulik, kde ste????

simib
16. apr 2009

No Pata super.Paráda tehulka.Mne druhý deň mrcha nič.

pata31
autor
16. apr 2009

a si netestovala dnes?

simib
16. apr 2009

Dnes nie.Veď keď tam včera nebolo nič,tak dnes asi tiež nič.HCG narastá tuším po 30hod.

pata31
autor
16. apr 2009

aha, tak teda zajtra testnes?? 😕

simib
16. apr 2009

Ak ostane teplota a nedojde mrcha,tak asi áno.

pata31
autor
16. apr 2009

drzim palcekyyy 😵 😵

simib
16. apr 2009

Ďakujem 🙂

panda1
16. apr 2009

Ahojteeeee...chcem spoznat babu ktora ma 30 a viac a planuje babatko 🙂

pata31
autor
16. apr 2009

moja kamoska, ktora ma 33, ale ta nechodi na konika 😉

kleopatris
16. apr 2009

patka a ako sa nam vlastne citis? nevolnosti ziadne? 🙂

pata31
autor
16. apr 2009

Kleo, zatial ziadne nevolnosti 🙂 ale citim, ze sa mi menia chute...resp. mi nejako nechuti, ci co 😅 a zacala som viac ovocia a zeleniny jest,ale to uz asi pred tyzdnom...asi si samo telo vypytalo 😝 vyrazky zacinaju trochu ustupovat, nastastie 😅 no a este to pichanie som vcera citila...

kleopatris
16. apr 2009

no snad ti to aj vydrzi, lebo tie nevolnosti su vraj velmi neprijemne 😖 moja sestra prevracala skoro cele tehu 😒
a tie vyrazky je super ze miznu, asi to bolo tou nahlou hormonalnou zmenou 🙂
joj uz by som aj domov isla, zase je vonku tak krasne a my musime sediet v praci 😠

evulik6
16. apr 2009

ahojte babulky moje...tak uz som tu...mala som robotu... varila, upratovala, prala... no ale uz som tu...

patka, no pekne...super ze ciarocka je silnejsia... pockaj aka bude cez vikend... to bude riadna bakula 😀

evulik6
16. apr 2009

patka a dnesny testik nemas v albume co??? inak najlepsie sa to foti mobilom...bo fotak to dost zosvetluje...manza musel byt hrozne stastny...ja ked som videla mojho naposledy az mi slzy vyhrkli... a co sa tyka toho ze este stale neveris, tak to je normalne...ja som pri dadkovi tiez nemohla uverit ze sa to podarilo... inak super ze ti to vyslo tak rychlo.... joooj.. parada... k dokimu sa kedy chystas?

evulik6
16. apr 2009

patka to ze ta boli podbrusko alebo pichanie vo vajecnikoch je normalne... v teho je to bezne... to vies, teraz sa deju v tvojom tele velke zmeny... este ta bude bolievat brusko, to kvoli zvacsovaniu maternice...ale nie je to nic hrozne, aj ked ja som mala aj trosku zvysenu teplotu zo zaciatku ale to je ok....

kleo a ty sa mi ako mas? co mas nove? ja dokopy nic, stale to iste...mrchajda uz pomaly odchadza tak som happy...

ozaj a kde je desmodka? uz tu dlho nebola... take dobre spravy ju tu cakaju... 🙂

evulik6
16. apr 2009

no kde ste kto? uz som konecne tu a tu nik nie je... ☹

pata31
autor
16. apr 2009

Ahoj, Evulik...mam aj ten testik v albume 🙂 inac som ozaj rada, ze to vyslo tak skoro, som ani nedufala 😅
inac neviem, kedy mam ist k dr, som rozmyslala, ze v pondelok...nie je to skoro? ze tam nebudem traposit... 😕 no ale dufam, ze tie nevolnosti, ked pridu, nebudu drasticke... 😕
mm bol stastny, len skoda, ze neskor stratil peniaze a to som si aj poplakala 😢

takze sa tesis na novy cyklus? 🙂 ale uz sa pustite s plnym nasadenim do snazilkovania? aby som mala nasledovatelky 😉

kleopatris
16. apr 2009

tak ja nemam tiez vela noveho, mrcha aj mne pomaly odchadza, ale fakt len pomaly, myslite ze ten zapal by mohol ovplyvnit aj mrchu? inokedy uz mavam len take troska kde nic tu nic o takomto case a teraz, furt mrcha 😒
no a volala som na vysledky, co som si dala krv brat a mam vsetko ok, ani toxoplazmozu nemam a ani som nemala, tak som rada 😀 len cholesterol trosicku zvyseny, tak musim davat pozor na papanie, ale sak to bolo po tej dovolenke a tam som nepozerala, co davam do huby 😝 som si vravela dovolenka, to sa nazeriem 😀
a po druhej volam na gynu, co ten krcok moj zapaleny 😖

evulik6
16. apr 2009

patka, neviem ako sa to vyvinie tento mesiac, uvidime...ale merat isto nebudem, aj ked ma to stale laka ale som si povedala ze nie...kaslem na to... ma to stresuje...

stratil korunky? jooooj to mi je luto...asi vela co? ked si si aj poplakala... ach... no co uz narobis...

mas aj dnesny v albume? idem kuken... teraz si asi 5 tt nie? ci ako? tak to este buduci tyzden nemusis ist, staci az ten dalsi... aby ste mali aj srdiecko.. to by uz mohlo byt... ale aj nemusi... to je individualne

kleopatris
16. apr 2009

a patka kde stratil peniazky? ja som raz stratila drahenmu penazenku uprostred mnichova, tiez som si poplakala a si predstavte, ze ju nasiel nejaky poctivec a odovzdal u policie 😀 a nic nechybalo! neviem, ci v SR su tiez taki ludia, ale mozno hej 🙂

kleopatris
16. apr 2009

no na tomto tretom teste je teda uz super vidiet ta ciarocka 😵 😵 tak to uz je na 100 % teeeda taku plodnu ceresnicku mame medzi sebou 🙂

pata31
autor
16. apr 2009

Kleo, tak fajn, ked mas vysledky ok 🙂 ja som nebola u dr ani nepamatam...naposledy asi pred dvoma rokmi...tam ja stale tak vela ludi! 😠 no ale hadam doky spravi rozbor krvi na vsetko mozne...
Evulik, stratil dost, joj, niekedy je taky nezodpovednyyyy 😠 ☹ no ale potom sme sli robit na zahradu, aby sme sa ukludnili...a som si povedala, ze hlavne ze sme zdravi a cakame babo...ale mrzelo ho to riadne 😕
no a asi som v piatom tyzdni 🙂 aj ked v skutocnosti zaciatok tretieho...dat si to do pasu? 😕

evulik6
16. apr 2009

kleo tak drzim palceky moja...ale bude to ok,neboj sa....

patka pozrela som aj ten dnesny...super... uz sa to rozbieha... 😀 kraaaasa.... a dufam ze ta nevolnosti obidu veeeelkym oblukom...ja som pri dadkovi pregrckala cely treti mesiac a este kusok zo stvrteho...da sa to vydrzat ale bolo to fakt hnusne obdobie... cele dni len tyckovanie...no brutus...ale mozno budes patrit k tym stastnym zenam, ktorym nic nie je... drzim palce nech to tak bude

michalag
16. apr 2009

Ahojte, tak my sme uz napapany a Sami uz lezi, tak na chvilku veget 🙂 😉
je tu niekto???

pata31
autor
16. apr 2009

uf, tak na to sa netesim 😅 neznasam grcanie!!!!!
mne od vcera kruti po bruchu a vetry mam 😅

evulik6
16. apr 2009

noooo daj si daj...inak mas krasny termin... mne sa uz narodi az buduci rok ked to vyjde... nooo aspon to nebude v decembri...tam je toho uz naozaj straaaasne vela...nevadi... je mi to jedno kedy sa narodi, hlavne nech sa nam podari... pockam si... len nech to je ok...

a k dokimu mas fakt este cas...ja som pri dadkovi isla hned a sprdla ma ze som skoro prisla, ze to poriadne nie je este vidno...takze este tyzdne vydrzkaj... 😉

kleopatris
16. apr 2009

no lekar ti vysetri vsetko, krv, moc vsetko 🙂 a asi viackrat 😝
inak ja by som si to asi do pasu uz dala, sak si pysna tehulka 😀
sme tu vsetky, teda ja urcite 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre