• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k hadam aj vy tam pojdete posledny krat :wink: a preco zas odber? :unamused:
4. okt 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira isto posledny krat :sweat_smile: ja som sa tak dohodla so sofiinou dr ( pediatrockou ) ze uz potom nemusim chodit... a krv jej budu brat koli zelezu - to oni stale na kazdej kontrole beru :cry: :pensive: :angry:
4. okt 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak potom super, dvojnasobna radost :wink: a beru z palceka?
4. okt 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ee z vrchnej casti rucky ( opak dlane ) :frowning2: tam je taka tenucka koza a fest to musi boliet a oni tak beru ze napichne ihlu a caka kym nakvapka do skumavky a ak neide tak stlacaju rucicku - no des :confounded:
4. okt 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ????????? :astonished: :astonished: :astonished: :angry: ved z tade boli jak fras :angry: :angry: preco nie z prsteka?? kolko tej krvi potrebuju?
4. okt 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no? sak ja som sa sestricky pytala (lebo som videla ako deticky ktore vychadzali mali prelepenu rucku na tom mieste a straaaaaasne plakali :cry: ) ze odkial beru krv, tak oni ze odtial a ja ze preco nie z prsteka alebo normalne zo zily sak v porodke jej zo zily brali a pohoda ale oni ze nie ze su zvyknutí a ze takto to robia....takze ... pomlcim :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

inac baby v nasej teme stale pisu ze im uz 2 tyzdne meskaju fusaky....ze si objednali a uz normalne vyvolavaju ze co sa deje....tak dufam ze my problem nebudeme mat lebo ze teraz je velky dopyt za fusakmi... :sweat_smile: :confused:
4. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak toto co ma znamenat? ze oni su tak zvyknuti deti trapit? preco neskusia menej bolestne vziat krv? ved miskovi brali z palceka a nemukol ! :angry: :angry: :angry:

coze? a keby si im napisala mail ako to je s nasou objednavkou? hm?
4. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira mozem skusit, ja som kukala dnes ze objednavka bola 27.09 a trva 10-12 dní, takze v piatok by mohlo uz prist a ked nie tak na buduci tyzden urcite, ale napisem im ze ako to postupuje, len dufam ze nepride v stredu doobedu to idem na tú rizikovku s malou :sweat_smile: ale sak sa nejak dohodnem s kurierom :wink:
4. okt 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira uz som im napisala...
4. okt 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k si tu este? :sweat_smile: som musela lezat pri malom..kazdu chvilu je hore..ja uz toto faaaakt nechapem :frowning2:
4. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak super.a keby prisli tak ked tebe nebude vyhovovat, tak ja preberem :wink:
4. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira este som tu ale uz odchadzam :sweat_smile: uz sa mi oci zatvaraju som si myslela ze si pri malom ... dufam ze zajtra odpisu a ze to budu dobre spravy :sweat_smile: dobru noc :wink:
4. okt 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira zajtra kocikujeme ?
4. okt 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej kocikujeme, dufam, ze sa zhodneme casovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ozaj a v piatok jarmok, som sa dnes dozvedela :grinning: ale to uz hlasia kosno a uz nebude pekne..vrrrrrrr :angry:
4. okt 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem aj ja, hadam co to pospim :sweat_smile: dobru noc :wink:
4. okt 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj sa tesim aj ked bude zima...aspon nejaka zmena :dizzy_face: :grinning: :grinning:
padam spat...takzr zajtra nejak tak okolo druhej zase :sweat_smile: , dobru noc ... :wink:
4. okt 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jooooj zase som sa pekne zrevala :cry: :pensive: - ako kazdu stredu :sweat_smile:
5. okt 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k my to nekukame....mama nechce revat :sweat_smile:
5. okt 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he hej, u nas asi ked pride mm tak mi to asi zrusi :sweat_smile: :confused:
ako? misko uz spi?
5. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a kde je zas ? na benzinke? :sweat_smile:
misko spi od 19.15 a bol hore raz....
5. okt 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ee, v sprche :sweat_smile: bol na nohejbale :wink:
my sme cakali ocka do pol osmej a potom sme kupkali a isla spinka takze okolo osmej, ale tiez bola ihned hore, tak mm musel hajkat znova :grinning: :grinning: ale bez problemov uz spinka len si chudinka zo sna placka a stona, neviem co sa jej zase sniva :confused: :frowning2:
5. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k to asi z toho uja, co jej nakukol do kocika a tak chudatko plackala :unamused: :sweat_smile:
5. okt 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: ne ne, to ona casto tak, ale uz je klud, sa prekotila na brucho a uz odfukuje :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no hej, aj ja mam s tym skusenost, ked ma zbadala tak reeeev, ale ani sa jej necudujem :sweat_smile:
no my sme dneska krasne isli domov nie? :sweat_smile: moj maly manipulator.. potom sme stretli jendu tetu, tak uz ani nemukol, aj do kocika si sadol :grinning:
5. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he ale to len na prve stretnutie, potom uz OK :wink:
no ved ja to poznam so mnou si sofi robi co chce ... my sme isli zgrunaci domou :sweat_smile: ale co ja som si uz zvykla a ostatnych kaslem...ved su to deticky a oni chcu stale nieco nove...misko uz chce chodit...sofi len na rukach :grinning:
5. okt 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no este ze :wink:
my sme potom isli este o 5tej vonku, potom sme boli na lavickach a tam prisli take baby co varovali male dievcata a doniesli bicykel a odrazadlo a ked misko videl, tak mi siel z kocika vyskocit :grinning: no museli sme si pozicat a sedel tam na nom a balil baby :sweat_smile: :grinning:
5. okt 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :dizzy_face: :grinning: no sa cini od malicka ... a ako sa mu pacilo na odrazadle? supre co? on ked vyrastie bude lietat ako sarkan :grinning: :grinning:
5. okt 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k sa mu pacilo, ved uz kukam na nete a hladam..raz som nasla take suproe davnejsie, ale nulozila som, a teraz nemozem najst :angry: ved doma ma motorku elektricku, tak sa stale okolo nej mota, ked ho dam sadnut, tak sa drzi jak kliest, alebo len pri nej stoji a stlaca tlacitko a to huka na cely byt :grinning: a ma aj klasika tatrovku ci nakladat, tak s tym sa cely den hraje, ma tam kocky, tak vyklada , ja nakladam a on zas vyklada :slight_smile:
5. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak super, no on je typický chlap, auta auta a motorky :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k to mi aj mama vravela, ze len do vsetkeho supe, sprta, ze si nepamata, ze my sme sa tak hrali, ked sme boli male :grinning:
5. okt 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok