Snažilkujeme 4 mesiace

lenn1101
2. apr 2012

Kto sa pridá? Nejaké dobré rady aby sa "to" už podarilo?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monika_35
16. apr 2012

@pipatko ahoj,tak dnes kúpené ovu testy,podľa výpočtu mám mať ovu 18.4. test bol negatívny,vaječník bolí jak sviňa trochu menej ako včera ale bolí....urobím ešte zajtra test a uvidím,tak sme včera aj cez tú najväčšiu bolesť išli nato,veru bolel ma vaječník ale ten test dnes nemal dve čiarky,ja sa v tých ovu testoch nevyznám...čo už zajtra znovu urobím a uvidíme....🙂

lenn1101
autor
19. apr 2012

Mám 2 dní pred mrchou....včera ma hrozne bolelo v podbrušku....dnes je to už celkom ok....Ja nechceeeeeeeem aby prišla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

veselavrba
19. apr 2012

Ahojte ja som sa snazilas muzom skoro 5rokov a nic,tak som podstupila umele prvy pokus zlyhal adruhy vysiel🙂SOm v 6tyzdni a velmi sa tesim tak to nevzdavajte🙂

cristinna
19. apr 2012

@made
nie si sama, ja tiez od septembra 2011 sa snazim, ale zatial nic...ale priznam sa, ze sme to niektory mesiac odflakli 😀 ale tento mesiac bude prvy co budem testovat ovulku ovulacnymi testami..tak uvidime. A neboj, zadari ale to potrva...antikoncepciu som brala viac ako ty, az 11 rokov 😎 takze klidek.

cristinna
19. apr 2012

@monika_35
Ahoj, mne podla vypoctov ma prist ovulka buduci tyzden, ale od vikendu zacnem prvykrat testovat ovulacnymi testami ze kedy sa mi blizi ovulka...nechame sa prekvapit. 🙂

bumbi
19. apr 2012

Ahojte, môžem sa k vám pridať ?? My sa snažíme 3. mesiac. Viem, že to je relatívne krátko, no niekedy začínam byť z toho nervózna, hlavne keď vidím ako sa všetkým naokolo podarilo bábo na prvý šup. Tento mesiac som si kúpila ovu testy, tak uvidíme 🙂

lenn1101
autor
19. apr 2012

@bumbi Vitaj 🙂 my sa snažíme 4 mesiac....a mám podobné pocity ako Ty 😒 ak nepríde mrcha tento víkend budem najšťastnejšia na celom svete 🙂 🙂

cillamilla11
19. apr 2012

caute 🙂 aj my sa snazime uz 4ty mesiac a nic :/ mala som minuly rok v decembri kyret v 9tom tt, nieco nebolo v poriadku a myslela som si ze otehotniet v phode uz druhy alebo tetty mesiac ni zatial nic.cyklus mam 28 dnovy zatial som nemerala ani BT ani ovu testy som nemala vzdy som naprogramovala styk tak cca. v strede cykla ale hm... 😒 mrcha chodi presne na cas (ako svajciaske hodinky ) 😀 u nas mozno problem je aj v tom ze malo sexujeme cca. tak raz alebo 2krat v tyzdni ...sme taky lenivy alebo ja neviem .nepotrebujem/jeme to tak casto robit a aj priatel si uz tak zvykol a teraz mi je hlupoe mu hovoriz ze zlato sexujme kazdy den ked si myslim ze mam ovu lebo chcem dieta....by kukal namna ze co cchem :D lebo zatial mu nehovorim ze mojim cielom je otehotniet minule o tom bola rec ale mavol rukou ze zatial ne lebo je kriza :D ale ja viem ze by cchel aj on babo....a velmi len si to neprizna.tak teda co si myslite kolko je take optimalne sexovat aby som otehotnela ?berem vit E uz 4ty mesiac aj kyselinu listovu.pila som mesiac alchemilku....no nic ...hm hm...

monika_35
19. apr 2012

@cillamilla11 ahoj,no my tiež sa snažíme od januára tohoto roku,a zatiaľ nič,pijem calibrum baby plan,mám aj výpočet od Jonáša,a ešte teda nič....mám aj ja prav.mrchu a pred mesiacom mi týždeň meškala tak som sa potešila a ona prišla,tak asi moc na to myslím,už nemám ani chuť pracovať na bejbinku...🙂
my sexujeme podľa môjho rozrvhu každý druhý deň :D lebo ostatné body plánu už zlahali 🙂,neriešim Jonášov výpočet,i keď máme 14r babu,chceli by sme chlapca,no už je mi aj jedno...aj som si kúpila ovu testy,ale začala som neskoro,lebo podľa výpočtu som mala mať ovu včera,no mňa bolelo brucho teda vaječník už v nedeľu 15.4....tak ja tomu nerozumiem,na ovu teste nebola žiadna druhá čiarka....kašlem nato,povedali sme si že tomu necháme voľný priebeh,aj keď to bude baba,len nech je to zdravé...mám už 35r a už to nejde asi tak ľahko ako pred 14r...🙂

marya
19. apr 2012

Ahojte baby 🙂 len vas chcem povzbudit, tie co ste nestastne, ze 4 mesiace sa nedari, nevesajte hlavu, nam sa obaja drobci podarili na piaty mesiac, tak uz coskoro sa urcite zadari aj vam 😉 otehotniet je zazrak a nie vzdy to vyjde na prvy alebo druhy krat 😉 vsetkym drzim palce, nech ste coskoro tehulky 🙂

cillamilla11
19. apr 2012

@monika_35 aha to aj ja som blba v teme ovulacia :/ ja mam pravidelny 28 dnovy cyklus a raz som uz bola tehotna a vtedy som otehotnela asi na 14DC no a preto sa snazim aj treza vzdy vtedy no nic.okolo mna je kazda tehotna co ani nechu babatko :D sranda ze kto chcce tak tej nevyjde ...podla ms kalendara mi zacinaju asi od pondelka 23.4 ovu a planujem si kupit ovu test prvy krat v zivote.no uz by len trebalo mat aj pohlavny styk vtedy v tych dnoch :D no uvidime...

timona
19. apr 2012

a mne sa nepodarilo ani po troch rokoch!akurt potratit sa mi podarilo, aj to je nieco.

lenn1101
autor
20. apr 2012

Babenkyyyy....robila som si dnes testííík. už som nevydržala čakať....mám deň pred očakávanou ms....a je tam slabulinká ružovučká čiarka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Nie je ju moc vidieť, ale je tam 😉
Nechcem sa predčasne tešiť... Ak do nedele nepríde mrcha budem veeeeľmi veľmi šťastná 🙂

mucha11
20. apr 2012

@lenn1101 gratulujem, ako dlho sa snažíte?

lenn1101
autor
20. apr 2012

@mucha11 Ešte to nie je 100%... ale Vďaka 🙂 🙂
Od decembra sa snažíme .....

kitta
20. apr 2012

Nam to dnes nevyslo 5 mesiac, dosla ta ,,mrchana,, jedna 🙂 buduci mesiac to vyjde 🙂 psychika je hrozne silna vec... 🙂

monika_35
20. apr 2012

@lenn1101 tak gratulujem,teda hádam tá čiarka bude len tmavnúť....🙂 držím palčeky....

lenn1101
autor
21. apr 2012

@monika_35 Ďakujeeem....zajtra ráno spravím ďalší test a uvidíme 🙂 🙂

lenn1101
autor
21. apr 2012

@kitta Nevadí.....ono sa to podarí...uvidíš....skús kyselinú listovú a vitamín E....

lenn1101
autor
26. apr 2012

Zdravím babenky 🙂 🙂 Dnes som sa zobudila do krááásneho slnečného rána....až mám lepšiu náladu 😀 😀 😀 Ako pokračujete v snažilkovaní??

kostickabonnie
26. apr 2012

@lenn1101 usmievas sa na cely svet, uz si 100% // ? 🙂

monika_35
26. apr 2012

@lenn1101 ahoj,no ako?už sú dve koľajnice???? ja ešte nič o pár dní má prísť mrcha,cítim to....nebola som tu pár dní,skolila ma nejaká viróza....

lenn1101
autor
30. apr 2012

Ahojte babenky 🙂 🙂 Tak dnes som bola u lekára,,, tak na 99% budeme mať mimi 🙂 🙂 Ešte mi nevedel nič bližšie povedať, je to ešte skoro, ešte nie je veľmi nič vidieť....mrcha mi mešká 9 dní,,,,,tak mám prísť o 2 týždne 😉 😉

sisusa24
30. apr 2012

ahojte my s priatelom skusame stvrty mesiac a stale nic sa nedari .pijem alchemilkovy caj a kyselinu listovu myslite ze to pomoze?alebo mam radsej brat ten vitamin E neviem poradte

lenn1101
autor
30. apr 2012

@sisusa24 ahoj 🙂 Tak ja som brala kyselinu listovú a vitamín E.....a cca po mesiaci užívania sa to podarilo 🙂 🙂

bobi3
30. apr 2012

hlavne na to moc nemyslieť, psychika je veľká potvora, nám to trvalo 4 roky a teraz môžem otvorene povedať, že to bolo v mojej hlave... až vtedy keď som to prestala riešiť, to prišlo 😉 držím všetkým snažilkám moc moc palčeky, nech ste skoro v tom sladkom očakávaní 😉

abriela
30. apr 2012

@lenn1101 gratulujem a prajem nech je to bezproblemove tehu.

sisusa24
1. máj 2012

@lenn1101 ahoj tak to je super ze tak skoro sa vam podarilo.my skusame stvrty mesiac a nic 😢

lukinka00
2. máj 2012

Ahojte kočky, všetkým vám držím palčeky, nebojte aj vám sa to určite čoskoro podarí. My sme sa intenzívne snažili 9 mesiacov a bolo to naozaj vyčerpávajúce.v posledných dvoch týždňoch som pociťovala už rôzne príznaky ako za každým, tak som si myslela, že to všetko si len namýšľam. Všetky tie kŕče a bolesti v podbrušku. A dnes ráno som si robila tehutest s takou maličkou dušičkou, lebo mi mrcha meškala 2 dni a boli tam // 😉 a vôbec som v to neverila, keďže mám teraz veľmi veľa starostí - skúšky, štátnice,.... tak hlavu hore a držím palce všetkým 😉

lenn1101
autor
2. máj 2012

@lukinka00 Gratulujem..... 😉 Možno aj tie stresy zo štátnic k tomu prispeli....Ja mám tiež štátnice, jedny už za sebou a 2 pred sebou ☹ ☹ A taktiež sa nám to podarilo 🙂 🙂
Držím pršteky, nech všetko ide hladko....a hlavne menej stresov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre